Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
614 postów 2467 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Boże igrzyska syjonistycznego terroryzmu i wiosennego LGBT

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska traci resztki powagi jako państwo

 

Polska traci resztki powagi jako państwo. Autorami pierwszej kompromitacji – tej poważniejszej, bo o wymiarze międzynarodowym – są politycy PiS. 
Przewodzi im prezydent Andrzej Duda, który łamiąc treść złożonej przysięgi prezydenckiej – zobowiązującej go do wierności postanowieniom Konstytucji oraz strzeżenia godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa Państwa i traktowania dobra Ojczyzny oraz pomyślności obywateli jako  najwyższego  nakazu – ośmiela się zabiegać o instalowanie w Polsce  baz wojskowych obcego mocarstwa, od kilkudziesięciu lat terroryzującego świat, winnego milionów ofiar – bombardowanych i palonych żywcem, pozbawianych dachu nad głową oraz bezpieczeństwa codziennego bytu, okradanych i bezwzględnie eksploatowanych. Andrzej Duda staje się tym samym wspólnikiem ludobójców, agresywnych rabusiów posługujących się przemocą i korupcją, zarówno polityczną, jak i tą pospolitą – materialną.  Warto przypomnieć, że wszystko to jest kwalifikowane jako przestępstwo oraz ścigane i karane w świetle obowiązujące w Polsce prawa.
Kompromitujący patronat głowy państwa ośmiela premiera M. Morawieckiego i ministrów jego rządu, M.Błaszczaka i J.Czaputowicza.  Pan premier wtóruje prezydentowi i zabiega aktywnie o amerykańskie, eksterytorialne bazy wojskowe w Polsce oraz staje się bezwolnym klakierem amerykańsko-izraelskiej polityki – także tej, która ucieka się do finansowego i historyczno-wizerunkowego szantażowania Polski.  Minister obrony narodowej podpisuje umowy o zakupie uzbrojenia po rażąco wysokich cenach i dodatkowo niespełniającego najwyższych wymogów nowoczesności oraz nieprzekładającego się na kooperacyjny, bezpieczny udział polskiego przemysłu zbrojeniowego w kupowanych technologiach. Jeśli chodzi o ministra spraw zagranicznych, to jest on nie tylko marionetką amerykańsko-izraelskich koncepcji politycznych, ale zarazem przez swą lekkomyślność i nieodpowiedzialność konfliktuje Polskę nie tylko z naszymi sąsiadami na wschodzie i zachodzie Europy, ale także z tradycyjnie przyjacielskimi krajami na Bliskim i Dalekim Wschodzie.
Drugim wymiarem kompromitacji państwa polskiego jest promowanie niepoważnych inicjatyw politycznych i polityków, których jedynymi aktywami jest skandal obyczajowy,  nieodpowiedzialny populizm i wojujący antypolonizm. Czego ostatnim ” osiągnięciem” jest groteskowy Robert Biedroń i nachalnie medialnie nagłaśniana partia Wiosna.
Konstytucyjnie zabronione wykluczanie z publicznej debaty partii i środowisk narodowo-patriotycznych, a bezwarunkowe otwieranie przestrzeni medialnej i politycznej dla antypolskich roszczeniowych środowisk syjonistycznych, rewizjonistycznych szowinistycznych  środowisk ukraińskich oraz wspomnianych już środowisk dewiacji obyczajowych oznacza niewypowiedzianą wojnę nie tylko tożsamości narodowej Polaków, ale fundamentalnej prawdzie historycznej oraz ekonomicznemu i demograficznemu bezpieczeństwu państwa i narodu polskiego.
Konieczna jest narodowo-patriotyczna reakcja Polaków, tak w formie ich zorganizowanego działania, jak w formie jawnych, otwartych postaw indywidualnych.  Dla bezpieczeństwa organizacji i poszczególnych osób musimy My, jako Polacy, odłożyć nieaktualne podziały ideowe na lewicę i prawicę, na wierzących i niewierzących, na katolików i wyznawców innych religii. Aktualnie są dwie opcja:             propolska i antypolska. Musimy to przyjąć za kierunek działań publicznych – jeżeli mamy przetrwać jako naród i państwo.
PZ
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Ciekaw jestem, czy byłby Pan w stanie napisać notkę gloryfikującą politykę i działania PiS?

