Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
576 postów 2128 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Narodowy opór, czy klęska?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska na progu upadku

 

Jedynie jeszcze w zdominowanych przez PiS mediach publicznych Polska jest w fazie niespotykanego rozkwitu, a jedynie w niepolskich mediach prywatnych – Polacy, to społeczeństwo beztroskich konsumentów, pławiących się w dostatku i żyjących wyłącznie romansami i intratnymi inwestycjami giełdowymi, ewentualnie zakupem rezydencji i wyjazdami na egzotyczne wyspy, w najgorszym wypadku uwikłanych w przestępcze machinacje i rekompensujących sobie napięcie oraz stres w prywatnych agencjach towarzyskich lub na niekończących się „ewentach”.
Prawdziwa Polska, to kraj ciężko pracujących i słabo wynagradzanych  ludzi, skorumpowanych i amoralnych polityków, setek tysięcy zadłużonych rodzin, milionów przymusowych emigrantów ekonomicznych, fasadowego dobrobytu na kredyt i codziennej obawy o jutro zagrożone niepewnością ekonomicznego bytu. Polska, to kraj zachwianych więzi społecznych- rodzinnych, sąsiedzkich, zawodowych, narodowych.
Z jednej strony szerzy się stan postępującej anomii społecznej, z drugiej zaś strony – w bardziej świadomych warstwach społeczeństwa wzrasta przekonanie o  zaplanowanym niszczeniu tkanki społeczno-gospodarczej narodu oraz niebezpiecznym osłabieniu i degeneracji niemal wszystkich instytucji życia państwowego.
Albo nastąpi na czas pozytywne przesilenie społeczno-polityczne – na czele którego staną nowi, autentyczni, nieskompromitowani przywódcy narodowo-ludowi, albo Polskę czeka całkowita zapaść, być może prowadząca nawet do utraty państwowości.
PZ
https://www.youtube.com/watch?time_continue=6649&v=RdBnpz15VcU
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/10/20/na-progu-masowego-ludowo-narodowego-oporu-polakow/
 
 

KOMENTARZE

 • WPS
  Polecam od 1:18:45
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=HR1IG02VPe8
 • @
  Straszy Unia, straszy opozycja, straszy PiS (Rosją), straszą narodowcy Żydami, ... i stasio nasz straszy - nawet nie wiem czym.

  PS . A jakieś remedium? Bo w takim skeczu było kiedyś:
  "Staszek, ..... Staszek...
  No co?

  Ty, jak to się robi?"
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:00:23
  Widzę, że p. Wojtas miał zły sen i jest wystraszony. Proponuję kieliszeczek cytrynówki, może wtedy w głowie coś się odblokuje.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:00:23
  Cyt://straszy PiS (Rosją)//

  A "lotny obserwator" Pan Wojtas pisze:

  //Trwają intensywne przygotowania do III WŚ - to chyba oczywiste dla każdego , nawet niezbyt lotnego obserwatora.//

  Dalej następuje chwalenie Rosji przez Wojtasa..

  //Znacznie bardziej niebezpieczne jest zerwanie współpracy gospodarczej - proces rozpoczęty sankcjami przeciwko Rosji. Tyle, że efektem jest znaczne usamodzielnienie się gospodarki rosyjskiej//

  Więc kto tu kogo straszy?

  Handlarze i siewcy strachu...
  Cyt://Wzrasta niebezpieczeństwo wybuchu wojny światowej//

  Zarządzanie strachem przez KGB_stę Putina.

  – strategia socjotechniczna i propagandowa polegająca na instrumentalnym wykorzystaniu emocji strachu, w celu kontrolowania i manipulowania Polakami, Niemcami i innymi narodami.

