Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
578 postów 2150 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Ks. Jacek Międlar – „narodowiec” z koncesją

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozprzestrzeniający się i nasilający kryzys zachodnich żydowskich reżimów i współpracujących z nimi agend, a więc także Kościoła, zmusza je do kreowania własnych „narodowców”.

 

 

Żydo-katolicki Kościół widząc coraz powszechniejszą dezaprobatę społeczną dla swojej instytucji zaangażowanej politycznie po stronie żydowskiego reżimu, żydowskiego kapitalizmu, a więc wspierającą politykę antynarodową i antypaństwową, usiłuje powstrzymać odpływ wiernych. Odpływ wiernych w oczywisty sposób przekłada się na spadek dochodów Kościoła (w Polsce dochody Kościoła gwarantuje zawarty bez społecznej wiedzy i aprobaty konkordat), ale także ogranicza możliwość manipulacji polityczną świadomością społeczeństwa, czyli ogranicza mentalne przyzwolenie na rzecz syjonistycznej, żydowskiej polityki.

Zatem, żeby odbudować własną wiarygodność i utrzymać wiernych oraz możliwość manipulacji nimi, Kościół obiera identyczną taktykę jak żydowskie reżimy: społeczne poparcie dla odradzającego się nacjonalizmu chce przekierować pod swoje skrzydła. Ponieważ jednak, nacjonalizm w żydowskich reżimach i w ich mediach, a także w hierarchicznej instytucji Kościoła, ma powszechnie negatywną konotację – bo służy obronie interesów narodowych i państwowych, a więc występuje przeciw żydowskiemu imperializmowi -, odwoływać się do niego będą tylko nieliczni księża i to bez oficjalnej aprobaty hierarchii. Taka metoda ma uwiarygodniać księży „narodowców”.
Księża „narodowcy”, jak np. ks. J.Miedlar, otrzymują także medialną, skuteczną reklamę w powszechnych żydowskich mediach. Czyż może być lepsza reklama „narodowca” w sutannie, niż negatywna ocena jego publicznych wystąpień prezentowana w wielkonakładowej, żydowskiej gadzinówce Michnika, którego wielu Polaków, także i katolików, z przyjemnością powitałoby w ostatniej pozie Mussoliniego (tę pozę „wyreżyserowali” Żydzi z USA) – wiszącego na latarni?
Żydo-reżimowi i kościelni spece od marketingu wiedzą dobrze, że taka „antyreklama” – gdy wróg mówi o tobie źle – spełnia znakomicie swoje promocyjne zadanie.
Polityczne kredo „narodowca” ks.J.Międlara
(na podst. filmowych wypowiedzi – poniżej)
Polski nacjonalizm jest koherentny z ideą Kościoła rzymskokatolickiego” – głosi ks.Międlar.
Jest to pogląd całkowicie sprzeczny z nauką Kościoła, z ideą religijnego internacjonalizmu oraz z katolicką filozofią personalizmu, która jednostkę stawia ponad interesem grupy – ponad państwem. Reszty dopełniają papieskie encykliki (głównie JPII, do którego autorytetu ks.Międlar się odwołuje) apologetyzujące „wolny rynek” („Centesimus annus”), czyli utopijny slogan żydowskiego kapitalizmu zniewalający nieświadome społeczności. Istnienie „wolnego rynku” jest sprzeczne z dążeniem żydowskiego kapitalizmu do zdecydowanego osłabienia funkcji państwa. Osłabienie funkcji państwa wspierają także: katolicki personalizm oraz papieskie encykliki („Centesimus annus”). Gdzież zatem występuje owa koherentność nacjonalizmu i idei Kościoła?
