Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
614 postów 2467 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Kaucja za Piskorskiego, czyli przestępczy haracz państwa PiS

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bezczelność tzw. wymiaru sprawiedliwości pod nadzorem ministra Z.Ziobro

 

Mateusz Piskorski w sądzie w Warszawie, 18.07.2018 r.
W sprawie Mateusza Piskorskiego, lidera partii „Zmiana”, została podjęta sądowa decyzja o wypuszczenie z więzienia za kaucją, melduje korespondent Sputnika z Warszawy. Kwotę podniesiono do 500 tyś. złotych.
Warszawski sąd potwierdził w czwartek decyzję sądu pierwszej instancji, zgodnie z którą  Mateusz Piskorski, lider partii „Zmiana”, przebywający w areszcie od 18 maja 2016 roku pod zarzutem szpiegostwa na rzecz państw trzecich, zostanie wypuszczony za kaucją w wysokości 500 tys. złotych (a nie 300 tys. złotych, jak informowano wcześniej).
Adwokat polityka ma czternaście dni na wniesienie kaucji. Piskorski odzyska prawo wypowiadania się w prasie na tematy polityczno-społeczne — relacjonuje korespondent Sputnika z budynku sądu.
Żona Piskorskiego, Rosjanka Marina Klebanowicz, informację potwierdziła.
 
 
 
17:07
Oskarżony Mateusz Piskorski w ogóle nie był obecny na sali, a więc musiał pozostać dzisiaj w areszcie.
17:04
Reporter Sputnika jednym z dwóch dziennikarzy na sali sądowej
Sąd zezwolił na obecność dwóch dziennikarzy. Dopuszczeni byli korespondentka PAP oraz reporter Jarosław Augustyniak, który przedstawił się w sposób następujący. „korespondent niezależnego portalu Sputnik Polska. Sąd wyraził zgodę na nagrywanie i wideo rejestrację rozprawy sądowej. Na Sali była również obecna prokurator pani Anna Karlińska, która prowadzi sprawę, oraz mecenas Mateusza Piskorskiego Paweł Osik.
16:48
Marina Klebanowicz poinformowała, że adwokaci Piskorskiego planują w najbliższym czasie przeprowadzenie konferencji prasowej, po której rozpocznie się zbiórka pieniędzy na wypłatę kaucji.
16:46
Piskorski odzyska prawo wypowiadania się w prasie na tematy polityczno-społeczne
Warszawski sąd potwierdził dziś decyzję sądu pierwszej instancji, zgodnie z którą  Mateusz Piskorski, przebywający w areszcie pod zarzutem szpiegostwa na rzecz państw trzecich, zostanie wypuszczony za kaucją w wysokości 500 tys. złotych (a nie 300 tys. złotych, jak informowano wcześniej).
Adwokat polityka ma czternaście dni na wniesienie kaucji. Piskorski odzyska prawo wypowiadania się w prasie na tematy polityczno-społeczne – relacjonuje korespondent Sputnika z budynku sądu. Żona Piskorskiego, Rosjanka Marina Klebanowicz, informację potwierdziła.
16:33
Mecenas ma 14 dni żeby wpłacić kaucję za Mateusza Piskorskiego.
16:26
Polskiego dziennikarza, polityka, lidera opozycyjnej partii „Zmiana” i posła na Sejm V kadencji Mateusza Piskorskiego aresztowano 18 maja 2016 roku. Przez 2 lata i 8 miesięcy znajdował się w więzieniu w Warszawie.
 
Bezczelność tzw. wymiaru sprawiedliwości pod nadzorem ministra  Z.Ziobro sięga szczytów Himalajów. Po wczorajszych decyzjach warszawskiego sądu drugiej instancji w sprawie Mateusza Piskorskiego, który złożył ” propozycję nie do odrzucenia” jak rodzina Corleone w kwocie bagatela 500.000 zł, można bez cienia wahania nazwać obecne sądy w Polsce – instytucjami bezprawia i wymuszania mafijnych okupów przez urzędników zarządzanych ręcznie przez polityczny aparat Prawa i Sprawiedliwości.
Wnioski jakie się nasuwają w świetle takich orzeczeń czy decyzji sądowych:
 1. kwotą 500.000 zł  i podobnymi koriozalnymi  stawkami należy osobiście obciążyć sędziów wydających podobne orzeczenia lub decyzje w procesach politycznych, bo z takim mamy do czynienia. 
 2. mocodawców politycznych wywodzących się z kręgów pookrągłostołowych mafii politycznych zwanych partiami politycznymi III RP należy jak najszybciej odsunąć od władzy, a w następnej kolejności postawić pod sąd z tytułu przestępstw karnych kwalifikowanych jako:
w szczególności:
w szczególności:
w szczególności:
w szczególności:
w szczególności:
w szczególności:
w szczególności:
w szczególności:
w szczególności:
w szczególności:
w szczególności:
w szczególności:
w szczególności:
w szczególności:
w szczególności:
w szczególności:
w szczególności:
w szczególności:
 
PZ

 
 

KOMENTARZE

 • To nie kaucja To KONTRYBUCJA !!!!
  opłata nakładana przez władcę na kraj przez niego podbity; haracz, trybut, podatek !

  Słowianie ! syjo-faszyzm w Polsce ustalił KONTRYBUCJE na tak wysokim poziomie [ 500 tyś zł ] by żadnemu Polakowi nie chciało się walczyć z bezprawiem żydowskim w Polsce !
  jeszcze czego by Polak rościł sobie prawo do wolności słowa do wolności poglądów ! [ bo to by było za duże rozpasanie Polaków ]

  Polacy Słowianie ! żyjemy w żydowskiej fasadowej demokracji ! gdzie żadna realna opozycja nie ma prawa zaistnieć ! prokuratorzy policja sądy stoją na straży tej żydo-syjonistycznej fasadowej demokracji !!!

  Apel ! Polska Krajem Neutralnym ! bez obcych wojsk !!!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Arjanek 13:23:27
  Panie Arjanek, naprawdę pan myśli, że Piskorskiego zaproszą do studia TVP INFO, TVN i POLSAT ? Ciekawe swoją drogą, że panu pół Żyd, Heinrich Himmler nie przeszkadza, a KGBista Putin przeszkadza?!
 • WPS
  Nic głupszego politycznie i moralnie nie do zaakceptowania niż składka na dolę dla jawnie przestępczego organu ! Co innego gdyby Mateusza uprowadzili niezidentyfikowani terroryści, ale składka na bezczelnych raketerów ( tak po rosyjsku nazywają się te oprychy wymuszające okup )?
  Należy nie tylko to obśmiać, ale wdrożyć zbiorowy wniosek o zamiarze popełnienia przestępstwo przez funkcjonariusza publicznego!
 • @stanislav 14:08:04
  https://www.youtube.com/watch?v=qcha44G79Lw

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031