Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
614 postów 2467 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Nie! - polskiej republice wołowinowej!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zapraszamy na Protest Wolnych Obywateli dnia 12 lutego ( wtorek ) 2019 r., o godz. 11.00 , WARSZAWA przed Ambasadą Stanów Zjednoczonych.

 

 
 
 
 
 
 
 
PANIE POMPEO, WARSZAWA JEST STOLICĄ POLSKI, A NIE PANA PRYWATNYM RANCZEM! WASZ KRAJ MA NIECHLUBNĄ TRADYCJĘ IMPERIALNYCH WOJEN BANANOWYCH, ALE MY, POLACY, NIE CHCEMY OKUPACYJNEGO STACJONOWANIA WOJSK AMERYKAŃSKICH I REALIZACJI SCENARIUSZA WOJNY WOŁOWINOWEJ.
Dzięki  niczemu innemu  jak dzięki pieniądzom amerykańskich Żydów z J.P.Morgan dofinansowano i zbudowano niemiecki przemysł zbrojeniowy. Za rozkwitem  Rheinische Metallwaren und Maschinenfabrik, z której wyłonił się Rheinmetall-Borsig (później jeden z głównych producentów broni i pojazdów opancerzonych dla Wehrmachtu), stał nie kto inny tylko amerykańskie giganty: General Electric i United States Steel Corporation związane kapitałowo z J.P. Morgan. Ta właśnie, stworzona przez amerykański kapitał i pracę niemieckiego( taniego wówczas robotnika) hitlerowska machina wojenna napadła na Polskę we wrześniu 1939 r., a pięć lat później starła barbarzyńsko z ziemi Warszawą, stolicę Polski.
Po  wyzwoleniu Polski, w tym także Warszawy, przez Armię Radziecką i zakończeniu wojny, Warszawa została wysiłkiem, niezłomną wolą i ogromnym nakładem środków materialnych, odbudowana i jest obecnie pięknym, europejskim miastem.
Przypomnę Panu, Panie Pompeo, przy okazji, że w trakcie wyzwalania polskiej ziemi zostało w niej pogrzebane ponad 600 tys. żołnierzy rosyjskich, a nie amerykańskich; dla porównania w trakcie działań wojennych na wszystkich frontach  zginęło  294,5 tysięcy żołnierzy USA oraz zostało zabitych 6000 cywilów, z tego 5638 stanowili marynarze floty handlowej; a tylko dla porównania  podam, że jedynie w Powstaniu Warszawskim zginęło ok. 180 tys. polskiej ludności cywilnej, w tym 33 tys. dzieci, i ok. 20 tys. żołnierzy- powstańców )
Panie Pompeo, Pan chce beztrosko i bezkarnie igrać bezpieczeństwem Polski, i być może ponownie doprowadzić do zburzenia Warszawy i przelaniu polskiej krwi, a tylko dlatego, że Stany Zjednoczone chcą z naszej Ojczyzny zrobić sobie teren do jądrowych lub konwencjonalnych wojennych „zapasów” z Rosją ?!  Albo obszar do realizacji znanej z Bałkanów i Bliskiego Wschodu polityki chaosu z wykorzystaniem banderowskiej Ukrainy i urojonych „roszczeń żydowskich” ?!
Panie Pompeo, Stany Zjednoczone, to jest młody kraj, którego jak dorastającego nastolatka rozpiera złudne poczucie własnej mocy i aroganckiej pewności siebie. Może Pan w swej arogancji nie poznał dostatecznie dobrze kilkunastowiekowej historii ( a niektórzy szukają tych korzeni, i to nie bezpodstawnie, w starożytności) naszego narodu i państwa, które zwie się Polska, a wcześniej Lechistan, a jeszcze wcześniej Lechia. My, Polacy, jesteśmy starym narodem, wielokrotnie boleśnie i krwawo doświadczonym przez historię, a nierzadko dzięki własnym błędom, naiwności i złym, zgubnym sojuszom.
Mamy obecnie wszelkie podstawy sądzić, że tzw., przez obecne władze nazywany, ” sojusz polsko-amerykański” , to kłamstwo i  jednostronna próba cynicznego wykorzystania Polski przez Stany Zjednoczone, że te tzw, „amerykańskie gwarancje bezpieczeństwa”, to nie tylko czek bez pokrycia, ale od początku, do końca zły biznes.
Na koniec chciałbym Panu dać motyw do zastanowienia: to nie Amerykanie ginęli za Polskę, tylko Polacy za Stany Zjednoczone. To generał Kazimierz Puławski jest bohaterem Stanów Zjednoczonych, a nie ma ani jednego generała amerykańskiego, który walczył i ginął za wolność Polski, na polskiej ziemi. To nie miliony Amerykanów pracują na pomyślność i dobrobyt Polski, tylko od ponad  150 lat czynią to miliony Polaków ( a zapewne i dłużej, znając historię Jamestown) pracują na rzecz Stanów Zjednoczonych.
Dlatego z pewnym zdziwieniem i zażenowaniem patrzymy na postępowanie waszego rządu, który toleruje ubliżający Polakom obowiązek ubiegania się o wizy. Nic to, przecierpimy i to, byle tylko jak najprędzej wasi żołnierze opuścili nasz kraj, gdyż sprzeczne jest z duchem naszego wolnego i dumnego narodu, aby na jego odwiecznej ziemi stacjonowały sprowadzone tu dobrowolnie przez rząd obce wojska. To jest hańba obecnych władz, ale nie jest to wyraz woli i marzenie narodu polskiego.
PZ
 
