Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
807 postów 4231 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Jerzy Targalski „resortowa sierota” donosi na narodowców.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Małe i duże kłamstwa Jerzego W.Targalskiego można by spuścić z wodą gdyby nie drugie ich dno

 

 
targalski
Syjonistyczna agentura dwoi się i troi, aby wtłoczyć do głów Polaków myślenie w kategoriach życia w oblężonej twierdzy zagrożonej przez nieuchronny atak agresora… ze Wschodu oczywiście.
Ale myliłby się ten kto by w owych Hunach dopatrywał się zdziczałych rezunów z batalionów Azow, Ajdar, czy Dniepr, opłacanych przez zawsze skorych do „inwestowania” w przelewanie słowiańskiej krwi  naszych braci starszych w wierze judeo-chrześcijańskiej, tym razem z ich matecznika na „zielonej „, a raczej czerwonej od krwi Ukrainie”, takich jak Kołomojski, Firtasz, Pinczuk, Achmetow, Poroszenko i inni
Zamiast bić na alarm, że rozpasane i ogłupiałe „elity” PiSowskie z dziurawego worka budżetowego szuflami sypią dolary lub euro do przepastnych WORÓW (dosłownych i potocznych) , czyli żydowskich złodziei robiących teraz w biznesie ukraińskiej tożsamości narodowej, to pożal się boże „solidarnościowi kombatanci”, o KORowskiej  lub okrągłostołowej proweniencji  grzmią na alarm, że trzeba się zbroić, bo nadchodzi Putin, a jego „rozwiedczykiem” jest prezydent Łukaszenka.
Do grona tych heroldów zapowiadających „najazd rosyjski”  należy od dawna ” sierota resortowa”- Jerzy Włodzimierz Targalski. Ostatnio jakby było mało jego historyczno-politologicznej „przenikliwości” , którą wyssał z zasobów rodzinnej tradycji marksistowsko-leninowskiej,  jako syn aparatczyka PZPRowskiego, a także jako praktykujący sam w schyłkowej wierze marksistowsko-leninowskiej partii już „nowego typu”, bo taką była owa ( bezideowa,  PZPR w połowie lat 70-tych XX wieku, kiedy to student Jerzy Włodzimierz Targalski zasilił jej szeregi udając Wallenroda, chcącego od wewnątrz spenetrować i rozwalić „reżim komunistyczny”, z którego żył jak z dojnej krowy, wychwalając zalety marksizmu-lenninizmu jego ojciec – historyk Jerzy Targalski, członek PZPRod 1952, redaktor naczelny kwartalnika „Z Pola Walki”.
Targalski ( pseudo organizacyjne Józef Darski, dobrze, że nie przybrał pseudo-Trocki, choć narzuca się pewne podobieństwo  antropologiczne obu wspomnianych bohaterów walki o „sprawiedliwość społeczną)  zapewne targany troską o Polskę i Polaków, jak każdy KORowiec, poszedł tropem polskich narodowców, którzy jego zdaniem spiskują z Putinem, aby obalić zapewne rządy „dobrej zmiany”.
W swym zapale tropiciela spiskowców Jerzy Targalski posłużył się także stowarzyszeniem Wierni Polsce Suwerennej:
 