Pomijam już całą historię Kościoła – historię podbojów państw oraz grabieży i mordów na narodach.
Nie wahajmy się oddać życia za chrześcijaństwo, za Polskę chrześcijańską”, „Ewangelia a nie Koran”, „zorganizowany atak idzie ze Wschodu” – (a nie z Zachodu!) – woła z wyćwiczoną afektacją do nieświadomej, zinfiltrowanej przez żydostwo, oenerowskiej, młodzieży ks.Międlar.
A więc należy bronić własnego zniewolenia przez żydo-chrześcijańska religię. Bo, czyż pasterze Kościoła nie nawołują do zawierzenia „Niebu” losów Ojczyzny? Czyż nie stwierdzają, że antysemityzm (czyli obrona przed żydowskim imperializmem) jest grzechem, a nacjonalizm zaprzeczeniem patriotyzmu? Chyba, że nacjonalizm potraktujemy zgodnie z wykładnią ks.Międlara, jako poświęcenie życia w obronie chrześcijaństwa.
Mamy tu do czynienia i z chrześcijańskim szowinizmem ks.Międlara i z wzniecaniem przez niego nienawiści do muzułmanów, a więc z czymś zasadniczo sprzecznym z ideą nacjonalizmu, ale całkowicie zgodnym z polityką syjonizmu. Młody ksiądz stawia chrześcijaństwo ponad inne religie. Świadomy odbiorca tych treści może poczuć się skonsternowany, bo jakże to jedna żydowska religia jest ponad inną żydowską religię – wszak i chrześcijaństwo i islam wywodzą się z judaizmu. I dlaczego muzułmanie mają być naszymi wrogami, skoro i oni i my mamy tego samego wroga: żydowski imperializm.
Ks.Międlar nie wskazuje winnych migracji muzułmanów wśród, których przemycani są „islamscy” terroryści. Stwierdza tylko ogólnie:
dobrze zorganizowany atak idzie ze Wschodu” – (a nie z Zachodu!)
Możemy się więc domyślać, że w obronie chrześcijaństwa nie tylko należy poświęcić życie w walce z islamem, ale także z „zagrożeniem rosyjskim”.
Co prawda ks.Międlar daje jasny przekaz, że „Żydzi i masoneria oraz żydowski imperializm to zło” – a więc potwierdza coraz powszechniejsze w społeczeństwie odczucia. Oczywiście żydowskie media takie stwierdzenie kwitują jednym określeniem „antysemityzm”, co należy odczytać, że ksiądz stoi po stronie narodu, po stronie polskiego nacjonalizmu – tak żydowskie media uwiarygodniają ks.Międlara.
A jak należy walczyć ze złem według ks.J.Międlara?
Jest tylko jeden dobry sposób, oczywiście ze złem – „z żydowskim imperializmem walczymy modlitwą”.
Podsumujmy zatem polityczne kredo „narodowca” w sutannie, ks.J.Międlara.
W obronie chrześcijańskiej wiary (i katolickiej Polski) nie żałujmy krwi, mamy także prawo zabijać muzułmanów i wszystkich wrogów idących ze Wschodu. A za Żydów, masonów, za żydowski imperializm odmówmy pacierze.
Taki się nam objawił katolicki „narodowiec”.
_____________________
Uzupełnienie dla oenerowskiej młodzieży
Chrześcijaństwo (żydo-chrześcijaństwo – żydo-katolicyzm) wywodzi się z judaizmu
Bóg żydowski – Jahwe
Biblia – żydowskie pismo święte (napisane przez Żydów)
Stary i Nowy Testament – części Biblii (twór żydowski)
Jezus – Żyd, jego matka, Maria z Nazaretu – Żydówka
Ewangelie – twórczość żydowska
Tej wiary bronić trzeba woła ks.J.Międlar.
 
Dariusz Kosiur
 
więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/20/ks-j-miedlar-narodowiec-z-koncesja/
 
 
 

