Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
566 postów 2089 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Stop PiS - zorganizowanej grupie przestępczej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wniosek o wszczęcie postępowania przygotowawczego przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej winnej bezprawnego uwięzienia Mateusza Piskorskiego

 

 
Pierwszy krok prawny z  obywatelskiej inicjatywy Polaków – przeciwstawiających się totalitaryzacji życia publicznego w Polsce przez partię PiS – w celu uwolnienia z bezprawnego aresztu Mateusza Piskorskiego, przewodniczącego partii Zmiana.
Prokurator Anna KarlińskaMazowiecki Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie
Wniosek o wszczęcie postępowania przygotowawczego przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej winnej bezprawnego uwięzienia Mateusza Piskorskiego.
 
My niżej podpisani wnosimy o wszczęcie postępowania przygotowawczego/śledztwa przeciwko zorganizowanej grupie przestępczej odpowiedzialnej za bezprawne aresztowanie Mateusza Piskorskiego. Członkami tej zorganizowanej grupy przestępczej są: prokuratura, sąd i funkcjonariusze ABW odpowiedzialni za zatrzymanie, a następnie aresztowanie Mateusza Piskorskiego oraz ich polityczni mocodawcy.
Uzasadnienie.
Jednym z zarzutów stawianych Mateuszowi Piskorskiemu jest rzekome nawoływanie przez niego do federalizacji Ukrainy. Tymczasem w polskim prawie nie ma paragrafu, który uznawałby nawoływanie do federalizacji Ukrainy za przestępstwo. Tak więc, gdyby nawet Mateusz Piskorski nawoływał do tego, nie łamałby przez to prawa. Prokuratura jest po to, aby ścigać ludzi za łamanie prawa, podając przy tym konkretne paragrafy, które ścigany rzekomo czy rzeczywiście złamał lub naruszył. Zarzucając Mateuszowi Piskorskiemu nawoływanie do federalizacji Ukrainy prokuratura ma obowiązek przytoczyć adekwatny konkretny paragraf zakazujący tego. Ale, jako że w polskim KK nie ma paragrafu zakazującego nawoływania do federalizacji Ukrainy, zarzucając to Mateuszowi Piskorskiemu prokuratura, sama łamie prawo, ścigając niewinną osobę za coś, co nie jest łamaniem prawa. Ponadto w kryminalny sposób pozbawiła prokuratura i sąd wolności Mateusza Piskorskiego (a na to są paragrafy w KK i prokuratura sama je zna) pod zarzutem czynu, który zgodnie z prawem nie jest przestępstwem i nie może za to być ściganym, a tym bardziej aresztowanym. Tak więc także i sąd, który wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu Mateusza Piskorskiego na podstawie absurdalnych oskarżeń o czyny, które nie są karalne, w przestępczy sposób złamał prawo, które rzekomo reprezentuje i chroni.
W związku z powyższym wnosimy o wdrożenie postępowania przygotowawczego przeciwko stanowiącym zorganizowaną grupę przestępczą wszystkim odpowiedzialnym za bezprawne aresztowanie Mateusza Piskorskiego, którego jedyną winą jest to, że nie kocha USA, a za to lubi Rosję. Są to:
– funkcjonariusze ABW, którzy go zatrzymali,
– prokuratora wnioskującą przy pomocy absurdalnych zarzutów o areszt tymczasowy,
– sąd który areszt tymczasowy zasądził,
– polityczni mocodawcy ABW, prokuratury i sądu (sprawna i czujna niezawisła prokuratura zapewne do nich dotrze).
Andrzej Szubert
Niemcy
Bloger, niezależny publicysta
https://opolczykpl.wordpress.com/
Dariusz Kosiur
Wierni Polsce Suwerennj
Andrzej Dziąba
Ruch Społeczny „Nowa Polska”
Zygmunt Białas
Bloger, niezależny publicysta
//zygmuntbialas.blog.pl/
Roman Fudyma
Szwecja
Powyższy wniosek o ściganie zorganizowanej grupy przestępczej odpowiedzialnej za uwięzienie Mateusza Piskorskiego otrzymują ponadto:
– Prokuratura Krajowa
– Minister Sprawiedliwości
– Sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka
– Prasa papierowa i internetowa
.
******************************************
.
Mimo zakończenia działalności publicystycznej zdecydowałem się do zamieszczenia na blogu powyższego wniosku. Nie tylko dlatego, że jestem jednym z sygnatariuszy, a także pomysłodawcą i autorem tekstu owego wniosku. Nie można wykluczyć, że tych sygnatariuszy, którzy opublikują wniosek na swoich blogach/portalach mogą spotkać ze strony władz różne „uszczypliwości”. Czułbym się podle wiedząc, że sam zainicjowałem, napisałem i podpisałem ten wniosek, a uszczypliwości mnie by ominęły, a spotkały innych sygnatariuszy, którzy go opublikowali u siebie.
.
Na pierwszy rzut oka wniosek o ściganie zorganizowanej grupy przestępczej skierowany do prokuratorki, która jest w tej właśnie grupie, może wydawać się niepoważny. Jest oczywistością, że do wnioskowanego śledztwa nie dojdzie. Niemniej celowo właśnie ją wybrałem na adresatkę wniosku. Było to celowe i świadome szyderstwo. Każda władza chce być traktowana poważnie, na serio. Jedni rządzący chcą być przez rządzonych podziwiani, innym wystarczy, że rządzeni boją się ich – ale wszyscy chcą być brani na poważnie. Jeśli czegokolwiek ze strony rządzonych (poza masowymi buntami i rewoltami) boi się każda władza, to właśnie kpin z siebie, ośmieszania jej, szydzenia z niej. I to tym bardziej, im bardziej jest żałosna. Pisanie poważnych, „na serio”, petycji, skarg, żądań czy wniosków do organów okupacyjnych władz w sprawie uwolnienia Mateusza Piskorskiego uważam za całkowicie bezsensowne. Wszystkie te pisma zostaną odrzucone. A przy okazji dadzą rządzącym poczucie, że są traktowani na serio. Szyderstwo zaś zaboli ich. I nie jest wykluczone, że ktoś z nieco bardziej rozgarniętych przełożonych prokuratorki Karlińskiej sam zauważy, że poprzez aresztowanie Mateusza Piskorskiego prokuratura i sąd w to zamieszane, a także stojący ponad nimi PiS  ośmieszyły się same, a poprzez powyższy wniosek wystawione zostały na publiczne pośmiewisko. I wtedy zrozumie on, że znacznie mniej szkodzi i tak mocno nadszarpniętemu wizerunkowi prokuratury, sądu i PiS Piskorski na wolności niż w areszcie. I wyda decyzję o wypuszczeniu go na tzw. „wolność”. Szansa na to jest niezwykle mała, ale jednak jest. I stąd to celowe szyderstwo przebijające z powyższego wniosku.
 
