Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Suwerenna Polska wbrew oponentom i wrogom

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kompradorski układ pookrągłostołowy wyczerpuje się.

 

 
Jeszcze do niedawna partia Polska Patriotyczna wspólnie ze stowarzyszeniem KoRReus planowaliśmy sejmik/konferencję nt. ” Doktryna Gospodarcza Polski Suwerennej”. Okazało się, że w trakcie ostatniej fazy przygotowań pojawiła się duża różnica zdań odnośnie procedury, w myśl której  uczestnicy będą dochodzić do określenia najważniejszych elementów tej doktryny.
Możemy się jedynie domyślać, że ze względu na formalne wymogi sprawnej obsługi medialnej przygotowywanej konferencji, której podjęło się studio WPS PRODUCTION – partnerzy, sponsorzy, czy wręcz gestorzy części tzw. niezależnych mediów rozpoczęli działania destrukcyjne.
Ale być może problem jest jeszcze głębszy. Po prostu sama idea Suwerennej Polski, której opoką jest suwerenność finansowo-gospodarcza, ale warunkiem koniecznym jest suwerenność polityczna  realizowana przez suwerenny, a więc narodowy, polski rząd- wywołała kolejny raz popłoch pookragłostołowych „elit”?!
Kompradorski układ pookrągłostołowy wyczerpuje się. Jego liberalno-lewicowe skrzydło uległo samozniszczeniu ( SLD) lub na naszych oczach kompromituje się do końca ( PO ). Pozostała jeszcze ostania ekspozytura Okrągłego Stołu pod nazwą Prawo i Sprawiedliwość.
To ta partia kreowana jest – jak wcześniej cały tzw.Okrągły Stół – na przewodnika nowego, patriotycznego otwarcia we współczesnych dziejach Polski. Po dokonanym miękkim podboju ekonomicznym pod hasłem demokratycznej transformacji ustrojowej, a następnie europeizacji Polski, na naszych oczach ma dokonać się całkowite zwasalizowanie polityczno-militarne. Ten ostatni akt dramatu jest na tyle groźny, że odbywa się według globalnych priorytetów polityczno-gospodarczych sił anglosasko-syjonistycznych, które walczą o utrzymanie swojej podważonej i zachwianej hegemonii i w tej walce odniosły ostatnio kilka porażek.  Polska została wybrana na obszar frontowo-przetargowy przyszłego ładu europejskiego.
Z tych powodów idea i program Suwerennej Polski – suwerennej politycznie, gospodarczo i kulturowo jest ideą i programem przyszłości i ocalenia narodu i państwa polskiego. I właśnie dlatego ta idea i program mają swoich nieprzejednanych wrogów, tak zewnętrznych, jak i wewnętrznych.
Zapraszamy zatem przedstawicieli środowisk patriotycznych, narodowych i suwerenistycznych na konferencję do Łodzi w dniu 6 października ( najbliższa sobota ) , początek godz. 10:00, adres: ul. Okopowa 70/106 ( wjazd od ul. Marysińskiej) , temat spotkania:
„Suwerenna Polska- rozmowy o polityce i gospodarce”.
Spotkanie będzie etapem przygotowawczym do przyszłorocznego  IV Kongresu Polski Suwerennej
W imieniu organizatorów
Partii Polska Patriotyczna
i studia WPS PRODUCTION
Paweł Ziemiński
 
więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/10/03/suwerenna-polska-wbrew-oponentom-i-wrogom/
 
 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031