Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Niepełnosprawni w sejmie IIIŻydo-RP/Polin

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydowska, syjonistyczna perfidia nie wykazuje najmniejszych skrupułów z wykorzystywaniem ludzi kalekich dla prowadzenia walki z polskim narodem

 

Na zdjęciu od lewej: J.Kaczyński (PiS), A.Smolar – główny mag żydowskiego sanhedrynu i B.Komorowski (PO) – żydowska komitywa przeciwnych obozów politycznych przeciw Polsce i Polakom. Tylko nieświadomi politycznie Polacy ufają tym syjonistycznym kreaturom.
„Niepełnosprawni w sejmie IIIŻydo-RP/Polin” – tytuł mimo, iż dwuznaczny, to w każdym znaczeniu jego treść jest prawdziwa. Bo przecież, żeby rozwiązać problemy ludzi niepełnosprawnych, od wielu dni protestujących w sejmie, to ów sejm musiałby wpierw rozwiązać wiele problemów natury gospodarczej i politycznej w zgodzie z interesem narodu i państwa polskiego. Jednak uczynić tego nie jest przecież w stanie, ponieważ w kwestii interesu narodowego polskiego jest całkowicie niepełnosprawny – ubezwłasnowolniony żydo-reżimowym prawem – konstytucją IIIRP oraz narzuconym przez światowych żydowskich okupantów prawem UE, o etnicznym składzie sejmu nie wspominając. – Należy zawsze pamiętać, że ten stan rzeczy zawdzięczamy żydowskiej V kolumnie w Polsce  i żydo-katolickiemu Kościołowi, zarówno temu w Watykanie jak i jego polskiej filii.
Pierwszy protest niepełnosprawnych w sejmie zorganizował PiS w 2014r. – wtedy niepełnosprawnych do sejmu wprowadził poseł A.Mularczyk (przynależność partyjna: zmienna – PiS/SP i znów PiS). Obecny protest niepełnosprawnych jest wspólną inicjatywą PO i Nowoczesnej.pl, której posłanka, J. Scheuring-Wielgus, wprowadziła protestujących do sejmu. Jak widać  żydowska, syjonistyczna perfidia nie wykazuje najmniejszych skrupułów z wykorzystywaniem ludzi kalekich dla prowadzenia walki z polskim narodem.
 
Poniżej mój komentarz z 22.05.2018 do tekstu „Niepełnosprawni punktują rząd … i słusznie”
Treść jednego z komentarzy na Interii.pl pod tekstem o Wałęso-Bolku wśród protestujących:
„Arystoteles powiedział, że demokracja to rządy osłów prowadzonych przez hieny. Cała III RP jak i również cała UE jest tego doskonałym przykładem.”
I także doskonałym przykładem tej „demokracji” są protestujący w sejmie rodzice osób niepełnosprawnych. Niezależnie od ludzkiego dla nich współczucia i mam nadzieję, że także świadomości, iż pomoc państwa, czyli nasza, podatników, winna być im udzielona, uważam jednak ten protest za politycznie bezsensowny. Wyjaśnię dlaczego -?
Niepełnosprawni zostali beznamiętnie wykorzystani przez rządzące żydostwo, wcześniej przez PiS (w 2014r.), a teraz przez PO, do tzw. walki politycznej. Perfidia tego pomysłu polega na tym, iż w rzeczywistości wykorzystuje się ogłupiony polski elektorat wyborczy, ponieważ jest oczywiste, że w znakomitej większości przypadków sympatia społeczna będzie po stronie protestujących a przeciw władzy. Mamy tu do czynienia z atomizacją społeczeństwa – z równoczesnym mobilizowaniem Polaków po stronie PiS i przeciw PO oraz po stronie PO i przeciw PiS, przy wykorzystaniu tej samej społecznej grupy żądającej poprawy swojej bytowej sytuacji !!!
Rządzące żydostwo doskonale rozgrywa społeczne nastroje organizując protesty przeciw złym rządom z wykorzystaniem różnych grup społecznych i zawodowych. Raz więc protestują stoczniowcy, innym razem lekarze albo nauczyciele, jeszcze innym razem rolnicy lub policja, itd. Jednocześnie żydowska propaganda mobilizuje resztę społeczeństwa przeciw protestującym grupom.
Majstersztyk żydowskiej społecznej inżynierii polega na tym, żeby nie dopuścić do połączenia sił różnych grup społecznych i zawodowych, które dysponując tak zorganizowaną siłą mogłyby zmieść żydowski syjonistyczny reżim IIIŻydo-RP/Polin.
Tylko budując wspólną siłę możemy doprowadzić do zmian. Żądania poszczególnych grup zostaną zignorowane lub jeśli nawet zostaną zrealizowane, to faktycznie nie doprowadzą do stałej poprawy (zeżre ją inflacja i wzrost podatków pośrednich), ponieważ zmienić trzeba wszystko: zlikwidować żydowski reżim i zlikwidować żydowski kapitalizm.
 
Dariusz Kosiur
PS
Ten sam komentarz zamieściłem na stronie: //niepoprawni.pl/blog/zygmunt-zielinski/kazdy-sposob-dobry-bezsilnosc-zawsze-wpycha-do-rynsztoku . Zachęcam do sprawdzenia jak został potraktowany zarówno przez żydo-katolicką i jednocześnie syjonistyczną hołotę w osobach administratorów tej żydowskiej strony oraz przez komentujące antypolskie szumowiny – wulgaryzmy to dla żydo-katolików chleb powszedni, pozytywnie notowany przez właścicieli strony, jeśli odnosi się do osoby o polskich narodowych poglądach.

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/05/27/niepelnosprawni-w-sejmie-iiizydo-rp-polin/
 
 

KOMENTARZE

  • @AgnieszkaS 19:18:52
    Cóż za " wzruszajaca troska" o czytelnika :))) ze strony PiSowskich komisarzy ideologicznych.
  • Żydzi poczynają sobie coraz śmielej
    I to bez skrępowania mówią wprost, jakie prawo przewidują dla polskich gojów, sprzedajny PiS i Dudasz nas wykończą http://dzienniknarodowy.pl/izraelski-minister-spotkanu-owinem-pewien-skasowania-ustawy-o-ipn/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031