Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2268 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Rzeczypospolita Przyjaciół, czyli Polin kontratakuje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Władze Polin w ostatniej fazie przygotowań do KL Polska

 

 
Mam nadzieję, że prezydent Andrzej Duda, jako ” prawdziwy Polak, katolik”, nie czytał książek tak bezecnych jak St.I.Witkiewicza ” 622 upadki Bunga, czyli demoniczna kobieta”, bo po jego ( Dudy- PZ) licznych upadkach na kolana przed żydowskimi pomnikami i tablicami pamięci w Polin, aż się boję, co może nastąpić w najbliższej przyszłości.
Póki co władze Polin oraz ich centrale regionalne ( np.w Gdańsku ), a także  centrala główna w USA przeszły do kontrnatarcia na froncie walki z oznakami polskości.
Minister MSWiA Polin, niejaki Joachim Brudziński wydał zapewne rozkaz żeby spacyfikować Dzierżoniów w obawie przed ekscesami ” polskich faszystów” ( zresztą wychowanych w gabinetach lokalnych, krajowych i centralnych, zagranicznych żydowsko-anglosaskich gabinetów polityczno-policyjnych – sic!). Niejaki prezydent Danzig vel Gdańsk, Adamowicz, chcąc dać odpór „faszyzmowi i nacjonalizmowi w Polsce” zmobilizował za pieniądze polskiego podatnika 1,5 tys. lokalnej hołoty, aby dać odpór ” brunatnym i czarnym siłom w Polsce” ( a co, niech sobie Europa nie myśli, że gauleiter von Danzig, Albert Forster i Stutthof, to były jedynie fenomeny niemiecko-żydowskiego NSDAP i GESTAPO, niech wiedzą europejczycy do czego zdolni są ci straszni polscy Słowianie, niech ludy wiedzą , że ostateczne rozwiązanie kwestii słowiańskiej było rozumnym i dalekosiężnym zamiarem).
Natomiast syjoniści i chasydzi z USA zintensyfikowali starania, aby zmanipulować do końca kongresmenów amerykańskich i zaprząc ich do rydwanów chcących wywieźć kolejny raz majątek Polaków jako trybut z Polin.
Warto o tym wszystkim pamiętać, bo to przecież rok wyborczy, a jesteśmy właśnie w  trakcie objazdowego cyrku PiSDudy po kraju pod hasłem ” zrobimy Wam ( goje -sic!) tak dobrze, jak nikt do tej pory Wam nie zrobił”.
PZ
 
Aneks informacyjno – medialny:
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=OyFckcLkvDs

 //fakty.interia.pl/dolnoslaskie/news-gigantyczna-akcja-abw-nieoficjalnie-chodzi-o-neofaszystow,nId,2572237

 

https://www.youtube.com/watch?v=_KnhsAYoxHw
 
 
Proszę Państwa,
ZŁA WIADOMOŚĆ DLA POLSKI!!!
Paul Ryan, Przewodniczący Izby Reprezentantów Kongresu USA (Speaker of the House) zamierza zawiesić normalnie obowiązującą procedurę kongresową i dopuścić głosowanie nie nad własną ustawą H.R.1226, a nad senacką S.447! Głosowanie może się odbyć już w najbliższy wtorek (24 kwietnia 2018). Stanie się to prawdopodobnie zgodnie ze wskazaniami procedury znanej jako „suspension of the rules” tzn debata może zostać ograniczona do 40 minut i kongresmeni nie będa mogli proponować żadnych zmian tekstu ustawy. Żeby ustawa została zatwierdzona potrzebna będzie większość 2/3 wszystkich głosów, żeby stała się prawem będzie musiała być również podpisana przez Prezydenta Stanów Zjednoczonych.
PROSZĘ WSZYSTKICH PAŃSTWA BĘDĄCYCH OBYWATELAMI USA, O TO ABY NATYCHMIAST ZADZWONILI DO SWOICH REPREZENTANTÓW W KONGRESIE ŻĄDAJĄC ABY GLOSOWALI PRZECIWKO USTAWIE S.447!
BAD NEWS FOR POLAND !!! Paul Ryan, Speaker of the House of Representatives, intends to suspend the usual congressional procedures and allow voting not on his own bill H.R.1226, but on the Senate Bill S.447! Voting can take place this Tuesday (April 24, 2018). This vote probably happen under „suspension of the rules”, ie the debate may be limited to 40 minutes and congressmen will not be able to propose any amendments. In order for the Bill to be approved, a 2/3 majority of all votes will be required. To become a law the Bill would also have to be signed by the President of the United States.
I ASK ALL OF YOU WHO ARE US CITIZENS TO CALL YOUR REPRESENTATIVES IN THE CONGRESS, AND DEMAND THAT THEY VOTE AGAINST BILL S.447.
Edward Wojciech Jeśman
President & National Director
Polish American Congress
of Southern California
310-234-9900 (direct)
310-291-2681 (cell)
310-693-9498 (fax)
wojtek.jesman (skype)
 
więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/04/22/rzeczypospolita-przyjaciol-czyli-polin-kontratakuje-w-polsce-i-usa/
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Ponad 10000 żydów dostało Polskie paszporty! Wszytko to za rządów PIS-u.
  Poseł Jakubiak:

  -” Jeżeli założyć, że w Polsce jest straszny antysemityzm to jak wytłumaczyć ta lawinę Polskości w Izraelu. Przedstawiam odpowiedź na zapytanie odnośnie paszportów wydanych w Izraelu”

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2018/04/dboidr5x0aaoh2b-large.jpg

  http://nczas.com/2018/04/20/ponad-10000-zydow-dostalo-polskie-paszporty-wszytko-to-za-rzadow-pis-u-za-te-informacje-podziekujmy-markowi-jakubiakowi-ktory-zamiescil-ciekawe-zdjecie-na-twitterze/

  Wydawanie polskich paszportów ludziom którzy nie mieszkają w Polsce i nie mówią po polsku jest przestępstwem.
 • WPS
  Przepowiadaliśmy już 5 lat temu, że " polski nacjonalizm" będzie tematem dyżurnym nierządów okrągłostołowych:

  https://www.youtube.com/watch?v=8VkA9-yhilQ
 • WPS
  Windowanie na piedestał Powstania w Gettcie Warszawskim, to także nowa, świecka tradycja, a obecnie niemal "religia Polin"

  https://www.youtube.com/watch?v=Lj0F2f6D4DE&t=54s
 • Kongres "amerykański" się zorientował
  Rozeszło się pewnie, że Polonia amerykańska podjęła akcję przeciwko ustawie i chcą temu zapobiec. Zapewne podpiszą, bo kto wie, ilu kongremenów ma podwójne obywatelstwo i przede wszystkim służy Syjonowi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031