opolczyk
 
Wszystkie osoby popierające powyższy wniosek prosimy o składanie podpisu pod treścią wniosku, m.in. na stronie : wiernipolsce1.wordpress.com
 
Popieram wniosek –  Paweł Ziemiński,
prezes stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej, organizacji represjonowanej prawnie przez instytucje państwa polskiego.

wiecej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/18/wniosek-o-wszczecie-postepowania-przygotowawczego-przeciwko-zorganizowanej-grupie-przestepczej-winnej-bezprawnego-uwiezienia-mateusza-piskorskiego/
 
 

KOMENTARZE

 • ----------- MASA ŚPI
  Masa śpi
  "Masa śpi, bo przestała być narodem i zapomniała o swoich bohaterach. Nie łudźmy się pozorną bezczynnością: nowi przewodnicy, a w chwili próby nawet wojownicy, muszą wziąć na własne barki ciężar odpowiedzialności. Wyrastając z polskiej krwi i ziemi, nigdy nie poprzemy tzw. demokratycznej większości sprzeniewierzającej się dobru narodowemu. Władza winna zamiany narodu w stado, zaprzedana wrogom tradycji, nie jest warta nawet nienawiści, ale wyłącznie pogardy. (...) My nie uprawiamy demokratycznej polityki, ale jesteśmy przeznaczeni do misji odrodzenia Narodu. (...) Nasz Ruch jest Zakonem, w godzinie walki i poświęcenia nie możemy tłumaczyć się oklepanym frazesem: „Rezygnuję, bo mam rodzinę”. Wiedziałeś o tym od początku i nikt cię nie zmuszał do bycia nacjonalistą." Śp. Robert Larkowski
 • @iwonka 47 09:32:40
  Iwonko, jaśniej, bo w tej PiSowskiej glątwie się pogubiłem ?!
 • PPZ jako fundament demokracji
  .
  akurat opisany.

