Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2269 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Wiosna – rodzime syjonistyczne trutnie się wylęgły.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Truteń polityczny: sługus, karierowicz, konformista, gnida, TKMposeł, sprzedawczyk, dietojad, sekciarz, bezmózgowiec...itd.

 

W gwarze codziennej TRUTEŃ, to arcyleń, bumelant, darmozjad, leniuch, leser, nierób, nygus, obibok, pasibrzuch, pasożyt, próżniak, szumowina, śmierdzący leń, wałkoń.  W odniesieniu do życia politycznego można dodać:  sługus, karierowicz, konformista, gnida, TKMposeł, sprzedawczyk,  dietojad, sekciarz, bezmózgowiec itd. (  prosimy o twórcze uzupełnianie określeń! )
Wiosna w pełni więc i my mamy wiosenne skojarzenia. Są one, wbrew naturze, niestety niewesołe, bo i sytuacja, zarówno ta w kraju, jak i na świecie  jest nie do śmiechu.
Zacznijmy od najwyższej półki. 
Wydawało nam się, że niedawny „upadek na kolana” prezydenta Andrzeja Dudy przed tablicą pamiątkową rzekomo wypędzonych i prześladowanych Żydów marcowych z 1968 roku był już zejściem na poziom najniższy. Okazało się niestety, że poziom upadku prezydenta Rzeczypospolitej Przyjaciół nie ma swego dna. Występując obok prezydenta Izraela Reuvena Rivlina w niemieckich obozach koncentracyjnych, Oświęcimiu i Brzezince musiał wiernopoddańczo wysłuchać , iż Żydzi byli zdradzani we Francji, Holandii, Belgii i byli mordowani przez Ukraińców, Litwinów i Polaków, że Polacy są współwinni i współodpowiedzialni ?!.
Zarazem prezydent Izraela nawet przez moment nie zająknął się i nie wspomniał, że Żydzi zdradzani i mordowani byli przez swych współbraci, że żydowskie elity bankierskie, polityczne i przemysłowe są odpowiedzialne za holokaust swych współbraci, i że żydowscy administratorzy gett i policja żydowska współuczestniczyli w eksterminacji swych współbraci.   Szkoda, że pan prezydent Andrzej Duda nie jest w stanie powiedzieć, że  w jeszcze większej skali za ludobójstwo i plany eksterminacji  narodów słowiańskich: Rosjan, Polaków, Białorusinów, Ukraińców, Serbów, współodpowiedzialne razem z Niemcami są właśnie żydowskie elity bankierskie, polityczne i przemysłowe.
Uczestnictwo prezydenta A.Dudy w jubileuszowym, bo 30-ty tzw. marszu żywych,  w roku 70 -tej rocznicy powstania żydowskiego, rasistowskiego, szowinistycznego i odpowiedzialnego za ludobójstwo – państwa Izrael jest nie tylko dowodem osobistego upadku prezydenta Rzeczypospolitej Przyjaciół, ale pogwałceniem konstytucyjnych zasad polskiej państwowości zabraniającej faszyzmu i nienawiści narodowościowej, a także podpisanych przez Polske zasad prawa międzynarodowego.
 
 
Te skandaliczne czyny prezydenta A.Dudy nie mogą jednak dziwić Polaków, gdyż tak prezydent jak i rząd podzielają linię polityczną międzynarodowego gwałtu i barbarzyństwa, czego dowodem był atak formacji woskowych NATO na suwerenna Syrię pod spreparowanym i nie dowiedzionym pretekstem ” ukarania terrorystów używających broń chemiczną”.
Wstyd i hańba władzom polskim!
 
