Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2268 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Uroczysta inauguracja prezydentury W.Putina

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ta kadencja prezydencka W.Putina może być decydująca dla historii Rosji i świata.

 

W wielkim pałacu kremlowskich odbyła się dzisiaj uroczysta inauguracja prezydentury W.Putina w wyniku zwycięskich wyborów z dnia 18 marca 2018 r.
Jak można było się spodziewać inspirowane z zewnątrz siły, kondotierów tzw. ” demokracji zachodniej” opartej na światowej lichwie i ideologii skolonizowania świata przez sojusz anglosasko-syjonistyczny, próbowały kilka dni wcześniej wywołać lokalne majdany, na wzór praktykowanych w różnych częściach świata kolorowych rewolucji.
Nowa kadencja prezydencka odpowie na pytanie w jakim kierunku ostatecznie pójdzie Rosja i na ile zdolna będzie do pozbycia się wewnętrznego raka żydowskiej oligarchii. Wewnętrzna żydowska V kolumna oraz powiązane z nią grupy interesów i skorumpowanych biurokratów są narzędziem zdestabilizowania Rosji, aby doprowadzić do chaosu – będącego krokiem wstępnym do dezintegracji i podboju Rosji, a tym samym i świata przez globalistycznych ludobójców i psychopatów.
Ta kadencja prezydencka W.Putina może być decydująca dla historii Rosji i świata.
PZ
 
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1518&v=_PlGugz2evk
 więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/05/07/uroczysta-inauguracja-prezydentury-w-putina/
 

KOMENTARZE

 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1518&v=_PlGugz2evk
 • Wszystkiego zapewne dowiemy się
  po Mundialu.
  No i życzyć prezydentowi FR aby uznał wreszcie DRL i ŁRL za państwa.
 • Zastanawia mnie co myślą niemcy o szrederze,
  czy traktują go jako zdrajcę czy jako wtyczkę dla robienia wielkich interesów w rosji ?
  http://m.neon24.pl/5baa89479a30f8c95e3395d8a37b9fca,14,0.jpg
 • @provincjał 15:53:10
  Niemcy o Szrederze? Czyni on dobrze dla Niemiec, gospodarki Niemiec i dla nici porozumienia z Rosją. Jak coś dobrze czyni dla Niemiec to dlaczego ma być zdrajcą?
 • @lorenco 16:08:44
  Jestem za, aby ktoś z naszych dbał o nasze interesy, szreder w rosji a daniels w polin np.
  Kto ma dbać o Nasze interesy skoro une nie są nasze, a zresztą szreder, być może na pokaz nie ma tam dobrej prasy:

  "Niemiecki dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung" w ostrych słowach krytykuje w sobotę byłego kanclerza Gerharda Schroedera za przyjęcie stanowiska szefa rady dyrektorów w rosyjskim koncernie naftowym Rosnieft, nazywając jego decyzję "aferą państwową".

  Pozwalając wybrać się na szefa rady dyrektorów Rosnieftu, Schroeder "zmieszał z błotem" urząd kanclerza federalnego - pisze Jasper von Altenbockum w komentarzu zatytułowanym "Głęboki upadek".

  Także po odejściu z urzędu były kanclerz nie jest osobą prywatną - zaznacza komentator. "Przyjęcie eksponowanego stanowiska w przedsiębiorstwie, które jest posłuszne skorumpowanej autokracji i maskuje państwowe przestępstwa, jest niczym innym jak podniesieniem ręki na ten urząd po odejściu z niego" - podkreśla Altenbockum.

  Zauważa, że Schroederowi obojętne są opinie krytyków, gdyż obrany przez niego sposób postępowania jest zgodny z jego "samczym dobrym humorem" i "korzystny dla jego portfela".

  Altenbockum przewiduje, że po decyzji Rosnieftu pojawią się głosy, przede wszystkim z Rosji, które będą zwracać uwagę na pozytywne skutki tej decyzji dla dobrych relacji gospodarczych między obu krajami.

  Zdaniem komentatora trudno mieć coś przeciwko takim relacjom. "Szczególnie w czasach, gdy Rosją rządzi Putin, co stanowi zagrożenie dla pokoju, Niemcy potrzebują kanałów rozmów z Moskwą. Już w czasach ZSRR, a nawet wcześniej, Niemcy potrafili utrzymywać bliskie kontakty z rosyjskim biznesem" - czytamy w "FAZ".

  Takie kontakty powinny być jednak domeną niemieckich firm, a nie byłego kanclerza - zastrzega Altenbockum.