Dnia, 09 lutego, 2019 r.
 
K O M U N I K A T
Zapraszamy na Protest Wolnych Obywateli dnia 12 lutego(wtorek ) 2019 r. o godz. 11.00 , WARSZAWA, Al. UJAZDOWSKIE 29/31, przed Ambasadą Stanów Zjednoczonych.
Sprzeciwiamy się wprowadzeniu na europejski rynek , kontyngentu silikonowej wołowiny ze Stanów Zjednoczonych, wypierającej z rynku europejskiego polską, krystalicznie zdrową wołowinę.
Zabieramy stanowczy głos , Wolnych, Godnych Obywateli w imieniu polskich rolników, naszych konsumentów i konsumentów europejskich, wypowiadając wojnę amerykańskiej wołowinie.
Przed siedzibą Ambasady Stanów Zjednoczonych, wyrażamy sprzeciw przeciwko wciąganiu narodu polskiego w rozgrywki polityczne USA na Bliskim Wschodzie , służące interesom Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników, kosztem pogorszenia relacji Rzeczypospolitej Polskiej z państwami arabskimi i Iranem.
Pierwszą ofiarą sprowokowanego konfliktu poprzez nieodpowiedzialne działania obecnego rządu, będą rolnicy i producenci żywności.
Eksportujemy do państw Bliskiego Wschodu znaczące ilości produktów mleczarskich, wołowiny, drobiu, a także szeregu innych artykułów rolno-spożywczych. Nieuniknione embargo ze strony Iranu i państw arabskich na produkty rolno-spożywcze, dobije polskie rolnictwo. Jednocześnie przypominam , że są to rynki bardzo chłonne , perspektywiczne i atrakcyjne finansowo. Wciąganie Narodu Polskiego przez obecny rząd w kolejne rozgrywki polityczne, które kończą się embargiem gospodarczym ( przykład: embargo do Rosji ) są narzędziem anty rolniczej i wbrew interesom obywateli polskich, inspirowanej z zewnątrz, polityki obecnego rządu.
Tel. kontaktowe
Halina Dondziło 691 693 448
Marcin Bustowski 792 434 657
Paweł Ziemiński 510 070 755
Krzysztof Tołwiński
Federacja Gospodarstw Rodzinnych
Paweł Ziemiński
Partia Polska Patriotyczna
 
 
DODATEK EDUKACYJNY:
 
 
 

KOMENTARZE

 • WPS
  https://www.facebook.com/krzysztoftolwinski/videos/2258719307523553/?t=30
 • Jedno ,,ale,,
  PANIE POMPEO, WARSZAWA JEST STOLICĄ POLSKI, A NIE PANA PRYWATNYM RANCZEM!
  Byłoby pięknie, gdyby tak któryś z ,, naszych,, dygnitarzy to powiedział p. Pompeo, ale prędzej trafię 6 w Lotto, niż to się stanie. Polska jest krajem absolutnie zwasalizowanym i jedynym problemem dla ,,elit politycznych,, w Polin jest to, jak to ogłosić społeczeństwu. Czyli, jak ogłosić kolejny ,, sukces,,.
 • Na wojska okupacyjne jest tylko jeden sposób :
  Krucjata różańcowa za Ojczyznę http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/
  Skuteczność takiej krucjaty została sprawdzona m.in w Austrii po II wojnie.

