Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
807 postów 4231 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Walentin J. Katasonow o śmierci jednego z Rothschildów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...i niektórych teoriach spiskowych

 

15 stycznia 2021 roku, w wieku 57 lat, bankier baron Benjamin de Rothschild zmarł na atak serca w rodzinnej posiadłości Chateau de Pregny w Szwajcarii. Był synem bankiera Edmonda de Rothschilda (1926-1997), jednej z największych postaci klanu Rothschildów, szefa szwajcarskiej gałęzi klanu, trzeciej co do ważności po angielskiej i francuskiej. Jego ojciec w 1997 r. 35-letni Benjamin zmienił ojca, przejmując ster holdingu Edmond de Rothschild, który zarządza aktywami o wartości ponad 175 miliardów dolarów (francuskie i szwajcarskie banki, restauracje, hotele, fundacje charytatywne itp.). Osobisty majątek Benjamina w chwili jego śmierci oszacowano na 1,5 miliarda dolarów. W porównaniu z najbogatszymi ludźmi na świecie liczba ta jest skromna, ale choć Benjamin de Rothschild znalazł się na liście Forbesa (2019) tylko na 1349, często nazywano go najbardziej wpływową osobą w globalnej elicie finansowej. Po prostu Rothschildowie nie lubią być w świetle, znaczna część ich majątku jest ukryta w cieniu.
Lista najbardziej znanych historii związanych z imieniem Benjamina wspomina się o połączeniu aktywów francuskich i brytyjskich oddziałów rodziny Rothschildów w 2007 roku. To zasługa Benjamina. Mętna historia związana jest z bankructwem banku Wall Street Lehman Brothers w 2008 roku, gdzie pojawia się również nazwisko Benjamina. Upadek tego banku wywołał światowy kryzys finansowy lat 2008-2009.
Benjamin pokazał się w polityce. Tak więc prezydent Francji E. Macron jest protegowanym Rotschildów. Uważa się, że Benjamin był szczególnie odpowiedzialny za jego awans na urząd prezydenta.
Chciałbym zwrócić waszą uwagę na dwie „rodzinne” cechy klanu Rothschildów: wysoki wskaźnik śmiertelności członków klanu i mgłę, która spowija historie zgonów. Są ku temu dwa powody. Po pierwsze, zamachy na życie czołowych postaci z klanu Rothschildów dokonywane przez konkurentów i przeciwników politycznych. Po drugie, w przypadku rażącego, powtarzającego się łamania przez członka klanu „karty wewnętrznej” rodziny, opracowanej przez założyciela klanu, Mayera Amschela Rothschilda (1744-1812), można było podjąć na „naradzie rodzinnej” decyzje o egzekucji sprawcy naruszającego zasady karty .
Jeden z najbardziej znanych zgonów miał miejsce ćwierć wieku temu. Mówimy o śmierci Amschela Rothschilda (1955-1996), syna słynnego barona Victora Rothschilda (1910-1990). 8 lipca 1996 roku znaleziono go martwego w łazience swojego pokoju w hotelu Bristol w Paryżu. Według oficjalnej wersji było to samobójstwo. Powiesił się na pasku swojej szaty. Rupert Murdoch nakazał redaktorom i wydawcom na całym świecie uciszyć tę historię. Media ograniczyły się do krótkich doniesień o samobójstwach. Wyniki śledztwa policyjnego nie zostały jeszcze opublikowane w mediach głównego nurtu.
Mayer Amschel Rothschild
Śmierć Benjamina Rothschilda również wygląda podejrzanie. Baron zmarł w kwiecie wieku i nie narzekał na swoje zdrowie. Jego śmierć dała początek różnym wersjom. Prawie każdy zakłada, że ​​to morderstwo; większość wersji kojarzy to z wydarzeniami w Stanach Zjednoczonych. Według niektórych wersji Benjamin i wszyscy Rotschildowie byli zwolennikami Trumpa. A ci, którzy popierają Bidena i reprezentują „głębokie państwo”, zabili barona. Inni, przeciwnie, uważają, że Rotschildowie poparli Joe Bidena, a Benjamin był jednym z głównych niewidzialnych asystentów kandydata Demokratów (pomoc miała charakter finansowy). Nie sądzę, jest za mało informacji. Wśród Rotschildów nie było jednomyślności co do kandydatów na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Śmiem sugerować, że głównym celem Rotschildów było osłabienie Ameryki. Aby to zrobić, trzeba nią wstrząsnąć, pomagając zarówno Demokratom, jak i Republikanom, zderzyć ich głowami.
Prawie wszyscy Rotschildowie ukrywają swój stosunek do Trumpa i Bidena, ale są wyjątki. Na przykład Lynn de Rothschild w 2016 roku otwarcie poparła kandydatkę Demokratów, Hillary Clinton.
