Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Nowe twarze, stare metody.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Politycznym wytrychem w rękach komisarzy politycznych PiS jest oczywiście rozpalana rusofobia i bezpodstawne straszenie militarnym zagrożeniem ze strony Rosji.

 

Stanisław Żaryn
Z wykształcenia politolog, w przeszłości dziennikarz i publicysta. Obecnie Naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej przy Ministrze Koordynatorze Służb Specjalnych. Z etnicznego pochodzenia … zgadnij sam koteczku ?!
Od ponad 2 lat PiSowski reżim przetrzymuje w areszcie Mateusza Piskorskiego.  Bez wątpienia jest on więźniem politycznym coraz śmielej poczynającego sobie totalitaryzmu. Okazuje się, że istnieją powszechnie obowiązująca wizja historii i tzw. polityki historycznej, a także jedynie słuszny katalog sojuszników.  Polecane Polakom wzory polityczne, to imperialne Stany Zjednoczone, łamiące prawa suwerennych państw i narodów, o ile tylko nie zgadza się to z interesami wielkiego biznesu amerykańsko-żydowskiego, a także jeśli staje na drodze amerykańskiej doktrynie wojennej tzw. ” wojennego eksportu demokracji”. Inny niekwestionowany przez reżim PiSowski sojusznik, którego bezkrytycznie i bez zbędnych pytań mają popierać Polacy, to  jawnie faszystowski, ludobójczy i złodziejsko-oligarchiczny system ukraińskich zamachowców stanu.
Politycznym wytrychem w rękach komisarzy politycznych PiS jest oczywiście rozpalana rusofobia i bezpodstawne straszenie militarnym zagrożeniem ze strony Rosji. Ma to z jednej strony usprawiedliwiać postępującą okupację Polski przez wojska USA, z drugiej zaś strony wychowywać ,szczególnie młode pokolenie Polaków, na przyszłe ofiary ewentualnej awanturniczej i cynicznej polityki anglosasko-żydowskiej skierowanej wobec Rosji, a realizowanej za pomocą zmanipulowanych Polaków ( przetrenowano to już w okresie II wojny światowej i tzw. ” rewolucji Solidarności”)
Reżim PiSowski, który prowadzi kompromitująco niesamodzielną politykę zagraniczną i nachalną propagandę w było nie było  publicznych mediach ( a więc teoretycznie winnych odzwierciedlać ogólnonarodową różnorodność poglądów i postaw politycznych)  przechodzi coraz śmielej do bezpośredniego kneblowania nie tylko ust Polakom, ale do  jawnych represji fizycznych mających zastraszyć ” nieprawomyślnych”  obywateli polskich.
” W piątek ABW poinformowała o zatrzymaniu Jekateriny C., Rosjanki, która przebywając na terenie Polski od 2013 roku, prowadziła działania hybrydowe przeciwko Polsce. Z kolei w czwartek po popołudniu Straż Graniczna zatrzymała obywatelkę Federacji Rosyjskiej i Cypru Anastazję Z. Jest to osoba, która była w grupie czterech osób objętych zakazem wjazdu na terytorium RP.
Jak poinformował Stanisław Żaryn, rzecznik koordynatora ds. służb specjalnych, Anastazja Z. miała prowadzić działania zachęcające do propagowania rosyjskiej wersji historii i utrudniania prowadzenia polityki historycznej przez państwo Polskie. Zatrzymana Rosjanka była w bezpośrednim kontakcie z organizacjami prorosyjskimi w Polsce”.(za: https://dorzeczy.pl/kraj/64887/Zatrzymane-przez-ABW-Rosjanki-wspolpracowaly-ze-stowarzyszeniem-Kursk.html)
Należy się spodziewać, że im bardziej Polska doświadczać będzie skutków żałosnej- niszczącej i nieefektywnej polityki społeczno-gospodarczej PiS i wchodzić będzie w cykl wyborczy, tym bardziej wzmagać się będą represje polityczne, medialne, a wielce prawdopodobne, że także represje fizyczne. Zapowiada to wzrost nastrojów konfrontacyjnych, a tym samym pokusę wywoływania różnego rodzaju prowokacji. Najbliższa jaka jest prawdopodobna – biorąc pod uwagę zapowiadaną obecność tzw. „etatowych trybunów ludowo-narodowych” takich jak „narodowiec” R.Winnicki, „antysemita” P.Rybak, czy „lepperujący” S.Izdebski i inni niedoważeni chłopscy wodzireje – szykuje się już w najbliższą środę, 23 maja, podczas tzw. akcji protestacyjnej rolników w Warszawie.
PZ
 
więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/05/21/z-cyklu-nowe-twarze-stare-metody/
 
