Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
614 postów 2467 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Marcowe harce syjonistycznej agentury

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Trwa, tak w kraju jak za granicą, coraz bezczelniejszy atak, środowisk syjonistycznych i różnych środowisk destrukcji, przeciwko interesom Polski

 

Jeszce nie opadł „Wiosenny pył”, a może nawet rozgrzane portki z biedroniowego tyłka, a prawem serii feministyczne awanturnice, co to mówią , że zostawcie nam decyzję o naszych brzuchach, a raczej o naszych kroczach – przystąpiły do marcowej akcji zmierzającej do zmiany nazwy centralnego ronda w Warszawie.
Tym rozpląsanym babom Roman Dmowski „źle się kojarzy”?! Mnie wprawdzie tęczowy zadek Roberta Biedronia też źle się kojarzy, tak jak i niespełnione kobiety, ale ani panu Biedroniowi nie zamierzam zmieniać jego partnera w łóżku, ani feministkom polecać zdrowy i owocny seks z mężczyznami. Natomiast jeśli niedowartościowane baby i młode dziewczyny, które szukają swej „tożsamości płciowej” chcą obalać pomniki i pluć na dobre imię jednego z najwybitniejszych w dziejach polityka polskiego, a w swych głupkowatych pląsach zamieniać polską biało-czerwoną flagę na tęczowe proporce, to jest  już zupełnie inna sprawa.
Dość, jak sądzę, ” frywolnej swawoli” kosztem dobrego imienia Polski oraz  polskich racji politycznych, kulturowych i społecznych.  Kiedy jakaś rozemocjonowana feministka, bez względu czy w okresie klimakterium, czy w okresie inicjacji seksualnej, wykrzykuje mi, że ponoć Roman Dmowski źle jej się kojarzy, to znak, że sprawy zaszły za daleko i pora na społeczną, obywatelską i oficjalną reakcję.
Jako Polacy, polscy narodowcy, polscy patrioci i ludzie zrównoważeni emocjonalnie i odpowiedzialni za swój kraj wzywamy polskie organizacje patriotyczne, narodowe, ludowe oraz wszystkich ludzi ceniących sobie prawdę historyczną i mających szacunek dla swoich bohaterów  - do zorganizowania w jak najkrótszym czasie centralnej manifestacji na rondzie Romana Dmowskiego w Warszawie nie tylko dla poparcia trwałości nazwy tego miejsca, ale także do wyartykułowania jasno wobec władz Polski , a także światowej opinii publicznej kanonu wartości naszego narodu i naszej państwowości.
Nie jest przypadkiem, że trwa, tak w kraju jak za granicą, coraz bezczelniejszy atak środowisk syjonistycznych i różnych środowisk destrukcji, przeciwko interesom Polski, przeciwko dobremu imieniu i międzynarodowemu wizerunkowi naszego kraju.  Konieczna jest zdecydowana, odważna, masowa reakcja Polaków.
PZ

KOMENTARZE

 • @ Autor
  5*

  Ukłony
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=1kxbiPUol_0

  https://www.youtube.com/watch?v=mQwRDEzmUAk
 • @stanislav 21:40:59
  Jak to usłyszałem, to zrobiło mi się niedobrze:

  "No bo Dmowski nie był chyba nikim takim istotnym dla kobiet..."

  Pozwoli Pan zatem, że zacytuję inną panią:

  "Precz z dyktaturą kobiet!"
 • Łapy precz
  od Dmowskiego!
  Sam się przejdę do Warszawy i będę lał po tłustych dupach.
 • W związku z tragiczną, niedzielną katastrofą etiopskiego samolotu
  https://imgur.com/rju6Mnq

  w którym śmierć poniosło 158 osób , w tym 19 osób szczególnie uciążliwych dla tajnej światowej władzy związanych z organizacjami pomocowymi ONZ, którzy lecieli na rozpoczynającą w dniu 11 marca 2019 r. w Nairobi sesję Zgromadzenia Środowiskowego ONZ, zacytuję niewielki fragment wiersza Anny Danuty Staszewskiej pt. "Madonna Rozstrzelanych" linoryt , 1972

  "gdy przestaną nas hartować strzałem w potylicę
  samoloty będą spadać za lub przed lotniskiem"
  https://www.gosc.pl/doc/807852.In-hora-mortis

  Chociaż wiersz ten ma polskie odniesienia , treść jego należy uznać za uniwersalną odnoszacą się do obecnej sytuacji na naszym globie, gdzie grupa osób posiadającą tajną władzę reguluje pozostałej ludzkości zasady życia poprzez agenturalne wobec niej rządy na całym świecie.