  Każdy zdrajca, który sprowadza wojska okupacyjne na teren Królestwa Matki Boskiej Królowej Polski, lub w jakikolwiek inny sposób to Królestwo atakuje, musi liczyć się z tym, że podnosi swoją brudną łapę na Jej Królestwo a więc i na Nią samą.
  Jak to kończy się jeszcze tu na Ziemi, to wiele razy w naszej historii mogliśmy się przekonać.
  Natomiast, jakie za to są wyroki TAM u GÓRY, pokazują nam liczne przekazy mistyków.
  Poniżej wstawiam jeden z takich przekazów dotyczących jednego z tych zdrajców Polski, napisanego przez Św Siostrę Faustynę w dniu jego śmierci :

  „Wtem ujrzałam pewną duszę, która się rozłączała od ciała w strasznych mękach. O Jezu, kiedy to mam pisać, drżę cała na widok okropności, które świadczą przeciw niemu... Widziałam, jak wychodziły z jakiejś otchłani błotnistej dusze małych dzieci i większych, jakie dziewięć lat; dusze te były wstrętne i obrzydliwe, podobne do najstraszniejszych potworów, do rozpadających się trupów, ale te trupy były żywe i głośno świadczyły przeciw duszy tej, którą widzę w skonaniu; a dusza, którą widzę w skonaniu, jest to dusza, która była pełna zaszczytów i oklasków światowych, a których końcem jest próżnia i grzech. Na koniec wyszła niewiasta, która trzymała jakby w fartuchu łzy i ta bardzo świadczyła przeciw niemu.

  O godzino straszna, w której widzieć trzeba wszystkie czyny swoje w całej nagości i [nędzy]; nie ginie z nich ani jeden, wiernie towarzyszyć nam będą na sąd Boży. Nie mam wyrazów, ani porównań na wypowiedzenie rzeczy tak strasznych, a chociaż zdaje mi się, że dusza ta nie jest potępiona, to jednak męki jej nie różnią się niczym od mąk piekielnych, tylko jest ta różnica, [że] się kiedyś skończą."

  Dziwne jest więc to, że nadal tak wielu jest "odważnych" podnoszących swoje brudne łapy na Królestwo Matki Boskiej Królowej Polski...
 • @Jan Paweł 08:28:36
  trzeba być wyjątkowo infantylnie naiwnym, by nie widzieć tego że... WSZYSCY (bez wyjątków) zbliżamy się do pewnej krytycznej dla nas daty, gdzie na sobie poznamy PRAWDĘ objawioną nam przecież te 2tyś lat temu przez naszego Zbawiciela.

  Prawda ta mówi wyraźnie, że WSZYSCY jak tu na tej Ziemi żyjemy, zostaniemy poddani po SĄD, sami, bez kumpli partyjnych, klakierów i innych kręcących się koło nas "doradców", bez broni, umiejętności kung fu itd.

  W związku z tym, że jest to SĄD Sprawiedliwy gdzie PAN BÓG ZA DOBRE UCZYNKI WYNAGRADZA A ZA ZŁE KARZE, to wielu z nas, (przede wszystkim ci którzy w jakikolwiek sposób podnoszą swoje łapy na Królestwo Boże), musi liczyć się z tym, że czeka ich straszna kara, którą także opisywało już na przestrzeni tych 2tyś lat wielu mistyków.
  Może znowu wstawię przekaz dany nam przez Św Siostrę Faustynę :

  "Dziś byłam w przepaściach piekła, wprowadzona przez Anioła. Jest to miejsce wielkiej kaźni, jakiż jest obszar jego strasznie wielki. Rodzaje mąk, które widziałam:
  pierwszą męką, która stanowi piekło, jest utrata Boga;
  drugie – ustawiczny wyrzut sumienia;
  trzecie – nigdy się już ten los nie zmieni;
  czwarta męka – jest ogień, który będzie przenikał duszę, ale nie zniszczy jej, jest to straszna męka, jest to ogień czysto duchowy, zapalony gniewem Bożym;
  piąta męka – jest ustawiczna ciemność, straszny zapach duszący, a chociaż jest ciemność, widzą się wzajemnie szatani i potępione dusze, i widzą wszystko zło innych i swoje;
  szósta męka jest ustawiczne towarzystwo szatana;
  siódma męka – jest straszna rozpacz, nienawiść Boga, złorzeczenia, przekleństwa, bluźnierstwa.

