Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
576 postów 2128 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

PiS kpi z prawa i sprawiedliwości

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy w końcu zrozumiemy, że wszystkie żydowskie partie oraz żydo-katolicki Kościół wyznaczają nam jedynie rolę osła jak na załączonym obrazku.

 

 
Ale przede wszystkim kpi z Polaków. Najbardziej z tych z nas, którzy kolejny raz dają się zwieść obiecankom, pozorom dbałości o narodowe polskie interesy, pozorom pobożności naczalstwa PiS.
Czy w końcu zrozumiemy, że wszystkie żydowskie partie oraz żydo-katolicki Kościół wyznaczają nam jedynie rolę osła jak na załączonym obrazku. I ciągle jeszcze zbyt wielu z nas daje się w tej roli obsadzić.
Już zaczynają pojawiać się w żydo-mediach oraz w internecie głosy pełne obaw: a co będzie, jeśli władza PiS zostanie obalona? Czy istnieje jakaś polityczna siła zdolna objąć rządy? Z pewnością nie istnieje w Polsce autentyczna, silna, polska, partia narodowa, ponieważ posiadająca pełnię władzy żydowska V kolumna uniemożliwia Polakom niezależną, polityczną, działalność – patrz: Stowarzyszenie WPS, partia Zmiana – brak sądowej rejestracji, a szef Zmiany, Mateusz Piskorski, bez dowodów winy i bez wyroku przetrzymywany w więzieniu. Oto demokratyczna IIIRP pod żydo-reżimem PiS.
Jednak wspomniane „głosy pełne obaw” prawdopodobnie zdają się rozumieć, że regres gospodarczy powodowany żydowskim kapitalizmem nabiera tak dużego tempa, że PiS może nie dotrwać do końca swojej kadencji. A kto wie, czy w trakcie żydo-rządów PiS, na północy naszego kraju, na granicy z Rosją, CIA i Mossad nie sprokurują nam wojny podobnej do tej w Donbasie. Więc „głosy pełne obaw” w rzeczywistości martwią się, choć nie formułują tych obaw głośno: czy w razie kolejnych, być może przedwczesnych, wyborów Polacy kolejny raz zechcą wystąpić w roli osłów -? Jak długo jeszcze pozwolą w tej roli się obsadzać, żeby targać wóz żydowskiego, zbrodniczego, kapitalizmu z żydowskimi pasożytami?
Dariusz Kosiur
 
 
wiecej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/24/pis-kpi-z-prawa-i-sprawiedliwosci/
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Dałem 1*, bo...
  ciągle miesza Pan pojęcia. Czy tego nie widać już gołym okiem, że polski Kościół RK, jest pod taką samą okupacją jak cała Polska?
  Przecież szeregowymi księżmi są Polacy z polskich rodzin, którzy zostali wykształceni na seminariach na których niestety wykładowcami są dawni (z lat 50-tych) studenci seminariów, zwerbowani tam ze środowisk NKWD i UB przez np takich ludzi jak Luna Brystygierowa, która sama zwerbowała podobno ok 200 studentów a potem, przed śmiercią... zdążyła się nawrócić. Jak to nawrócenie zostało TAM przyjęte, skoro to m.in ona spowodowała to zniszczenie naszego Kościoła, naszej Wiary, które Pan wyciąga na wierzch. Jeżeli dostała się do Czyśćca, to pewnie, bardzo, bardzo długo tam, na samym dnie posiedzi.
  Zachęcam do refleksji, bo obawiam się że wylewa Pan dziecko z kąpielą.
 • @Jan Paweł 15:24:26
  Swoją polityką wschodnią PiS przekreśla wiele pożytecznych rzeczy, które czyni w zakresie polityki społecznej czy wzmocnienia państwa polskiego. Promowanie wschodniej flanki NATO to nic innego jak parcie do wojny z Rosją. Macierewicz wyraźnie szczuje do wojny co jest przecież ciężkim grzechem. I zbrodnią na narodzie polskim.
 • @Jan Paweł 15:24:26
  Czy w tym kontekście, nie jest Pan kontynuatorem "dzieła" Luny Brystygierowej?
  Jej (i wielu innym, jej podobnym) chodziło o zniszczenie polskiego Kościoła RK (tej Siły Polaków) od środka, czy Pan czasami nie ciągnie tego dalej?
  Pewnie nie zgodzi się Pan ze mną, że: "Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem, Polska jest Polską a Polak, Polakiem".
  Ale to zawołanie nie wzięło się ot tak sobie z powietrza a z wielkich Faktów z naszej Historii, związanych z tą prawdziwą Siłą sprawczą naszej Wiary?
  Czy to co się dzieje teraz na Zachodzie nie jest skutkiem utraty Wiary przez tamtych ludzi?
  A zwróćmy uwagę, ile razy Polska odradzała się, gdy odwoływała się do tej swojej Siły Wiary.
  Może właśnie nadszedł już znowu czas najwyższy, by zwrócić się do naszej Królowej?
  A Pan z uporem godnym lepszej sprawy, nie pomaga w tym...
  Nie chcę straszyć, ale ja nie miałby tyle odwagi puszczać w obieg tyle zła skierowanego w stronę Kościoła Chrystusowego, chorego bo chorego, ale nadal jeszcze Świętego Apostolskiego Kościoła Powszechnego w Polsce.
  Jak Pan to naprawi, gdy kiedyś tam, tak jak ta Luna Brystygierowa (a wiemy że nie tylko ona, bo także np Jaruzelski), dostąpi Pan tej łaski przejrzenia i nawróci się? Nie wystarczy się nawrócić, zostają skutki, które trzeba naprawić.
  Złodziej po spowiedzi, musi oddać łupy prawowitemu właścicielowi. I to jest to jest dopiero pełne Pojednanie z Panem Bogiem.
 • @Jan Paweł 15:24:26
  Lawina: KL Warschau, wystawa, omówienie, Obóz Zagłady w centrum Warszawy