” Luiza Dołęgowska, Fronda.pl: Jak Pan sądzi, czy Białorusin Aleksander Usowski, którego rzekome kontakty z posłem rosyjskiej Dumy Zatulinem ujawniają hakerzy, stanowi zagrożenie i na ile te materiały są wiarygodne?
Dr Jerzy Targalski: Chodzi o skrajne środowiska nacjonalistyczne, które chcą zbudować swoją pozycję na sojuszu z Rosją przeciwko Stanom Zjednoczonym, Ukrainie, a często też bazują na skrajnym antysemityźmie.Uważam, że cała sprawa jest absolutną fałszywką, dlatego, że żaden Białorusin nie jest potrzebny. Ludzi, którzy z nienawiści do Ukrainy, Ameryki – generalnie Zachodu – chcą służyć interesom rosyjkim przeciwko Polsce są u nas całe hordy.
Do tego należy dodać cwaniaków, którzy chcą zaistenienia na scenie politycznej właśnie kierując się do takiej grupy docelowej. I to są naturalne środowiska odbierające rosyjską propagandę, które w sposób naturalny chcą służyc Rosji, bo w tym widzą swoją przyszłość i tutaj żaden Białorusin jest do niczego niepotrzebny, bo jeśli chodzi o kontakty, to oni mają kontakty bezpośrednie. Jeśli pan Adam Śmiech ze skrajnie antysemickiej grupki Wierni Polsce Suwerennej jest członkiem władz ruchu panslawistycznego w Moskwie, to po co tutaj jakiś Białorusin. To są po prostu wymysły. Może na Białorusi jakiś cwaniak znalazł pomysł, doszedł do wniosku, ze Rosja jakieś pieniądzw wyciągnie, ale moim zdaniem jest to mało możliwe, bo takie sprawy załatwia się na poziomie oficera prowadzącego w stopniu kapitana- maksimum. To wszystko – i Białorusin nie jest tu do niczego potrzebny.”
Otóż muszę sprostować na wstępie kłamstwa Jerzego Targalskiego, co też uczyniłem na profilu facebookowym portalu Fronda.pl :
” Paweł Ziemiński Oświadczam, że zawarte w cytowanym wywiadzie dziennikarki portalu fronda.pl z dr Jerzym Targalskim informacje, których źródłem jest pan Targalski – jakoby pan Adam Śmiech był członkiem stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej, są kłamstwem. Pan Adam Śmiech nie jest i nigdy nie był członkiem stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej chociaż występował jako gość w dyskusjach politycznych na zaproszenie redakcji studia WPS Production, będącego inicjatywą medialną stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej. Kilkakrotnie pan Adam Śmiech podpisywał się, ale zawsze jako niezależny publicysta i redaktor naczelny portalu jednodniowka.pl, pod różnego rodzaju apelami, oświadczeniami lub listami otwartymi, których sygnatariuszami byli także przedstawiciele stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej.” (patrz: https://www.facebook.com/frondaPL/?fref=ts )
Te małe i duże kłamstwa Jerzego W.Targalskiego można by spuścić z wodą gdyby nie drugie ich dno polegające na próbach insynuowania związku tych „skrajnie antysemickich narodowców ” z WPS z jakimiś wykreowanymi przez ” żydowski wallenrodyzm” spiskowcami rosyjskimi,  planującymi zapewne obalić siłą ustrój „PiSowskiej Rzeczypospolitej”, na której straży stoi dzielny KORowiec Antoni Macierewicz i gigant polskiej myśli i polityki ” suwerenistyczno-narodowej” Jarosław Kaczyński.
PZ
 
Zainteresowanych odsyłam do :
 
więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/03/01/jerzy-targalski-resortowa-sierota-donosi-na-narodowcow/
 
 

KOMENTARZE

 • Do żyda Jerzego Targalskiego !!!
  Słowianie cytuje żyda Targalskiego !

  [ Dr Jerzy Targalski Chodzi o skrajne środowiska nacjonalistyczne, które chcą zbudować swoją pozycję na sojuszu z Rosją przeciwko Stanom Zjednoczonym Ukrainie, a często też bazują na skrajnym
  antysemityźmie. ] koniec cytatu !
  !
  panie Targalski ! czy w konstytucji jest zapisane że przyjazń z USA jest wieczna i Obowiązkowa ?
  !
  panie Targalski ! czy w konstytucji jest zapisane że nie można przyjaznić się z Rosją Rosjanami Polakom ?

  Ja Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach odpowiadam panu i wszystkim żydom w Polsce , że prawo w Polsce nie zabrania nam Słowianom przyjaznić sie z Rosją i Rosjanami

  ! WIĘC BĘDZIEMY SIĘ PRZYJAZNIĆ Z ROSJANAMI ! a jak wam się żydom nie podoba to macie swój Izrael nikt was w Polsce siłą nie trzyma !
  !
  CZY WYRAŻAM SIĘ JASNO żydzi ? !
 • Rozpisałeś się.
  Ja osobiście tą notkę zamknął bym w jednym słowie - Menda.
 • Tate Jerzego Targalskiego, też Jerzy:
  Studiował historię na Uniwersytecie Łódzkim w latach 1949-1953. Jeszcze jako student został zastępcą asystenta w Katedrze Historii Powszechnej w Zakładzie Historii Starożytnej, gdzie pracował do 1953. Od 1953 pracownik Katedry Marksizmu-Leninizmu na Wydziale Ekonomii Politycznej UŁ[1]. Od 1952 roku działacz PZPR, kierownik szkolenia ideologicznego w ZMP. Od 1961 w Warszawie, wykładowca marksizmu-leninizmu na Uniwersytecie Warszawskim, prowadził także szkolenia partyjne. W 1968 krytycznie odniósł się do wzniecania antysemityzmu podczas tzw. „wydarzeniach marcowych”. W latach 1961-1968 pracował w Zakładzie Historii Partii przy KC PZPR, następnie w Instytucie Historii Polskiej Akademii Nauk. W latach 1964-1967 był członkiem redakcji kwartalnika „Z Pola Walki”. Jego badania naukowe dotyczyły historii początków polskiego ruchu socjalistycznego. Był konsultantem historycznym polskiego filmu biograficznego „Biały mazur” z 1979 roku w reżyserii Wandy Jakubowskiej, opowiadającego o Ludwiku Waryńskim[2]. Ojciec Jerzego Targalskiego.
  za: https://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Targalski_(ojciec)

  Ta syjonistyczna kreatura nie wie, że Polak Polaka nie będzie oskarżał o antysemityzm – bo w jakim celu miałby to robić?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:47:50
  http://m.ocdn.eu/_m/7d886973eace676aaf0887aa29bde2ed,18,255.gif

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031