Gesty trutni niższego szczebla.
cyt.:
Partia polityczna Ruch 11 Listopada uznaje, że działania militarne w Syrii są konieczną odpowiedzią na okrutne mordy reżimu Asada z użyciem broni chemicznej. Podjęte przez koalicję Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Francji kroki są w pełnej zgodzie z regułą naszej cywilizacji – vim vi repellere licet – siłę można odeprzeć siłą.
Partia polityczna Ruch 11 Listopada wyraża poparcie dla Prezydenta Donalda Trumpa. Jego determinacja do przeciwstawienia się złu, którego dopuszcza się jawnie syryjski dyktator Baszszar al-Asad – wspierany przez Rosję, Iran i Chiny – jest godna uznania.
Unicestwienie zdolności militarnych syryjskiego reżimu to zarazem pokaz siły skierowany wobec coraz bardziej agresywnych Rosji i Iranu.
Wzywamy Rząd RP i Prezydenta RP do podjęcia starań o przyłączenie się – choćby symboliczne – do międzynarodowej koalicji Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Francji.
Partia Ruch 11 Listopada
Marian Kowalski, prezes
pastor Paweł Chojecki, wiceprezes
mecenas Andrzej Turczyn, wiceprezes
 
 
PZ

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/04/15/wiosna-rodzime-syjonistyczne-trutnie-sie-wylegly/
 
 

KOMENTARZE

 • Prezydent RP coś za dużo klęczy
  a to przed tablicą ku czci wychodźcom żydowskim 1968 rok a to gdzie się da składa hołd żydom.
  Czyżby ma coś na sumieniu bo jego rodzina denuncjowała żydów?
  Bo innego wytłumaczenia nie widzę, żeby tak co chwila klęczeć!
 • autor
  A co byś Pan zrobił na miejscu Dudy, kiedy cała kariera zależy od pochodzenia żony?
 • @hamurabi 00:12:33
  Pan chyba kpi - ?
  Można być kanalią, ale można być także przyzwoitym człowiekiem - to kwestia wyboru. Nie sądzę, żeby niejaki Duda był aż takim idiotą, który nie rozróżnia tych stanów.
  Jednak w przypadku niejakiego Dudy - urzędnika państwowego - mamy do czynienia z czymś o wiele gorszym, bo z przestępstwem przeciw narodowi i państwu Polaków.
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=NupaxXozSCE

  Pięknie ze strony artysty Rogera Watersa z Pink Floyd, coś o nas, jako ludzkich istotach, że takimi jednak jesteśmy :), wygarnął prawdę, oprócz ‘stop droping bombs on Syria”, ….
  ‘Kiedy słuchalibyśmy propagandy Białych Hełmów, nabieralibyśmy przekonania aby wspierać nasze rządy, aby zaczęły bombardować Syrię. To byłoby błędem monumentalnych kategorii dla nas jako ludzkich istot.’
  “If we were to listen to the propaganda of the White Helmets and others, we would be encouraged to encourage our governments to start dropping bombs on people in Syria. This would be a mistake of monumental proportions for us as human beings,” he said.
  ‘Żyjemy w w świecie, w którym propaganda wydaje się być ważniejsza niż fakty i od tego co tak naprawdę się dzieje, …Białe Hełmy to fikcyjna organizacja, która istnieje tylko aby tworzyć propagandę dla dżihadystów i terrorystów. Takie jest moje przekonanie’
  (“Because we live in the world where propaganda seems to be more important than the reality of what is really going on …. The White Helmets is a fake organization that exists only to create propaganda for jihadists and terrorists.

  pozdrawiam serdecznie
  Jacek ML Kwiatkowski

  za:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/04/14/polacy-potepiaja-atak-syjonistycznych-bandytow-na-syrie-2
 • kto to do qnvy nędzy jest ?
  "Partia Ruch 11 Listopada
  Marian Kowalski, prezes
  pastor Paweł Chojecki, wiceprezes
  mecenas Andrzej Turczyn, wiceprezes"
  POdobno jeden z tych myślących inaczej, kandydował kiedyś na ważne stanowisko w Polsce ?
  Jakim prostakiem trzeba być, aby w Polsce firmować narrację zbrodniarzy i kolonistów, o indianach i murzynach nie wspomnę !


  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/08/a114.jpeg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031