  Są to męki, które wszyscy potępieni cierpią razem, ale to jest nie koniec mąk, są męki dla dusz poszczególne, które są męki zmysłów, każda dusza czym grzeszyła, tym jest dręczona w straszny i nie do opisania sposób. Są straszne lochy, otchłanie kaźni, gdzie jedna męka odróżnia się od drugiej; umarłabym na ten widok tych strasznych mąk, gdyby mnie nie utrzymywała wszechmoc Boża. Niech grzesznik wie, jakim zmysłem grzeszy, takim dręczony będzie przez wieczność całą; piszę o tym z rozkazu Bożego, aby żadna dusza nie wymawiała się, że nie ma piekła, albo tym, że nikt tam nie był i nie wie jako tam jest.

  Ja, Siostra Faustyna, z rozkazu Bożego byłam w przepaściach piekła na to, aby mówić duszom i świadczyć, że piekło jest. O tym teraz mówić nie mogę, mam rozkaz od Boga, abym to zostawiła na piśmie. Szatani mieli do mnie wielką nienawiść, ale z rozkazu Bożego, musieli mi być posłuszni. To com napisała, jest słabym cieniem rzeczy, które widziałam. Jedno zauważyłam, że tam jest najwięcej dusz, które nie dowierzały, że jest piekło. Kiedy przyszłam do siebie, nie mogłam ochłonąć z przerażenia, jak strasznie tam cierpią dusze, toteż jeszcze się goręcej modlę o nawrócenie grzeszników, ustawicznie wzywam miłosierdzia Bożego dla nich. O mój Jezu, wolę do końca świata konać w największych katuszach, aniżeli bym miała Cię obrazić najmniejszym grzechem."


  Naiwność ludzka, jak widać, nie zna granic. Niektórzy ludzie, tragicznie dla siebie, pozbawieni są nawet instynktu samozachowawczego.
 • @Jan Paweł 08:28:36
  Chyba przedawkowałeś z filmami o zombie.
 • @zbig71 09:09:55
  W swoim czasie dowiesz się o tym, co przedawkowałem.
 • @Jan Paweł 09:11:59
  A wiesz, że w Fatimie troje pastuszków widziało hologram przedstawiający matkę Boską?
 • @zbig71 09:24:29
  Tak oczywiście. Natomiast wieśniacy którzy przychodzili na miejsce objawień, musli przechodzić przez bramki wykrywające broń palną.
 • @Jan Paweł 09:40:52
  Wtedy bramek nie było. To był 1917rok. Natomiast obca cywilizacja, jaka dysponuje znacznie przewyższającą technologię niż ziemska, zupełnie spokojnie może wpływać na ludzi, zwłaszcza nie piśmiennych pastuchów w Portugalii ponad 100 lat temu. Wiedząc, że ludzie wierzą w różne gusła, wygenerowanie hologramu w postaci m. Boskiej, to dla nich małe piwo przed śniadaniem.
 • wołowina dobrem luksusowym
  Pamiętam z dzieciństwa smak bitek wołowych z makaronem, to był tani obiad, za tej "złej komuny". Po wejściu Polski do Jewrounii i aferze z "chorobą wściekłych krów" ceny wołowiny drastycznie wzrosły. Polaków nie stać na dobrą wołowinę. Polscy producenci tę dobrą eksportują, a na rynek polski sprzedają jak nie z leżaków, to ze starych krów. W markecie wołowina za 40zł to jest druga czy nawet trzecia kategoria jakości.
  Zachwycają się wszyscy wołowiną argentyńską, której cena jest dwa razy wyższa, a ja zadaję sobie pytanie, dla czego na polskim rynku ciężko znaleźć wołowinę polską pierwszego gatunku, która jest równie dobra?

  Wybito miliony krów w Anglii, aby zmniejszyć podaż i zwiększyć cenę, ale na tym nie mają korzystać producenci z takich krajów jak Polska. Zaczyna robić się analogiczna rzecz z wieprzowiną w Polsce..

