Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
614 postów 2467 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Czy Jan Z.Potocki może uważać się za prezydenta Polski?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Paweł Ziemiński u Damiana Bieńko w TWN ( Telewizji Wolności Narodu)

 

W końcu stycznia br. po pewnej publicznej, burzliwej polemice – między mną a Janem Z. Potockim w trakcie spotkania środowiska byłych działaczy partii Samoobrona -zostałem zaproszony do studia telewizji internetowej TWN ( Telewizja Wolności Narodu) prowadzonej na warszawskiej Pradze przez Damiana Bieńko. Oto zapis jednej z przeprowadzonych rozmów.
PZ 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=46blgI2CTO4&t=5s
 • @stanislav 23:29:23
  https://www.youtube.com/watch?v=SRkM5xiSXfU&t=9s
 • Hrabiowie niestety w Polsce nie sprawdzili się.
  Dlaczego tak myślę? Wskazuje na to prosta logika :
  Pan Bóg chroni dzieła dobre, nie dopuszcza do ich zniszczenia.
  Czy więc dzieło polskiej monarchii było dobre? Skoro Pan Bóg dopuścił do jego totalnego, tak bardzo tragicznego zniszczenia?

  Nie rozumiem więc tych monarchistycznych tęsknot pana Grzegorza Brauna i innych jemu podobnych.

  W tych warunkach totalnej okupacji Polski, kto zostałby wybrany królem?
  Pewnie ten który buduje sobie zamek w Puszczy Noteckiej
 • @Jan Paweł 08:43:48
  To hrabiowie dopuścili do tego że przeciętny chłop miał o wiele bliżej do karczmy niż do kościoła.
  Jak wiele z tego powodu było dramatów i tragedii rozpijanych w ten sposób chłopów, to pewnie tylko jedyny Pan Bóg wie. Ta "kultura" picia na polskiej wsi (i przeniesiona do polskich miast) zbiera żniwo do dzisiaj.

  Każda władza świecka jak mówi Pismo Święte (Św Paweł, List do Rzymian) pochodzi od Pana Boga i należy się jej od nas posłuszeństwo.
  Jak wiemy ma to jednak swój wymiar także w przeciwnym kierunku, każda władza jest przed Panem Bogiem odpowiedzialna za powierzonych jej przez Pana Boga ludzi.
  Likwidacja polskiej Monarchii z jednej strony i wywyższenie tego pogardzanego przez nią stanu chłopskiego, jest tutaj wymownym nie tylko symbolem, ale wyrazem tej Bożej sprawiedliwości.
  Problem niestety polega na tym, że ten wywyższony stan chłopski pokazał Panu Bogu gest Kozakiewicza.
 • @Jan Paweł 10:07:23
  „Ta "kultura" picia na polskiej wsi (i przeniesiona do polskich miast) zbiera żniwo do dzisiaj.”

  Nie opowiadaj bajek, że kultura picia jest winą arystokracji. Wyszynki prowadzili żydzi, a żydowska komuna rozpijała robotników w PRLu, w Rosji również. Obok zakładów pracy stały budki z piwem, aby robotnicy mogli sobie popić na przerwie, a wódka była tania jak, nie przymierzając, szczaw. To był sposób na życie, bo robotnik jedyne co mógł zrobić za zarobione „krocie” pieniędzy, to się upić i pójść, zadowolony, spać, aby rano znowu wstać do roboty, z której nic nie miał poza satysfakcją.
 • @Lotna 18:25:34
  A kto pozwolił Żydom (z małej piszemy tylko gdy określamy wiarę) na prowadzenie karczm, wyszynków, pędzenia bimbru, zadłużania chłopów dawaniem bimbru na kartkę, gdzie chłopi przepijali cały majątek ze skutkami co najmniej dramatycznymi dla całej rodziny (bo przeważnie były to tragedie).
  A jeżeli chodzi o robotników, to ja pamiętam czasy PRL-u, gdy piwo z zakładowych kantyn było wycofywane, bo... pracownicy upijali się (na zachodzie podobno piwo jest i obecnie w zakładach pracy i nikomu nie przeszkadza).
  Pamiętam czasy za PRL-u gdy do tzw mordowni wpadało paru milicjantów (2-3) i sprawdzali dowody osobiste czy jest stempel zatrudnienia.
  Znałem wielu robotników, którzy omijali takie przybytki "kultury" nawet gdy były po drodze z pracy.
  Natomiast praktycznie na każdym kroku byłem świadkiem totalnej pychy pieprzenia o tej wrednej komunie, która dała każdemu pracę, itd, itp (bo nie chce mi się wyliczać odsyłam do mojego posta :
  http://gibson.neon24.pl/post/147108,przestancie-likwidowac-ten-socjalizm-bo-go-juz-dawno-nie-ma ) i związanej z tym frustracji którą trzeba było zapić, no bo przecież wrodzona (po chłopskich przodkach) "kultura" picia była na podorędziu.
  Nikt nikogo nie zmuszał do picia, nie było nachalnych reklam wódki. Znałem wielu porządnych robotników którzy nie narzekali, szanowali sobie pracę, byli sumienni i nieraz byli przez ochlajów nazywani szpiclami.
  A wszystko niestety zaczęło się od hrabiów z którymi Pan Bóg zrobił w końcu sprawiedliwy porządek.
  I nie zwalajcie na Żydów.
 • @Jan Paweł 19:34:22
  Hrabiowie, tzw "wielkie" rodziny arystokratyczne, to jedna wielka międzynarodowa masoneria, która jak wiemy zwalczała i zwalcza Kościół.
  Naoglądałaś się "Dynastii" i tęsknisz za arystokracją?
  Będziesz a niedługo poddaną króla który ogłosi się na swoim zamku w rezerwacie nad Notecią.
  Ćwicz ukłony
 • @Jan Paweł 19:40:41
  To że będzie król nad Notecią to jest już pewne. Jest tylko pytanie, czy będzie to król całej Polski, czy tylko Euroregionu Noteci (czy jak go tam nazwą, bo na Podbeskidziu jest już Euroregion Beskidy)
 • @Jan Paweł 19:34:22
  „A kto pozwolił Żydom (z małej piszemy tylko gdy określamy wiarę)„

