Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
614 postów 2467 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Wybory prezydenta Rosji 2018

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Rosji otwierają się pierwsze lokale wyborcze. Wybory prezydenta Rosji 2018 rozpoczęte.

 

Wybory prezydenta Federacji Rosyjskiej, to wewnętrzna sprawa Rosji, jako suwerennego państwa, na którego czele stanie wolą obywateli tego kraju polityk, któremu Rosjanie ufają, że to właśnie on - w tym ważnym nie tylko dla Rosji, ale i świata okresie - będzie gwarantował pokój i normalne ułożenie stosunków międzynarodowych na warunkach bezpieczeństwa, partnerstwa i poszanowania interesów narodowych. 

Dla wszystkich Polaków, odpowiedzialnie myślących o przyszłości - wynik wyborów w Rosji także nie jest obojętny, gdyż w naszym bezpośrednim sąsiedztwie wolimy mieć kraj silny, zrównoważony i obliczalny politycznie, który pomimo złożonej historii stosunków polsko-rosyjskich postrzegamy jako przyjazny kraj słowiański.

Kontynuacja urzędu prezydenta Rosji przez Władimira Putina daje gwarancje dobrego ułożenia stosunków polsko-rosyjskich w przyszłości, jeśli tylko obustronnie wyzbędziemy się uprzedzeń i postawimy na wzajemnie korzystną współpracę i obustronny szacunek.

PZ

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/03/17/wybory-prezydenta-rosji-2018/

 

KOMENTARZE

 • Federacja Rosyjska nie graniczy z Polską, ale z Unią Europejską...
  Decyzje zapadają w Brukseli lub Watykanie, a na Wiejskiej przyklepują tłumaczenia rozkazów
  Polacy nie istnieją jako samodzielny byt polityczny, dlatego Rosjanie nie tracą czasu na zastanawianie się nad gwarancjami ".... dobrego ułożenia stosunków polsko-rosyjskich w przyszłości...".

  Rosyjska geopolityka to USA, Chiny, Wielka Brytania, Indie, Iran...

  Polska jagiellońska już nie istnieje od wielu wiosen...( to przypomnienie dla tych, którzy jeszcze się nie obudzili z zimowego snu...)
 • Putin to jest Gosc.
  Nie ma lepszego.
 • Na czas wyborów Putin musi się wyciszyć w walce z globalną mafią.
  Mafia go atakuje na wszystkie dostępne sposoby.
  Jak widać w mediach repertuar możliwości ma niewielki, jakaś prowokacja z gazem w Londynie, przygotowywane prowokacje chemiczne w Syrii pod atak rakietowy na Damaszek...i to wszystko.

  Rosja przygotowania do prowokacji chemicznej demaskuje online.
  Globalni bandyci są w ten sposób paraliżowani, bo co to za prowokacja jak wszyscy wiedzę że to prowokacja.

  Po Damaszkiem Guta upada w szybkim tempie... za chwilę wyprowadzą stamtąd jeńców z regularnych sił NATO (USA, Francja, W.Brytania..) i pokażą ich światu a może nawet zorganizują publiczne procesy w których przedstawiciele NATO złapania na współpracy z terrorystami będą zeznawać jak ta współpraca wyglądała, kto dowodził i na jakich zasadach, kto organizował zaopatrzenie kto odpowiada za terroryzowanie ludności cywilnej.

  PO wyborach w Rosji Putin znowu będzie bardziej "asertywny".
  Zbliża się czas zakończenia wojny w Syrii i trzeba to zrobić zdecydowania.
  Terroryści zostali rozbici , globalni bandyci już nie mają najemników do których mogą się nie przyznawać.. teraz już muszą otwarcie okupować Syrię (USA, Turcja)... a Putin musi ich do tego "zniechęcić".

  Irak woła o wolność (domaga się daty wyprowadzenia amerykańskich wojsk okupacyjnych z Iraku) che się pozbyć okupantów, sam tego nie dokona.. ale z pomocą przyjaciół ...wszystko jest możliwe.

