Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
547 postów 1915 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Między pedofilią, antysemityzmem a syjonistyczną zgnilizną

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chcę bronić prawdy i tego, co dla każdego Polaka jest wartością niezastępowalną: prawa do własnego państwa i do suwerenności.

Syjonistyczna zgraja widząc nieuchronność rozpadu swoich złowieszczych globalnych miraży władzy nad światem, a w wymiarze lokalnym, w wymiarze poszczególnych państw, przeczuwając rychły upadek żydo-systemów, bombardują nas ze wszystkich swoich najcięższych dział plugawymi oskarżeniami o pedofilię, bezczelnymi zarzutami o antysemityzm i – uwaga!- pomysłami likwidacji naszego – nie ich Żydów – Państwa Polaków.

Czy my, Polacy jesteśmy odporni na te nasilające się ataki?

 

Co prawda większość z nas znajduje się poza zasięgiem powszechnych żydo-mediów, a to za sprawą samego żydo-systemu, który ogromnie spauperyzował polskie społeczeństwo, jednak syjonistyczna zgnilizna społecznej degeneracji wylewa się także na ulice naszych miast. Pośród organizowanych przez żydo-system ulicznych pochodów homoseksualnych zboczeńców, które ochrania państwa policja opłacana z naszych podatków, padają wobec polskich księży zarzuty o pedofilię.

 

 1235346_563450373708462_35389577_nJak widać akcja jest szeroko zakrojona, biorą w niej udział także żydo-media regionalne

 

Nie, nie jestem obrońcą KK. Nie chcę bronić instytucji, która w dziejach Państwa Polskiego od 966r. odegrała i odgrywa nadal negatywną politycznie rolę. Chcę bronić prawdy i tego, co dla każdego Polakajest wartością niezastępowalną: prawo do własnego państwa i do suwerenności. Jednak jest faktem, że dla większości Polaków religia chrześcijańska, poza zasadami etyki, jest czynnikiem posiadającym cechę wspólnotowości i jako taka utożsamiana jest z polskością, z Państwem Polskim. I właśnie ta polska wspólnotowość naturalnie ciążąca ku organizacji w państwo – w Państwo Polaków -, jest głównym przedmiotem ataku nie tylko powszechnych żydo-mediów, ale jak widzimy także międzynarodowych instytucji, jaką jest np. Interpol, który polskiego księdza wpisał na listę podejrzanych o pedofilię.

Że nie jest to atak na religię jako taką, widać po pełnym hipokryzji apologetycznym stosunku żydo-mediów i całego żydo-systemu RP do postaci JPII, który współpracował z syjonistyczna władzą USA, z prezydentem Reaganem, przy demontażu Państwa Polskiego, wtedy PRL, a potem naganiał Polaków do syjonistycznego anglosaskiego tworu jakim jest UE.

Zaskakującą postawę wobec żydo-medialnego zarzutu przestępstwa pedofilii (w USA istnieje już ruch na rzecz jej legalizacji), mimo, że to tylko podejrzenie bez dowodów, prezentuje hierarchia KK, która przeprasza za księży pedofili. Jednak skoro nie jest to zarzut potwierdzony, udowodniony, to takie przeprosiny jak gdyby przekładają ciężar domniemanego przestępstwa na całą społeczność polskich katolików, którzy są przecież faktycznym Kościołem. Tak, więc można przyjąć, że przepraszająca postawa hierarchii KK jest postawą antynarodową.

 

W żydo-mediach toczy się debata nad antysemityzmem polskich kibiców i nad językiem nienawiści w Internecie. Ma się rozumieć, że ten język dotyka głównie bardzo wrażliwe na tym punkcie antypolskie żydostwo. Wiec, jeśli według żydo-mediw i według przedstawicieli rządowych agend żydo-systemu jest to zjawisko niepokojące, to może rzeczywiście warto się nim zająć, ale autentycznie i poważnie. Czyli, nie likwidować skutków zjawiska tylko jego przyczyny – no, bo z czegoś ten antysemityzm i język nienawiści wynikają. Ale czy żydo-system na to pójdzie, czy pójdzie na likwidację samego siebie?

 

Jazgoczące o pedofilii, itp., żydo-media i agendy żydo-systemu RP nie zauważają natomiast – co dla Polaków winno być oczywiste, gdy syjonistyczne zbiry tokują otwarcie i publicznie o likwidacji Państwa Polaków. I nie chodzi tu o jednego beznadziejnego politycznego głupca, Wałęsę. I nie jest to tylko zwykły antypolonizm szumowin z polskim obywatelstwem, ale jest to konstytucyjne przestępstwo, jest to zbrodnia, za którą w warunkach wojennych należy się kula w łeb. A z Polskim Państwem i z Polski Narodem trwa właśnie wojna – wojna ekonomiczna, której rezultaty są porównywalne z wojną militarną.

