Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
578 postów 2150 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Pomocnik aptekarza nowym szefem MON w IIIŻydo-RP – ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W trzecim, a może już w czwartym, świecie wszystko się zdarzyć może (?).

 

Władze IIIŻydo-RP mają w końcu tęgich doradców i to aż z samych USA, ot choćby 20-letni Edmund Janniger – ma się rozumieć, że z przodującej nacji.

 
 
Autor: kpt. WP Michał Jarzyński
 
Monitorując bieżącą sytuację społeczno-polityczną w Polsce stwierdzam , iż aktualnie realizowana jest przez spółkę CIA /Mossad rękami Antka-ministra i podległych mu służb specjalnych kolejna prowokacja, tym razem wobec Polski i Polaków, w tym szczególnie wobec armii, mająca na celu sprokurowanie w wojsku puczu, służącego do destabilizacji sytuacji wewnętrznej i mającego doprowadzić do wkroczenia do Polski tzw. „bratniej pomocy” dla spacyfikowania Polski i Polaków.

 

Nieźle ,cyrk małp przed pomocnikiem aptekarza
oraz oczekiwana przez służby reakcja na niego wojskowych – pułkownik Adam Mazguła:
Apeluję do wszystkich oficerów Wojska Polskiego –
Nie pozwalajcie robić z siebie błaznów! „… honoru wojskowego bronić …” – (//polityczek.pl/)
W związku z powyższym jeszcze raz proszę Polaków , by nie ulegali prowokacjom wewnętrznego wroga i postępowali według zasad , które sformułowałem w swojej Odezwie:
4. Nie dajmy się sprowokować, ani przez antypolskie działania organów władzy publicznej – sejm, rząd i inne naszpikowane obcą agenturą i działające na ich zlecenie i w ich interesie, ani też przez działające z nimi w jednej drużynie i sterowane zza oceanu i zachodu organizacje pozarządowe/różne stowarzyszenia, fundacje itd., będące tak naprawdę „zagranicznymi agentami” –(https://opolczykpl.wordpress.com/)
Proszę koleżanki i kolegów o pomoc w publicznym zdemaskowaniu tej prowokacji i jej nagłośnieniu , co uczyni ją bezskuteczną. Antka -ministra -prowokatora zamierzam wziąć na siebie. Do roboty !
do wiadomości : minister obrony narodowej Antoni Macierewicz
email : comon.sekretariat@mon.gov.pl
Michał Jarzyński

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/24/pomocnik-aptekarza-nowym-szefem-mon-w-iiizydo-rp/
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • @Feldmarszałek Michał Jarzyński
  Edmund Janniger? / To odgrzewany kartofel, ale ...

  - Może to jakiś geniusz komputerowy jak Mark Zuckerberg wynalazca Facebooka >> https://www.facebook.com/zuck

  NIE PODEJŻEWAM, ŻE ANTEK ZAMIAST NA DRZWIACH OD STODOŁY ŚMIGA W INTERNECIE JAK, ...?... POWIEDZMY jak kaptain Jarzyński, ... asekurowany przez stanislav'a.

  Tacy Janniger-Zuckenberg'owie przydali by się Polskiej Armi. / Autor zaprzeczy?
 • pomocnik w wynoszeniu kubłów z apteki ?
  Ma 25 lat i więcej tytułów niż ministrowie w rządzie PIS. Jest szefem gabinety politycznego Antoniego Macierewicza, rzecznikiem MON i pełnomocnikiem ministra obrony do spraw utworzenia Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO. Doświadczenie zawodowe? Praca w aptece.

  galeria wieprzaka

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/bartlomiej-misiewicz-zostal-ministrem/0j0q87y

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/bartlomiej-misiewicz-zostal-ministrem/s8zvwjf
 • @kfakfa 22:00:09
  O, nie zgadzam się.
  Przez 15 lat był ministrantem. W żydo-katolickim Kościele przez 15 lat losy Ojczyzny najświętszej panience zawierzał. No i wypełniło się. Siła naszej armii to siła ducha świętego w Niebiesiech.
 • Wchodzimy na drugi krąg walki z siłami zła w Polsce.
  Kilka dni temu udało się Nam ujawnić i zdemaskować przygotowywaną prowokacje wobec Rosji, teraz demaskujemy prowokację jaką przygotowali Polsce i Polakom zaoceaniczni włodarze i ich miejscowi, lokalni lokaje.

