Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
566 postów 2089 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Żydo-system RP blokuje organizowanie się narodu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Janusz Sanocki: Egzorcysta, czy woJOWnik?

i na razie mu się to udaje.

 

[//www.youtube.com/watch?v=BWxXqQfDTA0]

 

za: //wiernipolsce.wordpress.com/2013/10/04/zydo-system-rp-blokuje-organizowanie-sie-narodu/

 

 

KOMENTARZE

 • WPS PRODUCTION
  http://www.youtube.com/watch?v=54J7mFvtdzs
 • WPS PRODUCTION
  http://www.youtube.com/watch?v=N6g2afUbBZk
 • WPS PRODUCTION
  http://www.youtube.com/watch?v=BWxXqQfDTA0
 • @stanislav 17:00:33
  Motto: "jeżeli boisz się głosić prawdę - już jesteś niewolnikiem" - Henryk Pająk - Jak się obserwuje co ci nasi ,,bracia" z nami obecnie i nie tylko bo za czasów komuny szczególnie , wyczyniają/wyczyniali to człowiek się zastanawia czy katolicyzm do dobra religia bo protestanci od czasów Marcina Lutra nie mieli z tym problemów. To już Marcin Luter w 1542 roku pisał:,, żydzi są gorsi od szatana... itd itd ... ich księgi domy modlitwy należy spalić , a co się nie spali należy zakopać w ziemi". To wszystko można znaleźć w internecie nie w jakiejś antysemickiej bibule. - "Marcin Luter - antysemita Czytelnicy-protestanci łączący zazwyczaj początki antysemityzmu ze średniowiecznym katolicyzmem i Inkwizycją będą zapewne zdziwieni dowiadując się, iż pierwszym wpływowym i namiętnym antysemitą w Niemczech był Marcin Luter. Podał on proste rozwiązanie "zagadnienia żydowskiego": należy Żydów wyrzucić z Niemiec. "Otwórzmy im bramy miasteczek i drogi - pisze Luter - ...są oni dla nas takim ciężarem, jak zaraza, morowe powietrze i nieszczęście...". Tym, którzy odmówiliby opuszczenia kraju, Luter zaleca "aby do rąk młodych i silnych Żydów i Żydówek włożyć cepy, topory, motyki, łopaty, wrzeciona i kądziele i zmusić ich do zarabiania na chleb powszedni w pozie czoła, tak jak to nakazano wszystkim potomkom Adama". Proponuje dalej "...spalenie synagog, szkół, rozbicie i zniszczenie domostw... umieszczenie Żydów pod dachami stajen, jak Cyganów, aby żyli w niewoli i nędzy, dlatego, że zawsze skarżą się na nas, lamentując do Boga." [...]. (Martin Gardner "Pseudonauka i pseudouczeni", wyd. PWN 1966 r., nad. Andrzej Kurowski)" [ z OKIEM.PL] Sami Żydzi POtęgują nastroje antyżydowskie. POtem będą POzywać do sądów o antysemityzm i żądać wysokich odszkodowań. To jest metoda żydostwa na łatwy zarobek! Jak można zauważyć, gdyby nie było Żydów, nie byłoby antysemityzmu! Nachalne są te kurwy i zuchwale. Żydzi kolaborując z Niemcami wysłali setki tysięcy swoich do gazu, a później - kolaborując z Rosjanami - zabijali Polaków pod osłona ich bagnetów. I kto ma pewność, że do dzisiaj tego nie robią? Nadredaktor parchatej gazety życiorys ma GWniany, bezustannie do Rosji wyjeżdża i znamy jego narracje w kwestii mordu smoleńskiego. https://pl.wikipedia.org/wiki/Jakub_Lejkin Niektórzy wychwalają ten Yad Vaszem. To jest informacja upubliczniona około 5-6 lat temu w mediach: w instytucie YV na głównych stanowiskach pracowali zbrodniarze NKWD z dawnego ZSRR no oczywiście żydzi. Taka to gmina ogrodzona murem. Przydałaby się książka z wypowiedziami przewodniczących i członków tego nazistowskiego Instytutu o Polsce i Polakach,i o tych ludziach w ogóle. Nawet niemieccy naziści byli bardziej wstrzemięźliwi !!! Ewa Kurek-Zapora cytowała pewną Żydówkę, która powiedziała jej: - Jeśli żydzi mieliby ratować Polaków, nie ocalałby nikt. (do poszukania w Internecie)
 • @Kula Lis 21:34:28
  A tak na marginesie, jeżeli ciotę esesmanów, Cymermana, agenta SS/SD/Gestapo Bartmana vel Bartoszewskiego wypuszczono z obozu Auschwitz "ze względu na zły stan zdrowia" na L4, to czy z tego mamy wnioskować, że pozostali Żydzi, których Niemcy nie wypuścili, byli w dobrym stanie zdrowia? Po tym jak ich Niemcy często bili kolbami czy nahajem, po transporcie - ściśniętych jak śledzie, bez wody i jedzenia, często podczas mrozów - w wagonach bydlęcych? A już w obozie zawszeni, wygłodzeni na zupce-wodziance z buraków i o suchym chlebie, wycieńczeni nieludzką pracą, dziesiątkowani czerwonką i innymi chorobami? Oni byli w dobrym stanie zdrowia, tylko jedyny Bartman vel Bartoszewski był w złym stanie? I Niemcy tak się tym przejęli, że go wypuścili i dali jeszcze bilet I klasy na podróż do Warszawy a chorowitego także Cymermana ich agenta wysłali do wód do Szwajcarii??? Pytam, a kiedy lista żydów wydających Polaków bolszewikom i hitlerowcom? Bo grono ich bardzo liczne.
 • @Kula Lis 21:49:23
  ---- wszystko świetnie !!! ale to już BYŁO --walka o ogień ! TERAZ ! walczymy o NAS POLAKÓW i Polskę --