  Przegrani Kurdowie po odejściu Amerykanów ... będą przegrani.
  Dostaną autonomie na warunkach Asada i tyle.

  Izrael, inicjator tej zbrodniczej wojny zostanie sam na sam ze swoimi ofiarami... ofiarami zaprawionymi w boju w boju o przeżycie z przeciwnikiem który nie przestrzega żadnych zasad... czyli akurat takim jakim jest Izrael na arenie międzynarodowej.

  Lato będzie gorące.
 • :-)
  https://www.youtube.com/watch?v=MeYxtKivlbg
 • Do @Zbigniew Jacniacki 05:57:47
  Jako Polacy Słowianie nie istniejemy w polityce ! a decyzje polityczne w imieniu Polski zapadają obecnie w żydo-USA i Izraelu !

  Polska pod rządami żydowskimi spadła do roli wschodniej flanki polin .

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. żydzi to to struktura mafii !
 • @ele 08:50:33
  Panowie, którzy uważacie, że żyjecie już w Polin powinniście założyć mycki na głowę, wtedy łatwiej byłoby was policzyć

  Pana Jacniackiego figura retoryczna jest efektowna i w wielu aspektach trafna, jednakże nie we wszystkich. Dlatego tego typu stwierdzenia oprócz tego, że są swego rodzajem potwierdzeniem intelektualno-narodowego kapitulanctwa( to pan Jacniacki może robić na swój prywatny rachunek), to są niedopuszczalnym błędem politycznym...a to już winno być napiętnowane.
  Dlatego proszę pana Jacniackiego o więcej odpowiedzialności, szczególnie, że jak Redliński mądrze napisał w " Konopielce" - " pisanie, to nie gadanie".
 • @stanislav 11:40:55
  Niestety to prawda ...rządzący Polską żydowscy namiestnicy chodzą w myckach... taki mają obowiązek wobec żydowskich okupantów.
  Tylko Naród Polskie nie chodzi w myckach... niestety modli się gorliwie do żydowskiego Boga. (Urzędnicy żydowskiego Boga też chodzą w myckach).

  To pytam jak ma się ten Polski Słowiański Naród wyzwolić od żydowskiej dominacji (dyktatura mniejszości) jak biega do Kościoła modlić się do żydowskiego Boga by ten wyzwolił Polskę od żydów ?

  To się nie trzyma kupy.

  Polak to Polka katolik to wolności od żydowskiej dominacji nie ma co oczekiwać. Nie ma takiej możliwości.

  Polak ateista czy zwolennik Słowiańskich Bogów , Słowiańskiej tradycji już ma szansę uwolnienie się od żydowskiej dominacji.. ale Polak Katolik ... jest bez szans. Watykańskie mycki rządzą umysłami katolików.

  Na szczęście aktywnych katolików jest coraz mniej w Polsce ale ciągle za dużo. Wolność przyjdzie jak będzie ich zdecydowana mniejszość.
  trzeba czekać. Polak katolik wrogiem Polakowi i w tym problem.
  A tę wrogość czerpie z ambony i mediów rządzących namiestników.
 • @stanislav 11:40:55
  stanislav , nie masz racji krytykując Jacniackiego - ,,Dlatego tego typu stwierdzenia oprócz tego, że są swego rodzajem potwierdzeniem intelektualno-narodowego kapitulanctwa ,,

  Można zaklinać rzeczywistość , tyle że to nic nie zmieni .. Na przykładzie właśnie Polski , wyraźnie widać jak to niewidzialna ręka z góry rozdaje karty . Oczywiście nikt nam nie zabrania mieszać w naszej betoniarce .. jest to nawet wskazane by czymś nas zająć ., nie ma sensu tego rozwijać .

  Coś na poparcie tezy .....
  Francja .
  ,, Prezydent Francji Emmanuel Macron uważa za rzecz ważną kontynuowanie dialogu z rosyjskim społeczeństwem. Dzień wcześniej jednak postanowił nie odwiedzać rosyjskiego stoiska na paryskich targach książki.,,

  „W miastach i wsiach będziemy otwierać biblioteki działające wieczorami i w dni wolne od pracy, aby pozwolić każdemu na odpoczynek za pośrednictwem kultury. Cieszę się, że utrzymujemy taki związek z rosyjskim narodem" — napisał szef państwa francuskiego na swoim profilu na Twitterze. Macron wyjaśnił, że nie odwiedził oficjalnego stoiska Rosji w związku z „sytuacją międzynarodową".

