Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
614 postów 2467 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Paweł Ziemiński vs Jan Potocki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jan Zbigniew Potocki głosi niebezpieczny pogląd !

Różni bałamutni czarodzieje starają się utrzymywać Polaków w stanie permanentnej nadziei na cud gospodarczy i polityczny. Cud jak to cud, ma się zdarzyć niezależnie od woli, wkładu własnej pracy oraz sprawności organizacyjnej samych Polaków. Winni oni pozostać bierni ( no ewentualnie dopuszczalne jest, aby się modlili) i powierzyli swoją przyszłość instytucjom zewnętrznym, gwarancjom sojuszniczym, obiektywnym i nieuchronnym prawom rynku, a na koniec, jakby wszystkie instancje zawiodły, żeby zawierzyli Opatrzności, która ponoć wielokrotnie ocalała naród polski, jako wyjątkowo ulubiony przez swych świętych patronów, a nawet Chrystusa. 

Co bardziej "nowocześni czarodzieje" wpadli na jeszcze jeden sposób usypiania polskiego narodu i utrzymywania go w stanie dziecięcej, niefrasobliwości i demoralizującej bierności, postanowili rozdawać dary, a nawet politycznie korumpować wypłacając coś w rodzaju renty za bezmyślność, bierność i wybór tzw. "mniejszego zła", za stawianie na znanych już "skurw...ów" i złodziei zamiast tych "zupełnie nieznanych" i , na wszelki wypadek, przemilczanych w publicznym dyskursie politycznym.

Najgorsze, co mogło nastąpić, to zjawisko zaadoptowania tych biernych, niefrasobliwych i konformistycznych postaw publicznych także do życia prywatnego. Owocuje to cenieniem ponad wszystko swojej prywatności i własnego, małego świata, premiowaniem braku odwagi osobistej i poczucia osobistego obowiązku, zachęcaniem do tępienia niepokornych, twórczych osobowości( które jako wstydliwe zwierciadło odbijają powszechne przeciętniactwo i tchórzostwo). 

Wszystko to stwarza niepokojąco przychylny klimat  do popularyzacji stadnych, bezrefleksyjnych zachowań zorientowanych na konsumpcjonizm, uwypuklania aspektów emocjonalnych, a tłamszenia racjonalnych, krytycznych postaw nonkonformistycznych. Jest to wymarzone podglebie dla cynicznej, wyrachowanej manipulacji społecznej,której ofiarami padają zarówno ci nieświadomi i bierni, jak  i ci świadomi i aktywni. Przegrywamy wszyscy!

PZ

 

https://www.youtube.com/watch?v=FkXJHMHrpyA 

 

więcej:wiernipolsce1.wordpress.com/2019/03/04/pawel-zieminski-vs-jan-potocki-potocki-glosi-niebezpieczny-poglad/

 

 

 

KOMENTARZE

 • Polska woda
  Przytaczam dyskusję z FB prosząc Was o wypowiedzi na ten temat

  Szymon Rudnicki
  2 godz. ·
  Wybaczcie mi moją ignorancję, nie czytam wiadomości, nie mam tv, ale czy to prawda że Polską rządzą żydzi i posiadają już naszą wodę i każdy kto posiada studnię musi ją z a s y p a ć ???
 • @detektywmjarzynski 02:12:07
  Nie wiem czy zasypać, może niekoniecznie zasypać, ale z całą pewnością zapłacić od niej podatek.
  Prawdą jest że izraelskie firmy przejęły polska wodę, która jest strategiczną dziedziną z uwagi na byt i przetrwanie narodu polskiego.
  Jest ta dziedzina, jak chyba juz wszystkie w obcych rękach.
 • @Autor
  Coraz bardziej przebija do świadomości społecznej, że potrzeba wyznaczyć jakieś cele społeczne - długoterminowe.
  Mimo pewnych animozji - sugeruję rozważenie tej kwestii przez WPS.
  I nie typu - zlikwidować Rosję, USA i Izrael (to by było fajnie), ale jakieś cele możliwe, takie, których realizację da się prześledzić.