  "W tym przypadku były szef niemieckiego rządu robi z siebie tubę agresywnej polityki, która stanowi zagrożenie dla małych krajów na obrzeżach Unii Europejskiej - Estonii, Łotwy i Litwy; paple to, co zleca mu Moskwa, najwidoczniej czerpiąc z tego satysfakcję" - ocenia komentator.

  Autor zwraca uwagę na "wstydliwe milczenie" panujące w tej sprawie w Niemczech i krytykuje niemieckich socjaldemokratów z SPD, macierzystego ugrupowania Schroedera, którzy mówią o "prywatnej sprawie" byłego kanclerza. "To jest afera państwowa" - podkreśla Altenbockum.

  Były kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder został wybrany w piątek na szefa rady dyrektorów Rosnieft - rosyjskiego koncernu naftowego objętego zachodnimi sankcjami w związku z naruszaniem przez Moskwę suwerenności Ukrainy. Według mediów Schroeder utrzyma zarazem stanowisko przewodniczącego komitetu akcjonariuszy spółek Nord Stream i Nord Stream 2."

  http://gosc.pl/doc/4214271.Zaden-kanclerz-nie-upadl-tak-nisko-jak-Schroeder
  O dawnych sojuszach nie pomnę.
 • @provincjał 16:48:23
  "Takie kontakty powinny być jednak domeną niemieckich firm, a nie byłego kanclerza - zastrzega Altenbockum."
  No cóż, były kanclerz jest bardziej przedsiębiorczy, niż niemieckie firmy.
 • To zapewne ostatnia kadencja Putina.
  Za 6 lat będzie już za stary.
  Kluczowe jest kto i jak go zastąpi.
  Putin to niewątpliwie największy przywódca Rosji wszech czasów.
  Ciekawe czy globalna mafia żydowska przetrwa 6 lat Putina.
  Czy problemy Świata i Putina przejdą na następcę czy świat już będzie wielobiegunowy i bezpieczny.
 • @Oscar 17:51:35
  Hehehe, za 6 lat Putin będzie miał tyle lat co Trump teraz:)
 • WPS
  Владимир Путин приехал на инаугурацию на новом лимузине проекта «Кортеж». Проект предусматривает создание президентского лимузина и линейки автомобилей на единой модульной платформе для первых лиц страны. Разработкой автомобилей «Кортеж» занимается ФГУП «НАМИ». Инвестиции бюджета в проект – 12,4 млрд руб. Министр торговли и промышленности Денис Мантуров обещал, что автомобиль подготовят к инаугурации президента

  Władimir Putin na inaugurację przyjechał limuzyną nowego projektu " Orszak". Projekt przewiduje stworzenie limuzyny i linii produkcyjnej samochodów na jednym module podwozia dla pierwszych osób w państwie. Opracowaniem projektu zajmuje się Państwowe Centrum Naukowe Federacji Rosyjskiej Federacyjne Przedsiębiorstwo Państwowe ( FGUP) "NAMI" . Inwestycje budżetowe w ten projekt- 12,4 mld rub ( ok. 210 mln $). Minister handlu i przemysłu Denis Manturow obiecał, że samochód przygotują na inaugurację prezydenta.

  https://www.vedomosti.ru/politics/galleries/2018/05/07/768766-kak-viglyadit-limuzin#/galleries/140737494012948/fullscreen/1

  http://nami.ru/

  http://nami.ru/ob-institute

  http://nami.ru/projects/emp
 • @Oscar 17:51:35
  Tu pan pewnie trochę przesadził :))))

  O bohatera wszech czasów zapytali naszych sąsiadów socjolodzy z Ośrodka Lewady, 38 proc. respondentów wskazało na Stalina. Władimir Putin w tej klasyfikacji (z 34 proc.) znalazł się na drugim miejscu, które dzieli z „naszym wszystkim”, jak Rosjanie zwykli określać poetę Aleksandra Puszkina. Prezydentowi i poecie na dwa punkty ustąpił Władimir Lenin, na pięć – car Piotr I. W dziesiątce zmieścili się jeszcze kosmonauta Jurij Gagarin, pisarz Lew Tołstoj, marszałek Gieorgij Żukow, caryca Katarzyna II, poeta Michaił Lermontow.

  za:http://wyborcza.pl/7,75399,22014076,stalin-jest-dla-rosjan-najwybitniejsza-postacia-w-historii-kraju.html
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=SFxSas1L4_g
 • @stanislav 00:23:25
  https://tsargrad.tv/shows/pochemu-putin-vnes-kandidaturu-medvedeva-na-post-premera-gost-sergej-glazev_130408
 • @Oscar 'Kluczowe jest kto i jak go zastąpi' - jakiś TEMPLAR!! -- SZWAJCARZY, w sercu noszą KRZYŻ MALTAŃSKI -- OCTOGON.
  .


  https://homemcr.org/app/uploads/2017/08/STILL-07-940x460.jpg
  https://img.ifcdn.com/images/e0414aac0fb2a83c92a6971b791835950929f90346ffdc3c1eaf1fc1ca4f83c4_1.jpg


  .
 • @provincjał 15:53:10 pyta !
  Słowianin Lach odpowiada żydowi o nicku @provincjał !

