Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 2305 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

O Syrii bez USA, Izraela i Iranu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie dla zgubnej dla naszego narodu polityki biernego narzędzia imperialnej polityki amerykańskiej

 

Znalezione obrazy dla zapytania imperializm USA foto
Stany Zjednoczone i Izrael  coraz wyraźniej identyfikowane są jako siły bezpośrednio destabilizujące Bliski Wschód i popierające terrorystów islamskich w Syrii.
Zakończona w dniu dzisiejszym w Istambule konferencja na temat Syrii z udziałem Rosji, Turcji, Niemiec i Francji wskazuje dobitnie, że Stanom Zjednoczonym coraz trudniej będzie uzyskać solidarne poparcie dla swej awanturniczej polityki światowej kogoś więcej oprócz Anglosasów, syjonistów i wiernopoddańczych marionetek w rodzaju obecnych władz w Polsce, Rumunii, krajach bałtyckich i banderowskiej, tymczasowej administracji Ukrainy.
Polacy w sposób zdecydowany muszą żądać od prezydenta i rządu w Polsce wycofania się ze zgubnej dla naszego narodu polityki biernego narzędzia imperialnej polityki amerykańskiej inicjowanej pod wpływem syjonistycznego lobby finansowego i militarnego.
Jeśli żądania Polaków wobec obecnych rządów PiSu, a mające na celu zerwanie z polityką awanturnictwa międzynarodowego, zostaną bez odzewu ( co jest najbardziej prawdopodobne), to narodowo-patriotyczne organizacje muszą przejść do bardziej zdecydowanych form nacisku – kierując się wymogami bezpieczeństwa Polski i zobowiązane są uruchomić działania w duchu samoobrony i uzasadnionego nieposłuszeństwa obywatelskiego wynikającego z najwyższych racji ochrony państwa i substancji narodowej.
PZ
 
https://www.youtube.com/watch?time_continue=3076&v=-WVROI20sPc
 
Ostrzeżenie Putina wobec USA wspierających terrorystów:

https://www.youtube.com/watch?v=XM2d7jgB824
Dodatek:
https://www.youtube.com/watch?v=RAzEyF24H2U
więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/10/27/o-syrii-bez-usa-izraela-i-iranu/
 
 

KOMENTARZE

 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=uzatWjucB7k
 • @stanislav 00:04:57
  Interesujący fragment dal Polski np. od 47:20 powyższej audycji
 • @stanislav 00:48:10
  Interesująca także mapka i komentarz ok. 1:00:00
 • @stanislav 01:00:12
  Polecam także mapkę i komentarz ok.1:21:00
 • Putin wygral wojne w Syrii. To byla wojna swiatowa.Kasa swiatowa placila.
  Czy bedzie nastepna taka wojna czy wreszcie zrozumieja oni, Tumani ? Nie zrozumieja. Bedzie nastepna taka tumanska wojna ale gdzie? Ukraina, Polska, Litwa, Lotwa? Oczywiscie tez bedzie przegrana ale tumanowi nie przetlumaczysz.Tuman bedzie cial galaz na , ktorej siedzi. Narod tumanow ma tysiace lat historii swego tumanstwa , zabili niewinnego Boga, uciekaja po swiecie, udaja innych, podszywaja sie pod Polakow, Rosjan, Niemcow. Zmieniaja sobie nazwiska. Ale dlaczego jest to narod wybrany? Wybrany na przyklad ludzkiego tumanstwa!
 • @ staszek kieliszek
  Tak zwane żydowskie elity finansowe ktore steruja poprzez wladze nad pieniadzem wiekszosc globalnych procesow dawno odeszły od swego religijnego dziedzictwa . i obecnie nic nie maja wspolnego z Tora i Judaizmem,dlatego mowienie o nich
  jako narodzie wybranym jest nie zgodne z prawda. Izraelici byli narodem wybranym na pewnym etapie objawienia sie Jahwe [Jehowa ] Potem w momencie przyjscia jego wyslannika Jezusa z Nazaretu wybranstwo to zostało przeniesione na wszystkie narody Ziemi na kazdego kto przyjmie oredzie Jahwe wypowiedziane slowami Jezusa. [Izajasz -Wszystkie narody przyjda na gore Jahwe i rzekna .Wstapmy na Gore Jahwe do swiatyni Boga Jakuba] Podobnie jest z Talmudem i wszystkimi ruchami religijnymi na nim opartymi poniewarz talmud jest zaprzeczeniem woli Jahwe. Wystarczy tylko prosta analiza ksiegi Izajasza by jednoznacznie stwierdzic ze formuly Talmudy sa niezgodne z wola Jahwe. Tak wiec wiekszosc procesow finansowych[ lichwa to zbrodnia] i gospodarczych i gospodarczyc w skali globalnej [ korporacyjna koncentracja kapitaly[ biada tym ktorzy przylonczaja dom do domy a a role do roli] sa zaprzeczeniem woli Jahwe. Ruch Naturei Karta i ruchy zblizone wlasciwie odczytuje przeslanie Tory poza jednym bledem polegajacym na fakcie ze oni oczekuja przyjscia Mesjasza w sytuacji gdy on juz przyszedł.
 • @Staszek kieliszek
  Home
  Działy
  KATYŃ 2010
  KOŚCIÓŁ NA ŚWIECIE
  KOŚCIÓŁ W POLSCE
  KOŚCIÓŁ W USA
  KRESY
  KSIĄŻKI POLECANE
  NAUCZANIE KATOLICKIE
  NWO
  PERFIDIA
  POLONIA
  PUBLICYSTYKA
  VARIA
  WYDARZENIA NA ŚWIECIE
  WYDARZENIA W POLSCE
  WYDARZENIA W USA
  Linki
  O nas
  Kontakt