  Nie pouczaj mnie, z małej litery piszemy, gdy określamy wiarę i ja o żydach właśnie mówię. A ty o kim tu opowiadasz, o mieszkańcach Izraela?

  Nie, nie tęsknię za arystokracją, ale też nie mam zboczenia, jak Ty, na punkcie PRLu i jestem w stanie dostrzec jego wady i zalety. Ty natomiast wychwalasz PRL pod niebiosa, jakby to był raj utracony, kraina mlekiem i miodem płynąca, natomiast, z drugiej strony, nie odróżniasz szlachty od artstokracji i stawiasz znak równości pomiędzy szlachtą, z której wiele była skromną, niezamożną i patriotyczną, a magnatami, którzy razem z biskupami z Twojego świętego kościoła katolickiego sprzedawali Polskę.

  Wywnioskować można, że, jako wiernemu katolikowi, podobał Ci się rozbój dokonany na szlachcie i „kułakach” po ll wojnie światowej, natomiast nie podoba Ci się rozbój już całego, uprzednio zubożonego narodu, po transformacji. Zazdziwiająca moralność. Ach, no chyba, że to była „kara boska”, bo Polacy są tacy źli.

  Na żydów niczego nie zwalam. Przypomnij sobie, kto zorganizował, kto przeprowadził i umocnił rewolucję w Rosji, przypomnij sobie, kto zakładał pierwsze patrie komunistuyczne w Polsce, jeszcze podczas wojny, kto mordował elity polskie i kto zajął ich miejsce, a także kto chce wydziedziczyć i wysiudać Polaków w dziesiejszej dobie, kto obradował w Magdalence i kto od 30 lat trzyma władzę w Polsce, w USA, a potem mów o zwalaniu na żydów, czy, jak wolisz, Żydów, wsio ryba.