  Na razie, niezależnie od waszej wścieklicy, można dostrzec taki cel sformułowany przez Morawieckiego - aby Polacy mieli zarobki na poziomie 80 - 90 % zarobków na Zachodzie.

  U was nie widzę żadnych konkretów.
 • I to jest śmiechu warte
  .
  "izraelskie firmy przejęły polska wodę"

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  jak to szczerze stwierdzł ten reprezentant żydowskiej mafii.

  Istotnie woda "jest strategiczną dziedziną z uwagi na byt i przetrwanie narodu polskiego". Jednym z ważniejszych celów UE było i jest pozbawienie ludności dostępu do własnej wody. Ten interesik reprezentuje także agent Rotszyldów Macron we Francji, wzywający do wsparcia projektu Rotszyldów jakim UE w końcu jest.

  Już w ubiegłym wieku sprywatyzowano w Boliwii (Cochabamba) deszczówkę

  - https://wolnemedia.net/15-lat-po-wodnej-rewolcie-w-cochabambie/

  bezspornie także nasze państwo

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  jest w stanie tej zbrodni dokonać, te kadry na pewno, cały ten PO.PiS demokracji, któremu sekundują mniejsze błazny jak SLD, PSL, SP, no i te kreacje na potrzeby etaup Palikokoty, Kukizki i nowocześni Petru.
 • @Laznik 09:41:49
  W skali masowej durny programowy nonkonformizm (zawsze będę na "nie", bo tak) jest gorszy od bezrefleksyjnego konsumeryzmu.
 • Zamulić dyskusję swymi wypocinami
  .
  usiłuje @maharaja 10:36:07, nie mającymi absolutnie żADENEGO związku z przedmiotem.

  Zamulacze są jak na wezwanie, bowiem Jan Paweł 05.03.2019 07:06:41 posruszył tu jeden z NAJBARDZIEJ żYWOTNYCH, w dosłownym tego słowa znaczeniu, aspekt egzystencji narodu i procesów z udziałem żydowskich bandytów najwyraźniej zmierzających do eutanazji narodu polskiego i nie tylko.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:51:53
  "Na razie, niezależnie od waszej wścieklicy, można dostrzec taki cel sformułowany przez Morawieckiego - aby Polacy mieli zarobki na poziomie 80 - 90 % zarobków na Zachodzie."

  A kto lub jaki układ polityczny miałby taki cel osiągnąć i czy w ogóle taki cel jest do osiągnięcia w aktualnej rzeczywistości politycznej (prawnej, gospodarczej, itd.) w Polsce?

  PS
  Jest to tylko i wyłącznie hasło wyborcze PiS, podobnie jak 500+, adresowane do politycznie nieświadomych Polaków. W obecnym systemie prawnym (patrz np. Konstytucja RP art. 220) nie istnieją możliwości do jego realizacji.
  Polityka wszystkich żydo-reżimów Zachodu podporządkowana jest jednemu głównemu celowi: depopulacja.
  _______________________________

  Generalnie rzecz ujmując: nie da się osiągać żadnych celów politycznych bez posiadania władzy lub bez wpływu na te władzę.
  Doskonale wiadomo, jak osiągać gospodarczy rozwój i społeczny dobrobyt (opisanych metod, programów jest całe mnóstwo). Jednak nigdy nie będzie to możliwe bez posiadania władzy reprezentującej interesy polskiego narodu i państwa - to jest cel zasadniczy i podstawowy, który należy osiągnąć poprzez wysiłki na rzecz politycznego uświadomienia społeczeństwa i na rzecz narodowej samoorganizacji.
 • WPS
  Relacja filmowa z mojego „dyskursu” z Janem Z.Potockim wywołała wiele ataków pod moim adresem nazywając mnie nawet ” prowokatorem”, który chce rzekomo „przyczepić się” do p. Jana Z.Potockiego.
  Nieszczęśni „detektywi” zapominają jednak o tym, że WPS od wielu lat dokumentuje swoja działalność przewidując ataki różnego rodzaju trolli i agentów wpływów anglosasko-żydowskich:

  https://www.youtube.com/watch?v=wPby5GNLGis
 • @stanislav 21:38:01
  Powyższy film pochodzi z 2011 roku.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031