  ---w świetle faktów / filmiki / RADZ !!! Pan Kulo Lisie jaką strategię zastosować !!

  ---PRZEKIEROWANIE --polskiej RACJI STANU jest -EWIDENTNE !!!

  --czekam na Pana pomysły w myśl MOTTA !----jak nie ja ! to kto ??----
 • @Kula Lis 21:34:28
  Panie Kula albo Lis, Pan nie odróżniasz fałszu o kłamstw, Piszesz jednocześnie, że żydostwo to wszystkiemu winne, nawet nie odróżnasz Sowietów od Rosji - PRL-u od Polaków, W innych wpisach bronisz jak lew osób żydowskiego pochodzenia a teraz ich potępiasz, JESTEŚ ALBO ŚWIR ALBO PROWOKATOR, NIE WAŻNE KTO ZBIJE ŻARÓWKĘ ŚWIR CZY PROWOKATOR I TAK JEST CIEMNO. POCZYTAJ CO PISZE PRAWA RĘKA TWOJEGO WODZUSIA W RZEPIE O NIM.

  Rzeczpospolita z 9.04.11 zamieszcza wspomnienie p. Ewy Junczyk-Ziomeckiej, byłej sekretarz stanu w kancelarii Lecha Kaczyńskiego, a obecnie konsul w Nowym Jorku, o zmarłym Prezydencie RP.



  Link - http://www.rp.pl/artykul/639864.html

  Fragmenty:

  "Lech Kaczyński przywiązywał ogromną wagę do poprawy stosunków polsko-żydowskich i rozwoju polsko-izraelskich. Podchodził do tego z wielką starannością i empatią. Wychował się w domu, do którego przychodzili zaprzyjaźnieni z rodzicami uratowani z Zagłady i ci, którzy ich ratowali. To były przybrane ciocie, a jedna z nich, asymilowana Żydówka polska, była jego matką chrzestną. W młodości był przekonany, że Żydzi to Polacy, tylko trochę inni.

  Z antysemityzmem zetknął się osobiście po raz pierwszy na studiach na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego podczas wydarzeń marcowych. Uważał je za haniebne i odkąd Fundacja Shalom ufundowała tablicę pamiątkową na Dworcu Gdańskim w Warszawie, przyjeżdżał tam z kwiatami 8 marca jako prezydent Warszawy. Stamtąd na emigrację wyjechali m.in. Lońka Fogelman i Krysia Kacperska, z którymi uczyliśmy się w jednej grupie na wydziale prawa, i nasza profesor socjologii Maria Hirszowicz. Powtarzał, że zmuszenie ich do emigracji i pozbawienie obywatelstwa polskiego było bezprawne. Dlatego starał się po latach, aby procedury potwierdzania obywatelstwa przez wojewodów były proste i szybkie.

