Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

„Judeopolonia”- film Edwarda Maciejczyka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poniższy reportaż jest niejako summą reporterską Edwarda Maciejczyka dotyczacą holocaustu narodu polskiego w wyniku działań syjonizmu i prób judaizacji życia społecznego w Polsce.

judeopolonia_duda
Z Edwardem Maciejczykiem osobiście poznałem się sześć lat temu, choć już wcześniej jego nazwisko, jako reportażysty narodowego było mi znane. W zasadzie powstanie WPS PRODUCTION, to efekt współpracy środowiska WPS z panem Edwardem.
Owocem naszej współpracy są takie reportaże, jak „Polacy na Białorusi”, ” Demokracja”, czy „Druga Japonia”. Jak sądzimy wniosły one sporo nowego spojrzenia na problemy współczesnej Polski, będącej pod administracją okrągłostołowej mafii politycznej, czyli sojuszu żydokomunistów z żydosolidarnościowcami – realizujących polecenia syjonistycznych mocodawców.
Staraliśmy się we wspomnianych reportażach ukazać mielizny i skundlenie polityki krajowej, jak i pełną dyspozycyjność  polskich prezydentów i rządów w relacjach międzynarodowych, głównie w odniesieniu do polityki wschodniej – wobec Rosji i Białorusi.
Trudnym do przeszacowania dorobkiem Edwarda Maciejczyka są  reportaże  dotyczące analizy źródeł i przebiegających na naszych oczach prób budowy na terenie współczesnej Polski – Judeopolonii, czyli podporządkowania państwowości polskiej – kultury, polityki, gospodarki i życia społecznego – tradycji judaistycznej i agresywnej polityce syjonistycznej.
Poniższy reportaż jest niejako summą reporterską Edwarda Maciejczyka dotyczacą holocaustu narodu polskiego w wyniku działań syjonizmu i prób judaizacji życia społecznego w Polsce.
Patologiczne żydowskie wybraństwo (od ponad stu lat definiowane jako syjonizm) prowadzi wielowiekową walkę ze Słowiańszczyzną, w tym z polskością.  Nie można już dłużej ukrywać, że Polacy są w stanie wyniszczającej wojny z syjonizmem. Albo ulegniemy, albo zwyciężymy.
Zachęcamy do obejrzenia reportażu „Judeopolonia” –  Edwarda Maciejczyka. Od autora uzyskałem zgodę do rozpowszechniania filmu oraz zachętę dla  wszystkich z Państwa do jak najszerszego zaznajamiania Polaków z tym filmem.


PZhttps://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/09/28/judeopolonia-film-edwarda-maciejczyka/więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/09/28/judeopolonia-film-edwarda-maciejczyka/

 

  

KOMENTARZE

 • z fejsiobuka
  pod znamiennym tytułem


  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=441716295998575&id=218251225011751

  nie komentuje ,tylko wklejam link
 • @Autor
  Film trwa prawie 2 godziny. Wysłuchałem (na razie) parę minut. Zapowiada się na świetni. Komentatorzy oraz ja podaliśmy linki do filmu i Pańskiego tekstu na moich blogach.
  5* + jeszcze dałbym 5* :)

  Pozdrawiam.
 • WPS
  Proszę pociąć ten film na osobne ( 3-4) odcinki i pozawieszać na osobnych kontach jako osobne filmy.
  Nale żzaładować film na własne serwery, należy zainstalować player na własnej stronie.

  Podobnie muszą uczynić wszyscy którzy chcą żeby film się wyświetlał pojutrze, tzn. zawiesić na własnym serwerze, alboo pociąć na kawałki i zawiesić na własnych kontach Youtube.

  WPS ma zgodę autora i może do własnej publicystyki wykorzystywać dowolne fragmenty wyjęte z całości.
 • @
  W 1939 roku była szansa, aby raz na zawsze odsunąć widmo Judeopolonii. Niestety została zmarnowana.

  Przy okazji, co Pan sądzi o możliwym układzie Polski z III Rzeszą?
  Niekoniecznie Polacy mieliby iść do ataku na ZSRR. Chodzi o to aby uniknąć represji ze strony Niemiec (oraz mniejszości narodowych) i pozwolić Niemcom rozprawić się z żydami, jeżeli tego rzeczywiście chcieli.
 • NIestety film się nie otwiera a...
  link otwiera stronę podobna do google.
  Dobrze by było, gdyby wstawił Pan link poprzez "przycisk" samootwierające się Hiperzłącze
 • @Jan Paweł 22:25:32
  Ten link powinien się otwierać:
  https://www.youtube.com/watch?v=NyRNmazI_Ms

  Są jakieś problemy z zamieszczaniem i otwieraniem filmów na Neon24.pl.
 • @Sukarno 20:41:58
  Odpowiem za kolegę.
  Porozumienie RP z IIIRzeszą było nierealne.
  Proszę pamiętać, że General Plan Ost (GPO), czyli plan zagłady Słowian został wcielony w życie jeszcze przed wybuchem wojny. W maju 1939 roku główny urząd SD utworzył komórki „Zentral Stelle” II/P (Polen), których zadaniem było sporządzenie list „osób przewidzianych do ujęcia w Polsce”. Plan zagłady Słowian miał inspiracje Międzynarodowego Żydostwa, które finansowało wojnę Hitlera.