  Zróbmy wszystko, by upublicznić tę wiedzę w społeczeństwie, by nie dopuścić do rozlewu niepotrzebnej krwi , w tym szczególnie młodych Polaków i docelowo do wciągnięcia Polski i Plaków w konflikt z Rosją

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/24/pomocnik-aptekarza-nowym-szefem-mon-w-iiizydo-rp/

  http://wps.neon24.pl/post/133421,pomocnik-aptekarza-nowym-szefem-mon-w-iiizydo-rp

  Życzę wszystkim powodzenia i mówię do boju..... bez boju.
 • @Ziut 21:01:49
  NIE PODEJŻEWAM, ŻE ANTEK ZAMIAST NA DRZWIACH OD STODOŁY ŚMIGA W INTERNECIE JAK, ...?... POWIEDZMY jak kaptain Jarzyński, ... asekurowany przez stanislav'a.

  Tacy Janniger-Zuckenberg'owie przydali by się Polskiej Armi. / Autor zaprzeczy?

  -----------------------------------------------------------------------------------

  To fakt współpracuję ze stanislawem i Rzeczypospolitą, lecz nie tylko z nimi , bowiem współpracuje z wszystkimi ludźmi, którym leży na sercu miłość do Polski i jej dobro. Poniżej na zdjęciu widać jak na dłoni to, kto mnie ubezpiecza .

  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14040066_2077304605829085_3363079738486703729_n.jpg?oh=22b0a8c36a0dac7bbe06ca3c0d1785aa&oe=584A5F1A

  Powyżej moje jednoosobowe stanowisko dowodzenia. Gotowość bojowa 24 godziny na dobę. Nade mną na ścianie w obrazie moja Mama Maria, która jest w niebie i mnie ubezpiecza oraz nad drzwiami rzeźba Matki Boskiej z dzieciątkiem na rękach .

  Ponieważ astralnie jestem Skorpionem ubezpiecza mnie jego odpowiednik w naturze , a mianowicie drzewo cis . W magii drzew według DakszinaYana - Droga Słońca na Południe (Lato i Jesień) cis , cytuję : "To drzewo symbolizujące nieśmiertelność ducha, kojarzące się ze wszystkim co nieodgadnione i niezwykłe, jest wymarzonym talizmanem dla pełnego tajemniczych zainteresowań Skorpiona. Kiedy będziesz z pasją zagłębiał się w rozwiązywanie coraz to nowych zagadek i zanurzał w rozpracowywanie największych sekretów ludzkości, zwróć się do tego właśnie drzewa, aby skierowało cię na właściwy trop i pomogło sfinalizować zadanie. Dzieląc z tobą twoją pasję, obdarzy cię także umiejętnością rozpatrywania i pojmowania rzeczy we właściwych kategoriach. Będzie zaufanym przewodnikiem przez krainy ducha."

  http://ezoteryka-magia-okultyzm.blogspot.com/p/magia-drzew.html

  Odnośnie drugiej kwestii polskiej armii . Otóż armia ta po 1989 r. zresztą tak samo jak inne dziedziny życia w Polsce została w dużej mierze zaorana i zniszczona. Obecna armia to szczątki tego, co pozostało po PRL-u. Odnośnie poziomu wyszkolenia żołnierzy nie wypowiadam się , bo nie mam na ten temat wiarygodnych danych.

  Na pewno pod względem moralno-psychicznym armia ta ciągana po świecie dla zabezpieczenia interesów międzynarodowej lichwy ma niską samoświadomość i samoocenę. Oni skołowani przez władzę i przez nią zindoktrynowani, jeszcze milczą , ale bliski jest czas by pojęli, że są -jak mówi Kissinger - „jedynie mięsem armatnim”.

  „Feldmarszałek” robiąc to co robi i na czym się zna ma duchową przewagę nad przeciwnikiem , jednocześnie nie dysponując nawet milionową cząsteczką kosztów , które pochłania regularna armia. No cóż , okazuje się , iż we współczesnych czasach można prowadzić wojnę z pozycji pojedynczego żołnierza/komputera. Warunek : trzeba czuć bluesa i na tym się znać.
 • @detektywmjarzynski 08:30:39
  // No cóż , okazuje się , iż we współczesnych czasach można prowadzić wojnę z pozycji pojedynczego żołnierza/komputera. Warunek : trzeba czuć bluesa i na tym się znać. //

  - TO JEST NAS DWUCH (:

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031