Aby zrozumieć stosunek Rotschildów do Ameryki, lepiej posłuchać tego, co ma do powiedzenia Jacques Attali. W końcu jest ich nieoficjalnym rzecznikiem i służy im. Wracając do książki-prognozy „Krótka historia przyszłości” (2006) Attali podzielił wydarzenia następnego półwiecza na pięć etapów. Pierwszym etapem jest osłabienie Ameryki i utrata jej statusu supermocarstwa; ostatnim etapem jest ustanowienie rządu światowego (gdzie wszystkie stanowiska, oczywiście, należą do Rotschildów).
W 1979 roku młody Attali zasugerował użycie „argumentów medycznych” w przejściu do nowego porządku świata. W 2009 roku na łamach L’Express z zadowoleniem przyjął początek wirusowej pandemii … Istnieje wiele pośrednich oznak, że Rotschildowie byli zaangażowani w przygotowanie globalnej prowokacji COVID-19. Przypomnę okładkę noworocznego (na rok 2019) magazynu The Economist, części imperium Rothschildów. Następnie, według ekspertów od rozszyfrowania ezoterycznych okładek tego magazynu, czytelnicy otrzymali wskazówkę o zbliżającej się pandemii wirusowej. Okładka przedstawiała czterech jeźdźców Apokalipsy. Jeźdźca, którego uważano za „zarazę”, przedstawiano w koronie (czytaj: koronawirus), a jeździec pod imieniem „wojna” przypominał amerykańską Statuę Wolności, a jego twarz zakryta była medyczną maską.
Istnieją uzasadnione powody, by sądzić, że zmarły (zabity?) Brał udział w przygotowaniach do operacji COVID-19. Pisze o tym jeden z doświadczonych teoretyków spiskowych, Benjamin Fulford. 18 stycznia zamieścił na swojej stronie internetowej artykuł The Timeline of The World’s Future Will Be Chosen This Week (Harmonogram przyszłego świata zostanie określony w tym tygodniu). Artykuł przedstawia skan patentu na test PCR zarejestrowany przez jednego z członków klanu, Richarda Rothschilda. Patent został zarejestrowany na trzy i pół roku przed początkiem histerii wokół koronawirusa. Fulford ma agentów na całym świecie, którzy, jak mówi, udzielają mu informacji. Wśród tych informacji znajduje się tajny list brytyjskiego wywiadu MI6, wysłany do służbom specjalnym sojuszników. Z listu (bez datowania) wynika, że ​​na świecie przygotowywana jest globalna operacja specjalna w dziedzinie zdrowia publicznego, realizująca cele nie do końca zrozumiałe dla Brytyjczyków. I odwołuje się do patentu Richarda Rothschilda jako jednego ze znaków zbliżającej się prowokacji.
Według Fulforda, COVID-19 to skrót od Certificate of Vaccation Identification 2019. Uważa on, że operacja COVID-19 powinna rozpocząć się w 2019 roku, ale nastąpiła z opóźnieniem. Z rozszyfrowania nazwy wynika również, zdaniem Fulforda, że ​​powinno się to zakończyć masowymi szczepieniami i powszechną cyfrową identyfikacją ludzi. Według Fulforda w finansowanie operacji COVID-19 zaangażowany jest MFW, Bank Światowy i Bank Rozrachunków Międzynarodowych (BIS).
Nawiasem mówiąc, eksperci zwrócili uwagę na fakt, że istnieje niewidzialny związek między szefową MFW Kristaliną Georgievą a zmarłym (zamordowanym) Benjaminem Rothschildem. Georgieva była siostrzenicą pierwszej żony ojca zmarłego, Edmonda Rothschilda, i wtedy nazywała się Veselinka Georgieva (wówczas Veselinka i Edmond rozwiedli się).
Co do Banku Światowego to już pisałem, że ta organizacja finansowa przeznaczyła swoje środki na realizację programu „Walka z pandemią COVID-19”. Pierwsza faza programu przewidziana jest na pięć lat, do 2025 roku.
Podsumowując fakty, Benjamin Fulford dochodzi do następujących wniosków. Po pierwsze, Benjamin de Rothschild uczestniczył w przygotowaniach do bieżącej operacji specjalnej COVID-19. Po drugie, jego przeciwnicy, konkurenci i partnerzy zgromadzili wystarczającą ilość informacji o zaangażowaniu zmarłego w tę operację. Po trzecie, 15 stycznia nie było morderstwa: zainspirowano śmierć na atak serca. Zwróć uwagę, że informacje o śmierci barona są bardzo skąpe, pochodzą od krewnych, a pogrzeb odbył się w bardzo wąskim kręgu, osoby postronne nie były wpuszczane.
Albo baron obawiał się, że operacja COVID-19 może się nie powieść i trafi do jakiegoś nowego trybunału w Norymberdze. Albo czuł, że jego partnerzy są niewiarygodni. Ogólnie rzecz biorąc, baron nie umarł ani nie został zabity, zdecydował się zniknąć.
Przyjmuję do wiadomości historię Benjamina de Rothschilda przedstawioną przez Fulforda, ale tylko jako wersję roboczą; wydaje mi się to bardziej prawdopodobne niż inne. A w historii dynastii Rothschildów pojawiają się oczywiste tendencje: nieustanne przygotowywanie rewolucji, spisków, wojen … COVID-19 i „Wielki Reset” są w tym samym rzędzie. Same trendy są podyktowane oczywistym celem zostania panami świata.
tłum. własne PZ
 

