Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Dobra wiadomość z Rosji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyżby początek tak oczekiwanej" wielkiej emigracji żydowskiej"?

 

 Dobre wiadomości z Rosji. Żydowscy oligarchowie zaczęli opuszczać Rosję. Czyżby żurawli zaczęły klekotać o tak zbawiennej dla Rosji emigracji czołowych złodziei rosyjskich zasobów i majątku narodowego? Koniecznie trzeba to przeszczepić jak najprędzej na polski grunt! 

https://www.vedomosti.ru/business/articles/2018/05/28/770955-abramovich-izrailya?utm_source=browser&utm_medium=push&utm_campaign=push_notification

https://www.vedomosti.ru/realty/articles/2018/05/27/770869-mints-uehal-v-london

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Borys Mints też
  Też oligarcha też żyd i też opuścił.

  https://russiabusinesstoday.com/economy/billionaire-boris-mints-moves-family-to-london-amid-court-disputes/
 • @ikulalibal 00:57:19
  Jego nazwisko chyba po prostu Minc. Prawda jak swojsko brzmi :)))
 • @
  Co drugi uczestnik programu 'Obywatelstwo za inwestycji', działającego na Malcie od 2013 roku, rzekomo pochodził z Federacji Rosyjskiej.
  Aby zostać obywatelem Malty, musieli wnieść wkład w wysokości 650 tysięcy euro, zainwestować co najmniej 350 tysięcy euro w nieruchomości na Malcie i co najmniej 150 tysięcy w obligacje zatwierdzone przez rząd.
  https://www.finanz.ru/novosti/lichnyye-finansy/bogachi-massovo-gotovyatsya-k-begstvu-iz-rossii-1012805939
 • @fretka 07:18:52
  Dlaczego i od kogo 'człowiek Czubajsa' uciekł do Londynu.
  http://x-true.info/70613-pochemu-i-ot-kogo-chelovek-chubaysa-sbezhal-v-london.html
 • @fretka 07:18:52
  pewnie ciekawym byłoby prześledzenie tych "rajów podatkowych" z siedzibami zakonów "kawalerów maltańskich", szczególnie tych mutacji "nieuznawanych"

  patrz: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zakon_Malta%C5%84ski
 • @stanislav 10:00:22
  http://www.pch24.pl/kryzys-wokol-rycerzy-maltanskich--media-donosza-o-masonskim-watku,48725,i.html
 • @stanislav 10:05:00
  https://prawdaxlxpl.wordpress.com/tag/masoneria/
 • @stanislav
  Po aferze Skripalów zablokowano szereg kont "rosyjskich" oligarchów i zakazano im wjazdu.
  A Putin nic.

  Zwracałem uwagę, że jest to gra. Efektem było (pisałem), że będzie wielki krzyk, ale w Syrii nie dojdzie do poważnej konfrontacji, a jedynie "pianie kogutów".

  Wygląda na to, że Putin robi porządki, a to oznacza, że zakończony jest proces autarkizacji Rosji i Żydzi nie są mu już potrzebni.
  Czerwiec spokojny. Do połowy lipca - też.
  Później - nie jestem optymistą.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:12:11
  Ja sądzę że Putin chce uporządkować Rosyjską gospodarkę.
  Duża część tej gospodarki została zawłaszczona przez żydów podczas rozpadu ZSRR. To był nielegalny proceder. (podobnie jak w Polce).

  Putin dał oligarchom dwie opcje albo są Rosjanami i prowadzą biznes w Rosji z pozycji obywatela Rosyjskiego (kasa w rosyjskich bankach, podatki w Rosji...) albo przestają być Rosjanami i tracą "przywileje" i będą traktowani jak obcokrajowcy (inne przepisy).

  Dotychczas żydzi udawali że są Rosjanami ale biznes prowadzili jak obcokrajowcy (kolonialny wyzysk i wywożenie kapitały zagranicę)

  Następny krok to będzie pewnie uporządkowanie biznesów tych którzy z własnej decyzji stali się obcym kapitałem w Rosji.
  Inne podatki inne obowiązki i inny nadzór Rosji nad obcymi firmami.
  aż do zakazu działalności lu nacjonalizacji takiej firmy.

  Rosja musi od strony gospodarczej kontrolować swoje zasoby i swoją gospodarkę. Zagraniczne firmy nie mogą być traktowane jak eksterytorialne biznesy do których Państwo nie może się wtrącać.

  W Polsce mamy identyczny problem.
  Wiele kluczowych wręcz strategicznych firm zostało "sprywatyzowanych do żyda czy innej zagranicy).
  To gigantyczne zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju.

  Taki Jaki który walczy z bandycką reprywatyzacją zasobów mieszkaniowych w Warszawie powinien się zabrać z problem bandyckiej prywatyzacji zasobów gospodarczych w Polsce po 89r.
  To problem setki albo i tysiące razy większej wagi w sensie gospodarczym.

