Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2269 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

To nie jest polski rząd, to jurgieltnicy!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jedyne co powinien zrobić premier, to cały rząd, z sobą na czele, podać do dymisji.

 

Czasami jedno, lapidarne słowo odsłania prawdę skrywaną przed narodem.Jurgielnicy, tak – bardzo trafnie, Włodzimierz Knurowski, rolnik z Iwkowej w powiecie brzeskim – określił obecny rząd i prezydenta Polski. Owi jurgieltnicy przerażeni społecznym, negatywnym oddźwiękiem po tzw. szczycie bliskowschodnim wykonują obecnie różne spektakularne gesty, chcąc ratować resztki reputacji w opinii krajowej i międzynarodowej. Jedyne czemu dają dowód, to własnej służalczości, braku politycznych kompetencji i odpowiedzialności,  i zarazem całkowitego braku poczucia honoru i godności. Jedyne co powinien zrobić premier, to cały rząd, z sobą na czele, podać do dymisji. Co zaś powinien zrobić prezydent, a w zasadzie naród z prezydentem?… to, na co zasługują jurgieltnicy!
Kiedy Związek Zawodowy Rolników Solidarni , Federacja Gospodarstw Rodzinnych i My, Polska Patriotyczna, jako współorganizatorzy protestu w dniu 12 lutego 2019 r. przed ambasadą Stanów Zjednoczonych wzywaliśmy Polaków do zademonstrowania odwagi i determinacji w artykułowaniu słusznych postulatów suwerenności gospodarczej i politycznej  oraz obrony polskiego interesu nie tylko teraźniejszego, ale także przyszłych skutków nierozważnych decyzji politycznych najwyższych władz polskich, wykonujących ubliżające polecenia USA i Izraela – to ostrzegano nas przed międzynarodowymi reperkusjami, przed szerzeniem awanturnictwa politycznego, a nawet o posądzano o prowokację. Taki jest poziom gotowości przeważającej liczby tzw. środowisk narodowo-patriotycznych do obrony podmiotowości naszego państwa, do niezgody na dyktat zewnętrzny i poniżanie Polski na arenie międzynarodowej.
Jak dowodzą ostatnie dni, to właśnie my współorganizatorzy i współuczestnicy manifestacji, mieliśmy i mamy rację głosząc, że Polacy muszą przestać się cofać, że  muszą określić nieprzekraczalną granicę dla tolerowania agresywnych, roszczeniowych, bezczelnych i jawnie grabieżczych poczynań światowych organizacji żydowskich. Tym niebezpieczniejszych, że zdobywają one oficjalne poparcie politycznych władz państwa Izrael.
Stany Zjednoczone są zakładnikiem ideologicznych i polityczno-finansowych środowisk syjonistycznych. Ma to negatywne skutki dla międzynarodowej pozycji USA, ale to nie jest nasze zmartwienie. Polskim problemem jest fakt ścisłej zależności obecnych władz polskich od konfrontacyjnej, imperialnej strategii neokonserwatywno-syjonistycznego lobby w federalnych instytucjach Stanów Zjednoczonych, które niepomne na ludobójcze skutki działań poprzednich administracji na Bliskim Wschodzie eskalują konflikt międzynarodowy nie tylko w tamtym rejonie, ale chcą go przenieść i do Europy Środkowo-Wschodniej.
 
Ten dojrzewający konflikt wojenny poprzedza wyczerpująca w skutkach dla polskiej gospodarki polityka sankcji i kontrsankcji, które nie przynoszą żadnych pozytywnych skutków dla polskich rolników i przedsiębiorców, ale na odwrót powoduje to wypieranie nas Polaków z tradycyjne przyjaznych regionów i obiecujących rynków zbytu. Zamiast stabilizacji krajowych producentów i ich ekspansji na rynkach zagranicznych produkujemy sobie wrogów politycznych i zamykamy możliwości współpracy gospodarczej. Polsce bez zgody naszych obywateli, a za sprawą wasalnych polityków PiSowskich ( wcześniejsi okragłostołowi „wybrańcy”też nie byli lepsi) przypinana jest etykieta amerykańsko-izraelskiej marionetki, która wynajmowana jest do zlecanych awantur i ekspedycji karnych. Jest to bezrozumne trwonienie atosu polskości na usługach obcych rządów.
 