KOMENTARZE

 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=JkXmTI1lWLw
 • "o śmierci jednego z Rothschildów" - a reszta kiedy przejdzie na łono Abrahama - czekamy z niecierpliwością -?
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2020/10/rothschild-patent-covid-19.jpg
  W 2015 r. Richard Rothschild, we współpracy z holenderską organizacją rządową, opatentował „System i metodę testowania COVID-19”. W 2015 roku – cztery lata przed pojawieniem się choroby – opracowano metodę testowania COVID-19 – (?)

  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2020/10/covid-program-2025-1.jpg
  Bank Światowy przewiduje – zakłada – planuje, że COVID-19 to projekt, który ma trwać do… końca marca 2025 roku! Tak więc intencją jest kontynuowanie tego przez kolejne PIĘĆ LAT. – Obydwie ilustracje za: https://principia-scientific.com/proof-that-the-pandemic-was-planned-with-purpose/
 • @Rzeczpospolita 21:35:02
  Panie Dariuszu, Tramp powiedział, że już za niedługo ludzie zapomną o COVID-zie, trzeba więc do tego czasu jakoś przetrwać.

  Myślę, że k-wir został nam rozpylony via Chemtrails, a nie przez jakieś naiwne kropelkowanie.
  Trzeba więc obserwować kiedy z polskiego (i nie tylko polskiego) nieba zniknie ten zbrodniczy Chemtrails, który na polskim niebie pojawił się po naszym solidarnościowym zbrodniczym "odzyskaniu" wolności, tak gdzieś podobno w okolicach naszego wstąpienia do tej zbrodniczej organizacji wojskowej.
  Te kilka zamachów stanu na wojskowych, dokonanych po tym czasie, wskazuje właśnie, że widzieli oni tą zbrodnię i chcieli się z nią rozprawić.
  Niestety zginęli.