  Tajne Światowe Władzy Centrum i ich ideologia powszechnego niewolnictwa ludzkości na ziemi , czyli przed czym broni nas Rosja /przedruk/
  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2018/03/tajne-swiatowe-wadzy-centrum-i-ich.html
 • A tymczasem idą zmiany.. duże zmiany
  Niby ciekawostka ale...
  https://pl.sputniknews.com/opinie/2019031110036102-wieksze-koszty-pobytu-wojsk-USA-zagranica-Trump-Polska-Sputnik/

  Tę informację należy rozumieć jako eleganckie wyjście z "salonu".
  Mało kto zgodzi się płacić za okupację i jeszcze dać na tym zarobić okupantowi w żywej gotówce.
  Mało kto bo Solidaruchy dadzą każde pieniądze inaczej stracą władzę.

  Większość podziękuje za "opiekę".
  To oznacza wycofanie się USA do budy.

  Niestety to oznacza też że USA poprzez swoje służby będzie destabilizować jak tylko się da opuszczone terytoria okupowane by udowodnić że okupacja oznaczała bezpieczeństwo.
  To klasyczna strategia gangsterów oferujących opiekę np restauratorom, sklepikarzom...
  Kto nie "kupi opieki" będzie miał nieustanne pewnie krwawe kłopoty.
  Nadchodzą nowe czasy, nowa epoka.

  Receptą na tych bankrutujących globalnych bandytów jest zapewnienie bezpieczeństwa w innych strukturach bezpieczeństwa.
  NATO staje się trupem.

  A niebezpieczeństwo zagraża głównie Polsce (niewypowiadane ale oczywiste roszczenia Niemieckie) i tylko Rosja może powstrzymać Niemcy .. jak zechce .. a czy zechce przy takiej polityce wschodniej solidaruchów ?
  Problem Ukrainy zostanie rozwiązany jak tylko USA wróci do budy.
  Koree się zjednoczą bo jedyną przeszkodą jest globalny bandyta.
  (powstanie problem broni nuklearnej Korei Pn... Chiny i Rosja oraz Japonia zechcą likwidację tej broni to postawić jako warunek wsparcia zjednoczenia).
 • Z innej beczki na dziś.
  USA (czyli Izrael) chce całkowicie zablokować eksport ropy z Iranu, chcą zagłodzić Iran.
  Izrael już zadeklarował udział w akcji blokady tankowców z Iranu.
  Iran mówi to co zawsze .. jak zablokujecie eksport ropy z Iranu to Iran zamknie cieśninę Irańską (wody terytorialne Iranu) i nikt z zatoki Perskiej nie wyeksportuje ropy (Arabia Saudyjska, Kata, Irak,...) a to ok 40% światowej produkcji ropy.

  Żeby było poważniej USA już ogłosiły wyprzedaż swoich strategicznych rezerw ropy by skompensować skok cen ropy po uruchomieniu blokady Iranu.

  Po stronie Iranu stoją odbiorcy Irańskiej ropy którzy nie dali się mafii żydowskiej zastraszyć sankcjami...(Chiny, Indie, Niemcy, Włochy...Rosja)

  Szykuje się duża wojna w zatoce Perskiej z likwidacją Amerykańskich baz dookoła Iranu oraz chyba nieuniknioną likwidacją Izraela.

  A wszystko na wiosnę tego roku czyli za chwilę.
 • @Oscar 17:47:13
  Ja myślę że to taki kompromis Trampa z Izraelem i kosztami wyjścia z BW.
  Kompromis polega na tym że Tramp wykona to czego Izrael żąda czyli atak na Iran (blokadę Iranu) i w ten sposób rozwiąże problem Izraela (zlikwidowany) oraz kosztów wycofania baz USArmy z BW... bazy zostaną zniszczone (bazy w Afganistanie, w Iraku...może i na Bahrainie..

  Niestety Iran zapłaci wysoką cenę , zostanie zarzucony setkami jeśli nie tysiącami tomahawków ze wszystkich stron (bazy USA dookoła Iranu) jeżeli Iran nie ma ruskiej bańki elektronicznej to straty będą wysokie (atak głównie na infrastrukturę gospodarczą... i w drugiej kolejności wojskową).
  Jak Iran ma bańkę elektroniczną .. to przetrwa a globalni bandyci kolejny raz się skompromitują.

