Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 2305 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Jakim prawem i kto zdjął artykuł wraz z komentarzem?!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. Art. 54. Zasada wolności poglądów

Administrator tej strony przed chwilą zdjął artykuł wraz z komentarzem,  zamieszczony pod tytułem: 

Le Pen w Moskwie: USA potrzebują konfliktu w Europie

 Tym  samym administrator dopuścił się naruszenia konstytucji RP, która jest najwyższym prawem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.  Przypominam administratorowi i właścicielowi tej strony brzmienie art. 54 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej

 

 
1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

Objętych cenzurą prewencyjną Polaków ciekawych treści artykułu kieruję pod adres: Neon 24


 
 
 
 


 
 

 
 
 


 
 
 

KOMENTARZE

 • Element administrujący zablokował możliwość oceniania - wynika stąd, że element administrujący jest rusofobiczny
  Le Pen w Moskwie: USA potrzebują konfliktu w Europie

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2017/03/lepen_moskwa.jpg

  Stanom Zjednoczonym potrzebny jest konflikt zbrojny w Europie, dlatego Waszyngton chce dozbrajać Ukrainę. Z takim oświadczeniem wystąpiła na forum Dumy Państwowej liderka Frontu Narodowego, kandydatka na urząd prezydenta Francji Marine Le Pen, która przyjechała do Moskwy na zaproszenie komitetu do spraw międzynarodowych.

  Le Pen ma — jak mówi — swój własny punkt widzenia w kwestii Ukrainy, który rozmija się z tym, jaki wyznaje francuski establishment i wielu działaczy politycznych. Liderka Frontu Narodowego podkreśliła, że nigdy nie sprzeniewierzyła się swoim słowom i nie zmieniała opinii.

  „Co się tyczy sytuacji na Ukrainie, byłam jednym z nielicznych polityków we Francji, którzy bronili własnego punktu widzenia, zbieżnego z rosyjskim (…) Od początku trwania tego konfliktu moje stanowisko pozostaje niezmienne”.

  Le Pen zauważyła, że zawsze zwracała uwagę na niejednoznaczną rolę Unii Europejskiej w rozwoju i narastaniu konfliktu na Ukrainie ocenianego w kategoriach wojny domowej.Francuska polityk zauważyła, że nie była odosobniona w swojej ocenie, jednak wraz z początkiem kampanii wyborczej we Francji wielu spośród tych, którzy myśleli podobnie jak ona zmienili swoją pozycję, kierując się własnym interesem. Przez to Paryż ma dziś do czynienia z nielegalną władzą w Kijowie.

  „Dziś zmuszeni jesteśmy do kontaktów z rządem, który nielegalnie doszedł do władzy w rezultacie „rewolucji na Majdanie” i wystawia dziś cywilów z Ługańska i Doniecka na bombardowania. To zbrodnia wojenna, która powinna wywołać oburzenie tych samych obrońców praw człowieka, którzy ciągle występują we francuskich mediach ze zgoła innymi oświadczeniami” — powiedziała Le Pen.

  USA chcą wojny

  Zdaniem liderki Frontu Narodowego niestabilność w swojej wschodniej części Europa zawdzięcza w pierwszej kolejności Stanom Zjednoczonym.

  „Uzbrajając Ukrainę, USA mają na celu sprowokowanie prawdziwej wojny w Europie. USA chce rozciągnąć strefę NATO do rosyjskiej granicy. Waszyngton od wielu lat stara się wzmocnić swoje wpływy w Europie Wschodniej” — oświadczyła Le Pen.

  W tym celu USA ciągną Ukrainę do NATO, czemu nie sprzeciwiają się francuskie władze, „będące na usługach” Stanów Zjednoczonych.Sankcje jako narzędzie szantażu

  W tym kontekście Le Pen uznaje za błąd i nierozsądne posunięcie europejskie sankcje przeciwko Rosji.

  „Co się tyczy sankcji i mojego do nich stosunku, zawsze byłam ich przeciwniczką. Uważam, że to niesprawiedliwe i, co więcej, głupie” — zauważyła polityk.

  Le Pen podkreśliła konieczność zniesienia ograniczeń będących przeszkodą w dialogu z Rosją.

  Walka z terroryzmem

  Zdaniem Le Pen, naprawa stosunków między Moskwą i Paryżem ułatwi osiągnięcie sukcesów w walce z międzynarodowym terroryzmem.

  „Francja już teraz niesie ciężkie brzemię walki z fundamentalizmem, a Rosja wnosi niewątpliwy wkład wzwalczanie tego fundamentalizmu. W celu pokonania tych przeciwności nasze dwa narody muszą połączyć wysiłki i dać im należyty odpór” — powiedziała francuska polityk.

  za:https://pl.sputniknews.com/swiat/201703245109773-Le-Pen-spotkanie-Putin-Kreml-USA-Ukraina/


  Putin spotkał się z Marine Le Pen

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2017/03/lepen_putin.jpg

  Rosja przywiązuje dużą wagę do relacji z Francją, ale w żadnym wypadku nie zamierza wywierać wpływu na wybory prezydenckie w tym kraju – oświadczył Władimir Putin na spotkaniu z kandydatką na urząd prezydenta Francji Marine Le Pen.

  „Przywiązujemy ogromną wagę do relacji z Francją, a jednocześnie staramy się utrzymywać równe relacje zarówno z przedstawicielami urzędującej władzy, jak i z przedstawicielami opozycji” — powiedział szef państwa rosyjskiego podczas spotkania z Le Pen na Kremlu.