  Jako ciekawostkę dodam, że podobna afera do tej w Polsce z ubojem "leżaków" miała miejsce w Niemczech, tam jednak media w przeciwieństwie do tutejszych, wyciszyły temat; znamienne!
 • @wk..ny 11:47:17
  Chcesz pojeść dobrej, polskiej wołowiny? Jedz do Włoch, średnia cena 15 - 20 EUR /kg
 • @wk..ny 11:47:17
  wołowina już nie jest dla Polaków.

  Kiedyś za PRL-u, rolnicy (ale i PGRy które tez były w rękach rolników) mieli pełne spichlerze, więc głód Polsce nie groził.

  Obecnie ta "wolność" zabrała nam wołowinę chorobą "wściekłych krów", zabrała nam wieprzowinę jakąś tam chorobą zrzucanych z samolotu na drzewa "wściekłych świń" (juz nie pamiętam tej durnej nazwy), zabrała nam drób "ptasia grypą", zabrała nam zboże dopłatami do nieuprawianego przez rolników hektara i tanią bo zmodyfikowaną ze względu na iluś krotnie większą wydajność pszenicą, kukurydzą, soją itd (więc polskiemu rolnikowi nie opłaca się uprawiać ziemi, niczego hodować itd, bo wszystko jest tańsze w hipermarketach) itd, itp bo można by tutaj wymieniać jeszcze bardzo długo.

  Skutek jest taki, że Polska (za PRL-u kraj samowystarczalny) i Polacy uzależnieni od korporacyjnych dostaw, wystawieni są na BARDZO WIELKIE NIEBEZPIECZEŃSTWO masowej depopulacji głodem, gdy korporacje wstrzymają dostawy do hipermarketów...

  Najpierw pauperyzacja uzależniła nas od taniej ale zatrutej żywności w hipermarketach, co już zdziesiątkowało w jakimś stopniu Polskę.
  Resztę dokona wstrzymanie dostaw do hipermarketów...

  Jest tylko jeden (nie)mały szczegół. Korporacje zapominają, że nad wszystkim jest jeszcze Pan Bóg, Ten sam który przez 40lat żywił żydów na pustyni zrzucając im mannę z Nieba jest w stanie także żywić i nas Polaków.
  Tylko kto z nas się do Niego pełnym nawróceniem, modlitwą, pokutą i zadośćuczynieniem zwróci? Tak jak od setek już lat prosi nas o to Matka Boska
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:10:25
  Za PRL-u jadąc PKSem lub PKP gdzieś w Polskę, widywało się (i to nierzadko) całe pastwiska pełne krów. Pamiętam że stały na tych pastwiskach charakterystyczne polowe cysterny z wodą przywiezione tam ciągnikami.
  Ale to się nam nie podobało, bo to było państwowe czyli komunistyczne, czyli niczyje, więc można było kraść, psioczyć na to, śmiać się z tego, lekceważyć, brać udział w sabotażach, założyć w końcu Solidarność wiejską i wszystko to jak granatem, zniszczyć.
  Mamy to czego sami chcieliśmy.
 • @zbig71 09:52:53
  Człowieku wiesz co to jest hologram? Widziałeś to kiedyś?
  Hologram to jest tylko i wyłącznie światło. Powiedzmy że te jakieś obce cywilizacje wymyśliły hologram z dźwiękiem nawet stereo czy quadro 5+1 itd.
  Gdybyś się zagłębił w te objawienia, to wiedziałbyś, że w miejscu tych objawień dochodziło do różnych innych cudów m.in przepowiadania przyszłości, której żadne "cywilizacje" a raczej złe duchy nie znają, bo zna ją tylko Pan Bóg który wszystko stworzył.
  Złe duchy (niech będą te wg Ciebie "cywilizacje") mają inteligencję o wiele większą od naszej ludzkiej, ale ich inteligencja jest niczym w porównaniu z Panem Bogiem.

  Więc wiesz jaki jest sposób na obronę przez obcymi wysokorozwiniętymi "cywilizacjami"? Nie ma innej rady, trzeba sie trzymać blisko Pana Boga.
  Obejrzyj koniecznie :
  https://www.youtube.com/watch?v=dwCG50mZCLk
 • @Jan Paweł 12:44:22
  My chcieliśmy?
  To rasa handlowa chciała, żeby było jak opisałeś wyżej. A że mieli w rękach media to Polaków oglupili.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031