  Być może, zwracanie się do pojedynczej osoby przez „wy” pozostało Ci z czasów partyjnych, ale w stosunku do mnie pomyliłeś adresy, towarzyszu Janie Pawle.
 • List do Надежды Савченко
  https://cont.ws/@detektywjarzynski/1243118
 • @Lotna 23:43:43
  W czasie rozmowy ze znajomymi Rosjanami (starszymi ludźmi) usłyszałem taką o to opowieść:
  Młody Józik (Stalin) miał kolegę rówieśnika z tzw sfer arystokratycznych (czy szlacheckich, czy jakoś tak). Wszystko było ok, dopóki, ten młody arystokrata nie zaprosił młodego Józika na wspólne zabawy do szlacheckiego/arystokratycznego ogrodu (Pan Bóg przy pomocy rewolucjonistów zlikwidował ruskich panów, obojętnie kim oni by nie byli). Niestety (jak się okazało dla całej Rosji) zabawy te zobaczył ojciec arystokrata/szlachcic i natychmiast zawołał swojego syna i przy Józiku zbeształ go, jak mógł tego obdartusa przyprowadzić do ogrodu...
  Jak wiemy, Josifowi Wisarionowiczowi, ta lekcja bardzo głęboko utkwiła w sercu.
  Znasz pewnie postać niejakiego Rasputina, ulubieńca tych tzw sfer arystokratycznych, szczególnie tej damskiej części tych sfer, które potworzyły nawet kółka wielbicieli Rasputina. Czy to co ta arystokracja/szlachta wyrabiała w ramach spotkań tych kółek, oraz traktowanie "obdartusów" podobało się Panu Bogu? pewnie było wiele innych grzechów monarchii rosyjskiej które nie podobały sie Panu Bogu, że tak boleśnie rozprawił sie z nią.
  To tak a propos tej Rewolucji o której piszesz.
  Dowiedziałem się też od tych Rosjan, że Stalin, gdy Niemcy nacierali już bardzo intensywnie na Rosję, kazał zabrac cudowną ikonę Matki Boskiej Kazańskiej do samolotu i oblecieć w modlitewnej peregrynacji całą Rosję.
  Ci Rosjanie temu właśnie "strategicznemu" posunięciu Stalina przypisują Stalingradzki zwrot w dziejach II wojny.
  Ja nie wolę ani Żydów, ani Niemców, ani Amerykanów itd, ale staram się łączyć skutki z przyczynami, bo wtedy wnioski wychodzą zupełnie inne inne od tych w powszechnym obiegu.

  Bo skoro nas stworzył Pan Bóg (do czego skłaniają się juz nawet całe sztaby naukowców), który nie tylko objawił nam Siebie te 2tyś lat temu, ale stale w ciągu tych 2tyś lat do nas przychodzi (tylko już ostatni ignoranci nie przyjmują sprawdzonych naukowo, teologicznie i na inne różnorakie sposoby objawień), to musi być jakaś Jego Logika przyczyna/skutek.
  Jak wiemy ta Jego logika nazywa się Prawo Boże.

  Więc skoro Pan Bóg zlikwidowało polskich panów (monarchię, szlachtę, arystokracje itd) to musiał być ku temu jakiś powód
 • @Lotna 23:43:43
  Zaś a propos monarchii i szlachectwa, to wg mnie był to chory system, bo na jego gruncie wyrosła ta ówczesna wtedy arystokracja która ewoluowała w dzisiejszą oligarchię, kapitalizm globalistyczny i w końcu NWO.
 • @Jan Paweł 07:43:21
  tobie to już całkiem w dekiel jebło stalin santo subito?
 • Rzecz o boreliozie i jej koinfekcjach
  Chciałbym napisać post ostrzegający Internautów przed kleszczami, które wraz z wczesną wiosną już się pojawiły i w większości zarażone krętkiem borelli oraz innym groźnymi koinfekcjami /jak na przykład w moim przypadku pałeczką dżumy /yersinia pestis/ oraz krztuśca /bordetella pertussis/ stanowią niezwykle niebezpieczne dla człowieka, w tym naszych małych dzieciątek źródło groźnych zakaźnych zakażeń/chorób jak min . choroba z Lyms /inaczej borelioza/ , która została stworzona i rozprzestrzeniona na cały glob w wyniku -rzekomo- wycieku tej bakterii z tajnego laboratorium biologicznego CIA położonego w m. Lyms / USA/, lecz już wiem , iż wnikliwe opisanie przeze mnie tego gorącego tematu byłoby zbyt rozległe jak na potrzeby FB , więc w tym miejscu poprzestanę jedynie na ostrzeżeniu, a obiecuję ,że temat ten w najbliższym czasie opracuje oddzielnie w ramach szerszego opracowania na moim blogu , którego istnienia nie jestem pewien , bowiem już raz Google mi go bez wcześniejszego ostrzeżenia skasowały z minuty na minutę……w porę opamiętując się i go mi przywracając /nie mam jednak pewności , straciłem do nich zaufanie , iż tego numeru mi nie powtórzą, więc będę starał się ten artykuł opublikować na rosyjskiej jak na razie bezpiecznej platformie społecznościowej KONT , gdzie mam swoje konto/.

  W zasadzie temat ten powinienem opracować wraz z raportem na temat lecznictwa zakaźnego w Polsce o czym już Wam wzmiankowałem , i co Wam już w jednym z wcześniejszych postów obiecałem. Rzecz w tym , iż materiał na omówienie tych dwóch tematów mam już poukładany w swojej głowie, niemniej jest on tak obszerny , iż ciężko mi się zabrać do niego, niemniej ciężar gatunkowy tych dwóch zagadnień jest tak wielki , że nie ma wyjścia -muszę to zrobić.