  Bo , przyznaję, wskazane tematy też pobudzają mnie do używania określeń nieparlamentarnych. Tyle, że to niczego nie wyjaśnia, a trochę powstań i to nieudanych już było.
  Chce Pan kolejne?
 • Znalezione w sieci.
  Jeżeli to prawda to jest znacznie gorzej niż myślałem.
  W tym kontekście polecam przemyślenie postawy JPII.

  "OT, demoralizacja w Watykanie:
  https://www.rt.com/news/451375-vatican-priests-gay-martel-book/
  Homoseksualny pisarz przez cztery lata badał homoseksualizm w Watykanie. Wg niego 80% księży mieszkających tam to homoseksualiści !!!
  Liczba przeraża. I tacy ludzie mają wyznaczać standardy moralne innym ???
  danielmarek2552
  "
 • Tak to właśnie wygląda.
  Polacy są przerabiani na szatańskie odchody już od setek lat - więc znikną z tego świata jako pierwsi. To już jest koniec!
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:56:48
  Czy były bokser wagi piórkowej, zdobywający kiedyś nagrody(pocieszenia) na gminnych zawodach, a do tego Polak-ideolog postępowy, nie powinien wykazywać więcej odwagi, więcej męskich hormonów i zapału w walce z syjonizmem i niszczeniem państwa i narodu polskiego?
  Czy indoktrynacja zrobiła już swoje i lepiej dywagować w kolejnych odsłonach o wyższości świąt wielkiej nocy nad świętami małej nocy ?
 • WPS
  Jestem niemal pewien, że kolejne „niezręczności” amerykańskich polityków najwyższego szczebla: wiceprezydenta M.Pence’a, sekretarza stanu M.Pompeo i żydowskiej dziennikarki amerykańskiej stacji MSNBC Andrei Mitchell, to nie przypadek tylko przemyślany, cyniczny scenariusz syjonistycznych organizacji z USA, aby tak długo poniżać Polskę i Polaków, aż zaczną płacić haracz na rzecz przestępczych organizacji żydowskich.
  Najwyższa pora wystawić rachunki zarówno żydowskim rabusiom, próbujących rozbójniczego wymuszenia na niespotykaną skalę, jak ich amerykańskim protektorom, którzy współdziałaj w przestępstwie.
  Sporządzenie listy udokumentowanych należności Polski od Żydów i organizacji żydowskich oraz od amerykańskich i anglosaskich protektorów, to jest nasz palący, polski obowiązek.

  więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/02/14/syjonistyczni-terrorysci-wobec-polski-i-polakow/
 • WPS
  Wykaz kłamstw wiceprezydenta Mike’a Pence’a:

  1. Irański reżim sfinansował królestwo chaosu
  2. Żadne z niebezpieczeństw nie jest bardziej palące niż radykalny islamski terroryzm oraz autokratyczne reżimy, które eksportują go na cały świat
  3.USA pracują nad zbudowaniem koalicji narodów, które łączy cel wyplenienia ekstremizmu
  4. Dzięki odwadze naszych sił zbrojnych, pięć milionów ludzi jest wyzwolonych spod jarzma Państwa Islamskiego
  5.Irański reżim otwarcie nawołuje do kolejnego Holocaustu
  6.Antysemityzm jest złem i należy się mu przeciwstawiać i go potępiać gdziekolwiek i kiedykolwiek się pojawia
 • @stanislav 20:01:40
  To, ze to skoordynowana akcja - chyba nikt nie ma wątpliwości.
  Na pewno też Polacy czują się poniżeni i wkurzeni podłością.

  A teraz spójrzmy na to inaczej.
  Za poprzednich ekip - były różne spektakularne numery - znacznie gorsze w efektach, ale były "zamiatane pod dywan"

  To pierwsza sytuacja, gdy się o tym publicznie mówi.

  Pytanie: jakie to przyniesie efekty?
  Jeśli znowu próba zamiecenia - to znaczy, że nic się nie zmieniło, a PiS może ponieść znaczne straty wizerunkowe i do tego i w wyborach.
  Jeśli nastąpi otrzeźwienie i usztywnienie polskiego stanowiska, najlepiej jeszcze np. wycofanie samolotów z BW - wtedy PiS zyska w opinii publicznej.

  Są też dalsze wnioski, ale poczekam na reakcję na te.
 • @tańczący z widłami 19:27:51
  Walka z syjonizmem jest błędem - wytracaniem sił.
  Polskim zadaniem jest budować swoją odrębność.
  Tacy jak TzW - są największym zagrożeniem dla odbudowy RP; sami nic nie robią, a jeszcze innych chcą do błędnych poczynań skłonić.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031