Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
578 postów 2150 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Coroczna konferencja prasowa W.Putina

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tego nie zobaczysz w reżimowych mediach III RP

 

putin_2016
 
W dniu dzisiejszym, 23 grudnia 2016 r. odbyła się kolejna,  już dwunasta – konferencja prasowa prezydenta Federacji Rosyjskiej, W.Putina.
W konferencji wzięła udział rekordowa ilość ponad 1500 akredytowanych dziennikarzy i korespondentów rosyjskich i zagranicznych mediów.
 
https://www.youtube.com/watch?v=j43QS02WC4M

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/12/23/coroczna-konferencja-prasowa-w-putina/
 
 

KOMENTARZE

 • Oczywiscie wszystko bylo przygotowane w szczegulach.
  Mimo to jest podziw dla Putina za nauczenie sie wszystkiego na pamiec, nie popelnianie bledow i za wytrzymalosc psychiczno - fizyczna przy gadaczce 4 godzinnej.Super popis.
 • Super POPIS ?
  Coś tam Putin wspomniał o naszej tutce i dlaczego "na razie" jej nie odda...
  ~z sieci : "panie pootin gdyby w Polsce wydarzyła się POdobna katastrofa to PO ilu tygodniach wrzeszczałby pan na cały świat, że Polska coś ukrywa, bo nie chce oddać rooskiej własności, panie pootin niech pan odda ten wrak, pańscy przedstawiciele będą mieli dostęp do wraku tak jak Polscy prokuratorzy, co w tym wraku po 6 latach jest jeszcze do zbadania, czy przez 10 lub 20 lat to w/g pana wymaga dla śledztwa przebywanie polskiej własności na waszym terenie, czy może ten wrak to nie ten samolot a POdrzutek, albo że może wszystkie substancje Muszą wyparować, bo skoro pan mówisz o naciskach to znaczy, że była katastrofa anodinowska i ten wrak jest już wam Niepotrzebny, facet stań przed Polakami i powiedz nam prosto w oczy, to Polscy piloci i jakiś polityk spowodowali to wydarzenie, w związku z tym PO co trzymacie ten wrak, co wam powiedzą aluminiowe części ?"
 • Do żydo-chazara @provincjał 09:54:56
  Facet ! jaki z ciebie Polak ? jak ty jesteś żyd obcy nam Słowianom !!!
  świrujecie z tym wrakiem żydzi to Prezydent wam żydom nie odda !!
  i bardzo dobrze ! Prezydent Putin odda nam Polakom SŁOWIANOM jak dojdziemy do władzy w Polsce !!!!!! [ wrak oddamy na złom ]
  !
  żydzi jesteście najbardziej pogardzaną nacja na świecie ! wszyscy z odraząi z obrzydzeniem na was patrzą ! w Polsce jeszcze ukraińcy dorobili się pogardy i obrzydzenia !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Natalis Solis Invicti
 • @ele 12:23:50
  Lecz się ... !
 • @provincjał 13:13:01
  A po co ten wrak?
  Maciarewicz zna już wszystkie szczegóły.
 • @ele 12:23:50
  Z litości dla ciebie misiu więcej nic nie naPISzę, prostactwo jakie emanuje z tej twojej UDawanej słowiańszczyzny przypomina ukryte żydoskie obrzezane KOrzenie, ty dla MNIE jesteś najgorszym wrogiem Polski i Polaków !
 • @Robik 13:20:53
  Żartujesz ?
 • @staszek kieliszek 08:45:33
  Przy castro blednie.
  : )))
 • @provincjał 09:54:56
  W dodatku wyznawcy putina nie chca zauwazyc ze sam sobie zaprzecza.
  Z jednej strony mowinze wszystko juz wyjsnione a odpowiedzi znane sa od dawna, z drugiej mowi ze wraku nie moze oddac dopoki bedzie trwalo sledztwo...
  : )))
 • @provincjał 09:54:56
  — Padło też pytanie polskiego korespondenta TVN24 Andrzeja Zauchy o tym, czy oddanie wraku samolotu TU 154 jest decyzją polityczną. Jak Pan odebrał odpowiedź Władimira Putina?

