Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
614 postów 2467 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Mateusza Piskorskiego-głos zza krat

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W warunkach suwerennego państwa polskiego przyjdzie czas do osądzenia czynów obecnych PiSowskich funkcjonariuszy

 

Niedługo miną 3 lata przetrzymywania Mateusza Piskorskiego  w areszcie za sprawą działań PiSowskich służb i PiSowskich funkcjonariuszy prokuratury. Postawiono wprawdzie jakieś zarzuty, ale jak widać nie sposób ich uzasadnić i dlatego PiSowscy sędziowie zwodzą i imitują proces. Świadomie nie używam określeń polskie służby, polscy prokuratorzy, polscy sędziowie, aby zachować je na czasy, gdy Polska odzyska suwerenność, a instytucje państwowe przestaną wykonywać zagraniczne dyspozycje polityczne i zaczną służyć polskiej racji stanu oraz klasycznie zdefiniowanej sprawiedliwości – opartej o prawdę oraz poszanowanie zasad konstytucyjnych i podstawowych praw człowieka. W warunkach suwerennego państwa polskiego przyjdzie czas do osądzenia czynów obecnych PiSowskich funkcjonariuszy, ale także ich poprzedników, gdyż wszyscy oni wyrastają z  jednego pnia okrągłostołowej, antypolskiej mafii  – narzuconej Polsce przez anglosasko-syjonistyczne ośrodki polityczne oraz eurounijnych biurokratów i hipokrytów.
PZ
„Drodzy przyjaciele, koledzy.
Niedługo minie trzeci rok, odkąd partia wprowadzająca do Polski bazy obcych wojsk trzyma mnie za kratami. Za co? Za to, że mówiłem głośno to, o czym myśli i mówi szeptem wielu Polaków. Mój proces utajniono, by aktualne polskie władze uniknąć mogły kompromitacji. Kompromitują się one jednak dostatecznie same, będąc przedmiotem drwin nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Za wezwania do pokoju i zdrowego rozsądku trafia się dziś w Polsce za kraty. Za nawoływanie do opamiętania zostaje się więźniem politycznym. Dziękuję wszystkim za wsparcie i zainteresowanie mną. Nie bójcie się ich. Wszystkich ludzi niezależnych i racjonalnie myślących nie uda im się zamknąć. Mam nadzieję, że ludzi takich będzie coraz więcej.”

 
 
 
 

KOMENTARZE

 • 1847 wejść i żadnego komentarza ?
  Co jest z wami żydo-syjoniści z PIS-u ?
  co jest z wami podobno demokraci z PO ?

  Ja wam powiem żydzi z PIS-u i PO jesteście tylko łajdacką agenturą światowej syjonistycznej mafii żydowskiej !

  Bracia Słowianie ! przeżyliśmy okupacje nazistowską to i przeżyjemy okupacje żydo-syjonistyczną ! i doczekamy się Słowianie że te partyjne kanalie żydowskie w Polsce będą mieli swój sąd Norymberski jako podżegacze wojenni !

  POLSKA KRAJEM WOLNYM OD ŻYDOWSKIEJ OKUPACJI NATO !

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Piskorski dla ANTYSYSTEMOWCÓW III RP nie istnieje ... Ciekawe dlaczego?
  A pan Winnicki na spotkaniu w sprawie konferencji antyirańskiej powiedział otwarcie, że on ani jego koledzy, antysystemowi narodowcy, nie będą się upominać o pana Piskorskiego, bo ten kiedyś o nich mówił niepochlebnie. Co jest oczywiście dobrym uzasadnieniem, bo antysystemowość nie nakłada obowiązku protestowania, kiedy system łamie prawo ani nie oznacza konieczności posiadania sumienia czy tam poczucia sprawiedliwości.

  Polacy dorobili się bardzo specyficznych antysystemowych narodowych katolików.