  Musimy mieć świadomość tego , że zarówno borelioza jak i jej równie groźne koinfekcje , to broń biologiczna , która została stworzona przez i na zlecenie tajnej światowej władzy nazwanej przeze mnie Secret Word Authority Center /SWAC/ dla walki z ludzkością na naszej planecie w celu depopulacji ludności .

  http://www4pl.dr-rath-foundation.org/aktualnosci/ukryta-historia-choroby-z-lyme-powiazania-z-badaniami-nad-bronia-biologiczna.html
  http://detektywjarzynski.blogspot.com/2018/02/borelioza-to-bron-biologiczna.html

  Mam duże własne doświadczenie jeśli chodzi o boreliozę , gdyż jako dysydent zainfekowany zostałem tą chorobą /prawdopodobnie z drona / w dniu 29 marca 2016 r. /święto Chwastów/ , gdy czcząc to święto przebywałem w tym dniu na moich uroczyskach poza miastem i gdy rozebrany do połowy , wykorzystując mocno święcące w tym dniu słońce opalałem się rozebrany do połowy w rowie melioracyjnym.

  Wzmiankowany tutaj temat wkrótce znajdzie swe rozszerzenie w napisanym przeze mnie artykule. Dodam jeszcze od siebie to , a mianowicie : pomimo tego , że borelioza stanowi współcześnie bardzo groźne zjawisko o charakterze epidemiologicznym na świecie /z roku na rok z uwagi na coraz większy zasięg groźniejsze/ , a w Polsce w szczególności temat ten jest sztucznie pomijany , a przyjęta formuła lecznictwa , przyjmująca , że borelioza jest chorobą uleczalną jest wielce wadliwa , a nawet określił bym ja jako przestępczą wobec społeczeństwa, bowiem dla celów dbania o statystykę ukrywa się przed społeczeństwem fakt , że borelioza na dzień dzisiejszy jest w naszym kraju epidemią z którą należy walczyć wszystkimi dostępnymi środkami jak z epidemią , a nie podejmować śmiesznych działań jak np. kreskówka wydana za wielkie pieniądze przez Ministerstwo Zdrowia ostrzegająca przed kleszczami…….wszystkie te działania reżimu w Polsce należy uznać za pozorne nie mające wiele wspólnego z faktycznym leczeniem tej choroby /epidemii, które to lecznictwo , pomimo istnienia placówek zakaźnych w kraju , tak de facto nie istnieje. Nie ma również przyjętej właściwej taktyki i strategii przeciwdziałania tym zagrożeniom , które z roku na rok powiększają swój zasięg.

  Tak naprawdę, biorąc pod uwagę fakty na dzień dzisiejszy nikt nie może być bezpieczny/zabezpieczony przed zachorowaniem na boreliozę , ponieważ zarażone kleszcze są wszędzie , na działkach , gdzie Polacy tak chętnie odpoczywają, nad morzem i górach, w gospodarstwach agroturystycznych , w tym w miastach na skwerkach zieleni, w parkach itd. Największe zagrożenie borelioza stanowi dla małych dzieci. Ludzie w przeszłości ukąszeni przez kleszcze częstokroć o tym nie wiedzą , bowiem momentu zakażenia nie zauważyli lub go pominęli….schody zaczynają się niekiedy po latach , gdy zaczynamy cierpieć na rożne dziwne choroby , a lekarze w bezradności nie wiedzą z jaką chorobą mamy do czynienia u pacjenta……który dość często odsyłany jest do psychiatry , gdyż twierdzi się , iż on wymyśla coraz to nowe objawy……otóż on nie wymyśla , bowiem borelioza to diabelska choroba…..ona potrafi imitować wszystkie choroby świata, przy czym wbrew oficjalnemu stanowisku jest ona na dzień dzisiejszy chorobą w większości nieuleczalną ….chociaż nie wykluczam , że ci , co ja sztucznie zmutowaną stworzyli i ich zleceniodawcy /Rothschildowie , Rockefellery i inii rządzący w sposób tajny światem / dla siebie i tylko dla siebie i swoich rodzin posiadają skuteczne przeciwko niej lekarstwo.
 • @nieżyt 13:11:56
  Ja tylko powtarzam to, co słyszałem od znajomych Rosjan (starszych ludzi).
  My śmiejemy się z tego, że po śmierci Stalina zwykli, szeregowi Rosjanie płakali. My patrzymy na to z polskiego punku widzenia a oni patrzyli (i pewnie patrzą nadal) z rosyjskiego punktu widzenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031