Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
807 postów 4231 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Prośba do p. R. Opary związana z wypowiedziami @ikulalibal

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kryminalne naruszenie dóbr osobistych


Pan Ryszard Opara i Administracja Neon24.pl

   
 
Szanowni Państwo,
 
pod opublikowanym w dniu 28.04.2021 r. tekstem zatytułowanym „ Czerwona Linia, Rosja vs Globalny Zachód. RED ALERT” autorstwa blogera @Alfax, umieściłem kilka swoich komentarzy zgodnych z regulaminowym standardem dyskusji. Jednym z moich adwersarzy był, i ciągle jest, bloger @ikulalibal, specjalizujący się głównie w problematyce rosyjskiej. Przyzwyczajony jestem ze względu na uczestniczenie od 20 lat w życiu polityczno-publicznym do ostrych dyskusji, a nawet sam od nich nie stronię. Czym innym jest jednak ostra dyskusja z użyciem nawet ostrych sformułowań, ale mających oparcie w faktach, a czym innym są pomówienia oparte na kłamstwach, naruszające dobra osobiste adwersarza i próbujące naruszyć jego osobisty i publiczny wizerunek.
 
Bloger @ikulalibal użył w stosunku do mojej osoby następujących określeń, cyt.:
 
<<Ale starczy mnie do tego aby udowodnić panu że wykorzystując nierozeznanie tutejszych użytkowników propaguje pan krypto bandrowców i jawnych proukrowskich rusofobów,przedstawiając ich jako godnych uwagi "rosyjskich działaczy społecznych>>(ikulalibal29.04.2021 13:50:23)
 
<<Wchodząc w polemiki ze @stanislav musi pan mieć pełną świadomość że (co najmniej) pozostaje on pod wpływem środowisk dążących do obalenie obecnych rządów w Rosji. (nie mozna też wykluczyć że w grę wchodzą inne warianty niż tylko "pozostawanie pod wpływem" )
 
Różnica między Nowalnym i jego środowiskiem a środowiskiem ulubionym przez @stanislav polega na tym że ci pierwsi chcieli by obalić władzę pod pretekstem walki o demokrację zaś ci drudzy pod takim pretekstem że jeszcze nie wszyscy w Rosji są bogaci zdrowi i młodzi.

Wspólnym mianownikiem łączących jednych i drugich to:chęć obalenia Putina,nienawiść do Cerkwi Prawosławnej,niejasny lub otwarcie wrogi stosunek do zjednoczenia z Krymem,brak akceptacji dla rosyjskiego wsparcia dla Donbasu. (istnieją też inne ale te są najbardziej krzyczące
)>>
(ikulalibal29.04.2021 14:03:35)
 
Nie jest żadną tajemnicą, że wyrastam z tradycji politycznej i od lat reprezentuję tak osobiście, jak w treściach programach i w działaniu organizacji, których byłem lub aktualnie jestem członkiem, a także w działaniach medialnych ( www. wiernipolsce1.wordpress.com, studio WPS Production) ideologię polskiego ruchu narodowego – realistycznego, propaństwowego, nieklerykalnego i m.in. zorientowanego na współpracę z narodowo-patriotycznymi środowiskami w Rosji i innych krajach słowiańskich. Moją osią ideowo-programową jest suwerenność narodu i państwa polskiego oraz zwalczanie wszelkiego rodzaju imperialnych, globalnych, antyludzkich programów wybraństwa, dominacji i kolonializmu – religijnego, kulturowego, gospodarczego i politycznego.
 
Moje poglądy i postawa są jawne i podlegają ocenie tak w kraju, jak i za granicą. Może z tych powodów wielokrotnie byłem zapraszany na konferencje i kongresy w takich państwach jak Rosja, Białoruś, a także Ukraina ( przed antypaństwowym zamachem stanu z roku 2014); kilkakrotnie byłem gościem ambasady Federacji Rosyjskiej w Polsce, ambasady Republiki Białoruś w Polsce, Republiki Syrii w Polsce, a także uczestnikiem misji gospodarczej w Syrii, w Damaszku. Jestem członkiem prezydium Soboru Wszechsłowiańskiego z siedzibą w Moskwie, bywałem zapraszany do programów w studiach państwowych i publicznych telewizji w Rosji i na Białorusi, byłem inicjatorem lub sygnatariuszem wielu oficjalnych dokumentów kierowanych od polskich środowisk narodowo-patriotycznych do władz najwyższych Federacji Rosyjskiej, Republiki Białoruś, rządów suwerennych i walczących państw takich jak Syria i Iran. Byłem w składzie delegacji polskiej na zaproszenie władz administracyjnych Krymu. Mam wielu przyjaciół w Rosji, na Białorusi, na Krymie, w Donbasie, w Serbii, w Bułgarii, w Czechach, na Słowacji, w polskich środowiskach i niebanderowskich na Ukrainie.
 