 

KOMENTARZE

 • 5* za prawie całość.
  Jednak manifestacja rolników w Warszawie wcale nie musi być prowokacją.
  Jak we wszystkim, co Polacy organizują a zwłaszcza rolnicy, będziemy upatrywać prowokacje, to może już mamy manię prześladowczą jak PO-PiS w sprawie rosyjskiego zagrożenia?
 • Ale jakby co to "Dobra zmiana" z nepotyzmem nie ma nic wspólnego
  choć wyżej wymieniony Stanisław to syn innego Żary mianowicie Jana
  http://janzaryn.pl/?page_id=30

  Jak widać stary Żaryń swoją rusofobską retoryką przebił drogę na najwyższe szczeble zawodowej kariery nie tylko sobie ale i synowi.
 • "Jak Tramp Polskę nagiął"
  Kurna!! drwią z nas https://www.youtube.com/watch?v=bGLCMwNdQiw

  Pretekstem jest oczywiście komentarz Żarynia do sprawy wydalenia Rosjanki.

  PS
  chociaż faktycznie.....ciekawe czy ta "polska narracja historyczna" w którą podstępnie godziła Rosjanka ze swoją zgrają jest zgodna z "amerykańską narracją historyczną" ? teraz przy słynnej ustawie 447 warto byłoby to wiedzieć.
  Ktoś może wie co stało się z tą ustawą o IPN ,tej co to o nią była taka wojna ?
 • @lorenco 17:33:49
  Tu nie chodzi o jak najbardziej słuszny protest rolników wobec rujnujacej polityce rolnej PiS, ale o to kto chce stanąć na czele tych protestów i do czego instrumentalnie je wykorzystać. Środowiska rolnicze dają sobie wmówić stanową wizję problemów, a dodatkowo stosuja nieskuteczne formy walki z systemem.
 • @
  https://ngopole.pl/2018/05/19/sukces-adama-slomki-rosjanki-zatrzymane-przez-abw-animowaly-zielone-ludziki-z-kurska/
 • @fretka 19:44:31
  No cóż, w związku z powyższym, następny komentarz będzie napisany atramentem sympatycznym. Do odczytu trzeba podgrzać.
  Na naszą i waszą swobodę!
 • @stanislav 18:53:17
  To rolnicy mają nie protestować, ponieważ zostaną instrumentalnie wykorzystani? Dają sobie wmówić stanową wizję problemów - co to znaczy? U nas nie ma stanów, są województwa, powiaty i gminy.
  A ogólnie ciekawe podejście - rolnicy to widocznie ćwierćinteligenci, tak?
 • @lorenco 21:08:33
  Szanowny udaje durnia, czy usilnie stara się nim być? Chodzi o stan chłopski...czyli cofnięcie się o 150 lat w tym, co udało się zrobić Narodowej Demokracji, czyli z chłopa zrobić świadomego i pełnoprawnego Polaka!

  Bezmyślny protest, to pomysł dla zmanipulowanych baranów. Polacy natomiast muszą skutecznie zlikwidować magdalenkową zarazę.
 • @fretka 19:44:31
  Adaś Słomka, ten żydowski prowokator, to nawet nie klown, ale zwykła gnida. Prosanacyjny wypierdek udający polskiego patriotę.
 • @AgnieszkaS 07:09:05
  W tym wypadku całkowicie się z Panią nie zgadzam, choć wiem co ma Pani na myśli mówiąc o okresie PRL jako spełnieniu odwiecznych dążeń chłopa polskiego, a spełnionych przez reformę rolną. Poczucie narodowości i obywatelskości chłopi zdobyli jednak znacznie wcześniej. Proszę chociażby poczytać Wspomnienia W.Witosa, czy prace profesorów Franciszka Bujaka i WŁ. Grabskiego.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031