KOMENTARZE

 • Panie Pawle...
  No tutaj, to Pan już chyba bardzo mocno przesadził.
  Czy Pan tego chce czy nie, Polska jest Królestwem Matki Boskiej Królowej Polski i... nie da się tego obejść, wobec tak wielkiej (jeszcze) Wiary Polaków. No, chyba, że różne mniej lub bardziej wrogie Polsce opcje doprowadzą do wyniszczenia Wiary w Polakach. Ale niech mi Pan wierzy, młode pokolenia, ze swoja świeżą intuicją... wracają do Kościoła, co napawa optymizmem.
  Zachęcam jednak do głębszych refleksji. Życie, niestety (dla niektórych) nie kończy się po śmierci. Wskazuje na to wiele, można powiedzieć bardzo wiele przekazów STAMTĄD.
  Pozostaje mi życzyć Panu doświadczenia takiego przekazu, albo przynajmniej, przeczytania relacji świadków.
  Pozdrawiam
 • Tekst hiper-zalosny!
  Tego sie strawic nie da. Niewiedza, indolencja, opluwanie kaplana w oparciu o wyrywkowa wiedze, przeinaczanie wiary katolickiej!
  Autor z pewnoscia nie jest swiadomy, ze za swoje patriotyczne i katolickie przeslanie Ksiadz Jacek jest scigany przez mniejszosc narodowa, bo owa mniejszosc po takim kazaniu cala trzesie sie ze strachu.
  Modlmy sie o odwage dla Ksiedza Jacka, o jego ochrone przed niewiernymi barbarzyncami, o laski dla niego, aby dalej poglebial swoja wiare i nasza wiare.
 • @Jan Paweł 21:26:37
  https://obserwatorpolityczny.pl/?p=42858
 • @B.Leks 21:49:39
  Kilkanaście godzin wcześniej na tutejszym portalnu ukazała się w komentarzach bardzo trafna wypowiedź, która pozwole sobie prztoczyć ponownie:

  " @detektywmjarzynski 03:17:49
  Polacy maja przede wszystkim kompleks religii. I to zostalo wykorzystane, gdy wybrano Wojtyle na papieza. Przeciez Brzezinski sie przyznal, ze to on osobiscie wybral Wojtyle na papieza.. Tyle na temat conclave.
  Zamach przeciwko Polsce przygotowywany byl od dawna. Amerykanski think-tank pare lat temu dzialal sprawniej niz teraz. Teraz juz nie musza sie wysilac.

  Ja pamietam zdumiewajace sceny, gdy nagle po Polsce zaczely lazic jakies pochody po wsiach i miastach z obrazami Matki Boskiej. Zgroza.
  Ja jestem katolikiem (ani moja wina - ani zasluga) ale przeraza mnie 'radykalizacja katolicyzmu"; to samo robia te same bestie z islamem.

  No wiec napedzali tlumy do noszenia obrazow Matki Boskiej i tlumy spiewaly : Maryjo, Krolowo Polski!.
  Uwazalam to juz wtedy za swietokradztwo a te obrazy, to byla obraza Matki Boskiej. Potem co skwapoliwsi katolicy dali sie nabrac na "koronowanie Chrystusa na Krola Polski" - jawne swietokradztwo i oszustwo religijne. Podobnie jak koronowanie Chrystusa na krola Polski!
  No wiec pompowanie w wierzacych ludzi wylacznosc katolickiej wiary zarezerwowanej tylko dla Polakow i przechrztow zydowskich bylo wlasciwie obraza religii.
  Bo naturalnie, mamy jeszcze kompleks Polaka.

  Wywolanie masowej psychodzy zacmilo ludziom i powage i prywatnosc religii. Oderwalo narod od podstawowych obowiazkow jakie naklada na nas religia: poszanowanie drugiej osoby i nieuznawanie bozkow pychy i zlotego cielca.
  A wszystkich ogarnela zadza zysku kosztem blizniego. Snily nam sie bogate kowboje i kieszenie wypchane zlotem. Zdaje sie, ze popelnilismy zbiorowy grzech zaliczany do grzechow glownych.

  Rownoczesnie zrobil sie zamordyzm jakis talibanski: nie wolno bylo przypominac, ze noszenie w klapie wizerunku Matki Boskiej wlasciwie tez grzechem ,gdy sie wykorzystuje symbole religijne do kaptowania ludzi do kowbojskiego kapitalizmu. Do jakiegokolwiek kapitalizmu. Pomylila nam sie religia z jakims polskim nieuzasadnionym mesjanizmem.

  W Ewangelii nigdzie nie pisze o panstwowosci ani o wyzszosci panstw katolickich nad innymi. "Katolicki" znaczy "powszechny" a nie "polski".

  Tak przygotowany narod przypomina znowu Ewangelie: stado glupich swin zapedzonych w przepasc.

