Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
579 postów 2156 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

ZOR(R)O

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WŁADZA OKUPACYJNA W POLSCE ZAŁOŻYŁA POLAKOM SZNUR NA SZYJĘ.

 

 
zorro
   Sprowadzenie do Polski wojsk amerykańskich jest niczym innym jak założeniem sznura na szyję polskiemu społeczeństwu.
Podstępne przejęcie władzy przez okrągłostołowców w 1989 roku zapoczątkowało systematyczną kolonizację polski przez ponadnarodowe korporacje, w których dominuje kapitał amerykański. Tzw. władza w Polsce jest niczym innym jak delegatura tychże korporacji, posłusznie wykonująca każde ich polecenie. Gdyby było inaczej to będąc nawet największym tumanem nie wyprzedaliby niemalże całego majątku narodowego za przysłowiową czapkę śliwek. Nie wpisaliby do Konstytucji zakazu finansowania rozwoju polski poprzez Bank Polski. Nie wygoniliby z kraju ponad 3 mln Polaków biorąc w to miejsce Czeczenów, Ukraińców i czort wie kogo jeszcze. Nie wspieraliby banderowców w zbrojnym zamachu stanu na Ukrainie na polecenie jastrzębi wojny z USA. I wreszcie nie przygotowywaliby Polaków na wojnę z Federacją Rosyjską na polecenie międzynarodowej bandy finansowo korporacyjnej z siedzibą w Waszyngtonie, na Wall Street i w londyńskim city. 
   Czy założony Polakom sznur zdążymy odciąć przed jego zaciśnięciem i zagładą narodu polskiego? Czy znajdzie się jakiś ZORRO na koniu i odetnie ten sznur zanim nie będzie za późno? Władza okupacyjna w Polsce od lat prowokuje Rosję i prowadzi antyrosyjską propagandę urastającą do wojny propagandowej, której celem jest zdyskredytowanie Federacji Rosyjskiej i jej władz oraz sianie nienawiści pomiędzy naszymi narodami. Minister obrony z nadania okupanta otwartym tekstem mówi, że dozbraja Polskę na wojnę z Rosją. Pomimo tego, że powinien nim zająć się psychiatra to nie oznacza, że nie stwarza zagrożenia dla Polski i Polaków. Właśnie tym bardziej jako człowiek niezrównoważony i niespełna rozumu, całkowicie zależny od amerykańskiej mafii wojennej i jest wyjątkowo niebezpiecznym typem. Można nawet się zastanowić kto tak naprawdę gra pierwsze skrzypce we władzach okupacyjnych, Jarosław Kaczyński (Kalkstein) czy raczej psychopata Antoni Macierewicz (Singer), który ośmiesza nie tylko siebie ale całą Polskę.
   Nie będę porównywał okresu PRL-u z obecnym bo to oddzielny temat, jak również tamtych władz z obecnymi przybłędami ale należy zaznaczyć, zwłaszcza dla uświadomienia młodych Polaków, że całkowite dyskredytowanie tamtego okresu przez okrągłostołowych zdrajców podyktowane jest próbą zatarcia swojej zdrady oraz wymazanie z pamięci Polaków to, że wszystko co Polacy zbudowali w tamtym okresie ta banda wyprzedała dla swoich protektorów – dyktatorów finansowo korporacyjnych. Okrzyknęli się elitą narodu a w rzeczywistości są największym szambem w historii Polski.  Na najważniejsze stanowiska we władzach okupacyjnych w Polsce są dobierane osoby, które przeszły szkolenie w Waszyngtonie, Londynie i w Berlinie.  To właśnie stamtąd  pociąga się za sznurki marionetek w Polsce. Marionetki te realizują politykę na rzecz i na polecenie grupy decyzyjnej (bandy ludobójczej) w USA. Wszystko ustawione jest dla realizacji celów hegemona (USA) a konkretniej, dla wąskiej grupy przestępczej, dla której nic się nie liczy poza ich własnym dobrem i zdobyciem władzy nad światem.
   DLACZEGO ROSJA MIAŁABY ZAATAKOWAĆ POLSKĘ ?
– dla powiększenia swojej powierzchni ? Całkowicie niedorzeczne
– w celu karmienia Polaków? Jeszcze bardziej niedorzeczne, chociaż zrobiliby to gdyby była taka potrzeba humanitarna ale nie rusofobów zionących nienawiścią do wszystkiego co rosyjskie. Ta rusofobia wypaliła im te móżdżki tak bardzo, że zapomnieli o milionach Rosjan, którzy przelali krew w czasie II wojny światowej, w tym i na ziemiach polskich. Ich przyjaciółmi są teraz ukraińscy zbrodniarze, kontynuujący tradycje i zachowania banderowców, którzy nadal odgrażają się Polakom i wzorują się na S. Banderze – wyjątkowo okrutnej kanalii. Samo to, że bez żadnej żenady jechali na Majdan wspierać banderowców jest zbrodnią przeciwko narodowi polskiemu, której żaden Polak nie powinien im nigdy wybaczyć.
– a może Rosjanie zaatakują Polskę za szczekanie Macierewicza, Kaczyńskiego, Fotygi lub im podobnych? Nie, nie – takimi beznadziejnymi przypadkami Rosjanie się nie zajmują.  
– pewnie chcieliby przybliżyć Rosję do baz NATO-wskich (czytaj amerykańskich). Chyba jednak nie, bo mogliby mieć je jeszcze bliżej – na Ukrainie. A jakoś nie zabiegają o to.  
KOMU ZATEM POTRZEBNA JEST WOJNA?