  Wybuchowa notatka zmarłego rabina wskazuje imię Mesjasza! - Lech Maziakowski
  Aktualizacja: 2007-05-21 12:00 am

  Świat żydowski trzyma tę tajemnicę nie wiedząc co z nią uczynić, jak ją zinterpretować, jak ją przełknąć. Jest tak wybuchowa, a jednocześnie tak prawdziwie porażająca, że ortodoksyjni Żydzi nie chcą w nią uwierzyć.

  Sprawa dotyczy notatki sporządzonej przez zmarłego w styczniu 2006 roku w wieku 108 lat rabina Yitzak Kaduri, jednego z najbardziej poważanych rabinów w historii. Rabin Kaduri, specjalista Talmudu i kabały, na kilka miesięcy przed swoją śmiercią spisał na małej karteczce swoje ostatnie słowa. Zaklejona w kopercie notatka miała być według życzenia rabina otwarta dopiero teraz. Gdy ją w końcu odczytano, wybuchła burza.

  Na kartce rabin Yitzhak Kaduri zapisał imię Mesjasza, na którego z utęsknieniem czekają Żydzi od tysięcy lat. Ku konsternacji ortodoksyjnych Żydów, jak również niedowierzaniu wszystkich Żydów na świecie, rabin Kaduri zapisał, że Mesjaszem, który przyjdzie jest Yehoshua, zwany także Yeshua, nam wszystkim znany jako Jezus. „Podniesie On ludzi i udowodni, że Jego słowa i prawo są ważne” – zapisał rabin Kaduri.
  Zdanie powyższe zapisane po hebrajsku brzmi: Yarim Ha’Am Veyokhiakh Shedvaro Vetorato Omdim, z którego ortodoksyjni Żydzi interpretując je w świetle stosowanych przez siebie kabalistycznych schematów, wyczytują właśnie imię Yehoshua, syna Yohozadaka.
  Świat żydowski zaniemówił

  Na 108-letniego rabina Kaduri posypały się oskarżenia o niemoc fizyczną i psychiczną w czasie spisywania notatki. Ultra-ortodoksyjni Żydzi z Yeshivy Nahalat Yitzak z Jerozolimy, którzy jeszcze nie tak dawno fanatycznie na ulicach Jerozolimy, z 300-tysięcznym tłumem żegnali swego mistrza, twierdzą dziś, że ich mistrz nie zostawił wystarczającego klucza do interpretacji swoich słów wskazujących na tego Mesjasza.


  Rabin Yitzhak Kaduri


  Rabin Yitzhak Kaduri
  Foto: Wikipedia

  Na uwagę zasługuje jednak niemal zupełna cisza w mediach izraelskich: wiadomość o tym rewelacyjnym odkryciu umieścił tylko Israel Today i hebrajskojęzyczne strony internetowe News First Class (Nfc) i kaduri.net, wskazując na autentyczność notatki. Pismo hebrajskie Ma’ariv, choć umieściło informację na pierwszej stronie, uważa że chodzi o podrobiony dokument.
  Podobnie twierdzi syn rabina Yitzhaka Kaduri, 80-letni rabin David Kaduri, który mówi, że we wrześniu 2005 roku podczas spisywania notatki, zdrowie fizyczne ojca nie pozwalało na sporządzenie jej własnoręcznie.