To co napisałem wyżej nie napisałem z chęci przechwalania się, czy przeceniania swego znaczenia, ale jedynie po to, aby uzasadnić, że opinia o mojej postawie ideologicznej i politycznej jest dla mnie i dla mojego środowiska czymś niezwykle ważnym i nie podlega regułom nieodpowiedzialnej gadaniny blogerskiej. Ma po prostu swoją wartość publiczną i polityczną. Wiedzą o tym zarówno moi przyjaciele, jak i wrogowie.
 
W czerwcu 2018 r. w stosunku do dwóch osób ze środowiska politycznego, które reprezentuję – p. Dariusza Kosiura i mnie, zostało wszczęte postępowanie karne na skutek donosu jawnie antypolskiej organizacji – stowarzyszenia Otwarta Rzeczpospolita. Na polecenie prokuratora Prokuratury Rejonowej Warszawa-Praga Północ, Macieja Młynarczyka, dokonano przeszukań mieszkań i zajęcia urządzeń elektronicznych. Podstawą dokonanych czynności były art. 256. § 1. kk ( Propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego ) i art. 257. kk (Napaść z powodu ksenofobii, rasizmu lub nietolerancji religijnej). Następnie, po dziennikarskiej relacji z czynności przeszukania, postawiono obu wymienionym osobom zarzut z art. 241.§ 1. kk ( Naruszenie tajemnicy postępowania przygotowawczego). Od niemal trzech lat postępowanie jest w toku, a tzw. wymiar sprawiedliwości wszelkimi sposobami usiłuje uniknąć normalnego procesu sądowego. Nie tak dawno, po dwóch latach niemal milczenia i pozorowania działań prawnych, próbowano w trybie nieprocesowym obciążyć p. D.Kosiura i mnie konsekwencjami wyroku nakazowego.
 
Mam podstawy przypuszczać, że zachowanie blogera @ikulalibal ( który jak sam przyznał na Neon24.pl „ obserwuje mnie i moje działania od lat”) nie jest przypadkowe i wiązać się może z działaniami środowisk, z których wyrasta stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita.
 
Dlatego proszę Pana właściciela i administrację portalu Neon24.pl o przesłanie na moją prywatną pocztę danych ( imienia i nazwiska ) blogera @ikulalibal ze względu na kroki prawne jakie chcę podjąć w stosunku do tej osoby.
 
Paweł Ziemiński
 
przewodniczący partii Polska Patriotyczna
prezes stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej
współredaktor studia WPS Production
bloger @stanislav
 
 

KOMENTARZE

 • Popieram
  Sam doświadczam procederu nadużywania mojego nazwiska i wizerunku.
  Takie rzeczy trzeba tępić bardzo stanowczo.
 • Różnica pomiędzy nami jest taka
  że ja na podobne słowa w ogóle nie zwróciłbym uwagi, uznałby je za chybione opinie adwersarza, i tyle,

  no, ale mnie żadne służby jak dotąd nie prześladowały, mogę być wyrozumiały.
 • Jak można!!!
  Kto mnie będzie tak koncertowo usiłował wkurzać i zachęcać do zbanowania?
  Okrutnicy.
  Chcecie mi odebrać radość zachowania stoickiego spokoju przy zapluwającym się i pieniącym(tu pomijam).
  Okazywania całkowitego lekceważenia.
  Żal mi(nieszczery).
  Sam nie usuwam i nie banuję ale widać mój ulubieniec przekroczył cienką czerwoną linię.
  Chyba będę musiał się pogodzić ze stratą:(
 • @brian 00:46:57
  "Chyba będę musiał się pogodzić ze stratą:("

  Brajan, proszę, nie poddawaj się.
  Bądź jak Brus. Brus Li.
  Trzeba walczyć. Walka daje szansę na zwycięstwo :-)

  Pozdro!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:10:50
  "Takie rzeczy trzeba tępić bardzo stanowczo."