  „W żadnym wypadku nie chcemy wywierać wpływu na aktualny przebieg zdarzeń, ale zastrzegamy sobie prawo do kontaktów ze wszystkimi przedstawicielami wszystkich politycznych ośrodków w kraju tak, jak robią to nasi partnerzy w Europie i w USA” — dodał Putin.

  Marine Le Pen natomiast oświadczyła, że Rosja i Francja powinny zacieśnić współpracę w szczególności w sferze walki z terroryzmem i wymieniać się danymi wywiadowczymi.

  „Niestety, mamy do czynienia nie tylko z masowymi, ale też z jednostkowymi atakami. Pamiętamy też, co zdarzyło się parę dni temu w Wielkiej Brytanii. Myślę, że nie zaszkodziłaby wymiana danymi wywiadowczymi między naszymi krajami” — powiedziała Le Pen.

  za:https://pl.sputniknews.com/swiat/201703245108733-Putin-Le-Pen-spotkanie/

  _________________________

  МОСКВА, 24 мар — РИА Новости. Россия и Франция должны объединить свои позиции в борьбе с глобальными проблемами – глобализмом и исламским фундаментализмом, которые угрожают миру и национальному самоопределению стран, заявила в пятницу кандидат в президенты Франции, лидер французской партии „Национальный фронт” Марин Ле Пен на заседании комитета ГД по международным делам.  „Новый мир, который возникает сейчас на наших глазах, уже сталкивается с двумя гигантскими вызовами – это глобализм и это исламский фундаментализм, которые наносят удары по миру и безопасности посредством террористических актов”, — сказала Ле Пен, которая в настоящее время находится с визитом в Москве.

  Ле Пен пояснила, что под „глобализмом” она подразумевает ситуацию, когда вся торговля должна быть жестко урегулирована и „при этом дается карт-бланш тем, кто хочет диктовать эти правила под себя”. А под „фундаментализмом” она имеет в виду ситуацию, в которой в угоду враждебной политике, страны меняют свою позицию.

  za: https://ria.ru/politics/20170324/1490729554.html  На встрече в Кремле с кандидатом в президенты Франции Марин Ле Пен российский лидер отметил, что Россия, как и другие страны, неоднократно подвергалась террористическим атакам. „Буквально сегодня на Северном Кавказе, в Чечне у нас тоже произошло тяжелое событие, было атаковано одно из подразделений нашей Национальной гвардии террористами”, — сказал Путин.

  „Все мы живем в таких очень сложных условиях. Мы должны осознать, наконец, реальность этой опасности и объединить усилия в борьбе с терроризмом”, — обратился президент РФ к Ле Пен.  za:https://ria.ru/politics/20170324/1490745654.html


  Notowania kandydatów na prezydenta Francji

  РИА Новости публикует рейтинг кандидатов в президенты Франции. Графики обновляются еженедельно, а ближе к выборам, с 10 по 23 апреля, показатели будут обновляться ежедневно. Инфографика включает открытые данные опросов трех крупных исследовательских компаний IFOP, IPSOS, OPINIONWAY, а также показатели исследований соцсетей компанией Brand Analytics, и показывает общественные настроения на текущий момент.  Рейтинг кандидатов в президенты Франции

  IFOP, IPSOS, OPINIONWAY, BRAND ANALYTICS
  За какого кандидата вы проголосовали бы в первом туре президентских выборов 2017?

  значения в %
  1
  Марин Ле Пен

  Марин Ле Пен
  Национальный фронт – 26%
  2
  Эммануэль Макрон

  Эммануэль Макрон
  Движение „Вперед!” – 25,5%
  3
  Франсуа Фийон

  Франсуа Фийон
  Республиканцы – 17,5%
  4
  Жан-Люк Меланшон

  Жан-Люк Меланшон
  Левая партия – 11,5%
  5
  Бенуа Амон

  Бенуа Амон
  Социалисты – 11,5%
  6
  Николя Дюпон-Эньян

  Николя Дюпон-Эньян
  „Вставай, Франция” – 5%

  Дата публикации 21.03.2017

  za:https://ria.ru/infografika/20170220/1488397088.html
 • @Rzeczpospolita 17:42:54
  Kupuję ten " element administujący". Świetne określenie!
 • jaki wpływ na Maryśkę ma
  chazarski element w jej kroczu ?
 • @kfakfa 18:34:02
  Z pewnością niebawem się przekonamy.
  Fakt, FN jest mocno zażydzony.
 • Ponieważ Czytelnicy doceniają naszą publicystykę w drodze rewanżu przytoczę żart
  Do fryzjera wszedł klient, zamówił golenie i strzyżenie. Szef zakładu polecił młodemu adeptowi fryzjerskiego fachu wykonać zamówienie.
  Młodemu fryzjerowi ze zdenerwowania trzęsły się ręce - to jego pierwsza robota.
  Pech chciał, ze skaleczył klienta. Szef bez namysłu strzelił go w pysk. Za chwilę sytuacja się powtórzyła i tak kilka razy. Młody fryzjer tak się zdenerwował, że aż obciął klientowi ucho i błagalnie prosi: panie schowaj pan to ucho, bo ten skurwysyn mnie zabije.

  Otóż, Szanowni Czytelnicy,
  może już nie czytajcie tekstu "stanislava", nie, nie dlatego, że któregoś z nas zabiją, ale usuną ten tekst także z "lochu".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930