  Jeśli Zbigniew Jacniacki się częściowo mylił ..to tylko w tym że czubek piramidy umieścił zbyt nisko .
 • @fabi 12:31:14
  Chciałem zauważyć, że rozmawiamy ie o Francji, ale o Polsce. I proszę raz jeszcze przeczytać moją "krytykę" nierozważnej wypowiedzi p. Jacniackiego i wskazać w czym konkretnie nie mam racji ?
 • @
  Wrogowie Putina pewnie myślą, że wygra Putin.
  A tu nagle ciach.., wygrywa Żyrinowski.
 • @fretka 13:44:35
  https://www.youtube.com/watch?v=6dQpDOrNnEM
 • @fretka 13:57:02
  To tak jakby dopuszczała pani myśl, że prezydentem Polski może być J.Pietrzak.
 • @fretka 13:44:35
  eight candidates on Sunday:

  Ośmiu kandydatów

  Pavel Grudinin (Communist Party of the Russian Federation),
  Vladimir Putin (independent),
  Ksenia Sobchak (Civic Initiative),
  Vladimir Zhirinovsky (Liberal Democratic Party of Russia),
  Sergey Baburin (All-People's Union),
  Maxim Suraykin (Communists of Russia),
  Boris Titov (Party of Growth)
  and Grigory Yavlinsky (Yabloko).

  https://www.rt.com/news/421606-russian-presidential-elections-start/

  jeden z komentarzy z podanej strony:

  Jeśli uda mu się powstrzymać najbardziej pro-zachodnich oligarchów,
  bo jeśli nie może, to Sobchak może być prezydentem i przekształcić kraj w drugie USA, z ich fałszywym wyborem między królową Al-Kaidy Clinton i pionkiem Bibi Nataniahu, Trumpem,
  przy okazji warto zauważyć, że i Trump i Clinton mają córki poślubione z żydami.

  If he can rein in the most pro-West Zioligarchs, cause if he can't, Sobchak may as well be president and turn the whole thing into a reality show like the US with their fake choice between the queen of al-Qaeda Clinton and Bibi's pawn Trump, both of whom have daughters married to Israelies by the way.
 • Grudinin drugi
  Ciekawe czy będzie premierem przyszłego rządu.
  Prezydent Putin i premier Grudinin z radykalnym pro socjalnym programem.
 • @stanislav 11:40:55....tego typu stwierdzenia oprócz tego, że są swego rodzajem potwierdzeniem intelektualno-narodowego
  kapitulanctwa( to pan Jacniacki może robić na swój prywatny rachunek)..."""

  Tak, piszę na prywatny rachunek.
  Właściwiej to precyzyjniej będzie , że na własną odpowiedzialność.
  W swoim komentarzu nie pisałem , że żyjemy w Polin, lecz , że w państwie niesuwerennym.

  Mycki na głowach noszą przywódcy ideologiczni j wiekszości naszych rodaków.
  Tak więc Pański postulat nie jest sarkazmem. Jest realizowany od bardzo dawna.

  Przez wiele lat myślałem, ze rzymscy katolicy w naszym kraju sa gwarantem niepodległości.

  Uważam , że się myliłem.

  Proszę porozmawiać z rodziną, znajomymi, czy w sytuacji konfliktu celów politycznych zachowają lojalność do Watykanu czy państwowości polskiej?

  Może Pan pietnować kogo chce i ile chce.
  Będzie to tak samo skuteczne, jak klątwy Watykanu na jagiellońskie królestwo lub na zwolenników Lutra....

  Ani współcześni Polacy ani Rosjanie, ani inni słowińscy ludzie nie odniosą sukcesów politycznych z głowami w przeszłości...