  Obserwujmy więc nasze niebo.
 • @Rzeczpospolita 21:35:02
  Rodzina Rothschild ma się dobrze, a poza tym jest spokrewniona przez niemal 300 lat z wieloma rodami bankierskimi ( żydowskimi, niemieckimi, holenderskimi, angielskimi, amerykańskimi itd). Pozostaje w stosunkach biznesowych z instytucjami państwowymi, kościelnymi, domami monarchicznymi...tak, że sieć tej pajęczyny jest misterna i dosyć trwała.
 • @stanislav 00:16:25
  Z tego co możemy się dowiedzieć z niezależnych źródeł, to ta sieć jest właśnie rozpracowywana.
  Ważnym w tym momencie jest rozpowszechnianie tych informacji, bo ta zbrodnicza sieć broni się wykorzystując broń masowej dezinformacji, jaką są wszystkie oficjalne media na świecie.

  Media oficjalne wykorzystują satanistyczne NLP poprzez przekazy podprogowe, więc trudno jest oderwać ludzi od np telewizorów, czy porannej gazety przy kawie.
  Sam znam małżeństwo wydawałoby się światłych prawników, patologicznie przyklejonych do tvn-owskich Faktów i od razu, niejako z marszu reżimowych Wiadomości, zaś resztę czasu wolnego wypełnia im lektura GW przy kawie.
  Nie docierają do nich fakty już tak oczywiste, nagłośnione już przez kilka ostatnich lat, jak handel dziećmi na różnorakie tortury rytualno-pedofilskie.
  Ich ograniczone, zahipnotyzowane już tym NLP mózgi nie są w stanie przyjąć informacji innych niż te podawane przez TVN/TVP/GW.

  Więc to właśnie tutaj, na tym froncie rozgrywa się teraz cała walka z tym zbrodniczym światowym satanizmem.
 • @Jan Paweł 08:09:21
  ... walka z tym zbrodniczym satanizmem....,
  który niestety, podstępnie sukcesywnie przenikał do Kościoła w celu rozsadzenia Go od środka.
  Obecnie, te zniszczenia widać już gołym okiem i teraz każdy, nawet mało obeznany w doktrynie Kościoła, łatwo może wskazać hierarchów (i nie tylko) którzy niszczą Kościół od środka i tych, którzy nierzadko z narażeniem życia próbują Go ratować

  Koniecznie, w naszym żywotnym interesie, należy zadać sobie pytanie, dlaczego satanistom zależy na rozsadzeniu Kościoła Jezusa Chrystusa?, i jak widać, robią to bardzo skutecznie, na wszelkie możliwe sposoby.

  Na szczęście dla nas tutaj na tej ziemi, Kościół to przede wszystkim Ciało mistyczne, a potem dopiero na samym końcu my ludzie, więc o Kościół możemy być spokojni.
  Natomiast z największą troską musimy pochylić się nad naszym losem, bo przecież z każdym dniem pozostaje nam na to coraz mniej czasu.
 • Cóż - jednego możemy być pewni -
  otóż ci - co to ich ojcem jest diabeł - nie panują nad światem ani od dziś ani od wczoraj. Żeby nie cofać się zanadto - to już Napoleona Bonaparte wystrugali oni z banana aby im Europę integrował wg. ich wizji.
  Wniosek?
  Oni nie pchają się także na afisze. Zawsze stoją - a to za Napoleonem a to za panem, towarzyszem Hitlerem, etc. Teraz oczywiście przystąpili do integracji już całego globu - tylko nie wiemy jeszcze za kim tak naprawdę stoją tym razem.
 • @Jan Paweł 22:22:54odnośnie //Myślę, że k-wir został nam rozpylony via Chemtrails//
  Po prostu niemożliwe. Opadając z wysokości 10 km na ziemię - co może zabrać i dni kilka i wiatry mogą zepchnąć opad i na obszary pustynne i nad morza - wszelkie wirusy sa eksponowane na promieniowanie UV słońca, które po prostu je NISZCZY. Stąd przecież to UV odkażanie miejsc gdzie często gromadzą sie ludzie (m. in. kościołów) proponowane przez (ex) dra Jaśkowskiego.
 • @Jan Paweł 08:31:41
  Szkopuł w tym, że od wieków Watykan jest bardzo dobrych " stosunkach biznesowych" ze światową oligarchią finansową, bedąc de facto jej częścia składową.
 • @stanislav 14:19:51
  W takim razie, jak to się stało, że "abdykowanie" Benedykta XVI "zmotywowane" było zablokowaniem banku watykańskiego?

