Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
624 posty 2552 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Próbna jazda słowiańskim czołgiem w Radio Chicago

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sierpień, to dla Polaków niebezpieczna pora....refleksje rocznicowe, a także"płacz" po J.Kulczyku

PowstanieWarszawskie

Zachęcam do wysłuchania audycji nadanej na falach Radia Chicago 1490 AM, z dnia 2 sierpnia 2015 roku, redagowanej przez Edwarda Maciejczyka.

PZ

http://polskapolityka.com/

Po kliknięciu na powyższy link, wyszukać audycję niedzielną i kliknąć na odtwarzanie.

 

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/08/03/probna-jazda-slowianskim-czolgiem-z-radio-chicago/#more-4194

KOMENTARZE

 • Bardzo ciekawa audycja, polecam każdemu....
  mam pytanie do WPS: Czy w związku z powyższym, zmieniacie Państwo swoje zdanie w stosunku do JOW, referendum i TAK, NIE, TAK (w tym referendum)?
 • Dałem 5...
  ...
 • No i wydaje się, że...
  należy wszystkich zaprosić na tą patriotyczną imprezę 14 sierpnia w Łodzi.
  Szczegóły w audycji do której link podany jest powyżej.
 • @Jan Paweł 09:48:19
  Głównym nieszczęściem Polski ostatniego 35 lecia jest oddanie inicjatywy politycznej w naszej ojczyźnie KORowskim dywersantom i ich następcom, powiązanych z syjonistycznymi i lichwiarsko-globalistycznymi mocodawcami.

  Przejęcie Solidarności( w dużej mierze zainicjowanej przez syjonistów) oraz zmarginalizowanie jej narodowo-patriotycznego nurtu zostało zwieńczone zdrada Okrągłego Stołu.

  Zlikwidowanie okrągłostołowych korzeni obecnego systemu, odsunięcie raz na zawsze środowisk odpowiedzialnych za Okrągły Stół i dalsze jego następstwa ( grabież Sorosa-Balcerowicza, stowarzyszenie z UE i zniszczenie instytucjonalno-prawnej struktury suwerennego państwa polskiego, podporządkowanie Polski amerykańskiej doktrynie globalnego terroryzmu przez wejście do NATO,neokolonialne warunki wejścia do UE) to jest najważniejszy cel i warunek konieczny odrodzenia suwerennej Polski.

  Dlatego WPS popierać będzie wszystkie inicjatywy polityczne, których celem jest likwidacja układu Okrągłego Stołu i odsunięcia przestępczych, antypolskich środowisk politycznych, gospodarczych i medialnych z tego układu wyrastających.

  Ruch Pawła Kukiza może być sojusznikiem w dziele odzyskiwania Polski Suwerennej..
 • @Jan Paweł 09:51:26
  Podajemy numer konta bankowego dla wszystkich tych, którzy wpłatami własnymi zechcą wesprzeć finansowo organizatorów pikniku patriotyczno-muzycznego w Łodzi, w dniu 14.08.2015 roku:

  Fundacja Muzycy-Muzykom

  BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Łodzi

  nr konta: 14 2030 0045 1110 0000 0411 2750

  dopisek Koncert Kukiza
 • @stanislav 10:52:05
  Mam nadzieję, że Kukiz rzeczywiście ma czyste intencje i zna historię przejęcia Solidarności. Także mam nadzieję, że Paweł Kukiz zdaje sobie sprawę z tej wielkiej odpowiedzialności którą wziął na siebie i nie chce mieć na sumieniu kolejnych milionów Polaków, tak jak to już obciąża takiego jednego "przywódcę" który z całą pewnością źle pełnił swój urząd.
  Szanowny Panie Kukiz, pojęcie źle pełnionego urzędu a raczej tego konsekwencji, zdefiniowane jest w tym filmie:
  https://www.youtube.com/watch?v=AN3HvPLVruw
 • @stanislav 11:45:46
  Chwała tym wszystkim muzykom rockowym, którzy włączają się w tą bardzo ważną akcję. A my wpłacajmy na ten cel ile możemy.
 • @Jan Paweł 15:34:59
  Dziękuję Panu za trzeźwość myślenia. Wszystkim tym, którzy posądzają prezesa WPS, że przeholował z piwem w czasie weekendu, albo ze słońcem, i w związku z tym padło mu na mózg- odpowiadam:

  "Szanowni Panowie,
  ani nie nażłopałem się piwa, ani nie dostałem udaru słonecznego. Wkrótce wypowiem się szerzej, próbując przebić się do Panów umysłów i serc. Tak na szybko powiem jedynie, WPS nie chce być jedynie zakonem broniącym relikwii suwerenności, ale opowiada się za owocnym działaniem politycznym. Drogi do odzyskania suwerenności nie są usłane ani różami, ani nikt nie obiecywał, że nie przyjdzie nam założyć kalosze, aby przejść przez gówno. Ważne, aby wiedzieć dokąd się zmierza, i że z samego gadania dzieci nie będzie.

  Gdyby Dmowski był „zakonnikiem narodowym”, to nie podjął by się budowy II RP pomimo, że już w 1905 r wiedział, z kim ma do czynienia w osobie Piłsudskiego i jego kompanionów.

  Mamy swój program polityczny ( konieczny!!!), koledzy wokół pana Kamyckiego pracują także nad programem gospodarczym.

  Potrzebne nam jest dotarcie do możliwie szerokiego elektoratu. Kukiz częściowo wyręczył nas w tym, zrobił to na swój sposób skuteczniej. Dlaczego mielibyśmy dla dobra Polski i Polaków nie odrzucić swoich uprzedzeń i nie wzmocnić tego co wokół niego dobre, aby oplatająca go banda szubrawców nie zdominowała myślenia narodowego???

  Czy to aż tak trudne, aby pojąć?!"
 • @stanislav 11:45:46
  Myślę, marzeniem by było, gdyby ta impreza była także zlotem motocyklistów. W końcu grają tam także Złe Psy Andrzeja Nowaka

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930