  Oprócz tajemniczej notatki, ortodoksyjych Żydów “niepokoją” i inne epizody z ostatnich lat życia swego mistrza. Na kilka miesięcy przed swoją śmiercią rabin Kaduri zaskoczył swoich uczniów publicznym oświadczeniem w święto Yom Kippur, mówiąc iż „spotkał się z Mesjaszem”. Według rabina Kaduri, jak również według przewidywań innych znanych rabinów, jak Haim Cohen, Nir Ben Artzi czy jego żony Haim Kneiveskzy, Mesjasz ma przyjść do ludu Izraela „po śmierci Ariela Sharona” [B. premier znajduje się cały czas w stanie śpiączki.]. Wnuk rabina Kaduri, rabin Yosef Kaduri twierdzi, że jego dziadek wielokrotnie przed śmiercią mówił o przyjściu Mesjasza i Zbawieniu, które przyniesie.

  Opis Mesjasza – podany na oficjalnej stronie internetowej kaduri.net – zbliżony jest do opisu przyjścia Pana Naszego Jezusa Chrystusa, danego w Nowym Testamencie. „Czy uwierzymy w Mesjasza od razu?” – pyta się rabin Yitzhak Kaduri. „Nie, na początku niektórzy z nas uwierzą w Niego, inni jednak nie. Łatwiej będzie uwierzyć w Niego i podążyć za Nim ludziom nie-religijnym niż ortodoksyjnym. […] Trudno będzie uwierzyć i zrozumieć Mesjasza nawet wielu dobrym ludziom. Przywództwo Mesjasza, który przychodzi w ciele i krwi, jest trudne do zaakceptowania dla wielu. Jako przywódca, Mesjasz nie będzie piastował żadnych stanowisk, ale będzie pomiędzy ludźmi, jak również będzie korzystał z mediów do komunikowania się. Jego panowanie będzie czyste i pozbawione osobistych i politycznych celów. Podczas swego Królestwa, panowały będą tylko Sprawiedliwość i Prawda.”
  Rabin Kaduri stwierdza dalej, że “Objawienie Mesjasza przyjdzie w dwóch fazach: w pierwszej będzie potwierdzał swoją pozycję jako Mesjasz, jakkolwiek nie ujawni się. Potem ujawni się niektórym Żydom, niekoniecznie tym uczonym w Piśmie [Torze]. Ujawni się nawet ludziom prostym. Dopiero wtedy ujawni się On całemu narodowi, a ludzie będą dziwili się: ‘Czy to jest ten Mesjasz?’ Wielu będzie znało Jego Imię, lecz nie będzie wierzyło, że ten właśnie jest Mesjaszem”.

  Rabin Yitzchak Kaduri powiedział swego czasu swoim studentom, iż “Gdy Mesjasz przyjdzie, wyzwoli On Jerozolimę spod panowania innych religii, które chcą rządzić tym miastem. Będą one walczyły pomiędzy sobą.”
  Jeden przejrzał – inni dalej nie wierzą…

  Pismu Israel Today udostępniono wiele własnoręcznie sporządzonych przez rabina Yitzchak Kaduri manuskryptów. To co natychmiast rzuciło się w oczy specjalistom, była duża ilość symboli przypominających krzyż. Według żydowskiej tradycji, używanie krzyży i krzyżyków jest niedopuszczalne. Jak podkreślają specjaliści, nawet używanie zwykłego znaku plus („+”) jest zabronione, gdyż przypomina on krzyż. Syn rabina Kaduri, rabin David Kaduri zapytany o znaczenie tych licznych zakazanych znaków sporządzonych ręką swego ojca, nie jest w stanie udzielić sensownej odpowiedzi. “To są znaki Anioła” – mówi, lecz przyparty do muru nie znajduje innej odpowiedzi i stwierdza, że nie ma pojęcia. Po chwili wyjaśnia jednak, że jego ojciec miał duchowe spotkania z Bogiem i spotykał w śnie Mesjasza.

  Rabin David Kaduri w mocnych słowach zaprzecza też autentyczności dokumentu. Na wieść o tym, iż informacja o notatce ukazała się już na oficjalnej internetowej stronie jego Synagogi [kaduri.net], wybuchnął złością: „O, nie! To jest profanacja! Ludzie będą uważali, że mój ojciec wskazał na niego! [czyli Mesjasza Chrześcijan]”.