  Z całą pewnością w Watykanie są jakieś siły zła, które głównie jednak ukierunkowane są na niszczenie Wiary, czego dowodem niech będzie II Sobór watykański.
  Nie zastanawialiście się Państwo, dlaczego aż tak bardzo komuś zależy na zniszczeniu Wiary katolickiej?
  Dlaczego nie niszczy się Buddyzmu, Judaizmu talmudycznego, Hinduizmu itd, a wprost przeciwnie, religie te są wynoszone na piedestał, a katolicyzm jest dobijany?
 • @Berkeley72 10:21:06
  to jest tylko moja hipoteza.
  Dlaczego po rozpyleniu chemii, samoloty robią różne znaki (X,Y, Z, gwiazdy itp) nad obszarami które były poddane opryskom?
  Czyżby były to znaki do odczytania przez satelity w celu porównania skutków oprysków np z wykupywaniem pewnych lekarstw w aptekach?
 • @Jan Paweł 16:10:22
  Na początek, dla ilustracji:

  Bardi, rodzina bankierów florenckich, znana od XII wieku. Największy wpływ miała od połowy XIII do połowy XIV wieku. W tamtym czasie Bardi prowadzili największą w Europie firmę bankową Compagnia dei Bardi. Głównym rdzeniem firmy (podobnie jak innych podobnych firm we Florencji) byli członkami tej samej rodziny, wokół której skupiali się przedstawiciele rodzin pokrewnych i zaprzyjaźnionych. Bardi brali udział w walce politycznej we Florencji, działali w ścisłej współpracy z rodziną Peruzzi. Bardi byli wierzycielami królów Europy (Anglia, Francja, Neapol, Cypr), kredytowali zakon Joanitów z wyspy Rodos i rzymskich papieży. Firma Bardi przekształciła się w bank depozytowy papieży, dziesięcina kościelna była zdeponowane w firmie. Niektórzy przedstawiciele rodziny Bardi byli rycerzami wypraw krzyżowych. Okres rozkwitu firmy przypadł na pierwszą połowę XIV wieku, kiedy to kilkadziesiąt oddziałów firmy powstało w innych miastach Włoch, na wyspach Morza Śródziemnego, w wielu europejskich miastach (Paryż, Londyn, Antwerpia, Brugia, Lyon, Marsylia), a także w Jerozolimie, Tunisie i innych. Pod koniec XIII wieku powstał oddział firmy Bardi w Anglii. W 1320 - 1330. Bardi razem z Peruzzi odgrywali kluczową rolę w życiu finansowym Anglii, zbierając w kraju większość podatków państwowych i papieskich, kredytowali angielskich królów, zwłaszcza Edwarda III (w pod zastaw królewskich klejnotów). Aktywizację działań włoskich kupców do Anglii poprzedziło wygnanie Żydów z Anglii. W 1326 roku wybuchł w Londynie bunt przeciwko działaniom obu włoskich firm w Anglii . Bardi razem z Peruzzi brali udział w finansowaniu wojny stuletniej poprzez zapewnienie pożyczki Anglii (900 tys. florenów w złocie) i Francji. W 1346 r. Z powodu odmowy króla angielskiego Edwarda III spłacenia wierzycieli Bardi ogłosili upadłość. Rezultatem była ruina dziesiątków tysięcy depozytariuszy. Według średniowiecznego kronikarza J. Villani „dla Florencji i całego świata chrześcijańskiego - straty z powodu ruiny Bardi i Peruzzi były jeszcze gorsze niż wszystko z powodu wojen z przeszłości. Wszyscy, którzy mieli pieniądze we Florencji, utracili je, a poza granicami republiki zapanował wszędzie głód i strach ”. Od XV wieku Bardi kontynuowali działalność w różnych ośrodkach europejskich, m.in. uczestniczyli w finansowaniu wypraw Kolumba i Cabota, ściśle współpracowali z domem bankowym Medici. W XV wieku. Bardi zawarli związki małżeńskie z rodziną włoskich bankierów Strozzi. Zamawiali jako klienci wielu dzieł sztuki we Włoszech w XIV-XV wieku.