  — Rosyjski prezydent odpowiedział zgodnie z procedurami, które istnieją obecnie w Federacji Rosyjskiej, że śledztwo trwa i odzyskanie z Rosji tego wraku jest w tym momencie niemożliwe. Chciałbym zwrócić uwagę na ważne dwa aspekty. Nie jest ważne, co powie prezydent Władimir Putin, nie jest ważne, co powiedzą inni przedstawiciele władz rosyjskich, w Warszawie, zwłaszcza przez obecny rząd będzie to zawsze źle odebrane. Ekipa, obecnie rządząca w Warszawie, zawsze będzie winiła Rosję za tragedię pod Smoleńskiem. Zawsze będzie to negatywny odbiór. Drugim aspektem, który należy podkreślić, jest pewnego rodzaju paradoks.

  Jeżeli Warszawa, zresztą słusznie, będzie dążyła do zwrotu wraku samolotu prezydenckiego, to powodzenie tej decyzji zależy w zasadzie od Warszawy, a nie Federacji Rosyjskiej. To zależy w bardzo dużej mierze od polityki, jaka jest kreowana w Polsce względem FR. Powiem tak, Rosja postępuje zgodnie z prawem rosyjskim, zgodnie z własnymi procedurami. Jeżeli Warszawa tego nie rozumie, jeżeli cały czas będzie prowadziła wrogą wobec FR politykę, to Rosja będzie kontynuowała swoje dotychczasowe działania.

  Jeżeli Polska zmieni swoje podejście do FR, to wówczas Rosja będzie bardziej skłonna do zmiany własnych procedur i przyspieszenia pewnych kwestii. Ale na to się nie zanosi. Dopóki obecna ekipa rządząca tego nie zrozumie, to kwestia zwrotu wraku będzie nadal w sposób bolesny jątrzyła stosunki polsko-rosyjskie i będzie to przede wszystkim wina Warszawy.


  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/polska/201612234493145-wazne-stwierdzenia-putina-konferencja-prasowa/
 • @provincjał 13:44:32
  Putin powiedział, że nie chce prowadzić dialogu z Unią Europejską przez pośredników.

  „Chcemy, żeby nasz europejski partner był niezawodny, silny, a przede wszystkim samodzielny. Jeśli mamy zwracać się do niego przez kraje trzecie, to rozmowa z nim przedstawia się niezbyt ciekawie” – powiedział Putin, odpowiadając na pytanie Andrzeja Załuchy z TVN 24. „Budowa relacji wewnątrz UE to nie sprawa Rosji, ale dziś ilość podlegających tam obowiązkowemu rozwiązaniu kwestii jest większa niż w czasie ZSRR” – dodał Putin.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201612234488734-putin-nie-chcemy-rozmawiac-z-europa-przez-posrednicy/
 • tzw. słowianofilom i miłośnikom ca/dyka/ra
  http://3.bp.blogspot.com/-dP_gpO9lvws/Uaibdq-cVqI/AAAAAAAAEmk/FtQo-AMH87U/s1600/jarput.jpg
  http://nowy-porzadek-swiata.blogspot.com/2013/05/putin-syjonista-i-mason-jako-goj.html
 • @stanislav 14:44:49
  I wszystko wam się wywróciło. Nasz samolot TU 154 M jest w rękach Rosjan. Oni będą prowadzić śledztwo , tak długo jak im się będzie chciało.
  Teraz Putin ma drugi samolot TU 154 do badania . Właśnie wpadł do Morza Czarnego. Jak na razie zginęło 93 osoby będące w samolocie.
  Sławni muzycy z Chóru Aleksandrowa.
  Podobno były usterki w samolocie .....
  A gówno prawda. Miał międzylądowanie kiedy leciał do Syrii. To wystarczyło zamachowcom .
  Ale czy będzie to podane że zamachowcy...śmiem wątpić. Rosja wiele zrobi aby nie podać żadnej prawdziwej wiadomości.
 • Episkopat powinien wystąpić o elementy wraku jako relikwie dla wsparcia profanacji Wawelu zwlokami katastrofalnej
  Putin wyartykułował szczerze motywacje podwładnych wielkiego Pureca ( bliźniaka prezessimusa z damą dla kopulacji in vitro łaskawą) odwiedzających kokpit, które były zbyt oczywiste żeby sami i o nich mówili w tak krytycznej sytuacji.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031