  Kilka tygodni po ujawnieniu notatki, ortodoksyjni Żydzi z rabinackiej szkoły Nahalat Yitzak Yeshiva wyjawili reporterom pisma Israel Today, że tajemnicza notatka rabina Kaduri “nigdy nie powinna była ujrzeć światła dziennego”.

  Jezus Chrystus, Zbawiciel Świata, Prawdziwy i Jedyny Mesjasz, przepowiadany przez Proroków, został świadomie odrzucony przez Żydów. Żydzi, podstępnie pojmując, żądając śmierci i doprowadzając do ukrzyżowania Chrystusa, odwrócili się od Boga i przez dwa tysiąclecia stoją w opozycji do Chrześcijaństwa i wartości przekazanych całej ludzkości przez Boga. Niewierny, acz swego czasu umiłowany i wybrany przez Boga naród żydowski, odegra jednak w ekonomi Zbawienia zasadniczą rolę, nawracając się w końcu i przyjmując odrzuconego wcześniej Mesjasza – Jezusa Chrystusa.

  Być może obserwujemy pierwsze tego sygnały.

  Opracował Lech Maziakowski
  21 maja 2007 | Washington, DC | www.bibula.com
 • O sile imperium USA świadczą jego wasale "sojusznicy".
  Kto dzisiaj stoi po stronie USA jaki jest skład tej globalnej bandy grabieżców
  Na czele bandy stoi Izrael (i jego żydowskie głębokie państwa w USA i w innych koloniach Izraela)
  W skład tej bandy wchodzą już tylko USA, Arabia Saudyjska, W.Brytania, Kanada, Australia, Polska, Ukraina, Rumunia, Kosowo, Gruzja...
  Odpadły Niemcy, Francja, Japonia, Pakistan, Indie, Brazylia, ... wiele innych krajów.

  Jak widać z globalnej bandy został tylko ogryzek Izrael i USA, Kanada, Australia.. reszta to słabe sługusy tymczasowo rządzone przez zdrajców Narodowych.... małe słabe kraiki o władzy nie reprezentujących interesów Narodów którymi rządzą.

  Za chwilę zacznie się globalny proces likwidacji baz wojskowych globalnych bandytów rozrzuconych po całym świecie.
  Poszczególne państwa już pomrukują o konieczność zakończenie "misji wyzwoleńczych przez USA. (Japonia, Niemcy, Turcja, Włochy...)
  Imperium się kurczy ale ciągle warczy ... i nakłada embarga na wszystkich którzy nie popierają globalnego bandyty.

  Embargo działa w dwie strony globalny bandyta się tym procesem izoluje od reszty świata... czy;li zakłada sobie samemu pętle na szyję.
  Świat się wyżywi a globalny bandyta żyjący z grabieży zasobów świata ... już się nie wyżywi.

  To kwestia czasu.
 • @Oscar 11:40:10
  No coz,oficjalnie Polska stanela po stronie Mordoru,czyli sojuszowi sil zlego maga(powolujac sie na trylogie Tolkiena)
  Nie miala jednak wyboru-bo inaczej bedzie kolonia niemiecka z negatywnymi skutkami jak trujace zarcie,media czy niszowa-mala i zalezna gospodarka.
 • A detektory pracują ......
  A detektory pracują i wykryły wzrost promieniowania jonizującego powietrza napływającego znad Syrii
  Popatrzcie na mapkę:
  https://remap.jrc.ec.europa.eu/GammaDoseRates.aspx
 • @Oscar 11:40:10
  HORROR !! NERWOWO chorym NIE PATRZEĆ! Dziennikarze z Turcji właśnie przysłali zdjęcia z części ciała zmarłego dziennikarza ... Okropne zdjęcie ... Jego skóra została usunięta z twarzy, wszystkie kończyny i narządy płciowe zostały odcięte ... Horror!

  https://pp.userapi.com/c846221/v846221201/11b53a/5sMAV5J0T5E.jpg
  https://pp.userapi.com/c849324/v849324201/a3ecf/AUE0_IOBOzo.jpg

  https://pp.userapi.com/c852016/v852016035/2a7cb/OOYBW_7XqIo.jpg

  Szef CIA - Mówiąc o możliwych sankcjach wobec Arabii Saudyjskiej, Pence powiedział, że decyzję podejmie Donald Trump

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930