  Ja się nie zgadzam. Ikulalibal podał źródła swoich informacji.
  Lecieć do sądu jak się nie potrafi obalać argumentów jest po prostu głupie.
  Gdybym ja się na kogoś powoływał, a ktoś inny go zdemaskował to bym bardzo tej osobie podziękował albo obalił argumentację.
  Lecieć w takiej sprawie do sądu to wg mnie już pieniactwo.
 • @ Autor
  "Od niemal trzech lat postępowanie jest w toku, a tzw. wymiar sprawiedliwości wszelkimi sposobami usiłuje uniknąć normalnego procesu sądowego."

  I co? Mało Panu? Jeszcze sam Pan chce lecieć do "wymiaru sprawiedliwości" ?????

  Jeśli jakimś cudem sąd będzie działał normalnie, to Ikuś zaciuka Pana argumentami (już zrobił pierwszy wpis o Kwaczkowie...) Jeśli będzie natomiast działał tak, jak to opisuje np Szanowny Jacek Boki, to za sprzyjanie Rosji Pan pójdzie do ciupy jak Piskorski bez wyroku na parę lat (chwal się Pan tak dalej znajomymi za wschodnią granicą) a Ikulalibal np za krytykę ideologii banderowskiej. Nie będzie Panu trochę głupio?
  ---------
  "Przyzwyczajony jestem ze względu na uczestniczenie od 20 lat w życiu polityczno-publicznym do ostrych dyskusji, a nawet sam od nich nie stronię. "

  Jak widać coś Pan ściemnia z tym przyzwyczajeniem do ostrych dyskusji... ;-)
  ---------

  "Mam podstawy przypuszczać, że zachowanie blogera @ikulalibal ( który jak sam przyznał na Neon24.pl „ obserwuje mnie i moje działania od lat”)"

  Ja też Pana obserwuję od lat :-) Czytam wpisy, oceniam (chyba wszystkie na 5*), widziałem wypowiedzi na yt, czasem coś skomentuję (mniej lub jeszcze mniej udolnie- ale zawsze w dobrej intencji) podzielę się opinią itp.
  I co? Też trzeba wyciągać konsekwencje prawne? Też jestem z "Otwartej RP"???

  Co z Panem?
  Ja bardzo proszę, żeby Pan trochę ochłonął z ferworu dyskusji i przemyślał sprawę na chłodno.
  Pójście z nią do tej stajni Augiasza jaką jest wiadomo co, tylko nieszczęść przysporzy.

  Oczywiście serdecznie pozdrawiam.
 • @marek13 23:22:52
  "Dlatego jak w tytule, rozjedzcie gnidę bez cienia litości."

  A da radę bez wyzwisk i nawoływania do przemocy???
 • @ Autor, All
  Tradycyjnie: Pax między Lachy!

  Uffff....
 • @Jasiek 06:01:17
  Bruce Lee raczej nie.
  Wzorem moze byc lepiej autentyczny pan Ip.
  Ojciec rodziny.
  Przeciwnosci losu.
  Podpadziocha Japoncom.
  Skromny Mistrz Wing Tsun.
  Pogardzanego Wu Shu "dla kobiet".
  I nie do konca twardziel.
  Papierosami walczyl ze stresem.
  W koncu go zabily.
  Ale byl.
  Ip Man.
 • Autor
  //ze względu na kroki prawne jakie chcę podjąć w stosunku do tej osoby.//
  Nie wierzę.....
 • @brian 07:27:53
  "Ale byl.
  Ip Man."

  O! Nawet filmy widziałem :-)
 • @
  Do sądu, a może od razu ukrzyżować?
  Talmudyczny demon pana połknął?
 • @Jasiek 06:04:29
  Są osoby którym zależy na dobrym imieniu i dbają o swój wizerunek.
  Dla nich to rzecz ważna, raz bo na nie zasługują, dwa, także ze względów na środowiska w których się obracają i w których są znane z tej rzeczywistej dobrej strony.
  Nie można dać się opluwać, oczerniać, obrzucać błotem, przypisywać sobie przez inne osoby cech ujemnych, nieprawdziwe zamiary i pozostawać w stosunku do tych opluwaczy i oczerniaczy obojętnym.
  Swoje imię trzeba szanować i o nie dbać.
  W kodeksie karnym są paragrafy na pomówienie i oszczerstwa, po to właśnie, by można było z nimi skutecznie walczyć.
 • @Oświat 08:44:51
  "Są osoby którym zależy na dobrym imieniu i dbają o swój wizerunek."

  To fakt.
  Pozostaje jednak pytanie, czy pójście do sądu zamiast obalenia argumentów służy temu wizerunkowi czy może mu szkodzi.