  W ten sposob spreparowany narod mozna bylo puscic ze skaly.
  I w tym sensie rozumiem, ze religia i prawdziwa interpretacja duchowego charakteru wierzen zostala w Polsce zeszmacona i podeptana. Wiadomo, ze szkolili ksiezy juz za czasow Bieruta i przygotowywali do zeszmacenia kosciola. na dlugo przed Okraglym Stolem.
  Naturalnie mozemy dyskutowac role papieza w rozgrabieniu Polski. Ja mysle, ze o ile wybor Polaka na papieza nie byl przypadkowy, o tyle prawdopodobnie autorytet papieza zapobiegl wojnie domowej i scen z majdanu.
  Moze.
  Bo ciagle chodzi mi po glowie, kto i dlaczego strzelal do papieza.?
  Jesli dotad nie wykryto sprawcow - to wiadomo kto jest sprawca.
  Przeciez z tym Turkiem, to oczywista bzdura.

  Po zamachu na papieza, JPII bardzo zmienil swoje stanowisko wobec kosciola i religii.
  Nie lubie zajmowac sie administracja koscielna ale wiem napewno, ze Polacy zostali zmanipulowani i wsciekle wykorzystano religie do celow politycznych.
  Nie po raz pierwszy zreszta.
  Jestesmy karani za kazdym razem jak z wierzen religijnych urzadzamy tandetny cyrk z kucykami, ktorym wsadzamy sztuczne piora do czapraka i pedzimy po arenie ku uciesze gawiedzi.

  Nalezy szanowac i wlasna religie i cudza.
  Bo inaczej popelniamy grzech pychy, ze chcemy zastapic samego Boga na ziemi i wiemy lepiej kto ma zyc, a kogo mozna ubic.

  Polska podniosla biala flage i poddala sie zydowskiemu geszeftowi na pozarcie.

  I teraz nikt juz nie nosi Matki Boskiej w klapie. Kampania polityczna sie zakonczyla, symbole religijne zrobily swoje - mozna teraz odebrac Pokojowa Nagrode Nobla.
  nadużycie link skomentuj
  Tiamat 20.08.2016 04:36:29"
 • @B.Leks 21:49:39
  -- księżulo ??
 • @Ex admin 23:42:02
  Adminów było już kilku, a zatem, gdyby pan się przedstawił, to wiedziałbym komu odpowiedzieć. I jeszcze jeden warunek konieczny: proszę jaśniej formułować swe kwestie i unikać "domysłów"- gdyż przyznam, że pojąć o co panu chodzi- trudno.
 • @stanislav 00:22:09
  ks. Jacek Międlar to nowy, na szybko sklecony , stad łatwy do zdemaskowania - co niniejszym czynię - chazarski produkt, celebryta do otumaniania Goim i do kierowania ich na fałszywe barykady.

  Dedykuję mu piosenkę "Obłuda" i mój sprzed 2 lat wpis pod clipem :

  https://www.youtube.com/watch?v=zA0r-jktCL8
 • ----- Autor ma absolutną rację
  ----PRZEJĄĆ STERY za pomocą KONIA TROJAŃSKIEGO.

  Taktyka stosowana od zawsze !.
 • @ Autor
  "„dobrze zorganizowany atak idzie ze Wschodu” – (a nie z Zachodu!)"

  Sam nie wiem, co myśleć w tej sytuacji ale to bardzo dobrze, że zwrócił Pan uwagę na te słowa - mi one umknęły.

  Jakie są zatem możliwości?

  1. Ksiądz jest patriotą ale coś mu się źle powiedziało
  2. Ksiądz jest patriotą ale coś źle powiedział, bo ktoś mu tak zasugerował
  3. Ksiądz jest świadomym współpracownikiem sił dążących do złych celów.

  Moim zdaniem najbardziej prawdopodobne są opcje 2 i 3.
  Warto się przyglądać tej postaci.

  Dziękuję za poruszenie tematu.
  5*
 • @Jan Paweł 21:26:37
  "Czy Pan tego chce czy nie, Polska jest Królestwem Matki Boskiej Królowej Polski i... nie da się tego obejść,"

  Jak widać niektórzy obchodzą. Gospodarka pada, demografia pada, długi rosną, młodzi uciekają itd.