  - http://ziut.neon24.pl/post/133294,pilne-ponaglenie-do-wiadomosci-premier-beaty-szydlo#comment_1327029

  Polska jest klasycznym przykładem demokracji i państwa prawa wg. zachodniego modelu.

  PO.PiS demokracji, który wspierają inne organizacje przestępcze jak SLD, PSL, SP, ... a i tworzone na potrzeb etapu Palikokoty, Kukizki czy w końcu nowocześni Petru-sjanie, jest ważnym elementem struktur PPZ, przy czym trzy filary: legiislatywa, egzekutywa i judykatywa stanowią infrastrukturę, która umożliiwa organizację dzaiłalności przestępczej. PiS, bliźniacza siostra PO w familijnym PO.PiSie, nie różni się w niczym od swej krewnej PO, jedynie tym, że jest bardziej związana z mafią z Waszyngtonu i Tel Avivu, gdzie PO współpracuje także z Brukselą.

  Miądzy mafiami są pewne różnice interesów, co się waraża w bólach wokół Trybunału Konstytucji. Tego trybunału, który wieszcz tak opisał
  "Na patrona z Trybunału, co milczkiem wypróżniał rondel, zadzwonił kieską pomału (dzwonienie keiski czyni cuda z trybunałem), z patrona zrobił się kondel."

  Wieszcz już przed dwu wiekami oznajmił nam, że dzownieniem kieski można trybunał zamienić w sforę kundli, tak jak to widzimy w TK i innych sądach w Wolnej Polsce.
 • Organizacje przestępcze
  .
  @Laznik 13:28:24

  ważny filar demokracji.

  - http://ziut.neon24.pl/post/133294,pilne-ponaglenie-do-wiadomosci-premier-beaty-szydlo#comment_1327115
 • źródło przestępczości
  .
  @Laznik 14:02:58

  wyjaśnił już w średniowieczu św. Tomasz z Akwinu.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/18/tajemlich-vi/#TomzAk
 • Przyłączam się do tego wniosku, który idealnie wpisuje się w to o czym napisałem w swojej odezwie do Narodu Polskiego
  Tam też jest odpowiedź na wątpliwości sceptyków rodzaju petycje , listy do władz nic nie dają. Nieprawda. Dają akurat tyle na ile możemy sobie pozwolić w obecnej sytuacji. Przypomnę swoją odezwę do Narodu Polskiego :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/
 • @All
  Pragnę poinformować wszystkich zainteresowanych, że WPS obserwowało i akcyjnie współpracowało i wspólpracuje z partią Zmiana ( współuczestnictwo w manifestacjach pro samoobronie Donbasu, przeciwko banderyzacji Ukrainy, przeciwko okupacji Polski przez USA, pro działaniom Rosji na Krymie, pro działaniom prezydenta Baszara al Asada w Syrii i jego wsparciu przez Rosję itp. ) jako sojusznikiem w procesie odzyskiwania suwerennego bytu państwowego przez Polaków ( w zakresie zarówno polityki wewnętrznej, jak i zagranicznej).

  Partia Zmiana podobnie jak nasze stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej są organizacjami politycznymi rzeczywiście antysystemowymi ( w rozumieniu pseudodemokratycznego, kompradorskiego, skrajnie pro-amerykańskiego i pro-syjonistycznego układu okrągłostołowego). Dlatego z taką nienawiścią i determinacja partie okrągłostołowe, aktualnie zmierzające w kierunku miękkiego totalitaryzmu- PiS, zwalczają wszelkimi sposobami istnienie takich organizacji.