  Ja jestem zdania, że dorośli i dojrzali ludzie powinni potrafić porozumieć się bez udziału wymiaru sprawiedliwości. Zwłaszcza jeśli ten nie domaga.

  Dziękuję za odpowiedź na mój komentarz.
 • @Jasiek 08:53:18
  //dorośli i dojrzali ludzie powinni potrafić porozumieć się bez udziału wymiaru sprawiedliwości//

  Wymiaru sprawiedliwości... Dobre sobie... "niedomaga"...
  Standardowa, zombiacka reakcja argumentem siły na siłę argumentu... Co tu wyjaśniać?
  Całkowite pomieszanie priorytetów. Mylenie poziomu intelektualnego z fizycznym (i emocjonalnym).
  Pytanie jak przetłumaczyć tego typu tłuszczy (i każdemu z osobna) by nie wyskakiwał właśnie z pięściami na słowa.
  Chcieliby byś myślał (nawet) tak jak oni... I zmuszają (słowami i czynem)...
 • @Franek Ganek 09:05:45
  "Wymiaru sprawiedliwości... Dobre sobie... "niedomaga"..."

  Racja. Wyraziłem się jak ostatnia pierdoła :-(

  Pozdro!
 • @
  Naruszenie dóbr osobistych musi mieć charakter obiektywny
  https://barczpopiel.pl/odszkodowanie-za-naruszenie-dobr-osobistych/
 • @Jasiek 08:53:18
  No dobra Jasiek, ale jakich argumentów byś użył, gdyby któryś z kolegów czy sąsiadów z uporem rozgłaszał, że jesteś wenerykiem, albo niemoralnie się prowadził, albo że jesteś homoseksualnym zbokiem?
  Biegał byś po ulicy z zaświadczeniem od lekarza, że jesteś zdrowy, krzyczał, że nie jesteś ani zbokiem, ani wariatem?
  Dałoby ci to coś?
  Podejrzewam, że w takich okolicznościach, to albo byś temu koledze czy sąsiadowi skopał tyłek, albo poszedł do sądu.
  A może położyłbyś uszy po sobie i udawał, że nic się nie dzieje.
 • @Oświat 09:30:51
  To niech idzie do adwokata, a nie zawraca głowę tutaj. Nie popieram żadnego Stanislava dla mnie to pospolity pieniacz i tyle w tym temacie, a takich pieniaczy w internecie jest skolka ugodna.
 • @Oświat 09:30:51
  Jeżeli ten Pan poczuł się urażony to jak najbardziej ma prawo - tylko po, co informuje wszystkich tutaj przy okazji zastraszając i generując podział ?

  Na mnie też nie raz i nie dwa poszedł hejt - jako kobieta zostałam nawet wyzwana od pedofilki i co ?

  Doszłam do wniosku, że kretyn ( był to mężczyzna ) projektuje swoje preferencje. Naturalnie zrobiło mi się przykro - lecz te wszystkie osoby, które mnie znają to jedyne, co zrobiły to się śmiały z tego kretyna no i sam się wystawił na celownik .
 • @werka1321 12:36:07
  Oczywiście ma pani rację. Poczułeś się urażony załatwiaj to prywatnie we własnych zakresie, a nie piejąc jak kogut na Neon24.pl bo nie każdy lubi piejące koguty w dodatku pod wpływem emocji. Tutaj kur nie ma żeby piejącego koguta stanislav uspokoić. Niech idzie do sądu, a normalnym da odpocząć od swoich wypocin.
 • Neon24
  Rzecz miała miejsce na Neon24 i tu Stanisłav miał prawo przedstawić swoje racje i zwrócić się do pana Opary.
  Czytajcie notkę ze zrozumieniem, a nie wyjeżdżacie poza temat i nie posuwacie się do obrażania Stanisłava zwrotami takimi jak ,,pieniacz”.
  Cytuję dla was ostatni akapit, byście go jeszcze raz przeczytali.
  Tym razem ze zrozumieniem.

  ,,Dlatego proszę Pana właściciela i administrację portalu Neon24.pl o przesłanie na moją prywatną pocztę danych ( imienia i nazwiska ) blogera @ikulalibal ze względu na kroki prawne jakie chcę podjąć w stosunku do tej osoby. "
 • @Oświat 13:10:37
  Dziękuję panu za rzeczowość, widać jak chce się zrozumieć, to bardzo prosto można zrozumieć to co napisałem, i w jakich intencjach.
 • @norman49 12:16:46
  Czy ja do pana się zwracałem, czy do właściciela portalu i administratorów?