  Lit.: Рутенбург В.И.Очерк из истории раннего капитализма в Италии. Флорентийские компании XIV века. М. — Л.: АН СССР, 1951; Goldthwaite R.A.Private Wealth in Renaissance Florence. A Study of Four Families. Princeton, 1968; Hunt E.S. The Medieval Super-companies. A Study of the Peruzzi Company of Florence. Cambridge, 1994; Hunt E.S., Murray J.M. A History of Business in Medieval Europe, 1200–1550. Cambridge, 1999; Sapori A. La crisi delle compagnie mercantili dei Bardi e dei Peruzzi. Firenze,1926; Vannucci M. Le grandi famiglie di Firenze. Newton Compton, 2006.


  Borromeo, rodzina włoskich arystokratów, wśród z których było wielu bankierów. Znana od X wieku. Do końca XIV wieku. członkowie rodziny mieszkali w Padwie i nosili nazwisko Vitaliani. Pod koniec XIV - początek XV wieku rodzina dzieliła się na trzy gałęzie, których przedstawiciele mieszkali w Mediolanie, Wenecji i Florencji.
  Na początku XV wieku Vitaliano Vitaliani został adoptowany przez wuja ze strony matki Giovanni Borromeo i przyjął nazwisko Borromeo (Vitaliano I Borromeo). Operacjami bankowymi zajmował się już Giovanni Borromeo. Działalność bankową wuja rozwinął Vitaliano I Borromeo (zm. 1449), a później syn tego ostatniego, Filippo Borromeo (1419-1464). Vitaliano I Borromeo został skarbnikiem księcia Mediolanu i obywatelem Mediolanu (od 1418 r.). W tym czasie historia rodziny była związana głównie z Mediolanem. W latach trzydziestych XIV wieku od władcy Mediolanu Vitaliano I Borromeo otrzymał nadania własności ziemskiej i tytuł hrabiego. Oddziały banków istniały w latach trzydziestych XIX wieku w Rzymie, Mediolanie, Londynie, Brugii, Barcelonie i Burgos. Mediolańska gałąź Borromeo zachowała ważną rolę w świecie finansów co najmniej do połowy XV wieku.
  Działalność finansową prowadzili przedstawiciele florenckich i weneckich gałęzi, udzielający dużych pożyczek papieżom. Wenecka gałąź otworzyła przedsiębiorstwo w Londynie i Brugii.
  Wśród przedstawicieli rodziny byli znani przywódcy państwowi i religijni (siedmiu kardynałów kościoła katolickiego), dowódcy wojskowi. Członkowie rodziny Borromeo do dzisiaj zajmują ważne stanowisko w Mediolanie, są właścicielami ziemskimi, właścicielami wysp itp. We włoskich archiwach zachowały się liczne materiały związane z historią rodziny i banku Borromeo.

  Lit.: Canetta P. La famiglia Borromeo. Milano, 1937; http://www.borromeo.it (oficjalna strona rodziny Borromeo); http://www.queenmaryhistoricalresearch.org/roundhouse/default.aspx (projekt badawczy dotyczący historii banku Borromeo i jego działalności w Anglii).