  A o przyszłości nie rozmawia się z założeniami, że ideologia sprzed kilku tysięcy lat z innego obszaru cywilizacyjnego ma być fundamentem dla politycznych konstrukcji relacji słowiańskich.

  Religie i formy obrządków stworzyły z dorosłych mężczyzn i kobiet rzesze osobników niezdolnych do myślenia na "własny rachunek'.
  O osobistej odpowiedzialności nawet nie wspomnę.

  Polin jest faktem politycznym .
  I nie od dziś, a od wielu wieków.
  Zamykanie na to oczu nie jest kapitulanctwem.
  Jest chodzeniem po omacku od ściany do ściany, budowanej przez ideologów Polski katolickiej.
 • @stanislav 13:34:59
  ,, Chciałem zauważyć, że rozmawiamy ie o Francji,,

  Oczywiście nie o Francji .. Dałem tylko najnowszy przykład Francji , gdzie prezydent sam oficjalnie przyznaje się iż jest tylko marionetką .

  przytoczę .. ,,Pana Jacniackiego figura retoryczna jest efektowna i w wielu aspektach trafna, jednakże nie we wszystkich. Dlatego tego typu stwierdzenia oprócz tego, że są swego rodzajem potwierdzeniem intelektualno-narodowego kapitulanctwa( to pan Jacniacki może robić na swój prywatny rachunek), to są niedopuszczalnym błędem politycznym...a to już winno być napiętnowane. ,,
  Rozumiem ze zgadzasz się z nim z tym , że tak naprawdę obecnie mamy gówno do gadania .
  Ale nie możemy o tym głośno mówić ..bo to kapitulanctwo , a najlepiej ocenzurować .
  Obecnie mamy taki festiwal , kto to jest prawdziwym patriotą ... piękne słowa tu nic nie zmienią i nie są w stanie zakląć rzeczywistości .
  Jeśli chodzi o samą notkę .. podpisuję się pod nią ... puki co musimy czekać na globalne zmiany ... Piskorskiemu też się wydawało ze może być inaczej , jak na razie .. nie wie za co siedzi.
 • PILNE:
  PILNE: Nie mam czasu na tłumaczenie i edycje.. Puściłem przez automat. Przeczytajcie i weryfikujcie!

  W Syrii ruszyło. "Pojedynek Rosja-USA w Syrii ogłoszony oficjalnie.(--)".
  Niedziela, 18 marca
  Materiał stanowi kontynuację doniesienia PILNE: Materiał jest kontynuacją wiadomości PILNIE: Zauważone cyngle rakiet OBRONY przeciwlotniczej w pobliżu bazy lotniczej Хмеймим. Materiał jest aktualizowana. Ponieważ nowych informacji jest dużo, nasi czytelnicy, które także używają, aby wyświetlić urządzenia mobilne, skarżą się na powolne ładowanie strony. Dlatego aktualizacje sytuacji w Syrii będą publikowane tutaj.

  AKTUALIZACJA, 18.03/18 12:45

  Jak donoszą lokalne media w USA, w stanach karolina Północna i Wirginia w przeddzień było pilne powiadomienie kierowców ciężarówek i pojazdów prywatnych, aby "nie пугались" i "nie przeszkadzały wojskowym".

  Rzecz w tym, że przez cały weekend 17-18 marca do 200-t мильному trasie w ramach niektórych "nauk" autostradą zjednoczonych zaplanowana jest przerzut sprzętu wojskowego w niespotykanych ilościach:

  Technika jedzie do portów, gdzie załadowany na okręty desantowe. Według oficjalnej legendy: "to będzie jedno z największych ćwiczeń wdrażania statków w ciągu dziesięcioleci".

  AKTUALIZACJA, 18.03/18 13:15 "Rosyjski szef sztabu został oficjalnie poinformowany Stanami Zjednoczonymi o tym, że w ciągu najbliższych 48 godzin Pentagon zacznie operację militarną w Damaszku. Z kolei Moskwa poinformowała o tym Teheran".

  Syryjscy wojskowi w okolicy Damaszku rozpoczęli ewakuację niektórych najważniejszych obiektów.