  Gdzie mam iść i z czym, to wiem bez pana wskazówek.
 • @werka1321 12:36:07
  Ja nikogo nie mam w zwyczaju straszyć. Daleki jestem też od dzielenia Polaków, raczej swoje 20 lat aktywności politycznej poświęciłem na próbach uzmysłowienia, jak ważne jest połączenie. Natomiast jako realista nie wierzę w piękne słowa, a jedynie w działanie i to najlepiej skuteczne. Wiem także, że nie da się skutecznie i z korzyścią dla Polski działać bazując na ludziach niedouczonych, nieuczciwych, chwiejnych, tchórzliwych, leniwych i skąpych ( nie mylić z oszczędnymi )...i udających Polaków i polskich patriotów.
 • Wszystkim ekscytującym się dość niefrasobliwie wcześniejszymi komentarzami i powyższym tesktem "stanislava"
  .
  chcę przypomnieć taki np. tekst autorstwa "stanislav":

  "W obronie prof.Olega A.Płatonowa" - http://wps.neon24.pl/post/146216,w-obronie-prof-olega-a-platonowa

  A o czym świadczy opisany w tekście przypadek prof. A.Płatonowa (takich przypadków w FR jest więcej), czyż nie o polityce wewnętrznej - o słabości i uległości tej polityki względem syjonizmu i Zachodu - rosyjskich władz?

  Na stronie WPS (https://wiernipolsce1.wordpress.com), którą razem ze "stanislav" współtworzymy, do zeszłego roku widniał baner:

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2021/04/flaga-rosji-1-1-1.jpg

  Jestem ciekaw, ile mogą Komentatorzy wskazać stron internetowych z podobnym banerem -?

  W związku z tym, iż treść baneru i polityka władz Rosji względem Ukrainy uległy zmianie, zastąpiliśmy powyższy baner nowym:

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2021/04/solidarni-1.jpg

  Nasz stosunek do Rosjan i Rosji, niezależnie od istniejącego w Rosji systemu społeczno-politycznego, jeśli władze Rosji będą miały charakter słowiański, był, jest i będzie pozytywny. I tylko w takiej Rosji upatrujemy naszego bezalternatywnego sojusznika.
  Natomiast mamy prawo do obaw o słowiański charakter rządów Rosji i do krytycznej ich oceny. Jeśli żydowsko-anglosaskiemu imperializmowi uda się osłabić i rozbić Rosję, wtedy istnieje poważne niebezpieczeństwo zniknięcia Polski i innych państw słowiańskich z mapy Europy.
 • @stanislav 13:51:14
  Ochłoń trochę bloggerze. Żaden administrator ci takich danych nie poda bo są to dane wrażliwe chronione RODO. Po drugie skoro uważasz, że nastąpiło kryminalne naruszenie dóbr osobistych kontaktuj się ze swoim adwokatem albo idź na policję. Zgłoś tam sprawę. Oni to przekażą prokuratorowi i on decyduje o dalszym postępowaniu.
  Portal neon24 to są też czytelnicy i oni niekoniecznie chcą czytać twoje wpisy bo ktoś rzekomo nadepnął ci na odcisk. Załatwiaj takie sprawy w rozmowach z twoim prawnikiem i policją, a niekoniecznie piej tutaj na portalu Neon24 jak kogut.
 • @Jasiek 06:33:33
  Powstrzymałem się od przekleństw, a i tak mój moment został osunięty.

  Oburzony Belfer- inkulalibal ma u mnie "kose" za chamskie wciny z
  na blogu Briana. Dlaczego tam nie interweniuje jakiś nadwrażliwy admin?

  Spróbuję to ubrać innymi słowami:
  uważam, ze inkulalibal to agent, mentalny komunista, taki współczesny Dzierżyński.
  Poza linia programowa, jest on zwykłym 0@9_76(%¨, Hè54SG i 0)¨¨PMp, który jak ma tylko okazje to +°ç@Utt jak potłuczony. Tylko wziąć i °9è-tHJù^ w ten durny °9_èèç9IUj.
  Dlatego dojedzcie ta czerwona 9_èUI90ào= bez litości.
 • @fretka 09:18:42
  Proszę nie wyręczać sądów.
 • @Rzeczpospolita 14:28:40
  Ty, baner... Broniliście (rzekomo) też Piskorskiego na ten przykład...
  I co? Już sądy w Polsce mamy cacy, rządy cacy, już żydokatolicki kościół utracił wpływy?