  A co na temat więzienia pana Pskorskiego mówią tradycyjnie pyskaci wodzireje, jak pan Korwin-Mikke, Braun czy Michalkiewicz? Zapewne boją się, że system z którym tak zawzięcie wojują także ich powsadza za szpiegostwo na rzecz IRAKU i CHIN ... A taka jest okazja, żeby dołożyć systemowi, który się w tej sprawie sam panom WODZIREJOM podkłada ...
 • @Światowid 21:55:20
  Braun i JKM wypowiadali się w sprawie MP. Ten drugi nawet interweniował w jego sprawie. Michalkiewicz jest po 2gim zawale, więc co ma zrobić?
 • Mnie ciekawi jedno
  Jest w Polsce środowisko ideowe faszystowskie (upraszczam, ale nie używam faszyzmu jako czegoś negatywnego) i prorosyjskie jednoścześnie. Chodzi mi o Falangę i xportal. Pozują na wielkich antysystemowców, a jakoś nie podejmują działań obronnych, ani nawet informacyjnych w kwestii Piskorskiego. Jakby tematu nie było. Co się więc dziwić Winnickiemu?
 • @Wican 12:49:17
  Człowiekowi rozumnemu łatwo wyciągnąć wnioski zarówno odnośnie Falangi, jaki RN :)))
 • @Wican 12:49:17
  Zalecam analizę antropologiczno-kognitywną odnośnie "liderów' Falangi i RN :)))
 • WTF???
  Ta sprawa ma zapewne oprócz drugiego i trzecie dno..

  Nagranie głosowe z więzienia opublikowane na YT.?? Naczelnik więzienia powinien zostać zwolniony, albo pociągnąć do odpowiedzialności ludzi podległych, którzy do tego dopuścili. Nic z tego nie ma. Jak widzimy, nie ma też ludzi pod oknem celi czekających na grypsy.

  Trochę wiem jak system penitencjarny działa z opowiadań znajomych po obu stronach kraty.

  WŁAŚNIE DOSZEDŁEM DO WNIOSKU: PISKORSKIEGO NIE MA W WIĘZIENIU!!!! TO JEST FALSE FLAG!!!!

  P.S.
  dawno pisałem, że Piskorski to twór na miarę garnituru przyszłości..
  Światem rządzą szachiści, planujący kilka ruchów na przód..

  MOŻE MYLĘ SIĘ, PROSZĘ O NIEZBITE DOWODY, ŻE ON SIEDZI W WIĘZIENIU????? śmierdzi to wszystko
 • @wk..ny 14:09:35
  Wypiłes za dużo czy zjadłes za mało?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:34:05
  Przecież masz świadomość w jakim Matrixie żyjemy?
  Idąc tym tropem doszedłem do takiej, a nie innej konkluzji.
  W dzisiejszych czasach zobaczyłbym truchło Kaczyńskiego czy też Kulczyka, poprosiłbym o badania DNA (w niezależnym ośrodku oczywiście), aby uwierzyć w ich śmierć. Tutaj mamy do czynienia zgoła z czymś innym, mam wierzyć w przedstawienie mi serwowane, bez żadnych dowodów?

  Przeanalizuj proszę, co w temacie 3 lat pobytu w więzieniu pana Mateusza mamy pewnego.. Nic.. Iluzja (fajny film, polecam)..

  Może trochę inny poziom, ale łykasz jak pelikan.. JAREK, MYŚL!!!!!!!!

  Najedz się, wytrzeźwiej, albo w odwrotnej kolejności. Spójrz na sprawę obiektywnie badając tylko to co wiemy.. wyjdzie Ci to samo co komisji smoleńskiej czy Anodinie, a sam wiesz, że to kłamstwa (badanie wyselekcjonowanych dowodów).

  P.S.
  w poszukiwaniu prawdy utknąłeś, jesteś daleko za peletonem :((
  Nie chcę publicznie sugerować czegoś innego.

  Pozdrawiam
 • @wk..ny 17:15:54
  Zgoda, że są rzeczy na świecie, o których filozofom się nie śniło, ale jednak nim się człowiek wk...i warto czasem pomyśleć :)))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031