  Nie miał i nie szukał usprawiedliwienia dla antysemityzmu, zarówno tego z przeszłości, jak i współczesnego. Jego niechęć do endecji, jak mówił, brała się między innymi z tego, że endecja w II RP postawiła na antysemityzm jako element konsolidacji narodowej. Powtarzał, że "antysemityzm, który zatruł umysły niemałej części ludzi, to nieszczęście dla Polski". Myślał podobnie jak Czesław Miłosz, który pytany przez Adama Michnika, skąd się bierze antysemityzm, stwierdził, że "każda odpowiedź na to pytanie byłaby usprawiedliwieniem".

  W dniu, kiedy wygrał wybory prezydenckie, pierwszego zagranicznego wywiadu udzielił dziennikarzowi izraelskiemu, Sewerowi Plockerowi. Na pytanie, jaką politykę będzie prowadził wobec Izraela, odpowiedział, że inną niż wobec pozostałych partnerów zagranicznych. Gdy zobaczył zaskoczoną minę Plockera, szybko wyjaśnił: stosunki z Izraelczykami powinny być jak z kuzynami.

  To był pierwszy przypadek w historii, gdy prezydent RP brał udział w żydowskim święcie w synagodze. Zapalał tam świece chanukowe.

  Bo to Lech Kaczyński zainicjował budowę Muzeum Historii Żydów Polskich i jako pierwszy prezydent RP uczestniczył w modlitwie w synagodze podczas święta Chanuki. Miało to miejsce w 2008 roku. Od tej pory zawsze zapalał też świeczki w oknach Pałacu w dniu Chanuki.

  A podczas swojej wizyty w Izraelu do małżonki, Marii Kaczyńskiej powiedział tak: "Marylko, czy wyobrażałaś sobie, że to państwo powstanie i przetrwa, a my będziemy się tutaj czuli jak w domu?" - wspomina Lecha Kaczyńskiego, Ewa Junczyk-Ziomecka."

  Bardzo ciekawe, bardzo ciekawe?
 • ONI JUŻ PRZEGRALI APEL ANNY WALENTYNOWICZ O BOJKOT WYBORÓW
  To chodźcie dalej na wybory do europarlamentu, senatu sejmu i przezydenckie i wybierajcie żydów. Polaków ,patriotów na partyjnych listach wyborczych żydowskich partii -mafi poprostu nie ma. Jeśli są jacyś Polacy to są to kundle. Uczciwy patriota ,Polak nie chciał by z tą żydowską chołotą mieć nic do czynienia. Przyjdzie taki dzień że Polacy nie wytrzymają i nastąpi dzień zapłaty.Na latarniach będą wisieli zdrajcy a komu z żydów uda się uciec z Polski ten ocali swoje życie ale nie na długo.Polski wywiad znajdzie każdego zaprzańca który brał udział w zniewalaniu Narodu Polskiego .JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA Chodzenie na wybory i głosowanie na żydowskie partie to kolaboracja z żydami i będzie karana przez Polskie Państwo Podziemne. .Niech każdy kto będąc radnym w żydwoskiej partii PiS,PO,SLD,PSL czy RP dobrze się zastanowi.Jest jeszcze czas do wyborów aby zrezygnować ze współpracy z żydami i przejść na strone Narodu.Potem już będzie za póżno.Będziemy publikować nazwiska i zdjęcia zdrajców Narodu na internecie.Nie ominie ich kara za zdradę Ojczyzny.Rodacy ,organizujcie się w wyborach samorzadowych.Wybierajcie z pośród siebie najlepszych Polaków na radnych gmin,miast i powiatów.Na wujtów,burmistrzów i prezydentów miast.Odbierzemy władzę partiom żydowskim w samorządach i zmienimy ordynację wyborczą do sejmu na JOW.Zmienimy ustrój polityczny w Polsce.To my Polacy jesteśmy gospodarzami .Nasi goście nie bedą nam mówili jak mamy żyć.Apel o bojkot wyborów znajduje się na stroniewww.stowarzyszeniedemokracjausa.com Stefan Michał Dembowski za ca prezesa Stowarzyszenie Demokracja USA New York http://www.youtube.com/watch?v=6lFN-kQg6lM

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728