  Okupujący (proxy) Polskę globaliści i ich sługusy na to oczywiście nie pozwolą.
  Rosja jest suwerennym krajem i może sobie na to pozwolić.
  .. i robi to delikatnie ale konsekwentnie.
 • @Oscar 12:12:51
  Rosja ma wszelkie dane, aby być państwem suwerennym, ale aby to osiągnąć musi zrobić porządek ze swoimi finansami i oderwać Centralny Bank Rosji od wpływów Rothschildów. Rosja musi wrócić do proprodukcyjnej polityki bankowo-finansowej zerwać ostatecznie z systemem neoliberalno-spekulacyjnym, czyli z żydowską wersją gospodarki.

  Z tą " walką" niejakiego Jakiego, to pan już absolutnie przesadził i prowadzi pan nas w las :))) Niech Jaki zacznie od wyjaśniania jak PiS "sprywatyzował" Nowogrodzką. Jaki, to absolutnie żydowska ściema.
 • @stanislav 13:24:14
  Z pierwszych ruchów W.Putina na razie nie wynika, aby rozpoczęto czyszczenie finansów rosyjskich, a także zarządzających rosyjską gospodarką z gangreny neoliberalno-spekulacyjnej. Jeśli nie nastąpi czystka w ciągu roku, to znaczy, że Żydzi w Rosji mają się dobrze, a Rosja nie jest skuteczna w odzyskiwaniu suwerenności gospodarczej i przejściu na rzeczywiste tory rozwojowe zależne od własnych zasobów i skierowane na osiągnięcie interesów ogólnonarodowych.
 • @stanislav 13:24:14
  Zgoda co do Rosji.
  Co do "Jaki" to moim zdaniem robi dobrą robotę w zakresie reprywatyzacji zasobów mieszkaniowych.
  Co nie wyklucza że PIS to PIS co wyraźnie widać w polityce zagranicznej.

  Ja popieram dobre działania a w zakresie prywatyzacji po 89r potrzebne są podobne działania (Komisja Śledcza, repolonizacja tego co ukradziono i trybunały dla "prywatyzatorów").

  Jaki widać że ma rysy jakby cygańskie ale mi się w tej rli podoba,
  Cygan też może być Polakiem przez duże "P" podobnie jak żyd, Niemiec ruski....czy Ukrainiec... złożone były dzieje Narodu Polskiego.
  Polskość to kultura wyssana z mlekiem matki polskie dzieciństwo, polska edukacja, polski język polska historia...polska kariera zawodowa...
 • @ikulalibal 00:57:19 A dokąd się udał ?..
  NIE DO POLSKI przypadkiem ? :) ...
  Przecież zlatują się teraz, jak muchy do goowna ?..
 • @stanislav 13:31:28
  Putin prowadzi politykę "wszyscy są naszymi partnerami" nawet wrogowie.
  Dzięki temu może rozmawiać z prawie wszystkimi.

  Putin ma swoją wielką V kolumnę żydowską na całym zachodzie i w Izraelu.
  Globalna mafia jest bezbronna przed tą kolumną bo też jest żydowska.

  Putin dzięki tej kolumnie może przejąć władzę w strukturach globalnej mafii żydowskiej i ją ucywilizować lub zlikwidować.
  Podobnie jest z Ukrainą .. tam te`z ma chyba nawet większość swoich zwolenników.
  Chyba nie skłamię że tak jest we Włoszech, w Niemczech , na Węgrzech, na Słowacji .. a nawet w Polsce.

  I gra toczy się o odwrócenie politycznego wektora metodami pokojowymi...
  Niestety globalna mafią potrafi skutecznie trzymać za mordę większość dysponując mniejszością lokalnych zdrajców narodowych.
  (mafia ma władzę, media, służby specjalne, sądy, piątkowych samobójców...i radzi sobie).
 • Pośmialiśmy się,pożartowali
  a teraz pora na poważnie uświadomić sobie o co w tym wszystkim chodzi.
  Choć pewne tendencje rzucają się w oczy ale przecież nie o narodowość oligarchów chodzi.
  Chodzi o to że ONI niczego nie potrafią.Obsiedli (częściowo "prywatyzując"), przedsięwzięcia powstałe z inicjatywy Stalina,czerpią z tego kolosalne zyski i na tym koniec.Zero innowacyjności,zero planów dalszych niż kilka kwartałów,jednym słowem absolutne dno.
  Wiele o Rosji można powiedzieć ale nie to że brak tam (szeroko rozumianej) przestrzeni do rozwinięcia skrzydeł.Mimo to oligarchowie nic nie robią.Niczego nie oswajają,niczego nie odkrywają,brak im jakiejkolwiek wizji.Cóż to za sztuka kupić angielski klub piłkarski czy najdłuższy na świecie jacht ? żadna,trzeba tylko mieć pieniądze.
  Żeby w środku tajgi zbudować miasto z kombinatem petrochemicznym w centrum ,to trzeba być wizjonerem. https://en.wikipedia.org/wiki/Nefteyugansk
  Żeby ten kombinat ukraść , mieszkańców miasta sterroryzować a i częściowo mordować https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%82%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%B2,_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%90%D1%80%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87 ,wystarczy być Chodorkowskim.
  Oligarchów trzeba się pozbyć nie dlatego że są żydami,nie dlatego że są bogaci (de facto są tylko właścicielami cyfr zapisanych w komputerach) a dlatego że są nie rokującymi żadnych nadziei impotentami.