  Tymczasem Iran, na wniosek rosyjskich wojskowych, w ciągu nocy wysunął do sądu perskiej zatoki brzegowych baterii

  Jak już pisaliśmy wcześniej, w zatoce działa АУГ, na czele z USS Theodore Roosevelt:

  Technicznie, w przypadku rozpoczęcia działań wojennych, rosyjskie Tu-22, przelatując nad terytorium Iranu spowodują wpływ na АУГ z wykorzystaniem konwencjonalnych amunicji

  W tym samym czasie jednoczesny atak АУГ irańskimi противокорабельными rakiet przy wsparciu irańskich bojowników i rosyjskich bombowców nie pozostawia USS Theodore Roosevelt żadnych szans. Czy amerykanie postanowili w ofierze jako pretekstu do bardziej globalnego agresji z użyciem broń masowego rażenia?

  Śledzimy rozwój wydarzeń
  Источнк:
  https://dimpenews.com/2018/03/17/%CE%B5%CE%BA%CF%84%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%BF-%CF%...
  -------------------
  Дуэль "Россия-США" в Сирии объявлена официально. Дождались.
  воскресенье, 18 марта, 2018 - 15:18
  Материал является продолжением сообщения СРОЧНО: Замечены пуски ракет ПВО возле авиабазы Хмеймим. Материал обновляется. Поскольку новой информации приходит много, наши читатели, использующие для просмотра мобильные устройства, жалуются на медленную загрузку страницы. Поэтому обновления ситуации по Сирии будут выкладываться здесь.

  ОБНОВЛЕНИЕ, 18.03/18 12:45

  Как сообщают региональные медиа США, в штатах Северная Каролина и Луизиана накануне было срочное оповещение водителей грузовиков и частных транспортных средств, чтобы они “не пугались” и “не мешали военным”.

  Дело в том, что в течении выходных 17-18 марта по 200-т мильному маршруту в рамках неких “учений” по автомагистралям штатов запланирована переброска военной техники в беспрецедентных количествах:

  Техника едет к портам, где грузится на десантные корабли. По официальной легенде: “это будет одно из самых больших упражнений по развертыванию морских судов в течение десятилетий”.

  ОБНОВЛЕНИЕ, 18.03/18 13:15 “Российский начальник штаба был официально проинформирован Соединенными Штатами о том, что в течение ближайших 48 часов Пентагон начнет военную операцию в Дамаске. В свою очередь Москва проинформировала об этом Тегеран”.

  Сирийские военные в районе Дамаска начали эвакуацию некоторых важнейших объектов.

  Тем временем Иран, по просьбе российских военных, в течении ночи выдвинул к Персидскому заливу береговые батареи

  Как мы уже сообщали ранее, в Персидском заливе действует АУГ во главе с USS Theodore Roosevelt:

  Технически, в случае начала военных действий, российские Ту-22, пролетев над территорией Ирана нанесут удар по АУГ с использованием конвенционных боеприпасов

  В то же время одновременная атака АУГ иранскими противокорабельными ракетами при поддержке иранских истребителей и российских бомбардировщиков не оставляет USS Theodore Roosevelt никаких шансов. Неужели американцы решили принести его в жертву в качестве повода для более глобальной агрессии с применением ОМП?

  Следим за развитием событий
  Источнк:
  https://dimpenews.com/2018/03/17/%CE%B5%CE%BA%CF%84%CE%B1%CE%BA%CF%84%CE%BF-%CF%...
 • @Oscar 12:24:19... Polak Katolik ... jest bez szans. ...
  Taka jest prawda.

  Nie ważne, czy nam się podoba , czy nie.
  2+2=4

  Nie można być jednocześnie zwolennikiem samodzielnej Polski i lojalności wobec Watykanu.

  Trzeba cos wybrać, aby nie rozwalić swojego mózgu.

  Ponieważ taki wybór skutkuje bardzo istotnymi zmianami systemowymi, większość rodaków rezygnuje z podjęcia decyzji.
 • WPS
  Wyniki i pierwsze komentarze:

  https://www.vesti.ru/election2018/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031