Polakom? Z pewnością nie. Polacy mają dość walki ,,za wolność waszą i naszą”, zwłaszcza za tzw. ,,wolność waszą”. Polacy zbyt często walczyli w nie swoich wojnach i w nie swoich interesach. Zbyt często szli na śmierć ratując innych a w nagrodę otrzymywali jedynie pogardę. Taką pogardę jaką teraz raczą Rosjan władze okupacyjne w Polsce i zamulona, zmanipulowana część społeczeństwa polskiego –(chociaż z tą polskością to różnie bywa). To, co szykuje nam władza okupacyjna w Polsce, będąca na smyczy zachodu a zwłaszcza USA, jest niczym innym jak powtórką z historii i to wcale nie tak dalekiej. To ma być wojna w interesach obrzydliwie bogatych człekopodobnych, chcących utrzymać hegemonię, chcących władać światem, chcących posiąść wszystkie zasoby ziemi i tym samym zniewolić ludzkość, którą mordują nieustannie od zakończenia II wojny światowej. I zgadnijcie teraz gdzie tu jest nasze dobro, po co i za kogo mamy iść na rzeź? A tak w ogóle, dlaczego ludzie się mordują – czy zwierzęta tego samego gatunku mordują się tak jak ludzie? Czy ludzie nie są gorsi od zwierząt?
POLACY! CZY W ICH INTERESIE CHCECIE MORDOWAĆ ROSJAN LUB JAKIKOLWIEK INNY NARÓD ??? POLACY! CZY W ICH INTERESIE CHCECIE BYĆ MIĘSEM ARMATNIM I ZOSTAĆ UNICESTWIONYM NARODEM ??? Chętni na nasze tereny przebierają nogami od setek lat – i wcale nie są to Rosjanie.
CZY 4,5 TYŚ. ŻOŁNIERZY OKUPACYJNYCH PRZYJEŻDŻA DO POLSKI ABY NAS BRONIĆ PRZED WROGIEM UROJONYM, CZY MOŻE SPROWOKOWAĆ ROSJAN A JEDNOCZEŚNIE STAĆ ZA PLECAMI POLAKÓW I STRZELAĆ W TYŁ GŁOWY OPORNYM POLAKOM, KTÓRZY NIE ZECHCĄ MORDOWAĆ INNYCH SŁOWIAN. Dzisiejsi podżegacze wojenni to ta sama banda, która mordowała Polaków w Katyniu i innych miejscowościach na terenach ZSRR. To ta sama banda, która finansowała Hitlera. Tak, tak, nie pomyliłem się – to ta sama zbrodnicza banda kieruje dzisiaj wojnami i ludobójstwem co wówczas, mając innych podwykonawców. Wówczas byli to Niemcy teraz są międzynarodowi terroryści a i z Polaków chcą zrobić następców hitlerowców. Na tamtych świat mówi hitlerowcy a jak będzie mówił na Polaków – Kaczyści czy też nazwa będzie pochodziła od generalissimusa Macierewicza. Polski nie będzie a zleceniodawcy będą liczyli dolary lub szekle.
Polacy, czy jeszcze nie zapaliła się Wam czerwona lampka, komu potrzebna była wojna na Ukrainie, w Syrii, Iraku, Jugosławii, Libii, Afganistanie i w dziesiątkach innych krajów? Czy jeszcze nie zapaliła się Wam bardzo czerwona lampka po co i w czyim interesie macie zostać mięsem armatnim. Nie łudźcie się, że tu chodzi o Polskę, o Polaków. W tym wszystkim chodzi o interesy  hegemona i władzę nad resztką niewolników jaka pozostanie. Odpowiednią rolę odgrywają w tym akcie muzułmanie zalewający Europę. To również szczegółowo zaplanowana akcja.   
Czy chcecie aby cały świat zmienił powiedzenie, że Polak nie tylko przed szkodą ale i po szkodzie głupi. Mało to już razy Polacy zostali wymanewrowani przez ,,sojuszników,,  Działo i dzieje się tak dlatego, że Polacy są zaczadzeni, zmanipulowani, zapatrzeni na zdegenerowany, satanistyczny zachód i szukający wroga na wschodzie. Naród polski woli oddać władzę dla zdrajców, wszelkiej maści przybłędów aniżeli samym rządzić się we własnym kraju.
POLACY! Nie należy robić sobie wrogów wśród sąsiadów, zwłaszcza tych słowiańskich a przyjaciół czy sojuszników szukać tam,  gdzie ich nie ma i nigdy nie było.
POLACY! Czy nie nadeszła właśnie ta chwila, że należy podjąć zdecydowane działania w sprawie pokoju? Czy nie należy uruchomić w pierwszej kolejności ZORO? ZJEDNOCZONE ODDZIAŁY  RUCHU OPORU a jak i to nie pomoże to rozszerzymy na ZORRO. Czy mamy czekać aż okupant wraz ze swoimi przedstawicielami w Polsce zrobi z nas mięso armatnie?
Nie namawiam nikogo do krwawej rewolucji bo to samobójstwo (patrz Ukraina). Namawiam jednak do zjednoczenia się narodu dla najistotniejszych spraw. Dla obrony Polski przed największym naszym wrogiem, którym jest kasta polityczna działająca na szkodę narodu polskiego.
Zamanifestujmy naszą niezgodę na SPROWADZANIE WOJSK OKUPACYJNYCH DO POLSKI I PROWADZENIE POLITYKI ANTYPOLSKIEJ przez fałszywe elity. Manifestacja odbędzie się w dniu 21.01.2017 r. o godz. 12.00 w Warszawie przed gmachem Sejmu. Zamanifestujemy w sprawie pokoju dla Polski, Europy i świata. Zażądamy uwolnienia Mateusza Piskorskiego. Zażądamy uniewinnienia Piotra Rybaka. Przeciwstawimy się jastrzębiom wojny i władzy okupacyjnej w Polsce.
Jeżeli będzie nas tylko garstka to też warto. Będziemy powtarzać naszą akcję do skutku aż będzie nas setki tysięcy a może i miliony. Na manifestacji utworzymy komitet zarządzający i dalszy program działania, który opublikujemy we wszystkich dostępnych nam mediach – w kraju i zagranicą. ZOR(R)O ZWYCIĘŻY !
NIE DAJMY SIĘ UNICESTWIĆ LUDOBÓJCOM !!!
                                                                                                                                   Jerzy Truchlewski