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201804247829407-Sputnik-trzecia-wojna-swiatowa-apokalipsa-koniec-swiata-przepowiednia-proroctwo-smierc-matematyka-wyliczenia/

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201805208004327-sputnik-trzecia-wojna-swiatowa-ludzkosc/

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201804017674940-sputnik-koniec-swiata-apokalipsa-iii-wojna-swiatowa-proroctwo-przepowiednia/

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201804207804666-sputnik-trzecia-wojna-swiatowa-donald-trump-apokalipsa-koniec-swiata-przepowiednia-proroctwo-smierc/

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201803307664063-sputnik-nostradamus-2018-proroctwo-przepowiednia-iii-wojna-swiatowa-apokalipsa-koniec-swiata/

  Tag "III wojna światowa" u blogerów dr nowopolski i http://interesariusz.neon24.pl/ informuje nas, że podzielają propagandową "obsesję" dr Robertsa i pchają strach Polakom aż do znudzenia.

  Wpisując w googla " dr paul craig roberts on iii world war " otrzymamy niezwykły wynik...About 17,400,000 results (0.60 seconds). To pokazuje jak działa ta propaganda. Pytanie czy dostaje on w zamian szekle ruble czy dolce?


  W czasach tzw zimnej wojny czyli Pax ZSSR - Americana tak samo działał żyd Pozner. Nic się nie zmieniło soft propaganda za zgodą tzw wrogów.

  //W październiku 1961 rozpoczął pracę w agencji prasowej „Nowosti”, potem w radiostacji nadającej w języku angielskim. Występował też w amerykańskich stacjach radiowych i telewizyjnych. W roku 1967 został członkiem KPZR.//

  https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82adimir_Pozner
 • @Arjanek zastanawiające
  co taki leszcz jak ty może wiedzieć o Poznerze ?
  Niewielu ale są jednak ludzie znający j.rosyjski w związku z czym mający jaką taką wiedzę o Poznerze,człowieku skompromitowanym że bardziej nie można.

  https://cs.pikabu.ru/post_img/2013/11/26/10/1385483239_1607125461.jpg

  http://tchaykovskiy.info/pyataya/vladimir_pozner.jpg

  Nie wstydzisz się tego że robisz z siebie idiotę, bo o aspekcie dezinformacyjnym nawet nie wspominam ? chociaż dlaczego mam nie wspominać.
  Twoje "uspakajające" popierdywania całkowicie wpisują się w coraz to głośniejszą propagandę tego że jak się okazało dawne lęki przed skutkami wojny jądrowej były "sowieckim fake newsem".
  https://www.thesun.co.uk/news/5609747/nuclear-winter-doomsday-atomic-war-fake-news-russian-spies/

  Coraz więcej i coraz głośniej mówi o tym wielu "amerykańskich specjalistów" .
  Zaś pozostali specjaliści twierdzą że to przygotowanie opinii publicznej do użycia przez NATO broni jądrowej w lokalnej wojnie.
  Ostatnie (sprzed dwu dni) oświadczenie Putina że "nie będzie lokalnej wojny atomowej ,będzie planetarna rozpierducha",świadczy o tym że sytuacja jest bardziej niż poważna .


  // Wpisując w googla " dr paul craig roberts on iii world war " otrzymamy niezwykły //

  wpisując w google "dupek żołędny" a otrzymamy wiele interesujących informacji na twój temat.
  Od siebie dodam że jesteś manipulatorem z i jakiś powodów dezinformujesz.
 • @stanislav 11:18:47
  Jak zwykle wszystko popiepszone - cytrynówka jest dla mniej rozgarniętych i zapewne dlatego raczą się nią w WPR-e.
  Koneserzy pijają cytryńcówkę.
  Po drugie tylko przy zaawansowanym stadium alkoholizmu piją co niektórzy przed południem, a sugestia wskazuje, że u Szanownego Autora jest to norma.
  No i wskazanie, że Autor notki pije dla "animuszu" potwierdza wszystkie przypuszczenia.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:24:57
  Bez różnicy co tam chleje pan Wojtas, czy to cytrynówka , czy koszerna, cywilizacyjnie polska - cytryńcówka, to z głową u niego nie tęgo, bo chłop już nawet ok. 14:00 robi błędy ortograficzne i literowe. Zatem szanowny Wojtasie zmieńcie trunek, albo zakąskę :)))
 • Są już plany dyscyplinowania narodu
  Ustawa 1066 mimo trzech lat rządów dobrej zmiany nie ruszona, a teraz propozycja wzmocnienia sił policyjnych imigrantami http://autonom.pl/?p=23720

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031