  Praktykowane jest naruszanie porządku konstytucyjnego i zasad prawa obowiązującego w Polsce, a z chwilą aresztowania Mateusza Piskorskiego testowane jest zarówno eliminowanie fizyczne, jak i zastraszanie psychologiczne ( m.in. , o czym powszechnie się milczy, funkcjonariusze służ, zapewne z poleceń obecnych ministrów Błaszczaka i Kamińskiego oraz z bezpośrednich rozkazów swoich przełożonych z ABW i innych służb, inwigilują kontakty telefoniczne i internetowe, dokonują przeszukań mieszkań, wzywają na rozmowy i nękają w mieszkaniach osoby sympatyzujące z organizacjami antysystemowymi).

  Celem opisywanych tu działań testowane jest przyzwolenie społeczne na eskalacje przemocy i walki z przeciwnikami politycznymi miękkiego, totalitarnego systemu rządów PiS. Przywódcy PiS, a głównie ich zagraniczni mocodawcy zdają sobie sprawę, że wzrost niezadowolenia społecznego jest nieuchronny, a prawda o skorumpowanym politycznie i materialnie systemie pookrągłostołowym( będącym w zasadzie systemem paserskiej wyprzedaży majątku narodowego Polaków oraz dewastacji społeczno-kulturowej infrastruktury państwowej) coraz powszechniej jest uświadamiana.

  Marionetki pookragłostołowe prowadzą niebezpieczną, antypolska grę chcąc uniknąć odpowiedzialności przed narodem za okradanie i dewastację Polski, w której same uczestniczyły, i którą umożliwiały zagranicznym kolonialistom. Polacy manipulowani są do współuczestnictwa w awanturze ukraińskiej oraz angażowani w samowyniszczające i bezowocne konflikty wewnętrzne, albo "eksportowani" jako podwartościowy"kapitał ludzki" na tzw. Zachód.

  Możliwości tej manipulacji niezwykle się zawęziły( ze względu na kryzys światowy zarówno finansowy, jak i polityczny w wyniku pazerności lichwiarzy) wobec tego system musi odpowiedzieć zwiększoną represyjnością, zastraszeniem i ograniczeniem praw obywatelskich oraz niezbywalnych praw suwerena.

  Konflikt wchodzi nieodwołalnie w fazę konfrontacji, z której naród nie może zrezygnować, jeśli nie chce zostać całkowicie złamany i skolonializowany oraz pozbawiany w zupełności podstaw samodzielnego bytu ekonomicznego i społeczno-kulturowej tożsamości.

  stanislav 18.08.2016 16:44:42
 • @All (II)
  Przewidując blokowanie działań partii Zmian zarząd WPS informuje, że udzielono mu pełnomocnictw do zdynamizowania działań ogólnokrajowych istniejącej partii 'Polska Patriotyczna" wywodzącej się z tradycji partii Samoobrona RP, którą także z premedytacją zniszczył system okrągłostołowy uciekając się nawet do zamordowania przywódcy - Andrzeja Leppera, a wcześniej eliminując fizycznie wielu działaczy terenowych.

  Program Samoobrony jednak przetrwał, jak także wiele jej kadr, a na pewno jeszcze aktualniejsze są społeczno-ekonomiczne podstawy powołania do życia tej partii z pierwszej połowy lat 90-tych XX wieku.

  Obecne kierownictwo partii Samoobrona jest już tylko atrapą przywództwa, całkowicie pozyskaną przez PiS, i używaną do hamowania niezadowolenia polskiej wsi, która obok coraz bardziej świadomego młodego pokolenia Polaków - jest potencjalnie największym zagrożeniem dla skompromitowanego, przestępczego układu okrągłostołowego.

  Polacy czekają na nowe organizacje, na nowe kadry i na rozważne, ale konsekwentne działania dla odzyskania Polski z rąk kolonialistów i sprzedajnych mafii okrągłostołowych.