  Izrael takiej bańki nie ma i instalacja Amerykańskie TAAD w Izraelu niczego nie zmienia. Bańka elektroniczna niszczy zaawansowaną elektronikę na określonym obszarze a antyrakiety niszczą rakieta za rakietę w najlepszym przypadku (100% trafień) Bańka jest o wiele tańsza i setki razy bardzie skuteczna (jak działa na elektronikę wroga).
 • To są - jak kiedyś powiedział śp. Sławomir Petelicki- takie ustawki
  pomiędzy dwiema pochodzącymi z tego samego styropianowego gniazda, partiami PO i PIS , agenturalnymi wobec CIA , która stworzyła w Polsce ich politycznego protoplastę Solidarność,
  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2018/02/solidarnosc-w-polsce-jest-dzieem-cia.html
  https://histmag.org/profil/22866

  podobne do amerykańskich walk, gdzie jeden drugiemu większej krzywdy nie zrobi, cytuję gen. Petelickiego:

  „Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk – Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może.”

  Tak więc domniemana „walka” PO i PiS – bliźniaczych kibuców – jest hucpą i politycznym igrzyskiem dla odmóżdżonych tłumów…
  źródło: https://opolczykpl.wordpress.com/2012/06/21/sprawy-gen-petelickiego-cd/

  tak też należy podchodzić do oceny zatrzymania przez reżimowy pisowski rząd osób ściśle związanych z PO …..więc kochani moi czytelnicy proszę się nie podniecać tą informacją….i liczyć się w przyszłości z tym , że w marę utraty gruntu przez PIS w Polsce tego rodzaju zagrywki będą się powtarzały…

  PS. powyższy tekst jest moją reakcją na info o aresztowaniu osób związanych z komisarz UE Elżbietą Bieńkowską
  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/cba-zatrzymalo-6-osob-wsrod-zatrzymanych-b-asystent-i-brat-bienkowskiej/?fbclid=IwAR1z37QFMQzdKlPoi18bb3U2MlMZ82vl1EniJ2eW96PH24Bl7_C1z5DSGS4
 • Oświadczenie dysydenta , komandosa Michała Jarzyńskiego
  Obecny reżimowy rząd w Polsce , w tym dwie czołowe partie polityczne PO i PIS, będące spadkobiercą tzw.drugiej Solidarności /pozbawionej poprzez operacyjne działania bandyty Czesława Kiszczaka i podległych mu służb wcześniej działającego w niej nurtu narodowo-wyzwoleńczego poprzez zmuszenie do emigracji i represje/ są podobnie jak ich protoplasta Solidarność agenturalną strukturą wobec CIA. Piszę o tym min. tutaj :
  https://histmag.org/profil/22866
  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2018/02/solidarnosc-w-polsce-jest-dzieem-cia.html

  Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują , że ich koniec w Polsce jest bliski ,a stopień totalnego zniszczenia przez te dwie partie Polski po 1989 r. we wszystkich dziedzinach życia tj. przemysłu , gospodarki, rolnictwa, szkolnictwa, kultury i innych jest o wiele większy od strat i szkód jakie Polska i Polacy ponieśli podczas II wś.

  Polska pod ich rządami została sprowadzona do roli afrykańskiego państewka z którym nikt na świecie się nie liczy.

  Oni jeszcze za to co zrobili odpowiedzą przed Narodem Polskim i nie pomogą im bezprawnie , wbrew woli narodu ,ściągnięte do Polski okupacyjne amerykańskie wojska .

  Zapraszam wszystkich Internautów do mojej witryny na FB , gdzie można się będzie więcej dowiedzieć o tym , o czym tutaj jedynie wzmiankuję :
  https://web.facebook.com/pg/dysydent.komandos.dziennikarz/posts/?ref=page_internal

  Łódź , dnia 11 marca 2019 r. dysydent , komandos Michał Jarzyński

  PS. powyższe oświadczenie jest moją odpowiedzią na artykuł : https://kamienskie.info/mundurowi-z-obnizonymi-emeryturami-poczekaja-na-wyrok-sadu-komandosi-z-dziwnowa-takze-na-celowniku/?fbclid=IwAR0DUplezv_VrU1W3RO9wM_EARQrCSnbw73_96kNyIe_CmxaF7CHuT71gRw

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031