  https://youtu.be/06MRlo6LV5U
 • @PontoSarmata 15:35:45
  Ja nie jestem zwolennikiem PISu i jego kosmetycznych działań pod publikę w celu jej uśpienia. Aczkolwiek pochwalam m.in program dofinansowania matek z dziećmi. Szkoda, ze tylko 500zł, skoro rodzina zastępcza dostaje podobno 3tyś na dziecko, co jest patologią, bo nadal odbiera się dzieci rodzinom z powodu biedy zamiast dofinansować te rodziny tymi 3tyś na te dzieci. Więc dlatego mówię, ze są to działania kosmetyczne, tak samo jak brak wsparcia rodzimej indywidualnej przedsiębiorczości, itd, itp...
  PIS, jest dobrym bajerantem.
 • Kościół pod Okupacją
  tylko majątki,tytuły , ziemia i kasa i stroje z wypożyczalni.
 • @PontoSarmata 15:35:45
  Zaś co do grzechu, to ich odpowiedzialnośc jest porównywalna z odpowiedzialnością księży (z uwagi na zasięg oddziaływania), więc także i dla nich Pan Bóg ma specjalne kryteria.
  Bo jeżeli ja coś ukradnę z głodu, do którego oni mnie doprowadzili, to ten mój grzech obciąża ich.
  Pod tym względem, to w o wiele, wiele lepszej sytuacji jest ta nazywana przez nich komuna. Komuna dała ludziom pracę, utrzymanie, wykształcenie i nikt nie musiał kraść by przeżyć...
  Więc ta komuna. mimo że nie klęczała w kościołach, nie przyjmowała Komunii św (świętokradzko, tak jak POPISiory) jest TAM w o wiele lepszej sytuacji niż ci obecni zdrajcy Pana Boga.
 • @kfakfa 15:52:03
  dostaną za swoje.
 • @PontoSarmata 15:44:44
  Dzięki, już właśnie to oglądam.
 • @PontoSarmata 15:44:44
  Bardzo ciekawy materiał. Powinien go obejrzeć każdy Polak
 • @Katana 16:23:50
  Opiszę Ci tylko jeden taki dość znamienny Fakt. Otóż, po 120 latach niewoli w czasie Zaborów, Polacy tłumnie, ze wszystkich tych Zaborów, zjawili się na Jasnej Górze, na gorliwych modlitwach błagalnych o odzyskanie Ojczyzny. Jak możemy policzyć, było to już któreś tam kolejne pokolenie, które znało Polskę z przekazów które zachowały się m.in w... Kościele RK.
  Jak wiemy, po 3 latach Polska odzyskała niepodległość. Oczywiście historycy (szczególnie ci piszący podręczniki współcześnie) przypiszą te zasługi politykom, jak możemy w tych podręcznikach przeczytać, szczególnie Piłsudskiemu..
 • Szanowni Panowie...
  Zachęcam do obejrzenia tego filmu w całości:
  https://www.youtube.com/watch?v=XGjhOSw-45Q
  bo z całą pewnością znajdziecie tam Panowie wspólny mianownik.
  Myślę, że nachalny Panów antykatolicyzm, dla wspólnego działania, należałoby odstawić.
 • @Katana 18:59:01
  witam,
  jak ktoś kto wysyła takie https://www.youtube.com/watch?v=MTNBM8cev0 , przekazy pod moim adresem ,
  może głosić Słowo Boże
 • @Katana 22:22:09
  wyjaśniaj swoje myśli bezpośrednio , bez szukania przekazu w domyśle,
  bronisz korsarza bez istniejącego ataku ,ja prosiłem na samym początku moich komentarzy (rzadkich na jego blogu) aby przestał tworzyć tandetną , nachalną reporterkę gdyż jestem stałym czytelnikiem neonu i męczy mnie jego arogancja do innych ,
  wyraziłem się bezpośrednio co spotkało się z jeszcze większą arogancją. ze strony "obrońców".
  ogólnie sprawa nieistotna ale pokazuje prawdziwe oblicze komentujących,
  pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031