Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
579 postów 2156 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Manifestacja przeciw sprowadzeniu US Army do Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

POLAKIEM JEST TEN, KTO MA SERCE POLSKIE, Z KTÓREGO WYCHODZĄ MYŚLI POLSKIE DLA WYPEŁNIANIA OBOWIĄZKÓW POLSKICH !!!

 

 
KPS_ksiązka
US Army Go Home!
 
Z A P R O S Z E N I E !
W dniu 21.01.2017 r. o godz. 12.00 przed gmachem Sejmu (ul. Wiejska 4/6/8) odbędzie się manifestacja, której zasadniczym celem jest sprzeciw sprowadzenia wojsk amerykańskich do Polski. Jest to następny, haniebny krok antypolskiej „elity”, która pozbywa się resztek suwerenności i niepodległości.
Ten nasz protest ma zapoczątkować stworzenie ogólnonarodowego ruchu oporu przeciwko unicestwieniu naszej Ojczyzny przez TARGOWICZAN. Pseudo politycy, którzy weszli w przestępczy, okrągłostołowy układ i przejęli podstępnie władzę w 1989 r. świadomie i z premedytacją niszczą naszą Ojczyznę i naród polski.
Zapraszam wszystkich Polaków, dla których niepodległa, suwerenna i wolna od wszelkiego zła Ojczyzna jest w ich sercu, jest ich marzeniem.
POLAKIEM JEST TEN, KTO MA SERCE POLSKIE, Z KTÓREGO WYCHODZĄ MYŚLI POLSKIE DLA WYPEŁNIANIA OBOWIĄZKÓW POLSKICH !!!
 
Jerzy Truchlewski( pełnomocnik zgromadzenia, tel.534 313 223)
członek ponadpartyjnego ruchu obywatelskiego Kongres Polski Suwerennej
członek Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej
 
więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/01/17/manifestacja-przeciw-sprowadzeniu-us-army-do-polski/
 
 

KOMENTARZE

 • WPS
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/07/09/bogactwa-naturalne-rzeczywisty-cel-obecnosci-wojsk-usa-w-polsce/


  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/08/07/rothschildowie-przejeli-kontrole-nad-polska/
 • Platforma szczuje na niezależnych posłów
  https://pbs.twimg.com/media/C2ZXliVWgAASg_O.jpg:large
 • Jak to się stało, że w ciągu ostatnich 20 lat przeciętny maturzysta osiągnął poziom niższy od ucznia V klasy szkoły podstawowej
  Mam przed sobą zbiór zadań do matematyki dla klasy V-VI szkoły podstawowej. Autorzy: Tadeusz Korczyc i Jerzy Nowakowski. Wydawnictwo WSiP 1985. Z tego zbioru korzystały moje dzieci. Chodziły do zwykłej, dzielnicowej, mocno skomunizowanej szkoły imienia Wojska Polskiego, razem z dziećmi lokalnego marginesu. Ani moje dzieci, ani dzieci marginesu, które przychodziły czasami do mnie z zadaniami z matematyki nie miały z ich zrozumieniem żadnych poważnych problemów.

  Daję zadanie z tego zbioru tegorocznym maturzystom, których douczam w ramach kursu przygotowawczego.

  Oto inkryminowane zadanie: „Doświadczenie polega na trzykrotnym rzucie monetą. Czy zdarzenie: wypadnie przynajmniej jeden orzeł jest tak samo prawdopodobne jak zdarzenie: wypadną dokładnie dwie reszki?”.
  Kiedy dziesiąta z kolei osoba deklaruje, że nie ma pojęcia jak to rozwiązać pokazuję okładkę książki. Ogólne niedowierzanie. „Jak to – to zadania dla szkoły podstawowej? Chyba jesteśmy idiotami”- samokrytycznie stwierdza jeden z kursantów. „Przez uprzejmość nie zaprzeczę” – odpowiadam zgodnie z najgłębszym przekonaniem.

  W tym samym zbiorze są zadania dotyczące wektorów na płaszczyźnie i w przestrzeni trójwymiarowej, elementy statystyki, nierówności z wartością bezwzględną. Większość tych zadań zdecydowanie przekracza możliwości maturzysty wybierającego obecnie egzamin na poziomie podstawowym.

