Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
614 postów 2467 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Żydowska nienawiść i próba zniesławienia Polaków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Konieczny opór przeciwko żydowskiemu rasizmowi i szowinizmowi oraz próbom zniesławiania i okradania Polaków

 

 
PRZESZUKUJĄC W INTERNECIE ARCHIWALNE MATERIAŁY FILMOWE STUDIA WPS PRODUCTION  NATKNĄŁEM SIĘ NA PEWIEN SZOWINISTYCZNY, ŻYDOWSKI WPIS. NIE POZOSTAŁO MI NIC INNEGO JAK ODPOWIEDZIEĆ NA SŁOWA POMÓWIENIA I NIENAWIŚCI ŻYDOWSKIEJ WOBEC POLAKÓW.
A oto film i krótka wymiana zdań z żydowskim szowinistą.
Link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=j219ORqrEOs
 
"Polemika"
DLACZEGO LOBUZIE DZIENNIKARZU UZYLES TAK PARSZYWEGO TYTULU ?? CZY PANI IZA SIE NA TO ZGODZILA ??DLACZEGO MIESZASZ W TO ZYDOW KTORYCH WYDALISCIE I WYMORDOWALISCIE W LICZBIE 200.000 ?? JESTES LAJDAKU Z JEDWABNEGO ?
moja odpowiedź:
Słuchaj żydowski łobuzie, zrób rachunek sumienia i wymień te miliony Słowian, które zamordowaliście z premedytacją w ciągu tylko ostatnich 100 lat, bo nie będę wspominał 1000 lat rabunku majątku Słowian i żydowskiego pasożytowania na gościnnych ziemiach słowiańskich. Marność waszej nacji polega na tym, że dla srebrników gotowi zawsze byliście i jesteście zamordować nawet miliony swoich współbraci, jak podczas II WŚ i pilnować ich eksterminacji. Gdy My, Słowianie, dokonamy ekshumacji naszych grobów powstałych w wyniku żydowskiego ludobójstwa i szowinizmu, to nie znajdziecie miejsca na kuli ziemskiej , aby się skryć przed odpowiedzialnością. Boicie się odpowiedzialności i dlatego jedyne, co macie do zaproponowania, to światowa wojna i kataklizm dla ludzkości. Mam nadzieję, że kara was dosięgnie i nawet wymyślony przez was plemienny Jahwe od was się odwróci.
PZ
 
więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/04/29/zydowska-nienawisc-i-proba-znieslawienia-polakow/
 
 

KOMENTARZE

 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=j219ORqrEOs

  Pod aroganckim wpisem żydowskiego szowinisty o nicku " dariusz raven" umieszczonym jako komentarz pod filmem o podanym wyżej adresie oprócz mojej odpowiedzi pojawił się także taki wpis:

  " Cezary Piotr Tarkowski:

  Żydzie, ja się urodziłem w Ostrołęce, a więc niedaleko Jedwabnego, gdzie ludność polska doznała od was więcej krzywd niż od każdego okupanta który przemierzał w celach niecnych Polską Ziemię. Za naszą gościnę i ochronę odpłaciliście się nam największymi niegodziwościami jakich świat nie znał. W Jedwabnem całowaliście ruskie czołgi, a później już jako sowieccy agenci NKWD wysyłaliście moich braci do łagrów, do więzień, na zsyłkę do Kazachstanu, na śmierć. Jak wspomniałem, pochodzę z Ostrołęki, a Kurpie opowiadają sobie historię Polski z pokolenia na pokolenie i dlatego trwają. Kurpie nie uczą się historii zakłamanej przez plugawe żydostwo. Poza tum każdy Kurp albo ma broń, albo umie ja zrobić. Na pewno każdy Kurpś umie strzelać. Być może dlatego bolszewicy zatrzymali się przed Puszczą Kurpiowską, bo ich plugawe żydowskie dowództwo wiedziało ze tam, to już nie są przelewki. A w Jedwabnem, twoi zapluci towarzysze wiedzieli na kogo liczyć. I się nie pomylili. Polacy z Jedwabnego nie chcieli uczestniczyć w wymierzaniu wam sprawiedliwości przez Niemców. Ale. ja żałuję, że się za późno urodziłem i nie mogłem wziąć udziału w tej zabawie. Szkoda. Nadejdzie jednak na was czas chazarskie gnidy."
 • Wywiad jakże wiele ukazujący
  Jesteśmy wynaradawiani na wszelkie możliwe sposoby, w Polsce i za granicą, Polacy są dzieleni i skłócani, czy to w Polsce, czy na Białorusi, czy w Kanadzie i USA, bo w jedności siła...

  5*

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031