  "Ale niech mi Pan wierzy, młode pokolenia, ze swoja świeżą intuicją... wracają do Kościoła, co napawa optymizmem."

  Ciekawe którędy wracają? Przez UK czy RFN?

  "Zachęcam jednak do głębszych refleksji."

  Zawsze jest dobrze myśleć trochę głębiej, ale też trzeba myśleć na temat.

  Pozdrawiam.
 • @stanislav 22:08:14
  Szanowny Panie Pawle, naprawdę, gorąco zachęcam do zrobienia sobie takiej- nazwijmy to- kuracji duchowej z kazaniami Ks. dr hab. Piotra Natanka o Czyśćcu.
  Niestety, nie jest to tak jakbyśmy wszyscy na tym świecie chcieli, że umieramy i... na tym koniec. Byłoby to wszystko za piękne.
  Być może wydaje się Panu, moja Wiara naiwną i infantylną, ale wynika on także z mojego doświadczenia. Ja po prostu przeżyłem to o czym mówi Ks. Natanek. I nie było to jakieś złudzenie a autentyczny, zagrażający mojemu życiu atak złego ducha w nocy i to nie w czasie snu. Podobny atak miał mój znajomy, który postanowił skończyć z grą w zespole satanistycznym.
  Moje przeżycie (z ciężkiego duszenia), zawdzięczam wzywaniu Jezusa Chrystusa a raczej nawet już tylko samemu zamiarowi wzywania na pomoc naszego Pana.
  Proszę mi wierzyć nie jest to wszystko tak proste, jakby się wydawało. Proszę więc nie patrzeć na ten nasz świat jak daltonista.
 • @Jan Paweł 12:19:58
  Kazania Ks Natanka (nie tylko te o Czyśćcu), być może wydają się w przekazie (nie w sensie merytorycznym), proste, czy urągające godności wykształconego człowieka. Jestem przekonany że Ks. dr hab. Piotr Natanek potrafi formułować myśli i przekazywać je w sposób "godny" swojemu statusowi naukowemu. Znam wykłady innych księży będących na podobnym poziomie naukowym, jednak ich odbiór, właśnie z uwagi na stosowane środki przekazu, jest już znacznie zawężony, do wąskiej grupy osób na podobnym poziomie naukowym.
  Ksiądz Natanek, swoim przekazem dociera więc do samych dołów tej piramidy społecznej a o to szerokie dotarcie, chyba w duszpasterstwie chodzi.
 • @Katana 15:58:46
  A ty sekciarzu po co nachalnie wciskasz tutaj swoje kłamstwa i manipulacje.Może blogerzy mają ciebie i twoich wysłanników szatana po dziurki w nosie.Musicie akurat tutaj pisać te swoje dyrdymały?
 • @Katana 15:58:46
  Katana... zapomniałem napisać, że inny mój znajomy, także gitarzysta w satanistycznym zespole rockowym, mąż, ojciec małych dzieci, został doprowadzony do samobójstwa. Próbował to zrobić wiele razy, do tego stopnia, że rodzina miała przy nim dyskretne dyżury i wiele razy udało im się uratować go już w ostatnim momencie, gdy już miał na parkowym drzewie pętlę na szyi. Jednak szatan podpowiedział mu, by sobie wcześniej wszystko przygotował, ukrył sznur wśród liści parkowego drzewa i w końcu udało mu się, gdy nie dogonił go jego brat, bo do tego sprowadzało się ratowanie, tego nieszczęśnika...
  A z całą pewnością pomógłby tutaj egzorcysta...
  Katana, zachęcam do sprawdzenia siebie u księdza egzorcysty.
 • @stanislav 21:58:43
  Jezus Chrystus nie nadstawiał drugiego policzka lichwiarzom w świątyni. Można to śmiało odnieść do dzisiejszego światowego Lichwiarstwa w takiej Świątyni, jaką jest np po 966 roku Polska.
  Dlaczego, dzisiaj, tutaj u nas z tej naszej Świątyni, Jezus Chrystus nie wypędza Lichwiarzy?...
  Bo, nikt Go o to nie prosi.
 • @matterhorn 18:33:45
  Brakuje Ci argumentów, więc zostały Ci tylko wyzwiska?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031