Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
576 postów 2131 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Suwerenna Polska potrzebuje polskiej konstytucji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pora, aby Naród Polski upomniał się i wyegzekwował swoje suwerenne prawa

 

 
Ponad 21 lat temu w wyniku udawanej debaty nad nową konstytucją oraz urągającego powadze podstawowego, państwowego aktu prawnego, tzw. ” referendum konstytucyjnego” ( frekwencja poniżej 43% uprawnionych do głosowania) – przyjęto konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej.
Konstytucja kwietniowa z 1997 roku zawiera szereg namiastek suwerenności, jak np. art.4, ale jednocześnie zawiera w swej preambule tak kuriozalne określenie jak „Naród Polski – wszyscy obywatele Rzeczypospolitej”, relatywizujące i odsuwające na drugi plan etniczno- historyczny rodowód , wartości etyczno-moralne, tożsamość kulturową,  ustrojowo-polityczne instytucje i interes państwowy słowiańskiego Narodu Polskiego.
Konstytucja kwietniowa zawiera także artykuły pozwalające na interpretację odnośnie pierwszeństwa prawa krajowego nad tzw. umowami międzynarodowymi, co otworzyło drzwi do degeneracji prawa polskiego pod wpływem nielegitymizowanych instytucji tzw. Unii Europejskiej, czyli faktycznie umowy międzynarodowej narzuconej wolnym narodom europejskim, w tym i narodowi polskiemu. siłą korupcji i przemocą medialno-policyjną.
W wyniku Konstytucji kwietniowej z 1997 pozbawiono także państwo polskie możliwości kreowania własnego, suwerennego pieniądza oraz kształtowania stosunków finansowych w niezależności od warunków narzuconych przez obce, lichwiarskie i eksploatatorskie grupy bankowo-finansowe. Pozbawiono Polskę możliwości finansowania rozwoju bez pasożytniczego i zgubnego zadłużania się w sferze inwestycyjnej i w odniesieniu do bieżących finansowych potrzeb państwa i jego obywateli ( patrz. art. 220, pkt.2 Konstytucji RP).
Z instytucji bezpośredniej demokracji i najbardziej wiarygodnego narzędzia legitymizacji władzy, jakim jest referendum, zrobiono atrapę prawno- polityczną, odrzucając jej nieodwołalny, narodowy werdykt i niezbywalne prawo, którego nie da się uznaniowo uruchamiać, ani tym bardziej interpretować.
Konstytucja kwietniowa z 1997 wymaga nie tylko nowelizacji, ani uzupełnień o tzw. kwestie socjalne lecz wymaga całkowitego jej odrzucenia i oparcia ustroju politycznego Polski na trwałych i niewzruszonych zasadach suwerenności i realnego władztwa narodu polskiego, co jest podstawą do osiągnięcia przez Polskę statusu samodzielnego i suwerennego podmiotu prawa międzynarodowego i realnej, efektywnej polityki zgodnej z narodowym interesem Polaków.
Z wyżej wymienionych powodów zamierzamy włączyć się nie tyle do „konsultacji” konstytucyjnych prowadzonych rzekomo przez prezydenta Andrzeja Dudę i rządzącą partię PiS, ale wystąpić z własną koncepcją Konstytucji dla Polski.
PZ
P.S.
Ponad rok temu, wkrótce po wrzuceniu do publicznej debaty przez prezydenta A.Dudę pomysłu na tzw. konsultację przyszłej konstytucji zarejestrowaliśmy i opłaciliśmy dwie domeny internetowe chcąc dysponować skuteczną płaszczyzną do szerokiej, niezależnej dyskusji nt. Konstytucji dla Polski. Jutro musimy opłacić kolejny rok chcąc zachować te domeny. Podwyższono nam kuriozalnie ceny, a my mieliśmy ostatnio nadzwyczajne wydatki na cle organizacyjne, o których wkrótce poinformujemy,  i dlatego zwracamy się do naszych sympatyków o pilną pomoc w ciągu 24 godzin o ewentualne wpłaty na nasze konto zamieszczone na stronie.
Potrzebna jest bardzo pilnie kwota 1000 zł!
 