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/01/09/wladza-okupacyjna-w-polsce-zalozyla-polakom-sznur-na-szyje/
 
 

KOMENTARZE

 • WŁADZA OKUPACYJNA W POLSCE
  Pragnę się skupić nad słowem "okupacyjna" .Przymiotnik ten ostatnio jest coraz częściej używany w odniesieniu do władzy,ale czy zasłużenie czy to tylko taka "figura retoryczna"
  Jesienią 1944 nijaki Henry Morgenthau https://pl.wikipedia.org/wiki/Henry_Morgenthau (żyd nawiasem mówiąc)
  opracował tzw Plan zapobiegający III WŚ zwany Planem Morgenthau
  Był to plan,co tu dużo mówić,ostatecznej likwidacji każdego niemieckiego państwa i narodu.
  Zakładał:
  -decentralizacje systemu bankowego
  -dezintegracje jednolitego systemu przemysłowego
  -demontaż zakładów produkcyjnych
  -zakaz handlu zagranicznego
  -redukcje importu,zakaz rybołówstwa morskiego,likwidacja produkcji nawozów sztucznych,wyrąb lasów
  -SUROWĄ POLITYKĘ FISKALNĄ
  https://en.wikipedia.org/wiki/Morgenthau_Plan
  Nie wiem jak tam kto,ale ja czytając założenia owego planu nie mogę oprzeć się wrażeniu że skądyś je znam.Ale skąd? ......Ależ-tak! oczywiście!
  toż to kwit esencja naszych ustrojowych przemian,naszych szczęśliwie przeprowadzonych reform,restrukturyzacji,modernizacji,itd.
 • żydzi Nie mamy zamiaru umierać za żydo-banderowska Ukrainę !!!!
  PIS i Kaczyński marnie skończy z ta żydo-amerykańska awanturą !!!
  Rasputin wykończył cara Mikołaja ! a Maciarewicz wykończy Kaczyńskiego
  !
  APEL DO POLAKÓW ! Nie dajmy sie Słowianie napuszczać na siebie w imię żydowskich interesów !!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031