  Nie odpowiadaj nawet bo mi niedobrze...

  Tfuu...!!!

  PS: Boże, co ja mam się z tymi plebsiakami...
 • @norman49 12:16:46
  Calkowicie popieram.
  Ci sami ludzie, w różnych sytuacjach będa sie upominali o tak zwana 'wolność słowa'.

  Tak w Polse zginął dr. Ratajczak. Za wolnosc slowa?
  A wiec, można pyskowac na Rosje, Serbów, muzulmanow, Iran, Chinczykow (ze zarazili swiat wirusem) ; można obrażać osobiscie
  prawników, dziennikarzy; można kochac banderowców i wysyłać im
  pieniądze na majdan, można straszyc ludzi prawnikami, ze pisza to, do czego maja prawo.

  A teraz: mnie oskarżono juz o komunizm, syjonizm..
  Tu, na NEONie napisano o mnie, ze śmierdzę cebulą czosnkiem, co uważam, ze jest bardzo obraźliwe, i niesprawidliwe, bo nikt mi genów nie sprawdził, a cebule zalecają wszyscy lekarze. Czosnek tez..

  Wiec jednym wolno obrażać blogierow, ze sa zydami, komunistami , agentami sowieckimi itd, itp.
  Ale nie wolno tknąć np. bandytow, którzy bezprawnie popieraja mordowanie ludnosci w Syrii, Serbii, w Donbasie, cywilow w Afganistanie i na calym Bliskim Wschodzie.

  Mysle, ze ... ktoś tu kreci lody i probuje cenzurowac NEON.

  Podobno, za duzo mniejsze przwinienia zsylali ludzii na Sybir.

  Czy to znaczy, ze wracamy do czasów stalinowskich?

  Tylko teraz mozna zsylac do Guantanamo albo do ... Kosowa?
 • @stanislav 14:00:59
  Ja to wszystko rozumiem - jednak spory nie powinny być wywlekane na forum, bo generują podziały. Przecież te osoby, które Pana znają to śmieją się z zarzutów pod adresem Pana jaki pewnie i w przypadku adwersarza ( teraz to już chyba przeciwnika - nie wiem ) Proszę zauważyć ile czasu, energii wraz z adwersarzem ( przeciwnikiem ) poświęcacie na spory, które nic realnie pozytywnego nie wniosą do naszej rzeczywistości. Pan Opara wspomniał, ze piszą tutaj tez osoby z wielkiego świata polityki, celebryci, ekonomiści, lekarze, profesorowie. Chcę zauważyć, że "system" dorwie wszystkich niezależnie od statusu społecznego, a tym, co maja pieniądze - będę musieli zapłacić więcej aby się wykupić. Tak działa system.

  Uważam, że lepiej byłoby czas, energię przeznaczyć na zastanowienie się jak stawić opór i tym razem nie są to niemcy czy inni, a globaliści. Pozdrawiam.
 • @stanislav 14:00:59
  Mnie się obrywa za sam fakt bycia kobietą i, co mam zrobić ? - Za swoje przekonania również mi się obrywa, a jestem dość ciekawą mieszanką, bo chrześcijanka ( gloryfikująca kościół POLSKOkatolicki ) i bardziej pro-wschodnia jak zachodnia, bardzo przywiązana do Słowiańskich korzeni.
 • @Franek Ganek 17:07:28
  Franeczku,
  covid zlasował twój móżdżek, czy jesteś po czołowym zderzeniu z trotuarem -?
 • @werka1321 17:40:23
  Nie obrywa Ci się za bycie kobietą, tylko za to, że bez przerwy opluwasz mężczyzn. A ponieważ na Neonie24 jest zdecydowanie więcej panów niż pań, to sama sprowadzasz na siebie zmasowaną reakcję tutejszych facetów. Reakcję, która Cię przytłacza i jawi Ci się jako "siła złego na jednego". Cóż... Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. ;-)

  Już wiele lat temu zauważyłam w cyberprzestrzeni ciekawą prawidłowość. Otóż przypadki hejtowania kobiet przez mężczyzn są sporadyczne, a przypadki hejtowania mężczyzn przez kobiety - nagminne. Gdy chłop krytykuje płeć przeciwną, zazwyczaj stara się to robić w sposób kulturalny i uargumentowany. Gdy baba krytykuje płeć przeciwną, najczęściej tylko bluzga i nawet nie próbuje brzmieć merytorycznie.