  www.wyszperane.info/2017/01/15/jak-to-sie-stalo-ze-w-ciagu-ostatnich-20-lat-przecietny-maturzysta-osiagnal-poziom-nizszy-od-ucznia-v-klasy-szkoly-podstawowej-w-prl/
 • @PontoSarmata 23:49:53
  Jak to się stało? Ano, dogoniliśmy Zachód. Czyli przejechał walec ( tzw. demokracji) i wyrównał. Szkoła z placówki oświatowej przekształciła się w przechowalnię.
 • @PontoSarmata 23:49:53 & Lotna 05:52:33
  Prof. L.Turow (prezes Amerykańskie Towarzystwa Ekonomicznego, doradca ekonomiczny w gabinecie prezydenta USA): „Każdy system społeczny ma swoje mocne i słabe strony. Komunizm źle zarządzał gospodarką, lecz stworzył dobre systemy edukacji… Wyobraźmy sobie, że ktoś przeprowadziłby wszechstronny egzamin obejmujący wszystkich absolwentów w Ameryce…, a potem przeprowadził ten sam egzamin z mieszkańcami dawnego kraju komunistycznego. Jak wielu z nich uzyskało by na tym egzaminie wyższe oceny, niż przeciętny absolwent amerykańskiej szkoły średniej?. Odpowiedź brzmi: „nieskończenie wielu”- miliony ludzi wiedzą więcej niż przeciętny Amerykanin”. (http://docplayer.pl/ – str.23)

  W Polsce od 1989r. żydowskie władze realizują reformę edukacji zamieniającą nasz system w amerykański. Publiczna odległa szkoła (gimbusowa – już 60 tysięcy dzieci nie wypełnia obowiązku szkolnego! – tak było w roku 2004, a jak dzisiaj, pewnie gorzej), w przyszłości z bramką antyterrorystyczną przy wejściu, słabo kształcąca, ale dająca już solidny kontakt z przemocą i narkomanią. I prywatne szkoły dla wybranych z cenzusem majątkowym. Taki model trwale ograniczy konkurencyjność młodzieży. A prywatyzacja polskiej gospodarki na rzecz dużych, międzynarodowych, żydowskich korporacji niemal całkowicie eliminuje pracę wymagającą wiedzy.

  Na przeszkodzie rozwoju polskiej oświaty i nauki stoją ustalenia Traktatu Akcesyjnego do UE i aktualna polityka UE w dziedzinie nauki.

  Już w 2005 r. polscy parlamentarzyści z UE informowali, że większość środków na badania naukowe będzie przeznaczona dla placówek naukowych spełniających unijne wymogi, a są to uczelnie i instytuty najbogatszych państw UE. Potwierdza się, więc to, o czym była mowa na konferencji poświęconej nauce w UE, która odbyła się w Bristol (Wlk. Brytania) w marcu 2003r (biuletyn informacyjny AGH z Krakowa z 04.2003 r.) – że Polsce wystarczy tylko kilka wyższych uczelni.

  więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/08/nie-tylko-oswiatowy-sukces-zydowskich-rzadow-iiirp/

  Dla przypomnienia:
  do członkostwa w UE namawiał stojący nad grobem JPII w 2003r.: "Unia potrzebna Polsce, Polska potrzebna Unii"
  Prymas H.Muszyński domagał się jak najszybszego podpisania traktatu lizbońskiego, który ratyfikował L.Kaczyński.
  Traktat akcesyjny popierała niemal cała żydowska szumowina sejmowa, wszystkie partie.
 • WPS
  ВСЕПОЛЬСКАЯ АКЦИЯ ПРОТЕСТА ПРОТИВ ВВОДА ВОЙСК США В ПОЛЬШУ

  Вооруженные силы США, Go Home!

  ПРИГЛАШЕНИЕ!

  21.01.2017 г. в 12.00 перед зданием Польского парламента (ул. Wiejska 4/6/8) будет проходить манифестация, основной целью которой является противодействие ввода американских войск на польскую территорию. Это очередной, позорный шаг антипольской „элиты”, которая избавляется от остатков суверенитета и независимости.

  Это наш протест инициировать создание национального движения сопротивления против разрушения нашей страны по Тарговице. Псевдо политики, которые вошли в преступную систему и обманным путем пришли к власти в 1989 году, сознательно и намеренно разрушают нашу Родину и польский народ.

  Я приглашаю всех поляков, для которых независимое, суверенное и свободное от всякого зла Отечество – в их сердце, в их мечтах.

  POLAKIEM JEST TEN, KTO MA SERCE POLSKIE, Z KTÓREGO WYCHODZĄ MYŚLI POLSKIE DLA WYPEŁNIANIA OBOWIĄZKÓW POLSKICH !!!

  Ежи Truchlewski (tel.534 313 223)

  член движения за гражданские права Суверенного Конгресса польского,

  член Ассоциации Суверенной Польши

  za:http://zazubr.org/2017/01/19/31493/

  P.S.

  Panie Elenie Mazur bardzo dziękujemy !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031