Wojna cudzymi rękoma, to jest ulubiona strategia anglosaskiej polityki, której ofiarą Polska padała już wielokrotnie w swojej historii – zawsze tracąc i zawsze cofając się w rozwoju, zawsze płacąc olbrzymią cenę w wymiarze materialnym i trudnym do odrobienia wymiarze, setek tysięcy, czy wielu milionów istnień ludzkich. Warto za Włodzimierzem Kurowskim powtórzyć: Polsko, obudź się!
 
PZ
 

KOMENTARZE

 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=CDs6Vv1y20Q

  https://www.youtube.com/watch?v=0CXgruAS8yc

  https://www.youtube.com/watch?v=b5wCwJKDmlk&feature=youtu.be
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=46blgI2CTO4
 • Polacy się nie obudzą, bo nie są juz w stanie...
  odłączyć tego niewidzialnego łącza, które spętało ich z telewizorem i innymi mediami (np kolorowymi brukowcami).
  A jest to bardzo silne i trwałe połączenie, bo "zamontowane" w ich głowach, głęboko w podświadomości bardzo zaawansowanymi już przekazami podprogowymi, do tego stopnia, że bez racjonalnej przyczyny, wbrew logice są w stanie agresywnie napadać na siebie w przypadku jakiejkolwiek próby wytrącenia ich z tego zaimplementowanego im tymi łączami sposobu myślenia.
  Są do tego stopnia już ogłupieni, że nie widzą nawet tego, że wtłaczane im na bieżąco demagogie, sprzeczne są z tymi wtłaczanymi im wcześniej.
  Obawiam się, że bez ingerencji Ducha Świętego dokonanie resetu tego wydaje się trwałego już łącza bieżącego programowania (zgodnie z aktualnymi potrzebami), nie będzie możliwe.
  Po prostu, ujmując to obrazowo, nie ma tutaj na Ziemi takiej siły która oderwałaby Polaków od telewizora.
  Serdecznie pozdrawiam
 • WPS
  Taka jest odpowiedź globalnego ” cyfrowego gangstera” Zuckerberga ( https://www.speedtest.pl/wiadomosci/news/wielka-brytania-po-15-rocznym-dochodzeniu-facebook-to-cyfrowi-gangsterzy/) , na próby umieszczania linku z tytułowym artykułem na profilach Facebookowych przyjaciół Polski Patriotycznej i stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej:

  ” Nie możesz udostępnić tego linku
  wiernipolsce1.wordpress.com
  Nie można udostępnić komentarza, ponieważ ten link narusza nasze Standardy społeczności
  Jeżeli uważasz, że nie jest to sprzeczne z naszymi Standardami społeczności, powiadom nas o tym.”

  Znaczy to, że globalni syjoniści ” docenili nas” :)))

  Oprotestowanie tzw. konferencji bliskowschodniej przez polskich patriotów jest zatem globalnym tematem tabu .
  Królować ma przekaz, że Polacy ślepo i bezalternatywnie kochają, a nawet uwielbiają ( żeby nawiązać do retoryki D.Trumpa w stosunku do Polski) Stany Zjednoczone i ich bliskowschodniego pana- Izrael.
 • @stanislav 22:46:23
  Powiadamiamy żydowskiego przygłupa, ale to gadanie do ściany…ale czemu Żydzi modlą się do ściany? Czy skutek ich modłów też jest identyczny, czy może tylko my, „niewierni” jesteśmy tak traktowani przez boga Mamona ?!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031