  Partie Polska Patriotyczna, Zmiana, stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej oraz szczerze narodowe i patriotyczne organizacje antyokrągłostołowe będą kontynuować walkę o odzyskanie Polski oraz jej międzynarodowe bezpieczeństwo i autorytet.

  stanislav 18.08.2016 17:08:51
 • -------------- z sieci !! SOROS / JAZŁOWIECKA jes opolską żydówką /
  Sześcioro eurodeputowanych z Polski znalazło się na liście "pewnych sojuszników" fundacji George'a Sorosa, amerykańskiego miliardera pochodzenia węgiersko-żydowskiego. Wewnętrzny dokument Sorosa został wykradziony przez hakerów. Znajdują się w nim dziesiątki nazwisk "zaufanych" europarlamentarzystów, z krótkim opisem i danymi kontaktowymi.

  Na liście znalazło się 226 eurodeputowanych, w tym sześcioro z Polski.

  Oto oni:
  - Lidia Geringer de Oedenberg - dostała się z listy SLD
  - Andrzej Grzyb z PSL - przy jego nazwisku odnotowano, że można go przekonać, by wypowiadał się na określone tematy i że jest "użytecznym przekaźnikiem" w swojej frakcji politycznej
  - Danuta Jazłowiecka z PO
  - Agnieszka Kozłowska-Rajewicz z PO, była pełnomocnik rządu ds. równego traktowania
  - Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej
  - Róża Thun z PO

  Wśród europosłów z innych krajów, opisanych jako pewni sojusznicy Sorosa, są m.in. atakujący Polskę Martin Schulz i Guy Verhofstadt.

  George Soros na przełomie lat 80. i 90. wspierał w Polsce reformy, które przyczyniły się do utrwalenia postkomunistycznych struktur. Finansista przybył do Polski już 8 maja 1988 r. i to wtedy - na spotkaniu z przedstawicielami reżimu komunistycznego - opracowano wstępne założenia korzystnej dla ówczesnych elit transformacji. Soros spotkał się m.in. z gen. Wojciechem Jaruzelskim, który osobiście miał zgodzić się wówczas na powstanie Fundacji im. Stefana Batorego, i z ówczesnym premierem Mieczysławem Rakowskim. Ale faktycznie sama Fundacja im. Stefana Batorego powstała już wcześniej - Soros ustanowił ją aktem notarialnem, spisanym 5 listopada 1987 r. w Nowym Jorku i zalegalizowanym w nowojorskim Konsulacie Generalnym PRL.

  Następnie milioner założył i dotował Fundację im. Stefana Batorego, będącą propagandową tubą środowiska Michnika, Balcerowicza i Geremka. Niedawno podmiot wspierany przez miliardera George'a Sorosa zainwestował ok. 17 mln dol. w Agorę, wydawcę „Gazety Wyborczej”.

  W USA Soros znany jest przede wszystkim jako zaciekły krytyk George'a Busha i republikanów oraz zwolennik Baracka Obamy. Nowy inwestor w Agorze lubi, jak nazywa się go filantropem, czyli człowiekiem udzielającym bezinteresownie pomocy potrzebującym. Ale filantropia Sorosa jest dość wątpliwa: dorobił się on fortuny poprzez spółki rejestrowane w rajach podatkowych i na spekulacjach finansowych, głównie w krajach azjatyckich. Premier Malezji za spowodowane spekulacjami załamanie w tym kraju nazwał finansistę "zbrodniarzem". W Irlandii Soros przeznaczał zaś ogromne sumy na organizacje promujące aborcję.

  Z ujawnionych ostatnio przez hakerów Panama Papers - zbioru milionów poufnych dokumentów, które zawierają dane o spółkach w rajach podatkowych - wynika, że George Soros kontrolował co najmniej 3 podmioty inwestujące w taki sposób. Chodzi o spółkę Soros Finance, Inc. utworzoną w Panamie; Soros Holdings Limited założoną na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych oraz Soros Capital, zarejestrowaną na Bermudach. Według telewizji Fox News ujawnione dane dotyczące Sorosa to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o interesy miliardera w rajach podatkowych. Szczególnie interesująca jest Quantum Group of Funds - prywatne fundusze hedgingowe zarejestrowane na Curaçao i Kajmanach. Ich oficjalny doradca to założona w 1969 r. spółka Soros Fund Management.
  Lubię to! · Odpowiedz · 3 · 5 godz.
  Facebook Comments Plugin

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728