  PS
  kilka lat temu pisarz Zachar Prylepin poruszany przeze mnie problem ubrał w atrakcyjną literacką formę pod tytułem "List do towarzysza Stalina" czym wywołał emocjonalne tsunami.Jedni,będący zdecydowaną mniejszością (trzeba trafu również etniczną) zatrzęśli się z oburzenia że niby antysemityzm czy coś.A drudzy przywitali tekst entuzjastycznie jako oddający istotę społecznego problemu.

  https://www.youtube.com/watch?v=3y25lElJ6oo&t=4s
 • @ikulalibal 14:23:49
  Tylko ci, którzy mieli problemy z prawem zdecydowali się na wyprowadzkę, nikt nie chce dobrowolnie stracić "bazy paszowej" - czyli źródła zarobków w Rosji. Na przykład oligarcha Siergiej Pugaczow, posiadający największe petersburskie fabryki, zamiast budowy statków, był zainteresowany zakupem sieci butików gastronomicznych w Europie. Faktem jest, że na Zachodzie mogli żyć i wydawać - ale nie pomnażali swoich dochodów. Wszystko tam już dawno zostało zajęte i na stałe.
 • @fretka 15:07:17
  No właśnie w tym problem.Tak zwani oligarchowie teoretycznie powinni być elitą a już "ekonomiczną lokomotywą" to na 100%.Miast tego są zgrają bezpłodnych trutni.
  W 2010 r N.Michałkowi nakręcił dokumentalny film "Obca ziemia".Wstrząsający dokument o sytuacji porzuconej po 1990 r ruskiej wsi.
  A w 2014 nakręcił jego drugą część "Swoja ziemia".W filmie pokazano osoby które "od nowa" i to dobrze,żyją z ziemi.Okazuje się że wszystkiego czego było potrzeba to inicjatywa własna bo system państwowej pomocy już jest,istnieje,trzeba tylko chcieć z niego skorzystać.
  Bardzo poruszająca (12 minuta) jest opowieść (obecnego metropolity) Tichona https://pl.wikipedia.org/wiki/Tichon_(Szewkunow) który opowiada jak to z grupą takich samych jak on "specjalistów od rolnictwa i wsi w sutannach",mozolnie ,krok po kroku,z totalnej rozpierduchy (3000 h) uczynili wzorcowe miejsce pracy,odpoczynku,edukacji i kultury dla wielu wielu ludzi. https://www.youtube.com/watch?v=Qv04iP0yPjE
  I to wedle mnie jest elita.Tych należy wspierać ,im wszystko a tamtych wydusić czy jakoś inaczej się ich pozbyć.To prymitywni pachciarze niezdolni do niczego.Taka mentalność,na to nie ma lekarstwa.
 • @ikulalibal 16:00:08
  https://www.youtube.com/watch?v=l-2ttTYRP0E
 • @ikulalibal 16:00:08
  //,mozolnie ,krok po kroku,z totalnej rozpierduchy (3000 h) uczynili wzorcowe miejsce pracy,odpoczynku,edukacji i kultury dla wielu wielu ludzi//
  No co ja mogę jeszcze dodać. Ziemi w Rosji jest oho- ho wystarczy chcieć i robić.
  Bardzo dobry projekt i bardzo smaczny.
 • @ikulalibal 16:00:08
  "Tak zwani oligarchowie teoretycznie powinni być elitą a już "ekonomiczną lokomotywą" to na 100%.Miast tego są zgrają bezpłodnych trutni."

  Nie obrażaj trutni, one też mają swoją rolę do odegrania w ulu. Wymagać od oligarchów, którzy zagarnęli dobra narodowe i narodową krwawicę, to tak jak wymagać od tasiemca, żeby zaopatrywał organizm w substancje dodające siły i zdrowia - to byłaby symbioza, nie pasożytnictwo. A pasożyd to pasożyt, będzie pożerał wszelkie siły witalne aż do zgonu organizmu, na którym pasożytuje.
 • Trzeba poczekać
  Zanim zaczniemy się cieszyć, trzeba najpierw ustalić gdzie jadą.
 • @ikulalibal 16:00:08
  Spełniło się marzenie truskawkowego komunisty. Ziemie trzeba będzie oddać chłopom.
  https://pbs.twimg.com/media/DeZYw2WW4AAoP0_.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031