  Apeluję o opamiętanie!
 • @Natalia Julia Nowak 18:31:57
  "Nie obrywa Ci się za bycie kobietą, tylko za to, że bez przerwy opluwasz mężczyzn. A ponieważ na Neonie24 jest zdecydowanie więcej panów niż pań, to sama sprowadzasz na siebie zmasowaną reakcję tutejszych facetów."

  A gdzie ja napisałam, że na neonie24 ?
 • @werka1321 18:48:13
  Mam podstawy mniemać, że poza Neonem24 zachowujesz się tak samo jak na nim. :-(

  PS. Podoba mi się Twój pseudonim. Czy to Twoje prawdziwe imię? Moja Niunia też zowie się Werka, bo tak ją nazwano w hodowli (miot "W" składał się z pięciorga szczeniąt o następujących imionach: Wendy, Wenus, Wera, Wigor i Wolter). Ja mam na trzecie Weronika. To moje imię z bierzmowania, które przyjęłam w 2007 roku.

  Werka (zdjęcie sprzed kilku dni):

  https://pbs.twimg.com/media/E0FIRPfXIAwkGNm?format=jpg&name=4096x4096
 • @Tiamat 17:25:01
  Sygnalistów to myślałem że tylko PIS promuje , a tu taka niespodzianka . https://bezprawnik.pl/60-mln-zl-kary-za-zignorowanie-sygnalisty/ Salute :)
 • @Tiamat 17:25:01
  Szanowna pani, nie widze związków logicznych ani merytorycznych, między powodem i treścią mojej prośby do p. Ryszarda Opary i administracji Neon24.pl , a tym, co pani napisała ?!
 • @Franek Ganek 17:07:28
  Przed salą rozpraw sądu w Warszawie i na proteście ulicznym w Łodzi ws. aresztu M.Piskorskiego nie widziałem pana... chyba, że był pan jednym z policjantów, którzy wprowadzali Mateusza na salę rozpraw?! bo ci w Łodzi, to z powściągliwościa i profesjonalnie ochraniali naszą demonstrację przed siedzibą PiSu na ul. Piotrkowskiej, więc złego słowa o nich nie moge powiedzieć.
 • @Tiamat 17:25:01
  Pomimo tego, co obecnie pani wypisuje, ciągle uważam pania za osobę inteligentną, rozsądną i o dużym wkładzie w dzieło uświadamiania Polaków. Proszę mnie z uporem nie przekonywać, że się pomyliłem ?!
 • @stanislav 13:49:24
  Panie Stanisławie,
  Nie mam wystarczającej wiedzy w zakresie spornego tematu, aby któremuś z Panów przyznawać rację, natomiast pomysł obrony swoich dóbr osobistych przed znanym z nikczemności, niezawisłości od czegokolwiek ze zdrowym rozsądkiem na czele, skurwionym Swądem uważam za bezmyślny sponsoring wrogiej Polakom instytucji. Uważam tak również dlatego, że nie godzi się angażować w obronę swojej czci i honoru aparatczyków ewidentnie tego honoru i poczucia sprawiedliwości pozbawionych. Za samo trzaśnięcie drzwiami Swądu (wniesienie sprawy cywilnej) zapłaci Pan kilkaset złotych. Oczywiście bez żadnej gwarancji, że sprawa będzie prowadzona rzetelnie i uczciwie. Najęcie papugi w której żywotnym interesie zawsze jest przewlekanie każdej sprawy sądowej, to już wydatek kilku tysięcy. Jeśli sprawę po powiedzmy 2 latach Pan przegra, Wysoki Swąd policzy koszty każdego swojego pierdnięcia w sędziowski stolec, koszty papugi przeciwnika procesowego, uzasadnienia stronniczego wyroku, itp. Jeśli wygra, kasę wyłoży pozwany, ale i tak jedynym wygranym będzie Wysoki Swąd! Proszę więc przed podjęciem dalszych kroków prawnych, tę elementarną prawdę mieć przede wszystkim na uwadze. Większej sprawiedliwości można się spodziewać od bandziora z Cosa Nostry niż od polskiego sądu. Reasumując - włóczenie się po sądach sponsoruje tylko sądową patologię, nic więcej. Tak, jak sprawy rodzinne powinno się załatwiać w rodzinie, tak samo pozostałe sprawy cywilne mogą być rozstrzygane przez ludzi o autorytecie środowiskowym i nieposzlakowanej opinii. Naturalnie, to Pan decyduje, gdzie zanieść swoje pieniądze, ale wierzę, że ma Pan wystarczająco dużo poczucia godności, honoru i dumy z racji swojej działalności społeczno-politycznej, żeby nie musiał Pan szukać ich potwierdzenia u sądowej biurwy.
 • @Natalia Julia Nowak 19:09:39
  A ja mniemam, że Pani się myli. Mężczyźni są potrzebni do rozpłodu i obrony. Miałabym nich pluć ? Dlaczego ?

