Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
576 postów 2131 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Pucz Janajewa i życzenia śmierci Putinowi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sojusz z Rosją Putina wszystkich odpowiedzialnych ludzi na świecie jest praktycznie jedyną szansą zatrzymania ludobójców syjonistycznych.

 

Od  18/19  do 22 sierpnia 1991 roku środowiska polityczne Rosji narodowej, świadome likwidatorskiej działalności Gorbaczowa, podjęły próbę zahamowania destrukcji państwa przez "reformatorów" ( przez syjonistów nazwane to zostało „puczem Janajewa”). Niestety nieudaną , a w rezultacie umożliwiającą zainstalowanie na czele państwa - Borysa Jelcyna i praktyczną likwidację ZSRR oraz rozpoczęcie procesu niszczenia narodowych państw słowiańskich w Europie.
„Liberały” z radia  SVOBODA ( pamiętacie zapewne Radio Wolna Europa ?!) wspominają z nostalgią i podsumowują ćwierćwiecze pamiętnej daty- tak obiecującego procesu likwidacji Rosji, pod hasłem przebudowy ( pierestrojki) i demokratyzacji ( oczywiście na wzór syjonistyczny) realizowanej za pomocą „jawności” ( głasnosti)  i „przyspieszenia”(uskorienja).

 Syjonistyczni złodzieje i kolonizatorzy i  ich miejscowi sutenerzy i paserzy nazywają to eufemizmem: ” urynkowienie gospodarki i społeczeństwa”. W Polsce ten syjonistyczny, przestępczy przewał nosi nazwę jeszcze wspanialszą i bardziej kamuflującą pospolity rabunek i dewastację: „transformacja ustrojowa”

 
 
 
Inaczej, zgodnie z prawdą, opisuje wspomniane kilka dni , które wstrząsneły rosyjskim i słowiańskim światem, A.Dugin:
 
 
 
Obecnie przygotowywana kolejna próba zdestabilizowania Rosji i obalenia Putina -jest pełnym determinacji działaniem syjonistycznej V kolumny w Rosji, która zdaje sobie sprawę, że walczy o swoje życie. Porażka syjonizmu w Rosji oznaczać będzie bardzo poważne jego osłabienie globalne.

 Wielce prawdopodobne zwycięstwo ” wyborcze” i osadzenie marionetki Clintonowej na stolcu prezydenckim w USA skorelowane jest z próbą ocalenia syjonizmu w Rosji. Jesteśmy zatem w okresie kulminacji napięcia międzynarodowego, które grozi globalnym konfliktem wojennym, gdyż syjonizm jest gotów wmontować ludzkość raz jeszcze w straszliwą hekatombę w celu realizacji swoich paranoicznych, psychopatycznych dążeń do światowego panowania nad wolnymi narodami świata.
 
Sojusz z Rosją Putina wszystkich odpowiedzialnych ludzi na świecie jest praktycznie jedyną szansą zatrzymania ludobójców syjonistycznych.
 
PZ


P.S. Uwolnienie Rosji od wpływów syjonistycznej V kolumny, jeśli ma byc trwałe, musi rozpocząć sie od podstaw, czyli od edukacji i wychowania młodego pokolenia Rosjan. 
Stąd zapewne zmiany "liberalnego reformatora" na "pro putinowską" panią minister  edukacji.

Olga Wasiliewa- nowy minister edukacji Rosji….. wreszcie!!!!

https://ria.ru/politics/20160819/1474800445.html

//vz.ru/news/2016/8/19/827768.html

https://ria.ru/politics/20160819/1474814417.html

Biografia:

 
 
A tak na zmiany ministerialne reaguje syjonistyczna V kolumna w Rosji ( w Polsce na decyzje narodowego rządu tak reagowałaby Gazeta Wyborcza, TV Republika, TVN,  TV Trwam i  zapewne " narodowcy" - Kowalski, Mossakowski, Braun, Olszański, Ziemkiewicz i inni)
 
 
 
 
 
więcej: wiernipolsce1.wordpress.com


 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • -- żaden film się nie otwiera !
  --trzeba linkować !.
 • @ninanonimowa 19:46:18
  U mnie otwiera się bez problemów, ale spełniam prosbę:

  https://www.youtube.com/watch?v=S-_it4a60CI

  https://www.youtube.com/watch?v=MwpTrdipaZo

  https://www.youtube.com/watch?v=Vl5PVdf68bU
 • @Nibiru 20:29:13
  pewnie może ale co by to dało? ich "istota" "sedno" "jestestwo", skrywa się zupełnie gdzie indziej.To jak z Kościejem Nieśmiertelny.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031