  To zależy jacy Niemcy ? żydowscy niemcy w Niemczech uważają SZREDERA ZA ZDRAJCE ! [ ale to tylko żydzi ! ]
  Niemcy germanie uważają SZREDERA za mądrego Niemca ! bo SZREDER prowadzi NIEMCY DO WSPÓŁPRACY Z ROSJĄ !!! A NIE DO WOJNY JAK CHCĄ żydzi w Niemczech !

  Współpraca z Rosją to gwarancja pokoju i dobrobytu ! rządy żydowskie to gwarancja wojny biedy zboczenia i okradania społeczeństw !
 • @ele 09:51:04 a w WOLNYM (od Polski oraz Rosji) WILNIE dominuje ANGIELSKI
  Wklejam tutaj, bo gdzie indziej nie na temat:

  No a tutaj mamy marsz tysięcy Polaków w Wilnie, mieście nie należącym obecnie do państwowości polskiej, ale już bardzo wyraźnie – podobnie jak III RP – do ANGLO-AMERYKAŃSKIEJ:

  Oto w Wilnie wielka – i w istocie imponująca – demonstracja polskości. (A jak tam byłem przed 12 laty, to w restauracji nie udawało mi się, z młodą obsługą, inaczej dogadać jak po angielsku, ani rosyjskiego, ani polskiego nikt z młodzieży już nie znał – Polacy na Litwie są skupieni tylko w podwileńskich „ludowych” okręgach:

  https://youtu.be/wafXovkrGOE
 • @stanislav 23:41:54
  Zgoda. Stalin jednak wprawdzie po trupach ale zbudował potęgę gospodarczą ZSRR no i wygrał II wojnę światową.
  Putin nie po trupach odbudowuje i rozwija gospodarkę Rosji i już walczy w Syrii (to te~w istocie III wojna światowa na razie Proxy)

  Ja Stalina zdyskwalifikowałem z powodu pierwiastka zbrodniczego.
 • @ele 09:51:04
  Masz rację.
  Żydzi zdegenerowali swoją nowomową wiele istotnych znaczeń.

  Dzisiaj pojęcie Niemiec nie znaczy nic.. ot gość z niemieckim paszportem ale to może być turek rusek, polak, żyd, murzyn, arab..cokolwiek...i żydzi bu ukrywać swoją tożsamość piszą .. Niemiec, niemieckie media (podczas gdy one są żydowskie)

  To całkiem odwrotnie jak w przypadku obozów koncentracyjnych gdzie przymiotnik narodowy musi pochodzić od właściciele, organizatora a nie od położenia geograficznego.

  Pojęcie Niemiec, Niemcy w żydowskich mediach jest pojęciem wieloznacznym..wprowadzającym w błąd.
  Jak islamista z niemieckim paszportem gwałci kobietę to żydowskie media piszą Niemiec zgwałcił.

  żydów trzeba pogoić od władzy, finansów i mediów i wszystko wróci do Normy. Niemiec będzie białym blondynem ... araba będzie arabem mieszkającym w Niemczech, turek Niemieckim Turkiem a żyd niemieckim żydem.
  I wtedy media nie będą już tak kłamać jak teraz.

  Paru żydów zgłasza sprzeciw a żydowskie media piszą że Naród niemiecki jest przeciwny...albo oburzony..
  Z tym trzeba skończyć.
 • @Oscar 13:12:00
  Stalin, to postać szczególnie w Polsce zupełnie zakłamana, ze względu na manipulację Żydów, którzy nigdy mu nie wybaczą, że skutecznie przeciwstawił się ich planom eksterminacji Rosjan i przejęcia Rosji w ich władanie.

  Polacy mają całkowicie spaczony wizerunek Stalina przez pryzmat żydowsko-anglosaskiej, antypolskiej polityki i propagandy.

  Zbrodnie "stalinowskie" czekają wciąż na obiektywne wyjaśnienie.
 • @ele 09:51:04
  Panie "Slowianin", Schroeder, to stara, żydowska rodzina bankierska z Hamburga. Należy zatem być bardziej powściągliwym w ocenach i etykietach.
 • WPS
  https://www.vesti.ru/doc.html?id=3015144#
 • @stanislav 14:27:17
  https://www.vesti.ru/doc.html?id=3014941&tid=111902

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031