  Ale abyśmy się dobrze zrozumiały - MĘZCZYŹNI, a nie ich atrapy. Co do swojej prywatności - wolę ją zachować. Pozdrawiam.
 • @stanislav 16:11:37
  Daj se pan na luz.
 • @Jasiek 08:15:44
  Pierwszy i drugi- autentyzm, biograficzny bez efekciarstwa.
  Pozniejsze, to juz popluczyny.
 • @norman49 14:35:35
  Ludzie uczciwi nie mają "swoich adwokatów" mają ich bandziory i złodzieje. Ale Pan najwyraźniej nieudolnie próbuje papugować w obronie Pana ikulalibala, chociaż nie przypuszczam, aby ten upadł tak nisko, aby Pana do tego celu wynająć. Nie mając zresztą zielonego pojęcia o różnicach między kpk i kpc wypisuje Pan jakieś niebywałe brednie o zaangażowaniu prokuratora w... sprawy cywilne! Na koniec dodam, że nie ma Pan żadnych uprawnień do wypowiadania się ani w moim imieniu ani tym bardziej arbitralnie decydować, czyje wpisy "niekoniecznie chcą czytać czytelnicy neonu 24". Ja właśnie koniecznie chcę czytać wpisy Pana Stanislava.
 • @werka1321 21:49:17
  Acz wahałam się między werka1321, a Ludolfina. Ludolfina też ładnie i fajnie :)
 • @Tiamat 17:25:01
  No, no...Ale żeby aż przez monitor ten zapach czosnku i cebuli wywęszyć, to chyba trzeba mieć węch superubecki :)))
  Niejaki(a) "ele" nazwało mnie żydówką. Ale nie poczułam się obrażona. Nikomu nie przeszkadzam żyć w zgodzie ze swoimi urojeniami, jeśli czuje się z nimi lepiej, niż bez nich.
  Rozumiem, że pisząc - "nie wolno tknąć np. bandytow, którzy bezprawnie popieraja mordowanie ludnosci w Syrii, Serbii, w Donbasie, cywilow w Afganistanie i na calym Bliskim Wschodzie....Mysle, ze ... ktoś tu kreci lody i probuje cenzurowac NEON." nie ma Pani na myśli Pana Stanislava?
 • @Natalia Julia Nowak 18:31:57
  "Gdy chłop krytykuje płeć przeciwną, zazwyczaj stara się to robić w sposób kulturalny i uargumentowany". Z wyjątkiem Pana Wojasa, ale to jest wyjątek potwierdzający regułę :)
 • Stanislaw ?
  Nie zgrywaj sie stary picerze.

  Sam opluwasz innych i robisz z siebie "polskiego narodowca", a faktycznie jestes TUBA PROPAGANDOWA MOSKWY i W.Putina.

  Przyklady:

  Oplules posla R.Winnickiego
  https://wps.neon24.pl/post/161229,r-winnicki-antypolski-dywersant-w-kostiumie-narodowca

  Oplules RN
  https://wps.neon24.pl/post/111786,glowna-mycka-ruchu-narodowego-u-rydzyka-i-michnika

  A to pamietasz czerwony buraku ?
  Usunales moje wszystkie kontrargumenty, ktore ciebie osmieszaly, pajacu i PANICZNIE BOISZ SIE FAKTOW HISTORYCZNYCH , ktore demaskuja twoja robote agenturalna w j.polskim.
  https://wps.neon24.pl/post/161295,ludzkimi-slowami-do-gnidy-toronto-vel-fiesta

  Manipulujesz podawanymi przez siebie informacji, ktore dobierasz pod katem swoich lewackich, sowieckich i rosyjskich pogladow ideologicznych, zeby jeszcze bardziej oglupic Polakow i nie roznisz sie w swoich dzialaniach od swietojebliwego T.Rydzyka z Torunia lub J.Urbana z Trybuny Ludu (organ prasowy KC PZPR), ktorzy tez oglupiali Polakow swoja propaganda.
  Wtoruje ci w tym twoj przydupas "Rzeczpospolita" i jeszcze kilku innych zwolennikow, takich samych lewackich i sowieckich trolli jak ty sam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031