  Nie istniał natomiast plan zagłady Żydów. W sierpniu 1933r. w Palestynie zostało zawarte między IIIRzeszą a Światową Organizacją Syjonistyczną porozumienie w myśl, którego IIIRzesza miała wszelkimi dostępnymi środkami (także przy pomocy zbrodni) zmusić Żydów do opuszczenia Europy i osiedlania się w Palestynie.
  O tym się nie mówi, ale w 1945r. wycofujący się na Zachód Niemcy likwidowali obozy koncentracyjne. Likwidacja polegała na wymordowaniu więźniów polskich. Żydzi byli wyprowadzani z obozów i kierowani na Zachód.

  Jedyny rozsądny kierunek polityki IIRP winien polegać na współpracy z ZSRR, w którym w latach 1930. rozpoczęto czystki żydowskie. Niestety, żydo-sanancyjne władze IIRP (agenci niemieccy: Piłsudski, Beck) prowadziły politykę zmierzającą do likwidacji Państwa Polskiego.
 • @Rzeczpospolita 00:33:25
  Dziękuję, pozdrawiam.
 • @Sukarno 20:41:58
  Szanowny Panie,
  w odpowiedzi wyręczył mnie w dużym stopniu Dariusz Kosiur. Podzielam w pełni jego pogląd. Dodam jedynie, że tzw. "rozprawa Niemców z Żydami" to mit , który powinien wreszcie zniknąć z publicznej debaty. Cały pomysł na system hitlerowskiego totalitaryzmu( łącznie z ludobójstwem wobec swoich współbraci, ale głównie wobec Słowian) był przecież autorstwa psychopatycznych elit żydowskich ( kilkunastu wiodących rodów żydowskich trzymających do tej pory w swych rękach światowe finanse i zarządy korporacji ponadnarodowych, czytaj ultra-żydowskich). Cała wierchuszka hitlerowska polityczna, to osoby w większości o korzeniach żydowskich: wprost żydowskiego pochodzenia, w połowie lub w ćwierci Żydzi. Polecam panu na ten temat chociażby : H.Kardel, Hitler założycielem Izraela, ( trzy wydania polskie: 1996, 2000, 2002) oraz S.Hongbing, Wojna o pieniądz, t.1 i 2 ( wydawnictwo Wektory). Polska w polityce Hitlera ( a w gruncie w planach polityki żydowskiej, podobnie jest obecnie) miała odgrywać jedynie rolę narzędzia do pokonania głównego przeciwnika, czyli Rosji. W przypadku II WS , wobec koncepcji ostatecznego rozwiązania kwestii słowiańskiej i wobec oporu Polaków oznaczało to eksterminacje w pierwszej kolejności Polaków. Wobec utrwalania przez sanacyjnych matołów w polskich głowach, archaicznej, samobójczej idei ( zauważonej trafnie przez Dmowskiego), że " "zmanipulowana większość bardziej nienawidzi Rosji niż kocha Polskę"- musiało dojść do tragedii Holocaustu Polaków i Słowian w czasie II WS. Ale o tej ofierze i naukach z niej nie wolno zapominać i z szaleńcami ( takimi jak obecnie PiS i hołota pomagdalenkow-okrągłostołowa i jej następcy, np. niejaki pan Morawiecki junior) należy walczyć za wszelką cenę, bo taka jest polska racja stanu.
 • @stanislav 16:13:45
  Co do Hitlera, to pozostanie on niejednoznaczną postacią.
  Trudno powiedzieć, na ile plan eksterminacji Słowian przez Hitlera to prawda, a na ile to żydowska propaganda.

  Pomysł o współpracy Hitlerem to nie tylko sanacja, to także koncepcja Władysława Studnickiego, nacjonalisty który dystansował się zarówno do sanacji jak i endecji.

  Skoro Hitler chciał tak eksterminować Słowian, to zastanawia mnie, czemu po jego stronie walczyły oddziały chorwackie, bułgarskie, serbskie, słowackie, a nawet rosyjskie.
  Polityka Polski w II wojnie światowej to tragiczna porażka, Sikorski to był szkodnik i to że sanacja to też były szkodniki nie oznacza że Sikorski i jego kumple (w tym Retinger) byli dobrzy. Polacy powinni podczas II wojny światowej olać tą bandę arystokratów i dogadać się jakoś z Niemcami.

  Współpraca z ZSRR nie wchodziła w grę gdyż mielibyśmy to samo co po II wojnie światowej. Inaczej się z nimi współpracuje na odległość (np. Indonezja) a inaczej gdy są oni tuż za wschodnią miedzą.

  Za sanacji można było krytykować żydów. Po II wojnie światowej stali się oni zagrożonym gatunkiem.

  Takie same niejednoznaczności jak wobec Hitlera są wokół Putina. U niego (Putina) kontrowersyjne jest czczenie Syjonistycznej Armii Czerwonej, która zniewoliła pół Europy żydowską supremacją (tak jak USA wprowadza "demokrację"), kary więzienia za negację holocaustu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031