 

 

Dariusz Kosiur

 

za: //wiernipolsce.wordpress.com/2013/10/04/zniszczyc-syjonizm/

KOMENTARZE

  • Autorze
    Motto: "jeżeli boisz się głosić prawdę - już jesteś niewolnikiem" - Henryk Pająk - Jak się obserwuje co ci nasi ,,bracia" z nami obecnie i nie tylko bo za czasów komuny szczególnie , wyczyniają/wyczyniali to człowiek się zastanawia czy katolicyzm do dobra religia bo protestanci od czasów Marcina Lutra nie mieli z tym problemów. To już Marcin Luter w 1542 roku pisał:,, żydzi są gorsi od szatana... itd itd ... ich księgi domy modlitwy należy spalić , a co się nie spali należy zakopać w ziemi". To wszystko można znaleźć w internecie nie w jakiejś antysemickiej bibule. - "Marcin Luter - antysemita Czytelnicy-protestanci łączący zazwyczaj początki antysemityzmu ze średniowiecznym katolicyzmem i Inkwizycją będą zapewne zdziwieni dowiadując się, iż pierwszym wpływowym i namiętnym antysemitą w Niemczech był Marcin Luter. Podał on proste rozwiązanie "zagadnienia żydowskiego": należy Żydów wyrzucić z Niemiec. "Otwórzmy im bramy miasteczek i drogi - pisze Luter - ...są oni dla nas takim ciężarem, jak zaraza, morowe powietrze i nieszczęście...". Tym, którzy odmówiliby opuszczenia kraju, Luter zaleca "aby do rąk młodych i silnych Żydów i Żydówek włożyć cepy, topory, motyki, łopaty, wrzeciona i kądziele i zmusić ich do zarabiania na chleb powszedni w pozie czoła, tak jak to nakazano wszystkim potomkom Adama". Proponuje dalej "...spalenie synagog, szkół, rozbicie i zniszczenie domostw... umieszczenie Żydów pod dachami stajen, jak Cyganów, aby żyli w niewoli i nędzy, dlatego, że zawsze skarżą się na nas, lamentując do Boga." [...]. (Martin Gardner "Pseudonauka i pseudouczeni", wyd. PWN 1966 r., nad. Andrzej Kurowski)" [ z OKIEM.PL] Sami Żydzi POtęgują nastroje antyżydowskie. POtem będą POzywać do sądów o antysemityzm i żądać wysokich odszkodowań. To jest metoda żydostwa na łatwy zarobek! Jak można zauważyć, gdyby nie było Żydów, nie byłoby antysemityzmu! Nachalne są te kurwy i zuchwale. Żydzi kolaborując z Niemcami wysłali setki tysięcy swoich do gazu, a później - kolaborując z Rosjanami - zabijali Polaków pod osłona ich bagnetów. I kto ma pewność, że do dzisiaj tego nie robią? Nadredaktor parchatej gazety życiorys ma GWniany, bezustannie do Rosji wyjeżdża i znamy jego narracje w kwestii mordu smoleńskiego. https://pl.wikipedia.org/wiki/Jakub_Lejkin Niektórzy wychwalają ten Yad Vaszem. To jest informacja upubliczniona około 5-6 lat temu w mediach: w instytucie YV na głównych stanowiskach pracowali zbrodniarze NKWD z dawnego ZSRR no oczywiście żydzi. Taka to gmina ogrodzona murem. Przydałaby się książka z wypowiedziami przewodniczących i członków tego nazistowskiego Instytutu o Polsce i Polakach,i o tych ludziach w ogóle. Nawet niemieccy naziści byli bardziej wstrzemięźliwi !!! Ewa Kurek-Zapora cytowała pewną Żydówkę, która powiedziała jej: - Jeśli żydzi mieliby ratować Polaków, nie ocalałby nikt. (do poszukania w Internecie)
  • @Kula Lis 21:35:29
    A tak na marginesie, jeżeli ciotę esesmanów, Cymermana, agenta SS/SD/Gestapo Bartmana vel Bartoszewskiego wypuszczono z obozu Auschwitz "ze względu na zły stan zdrowia" na L4, to czy z tego mamy wnioskować, że pozostali Żydzi, których Niemcy nie wypuścili, byli w dobrym stanie zdrowia? Po tym jak ich Niemcy często bili kolbami czy nahajem, po transporcie - ściśniętych jak śledzie, bez wody i jedzenia, często podczas mrozów - w wagonach bydlęcych? A już w obozie zawszeni, wygłodzeni na zupce-wodziance z buraków i o suchym chlebie, wycieńczeni nieludzką pracą, dziesiątkowani czerwonką i innymi chorobami? Oni byli w dobrym stanie zdrowia, tylko jedyny Bartman vel Bartoszewski był w złym stanie? I Niemcy tak się tym przejęli, że go wypuścili i dali jeszcze bilet I klasy na podróż do Warszawy a chorowitego także Cymermana ich agenta wysłali do wód do Szwajcarii??? Pytam, a kiedy lista żydów wydających Polaków bolszewikom i hitlerowcom? Bo grono ich bardzo liczne.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31