  Botin, rodzina hiszpańskich bankierów (co najmniej od pięciu pokoleń zajmujących się bankowością). W XIX wieku Botin kontrolowali finansową obsługę hiszpańskiego portu Santander. W 1857 r. członkowie rodziny założyli Banco Santander. Po wielu fuzjach i przejęciach została stworzona grupa bankowa (Grupo Santander). W XX wieku działalność Banco Santander rozprzestrzeniła się na wiele krajów w Europie, USA i Ameryce Łacińskiej. W końcu XX wieku Banco Santander stał się największą prywatną instytucja finansowa w Hiszpanii (koniec XX – początek XXI wiek dokonano przejęć wielu banków europejskich). W chwili obecnej Grupo Santander to największa finansowa i kredytowa grupa w Hiszpanii i strefie euro (aktywa powyżej 1bilion euro). Na początku XXI wieku Bank Santander rozwinął działalność w Rosji (w tym na polu naukowo - edukacyjnych projektów - „Sieć Santander”). Wszyscy najstarsi synowie w rodzinie Botin nosili imię Emilio. Obecnie najbardziej znani przedstawiciele - Emilio Botin
  (1903-1993, alias Emilio Botin i Lopez, prezes zarządu banku w latach 1950-1986), Emilio Botin (1934–2014, alias Emilio Botin-Sanz de Sautuola i Garcia de los Rios, prezes zarządu banku 1986–2014), Jaime Botin (ur. 1936, wiceprzewodniczący) prezes zarządu banku w latach 90.), Ana Patricia Botin (ur. 1960, prezes zarządu banku od 2014). Ana Patricia Botin według Bloomberga w 2015 zajmowała 16 miejsce na liście najbardziej wpływowych ludzi świata, w 2013 - trzecie miejsce wśród najbardziej wpływowych kobiet Wielkiej Brytanii według BBC (była generalnym dyrektorem brytyjskiego oddziału Santander, członkiem Komisji Trójstronnej itp.). Dzięki małżeństwu Ana Patricia Botin jest spokrewniona z rodziną bankierów Mariategui, inne więzi rodzinne łączą rodzinę Botin z hiszpańską arystokracją. Według niektórych szacunków członkowie
  rodziny Botin należą do najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi w Hiszpanii, utrzymują bliskie więzi z królem Juanem Carlosem I, Watykanem (w tym z Banko Vaticano) i zakonem Opus Dei („Dzieło Pana”).

  Lit.: Четверикова О.Н. Измена в Ватикане, или Заговор пап против христианства. М., 2011; Guillén M.F., Tschoegl A. Building a Global Bank. The Transformation of Banco Santander. Princeton, 2008; http://www.santander. com; http://www.gruposantander.com ( oficjalne strony Banco Santander i Grupo Santander).
 • @Berkeley72 10:21:06
  //Myślę, że k-wir został nam rozpylony via Chemtrails//
  ----------------------------------------------------------------------------------
  ///Po prostu niemożliwe. Opadając z wysokości 10 km na ziemię - co może zabrać i dni kilka i wiatry mogą zepchnąć opad i na obszary pustynne i nad morza - wszelkie wirusy są eksponowane na promieniowanie UV słońca, które po prostu je NISZCZY. Stąd przecież to UV odkażanie miejsc gdzie często gromadzą się ludzie (m. in. kościołów) proponowane przez (ex) dra Jaśkowskiego.///

  Panie Marku, tak jest - nukleoproteiny, jako połączenie białka i kw. nukleinowego, tracą swoje właściwości biologiczne pod wpływem UV.