Zarząd WPS

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/04/26/suwerenna-polska-potrzebuje-polskiej-konstytucji/
 
 

KOMENTARZE

 • WPS
  Z korespondencji od przyjaciół z kraju ” demokracji”

  Informuję wszystkich że dzisiaj tj. 26 kwietnia 2018 roku, „Studio Matrix” w Stanie Montana, zostało zamknięte. Bezpośrednią przyczyną zawieszenia działalności Studio, jest nękanie załogi przez Żydów działających w tzw. law enforcement czyli służby porządku publicznego. W wyniku działań Żydów polegającego na ciągłym nękaniu osób pracujących dla nas, oraz naszych kooperantów, po wczorajszym nalocie, część załogi zrezygnowała z pracy. Praktycznie od wielu lat działamy w konspiracji pod przykryciem studio realizującego filmy przemysłowe i reklamowe dla amerykańskich podmiotów.
  Wielokrotnie byliśmy zdradzani przez Polskich Żydów i kundli podszywających się pod przyjaciół
  Nie jestem upoważniony do podania szczegółów, ale mam nadzieję że Edi napisze wszystko co wie w tej sprawie, a jest dużo do pisania, zwłaszcza na temat kundli udających „polaków” Dosłownie przed miesiącem odzyskaliśmy nasze studio w Colorado wraz ze sprzętem i archiwami oryginalnych materiałów dokumentalnych zdromadzonych wśród Polonii na przestrzeni ponad 30 lat ( ponad 6 tyś godzin)
  Studio było zaplombowane przez policję, bez podania powodów Na szczęście działało minimalne ogrzewanie elektryczne bo w przeciwnym razie wszystko by przepadło.
  Dzisiaj mogą stwierdzić że po likwidacji jedenastego z kolei studio, całą działalność przenosimy na realizację publicystyki i dokumentów w miejsca przypadkowe na laptopach i wirtualnym studio.
  Ostrzegam przed systemem syjonistycznej inwigilacji jakim jest „Pejsbuk” i w nadziei na pojawienie się światowego Lidera który zlikwiduje syjonistycznego raka, czekam na przebieg wydarzeń.
  Aleksander ( Alex ) Maciejczyk
 • WPS
  Dalszy ciąg korespondencji odnośnie tematu represji w ” ojczyźnie demokracji”:

  Moim zdaniem, sytuacja dojrzała już do leczenia azjatyckiego raka, metodą inwazyjną.
  Żyd z Polski musi być usuwany jako odwieczny wróg Polaków, zwłaszcza kundle spłodzone przez NKWD, UB, SB, i inne azjatyckie szczury koczujące w Europie.
  Nie można się łudzić, że Ameryka jest krajem wolnym od parchatej gangreny, podobnie jak niegdyś Rosja, którą Żydzi zarazili komunizmem a potem „demokracją”
  Mamy całą ewidencję na podstawie dokumentów znajdujących się w Rosji i Watykanie, na temat tzw. przechrztów i farbowanych szczurów ukrywających się za zmienionymi nazwiskami.
  Precedens z tzw. głosowaniem parchatej gangreny w USA przeciwko Polsce, należy uznać za wyrok samobójczy dla Żydów.
  Polacy muszą teraz wystąpić o zwrot mienia pozostawionego bez spadkobierców w USA przez osoby z polskimi nazwiskami.
  Wielokrotnie otrzymywałem na adres redakcji listy osób których majątki wobec braku spadkobierców miały przejść na skarb państwa.
  Dzisiaj wiemy że musi powstać instytucja która odbierze należny Polsce majątek nie tylko po Polskich Bohaterach Narodowych jak np. Kościuszko. Pulaski itp. ale też po zwykłych Polakach którzy zmarli na banicji czyszcząc osrane żydowskie kible bo nasza Ojczyzna była okupowana przez Ruskich, Austriackich i Niemieckich Żydów aż do chwili obecnej, nie licząc okupacji Watykańskiej która trwa od wieków.
  Odpowiadając na list Olka, wiem że „dialog” można sobie wsadzić w dupę, zwłaszcza dialog z azjatyckimi szubrawcami którzy kierują się instynktem szczura siejącego spustoszenie wśród Europejczyków.
  Jestem systematycznie prześladowany przez Żydów, ale ostatnie poczynania tego ścierwa, wskazują na pilną potrzebę reakcji i to natychmiastowej. Chwilowo się ukrywam pod parasolem Republikanów , ale i wśród nich są parchate szczury i zdrajcy.
  Nie będą parchy pluć nam w twarz i dzieci nam plugawić.
  Na szczęście jestem już bezpieczny, bo odizolowałem się od ostatnich fałszywych Żydów i czekam na Lidera który poprowadzi Polaków do boju o odzyskanie Ojczyzny, teraz albo nigdy.
  Powtarzam, że zamiatanie Azjatów należy rozpocząć od likwidacji bajek o „narodach wysranych” i azjatyckich testamentach czytanych we wszystkich owczarniach dla uśpienia Polskiego Słowiańskiego Ducha. Wobec braku konkretnego działania Polaków, pojebana owieczka moherowa od Rydzyka , ponownie zagłosuje na Bandę Kalksztajna i tradycyjnie odda Ojczystą Ziemię za wirtualne „Niebo”, jak pospolity pojeb.
  Żydzi grają na zastraszenie jak małpy w dżungli, ostatnio dosłownie darli azjatyckie ryje , kto głośniej zaatakuje Polskę, wygrały syjonistyczne orangutany.
  Czekamy na podpis preŻydenta, ale naljepszą obroną jest atak.

  Edward Maciejczyk

  więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/04/26/suwerenna-polska-potrzebuje-polskiej-konstytucji/
 • @stanislav 11:41:46
  Komentarz ze strony WPS:

  Piotr
  27 kwietnia 2018 o 11:02 Edycja
  Na sam początek to my musimy mówiąc brzydko nasrać na koszerną TV . Wczoraj widzę w gazecie w programie jakaś szmira dokumentalna o Szewachu Weissu zaraz za chwilę znowu program o żydach na TV Historia potem inne dziadostwo na TV Kulturze gdzie żydki i szabesgoje wysławiają pod niebiosa Jonasza Koftę cytują jego wierszyki ( Friedmann )
  W końcu jedna wyskakuje i mówi ” Jonasz po pijaku tez potrafił cudnie bardzo osobiście tworzyć „.
  Wywalać telewizory na śmietnik a przynajmniej nie płacić za to barachło abonamentu .


  i odpowiedź:


  Dopóki „srać” będziemy na własny użytek, w sedes lub w nocnik we własnym domu, to jedynym skutkiem tego będzie gó..o i smród we własnym domu.
  A zgłaszając domeny i stwarzając narzędzia walki z koszerną kupą a’la Duda i PiS mamy szansę pozbyć się smrodu raz na zawsze z naszego domu !
 • WPS
  Jest nadzieja :))), że tutejsi, dyżurujący Żydzi, ze względu na szabas będą mniej aktywni, bo teraz, jeszcze przed południem już postawili dyżurną pałę, ale bidulki w swej głupocie i pazerności jak zwykle szykują pałę na własny łeb :)))
 • @stanislav 12:02:24
  .
  Polska Konstytucja wprowadza immunitet dla ludzi zaufania publicznego i chroni wszystkich z niedoskonałej ordynacji wyborczej.

  Brak odpowiedzialności materialnej na najwyższych stanowiskach, jest zachęcaniem do fałszowania wyborów.
 • @goodness 07:22:55
  Materialnej też, ale przede wszystkim KARNEJ, szybko i skutecznie. Włączając w to przywrócenie KŚ za zdradę i malwersacje wielkiej wartości.

  Mając w perspektywie 1-2-5 latek za kratami za np milionowe korzyści, wielu się zdecyduje kraść. Co innego, gdyby w perspektywie mieli sznur o poranku...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031