  Ale po raz kolejny proszę Pana, aby wypowiedział się na temat treści wykładu noblowskiego twórcy definicji nukleoproteiny jako "jadu" czyli wirusa. Oraz nieprzedstawienia przez naukowca żadnych dowodów na poparcie określenia, że nukleoproteiny (wirusy) są "zakaźne" i "potencjalnie patogenne". Oraz, że są "bezwzględnymi pasożytami".

  https://www.nobelprize.org/prizes/medicine/1965/lwoff/biographical/
 • @Jan Paweł 16:14:06
  ///Dlaczego po rozpyleniu chemii, samoloty robią różne znaki (X,Y, Z, gwiazdy itp) nad obszarami które były poddane opryskom?
  Czyżby były to znaki do odczytania przez satelity w celu porównania skutków oprysków np z wykupywaniem pewnych lekarstw w aptekach?///

  Samoloty po prostu w ten sposób wyrzucają do atmosfery pozostałości - poprodukcyjne odpady przemysłu chemicznego w postaci maleńkich cząsteczek.

  Te cząsteczki po opadnięciu na ziemię, wodę, wchodzą w skład kompleksów glebowych, wodnych i są wiązane, neutralizowane przez kwasy fulwowe
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kwasy_fulwowe
  huminowe https://pl.wikipedia.org/wiki/Kwasy_humusowe

  To jest na dzień dzisiejszy lepszy sposób niż gromadzenie odpadów w jednym miejscu w tzw. mogilnikach-w beczkach, pojemnikach. Które po pewnym czasie się rozkładają.

  Związki chemiczne, pierwiastki wracają do gleby, skąd kiedyś były zabrane.
  Nie ma po co panikować z tego powodu (chemtrailsów) W składzie gleby znajdują się naturalnie pierwiastki metali ciężkich, inne - Mo, Se, Bo, Mn itp One biorą udział w metabolizmie .
  Poniżej zdjęcia wnętrz samolotów, przystosowanych do tego celu.
  Zamiast wyjaśnić ludziom procesy biologiczne, chemiczne, fizyczne, widocznie lepiej jest ludzi straszyć.

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/03/12596463_10208736219353686_619612010_n.jpg

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/03/12767321_10208736219513690_1950703701_n.jpg

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/03/12769386_10208801567547350_1892205412_n.jpg

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/03/12782018_10208801482785231_2059162846_n.jpg

  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/03/12782011_10208801569107389_738668653_n.jpg
 • c.d. Maria.
  Oczywiście możliwość zmian klimatu, geoinżynierii jest żadna. Z chemtrailsamii czy bez. To samo dotyczy możliwości "wyprodukowania zakaźnej i potencjalnie patogennej nukleoproteiny" - broni biologicznej.
  Biologii nie można wykorzystać do globalnego niszczenia życia.
  Wszystkie mikroorganizmy degeneratywne są BEZTLENOWE. W atmosferze ziemskiego tlenu mogą tylko wytwarzać formy przetrwalnikowe. Nukleoproteiny nie mogą tworzyć takich form- nie mają ochronnej błony czy ściany.

  Lokalnie można rozproszyć deszczowe chmury zużywając sporo energii i środków.

  "Zasiewanie chmur – forma modyfikacji pogody, będąca próbą zmiany ilości lub rodzaju opadów z chmur. Poprzez rozpylenie substancji służących jako jądra kondensacji lub zarodki krystalizacji powodowane są zmiany w procesach mikrofizycznych wewnątrz chmury. Zazwyczaj intencją jest zwiększenie opadów (deszczu lub śniegu), a na lotniskach praktykuje się ograniczanie gradu lub mgły.
  Naturalną formą zasiewania chmur jest wydzielanie przez drzewa terpenów. Terpeny bardziej aktywnie wydzielane są podczas cieplejszej pogody, a powstające z ich powodu chmury odbijają promienie słoneczne pozwalając lasom na regulację swej temperatury."

  Rosjan było na to stać.

  Żeby z chmury "wycisnąć" deszcz, to najpierw trzeba ją mieć...
  http://www.sprawynauki.edu.pl/archiwum/dzialy-wyd-elektron/289-felietony-a-klimek-el/1959-sterowana-pogoda?showall=1

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031