Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
576 postów 2131 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Sierpniowe rocznice – nie tylko cud nad Wisłą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdyby Polacy znali historię własnego kraju, natychmiast rozpoznaliby we wszystkich odwołujących się do „tradycji piłsudczykowskiej” syjonistycznych wrogów i zdrajców

 

logo-wpsIlu współczesnych Polaków zdaje sobie sprawę z faktu, że J.Piłsudski – płatny agent niemiecki – sprowokował wojnę z sowiecką Rosją w interesie żydo-masonerii planującej rozprzestrzenienie żydo-bolszewickiej rewolucji na Niemcy i resztę Europy?
Była to pierwsza przymiarka do budowy Unii Europejskiej planowanej już w 1913r. przez żydowską światową finansjerę z USA i z Wlk.Brytanii. Unii z jednym, prywatnym, żydowskim bankiem centralnym – tak jam ma to miejsce współcześnie -, na wzór sprywatyzowanego przez Żydów w 1913r. amerykańskiego FED.
W 1918r. Międzynarodowy Żyd użył wszystkich swoich wpływów, żeby narodowy projekt restytucji Państwa Polaków legł w gruzach. Temu właśnie projektowi służył J.Piłsudski, który po doprowadzeniu do załamania polskiej obrony zdezerterował z pola walki w 1920r.
Co więc świętują 15 sierpnia żydo-reżimowe władze IIIRP oraz żydo-katolicy pielęgnujący kult J.Piłsudskiego nazywany „tradycją piłsudczykowską”? Czyżby tradycję zdrady na rzecz światowego syjonizmu, która pozornie i chwilowo, bo tylko do 1926r., do przewrotu majowego, została pokonana w warszawskiej bitwie?
A co byłoby, gdyby ten żydowski projekt się powiódł? Odpowiedź przyniosła żydowska gadzinówka Michnika (?) z 13-15 sierpnia 2016r.: po 1933r. w Niemczech, czyli po likwidacji żydowskiej Republiki Weimarskiej„Zniknęły też głośne w czasach republiki lokale kontaktowe lesbijek, homo- i transseksualistów (…)” (//wyborcza.pl/)
Rozwadowski_plakat
 
Plakat z gen.T.Rozwadowskim – to Jemu zawdzięczamy „Cud nad Wisłą” i zwycięstwo w wojnie z sowiecką Rosją. Z rozkazu Piłsudskiego uwięziony i otruty.
 
Tak, dzisiaj bylibyśmy daleko bardziej zaawansowani w europejskich zdobyczach degeneracji całego obszaru ludzkiej kultury, a więc całej serwowanej nam przez żydostwo zgnilizny moralnej, obyczajowej, ekonomicznej, politycznej. Proces degeneracji został przecież natychmiast uruchomiony wszędzie tam, gdzie żydostwo przejęło władzę: w sowieckiej Rosji, w Węgierskiej Republice Rad i w Republice Weimarskiej – warto porównać te twory z kończącą swój byt UE.
Przypomnijmy sobie teraz, kto we współczesnej Polsce pielęgnuje lub odwołuje się do kultu Marszałka – ? Są to wszystkie założone przez żydowską V kolumnę partie polityczne IIIRP oraz żydo-katolicki Kościół mimo, iż J.Piłsudski nie darzył go sympatią (?). „Tradycja piłsudczykowska” – jeśli Polska ma istnieć, to tylko w takiej tradycji i to głównie do niej odwołują się wszyscy zdobywający popularność koncesjonowani „narodowcy”.
I gdyby Polacy znali historię własnego kraju, natychmiast rozpoznaliby we wszystkich odwołujących się do „tradycji piłsudczykowskiej” syjonistycznych wrogów i zdrajców narodu i państwa.
 
ArmiaPolskaW poniedziałek przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego przy Belwederze odbędą się centralne uroczystości państwowe Święta Wojska Polskiego oraz 96. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Planowana jest defilada wojskowa. Weźmie w niej udział ok. 200 żołnierzy z następujących państw: Estonii, Kanady, Litwy, Łotwy, Niemiec, Portugalii, Rumunii, USA, Węgier i Ukrainy.
Po nieudanej na szczęście próbie dywersji i aktów terroru na Krymie – na terytorium Rosji przez agentów ukraińskiego żydo-reżimu z inspiracji syjonistów z USA, zaproszenie żołnierzy tych państw jest jawną prowokacją wobec Rosji, której dopuszcza się żydowski reżim IIIRP działając wbrew wszelkim interesom polskiego, słowiańskiego narodu i państwa.
Zaproszenie ukraińskich żołnierzy na uroczystości państwowe w sytuacji, gdy żydo-reżim Ukrainy planuje w odwecie przyjąć uchwałę lub ustawę o polskim ludobójstwie na Ukraińcach, gdy jawnie działający na Ukrainie pogrobowcy zbrodniczych band OUN-UPA postulują odebranie Polsce Małopolski i tzw. Rusi Czerwonej jest jawnym antypolskim, antypaństwowym działaniem funkcjonariuszy żydowskiego reżimu IIIRP.

Nie tylko cud nad Wisłą

I tylko tak, jak poniżej na filmie, zgodnie z ideologicznym nakazem żydo-systemu IIIRP można świętować powstanie „Solidarności”.

A kto wie i pamięta -? -, że strajki w Szczecinie nie miały bezpośredniej inspiracji żydowskiej, dlatego ich przywódcy, M.Jurczykowi – jeden z niewielu Polaków w kierownictwie „S” -, uniemożliwiono działalność polityczną. W czasie jego internowania agenci SB – SB w znacznym stopniu opanowanej już przez żydostwo -, zamordowali jego synową wyrzucając ją z okna kamienicy. Tego samego dnia i w taki sam sposób, żydo-agentura zamordowała jej męża, syna M.Jurczyka.


Dariusz Kosiur

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/14/sierpniowe-rocznice-nie-tylko-cud-nad-wisla/
 
 

KOMENTARZE

 • WPS
  Tradycyjnie problem z you tube, a więc odnosne linki


  https://www.youtube.com/watch?v=LH2r98PP3lE

  https://www.youtube.com/watch?v=ZNbn3KKyUl0
 • Obawiam się że popełniacie Panowie bardzo poważny błąd...
  przeciwstawiając Kościół RK sprawom polskiej Racji Stanu. To nie kto inny jak ksiądz, dr hab Piotr Natanek obnaża swoimi badaniami (i nie tylko) prawdę historyczną o tym samozwańczym marszałku Piłsudskim. Poniżej jest link do pierwsze części:
  https://www.youtube.com/watch?v=I5bYLKS-eRc
  Więc to nieprawda, że cały polski Kościół kolaboruje z okupantem. Kościół jako osobna instytucja, także jest okupowany, tam krąży seryjny morderca. Tutaj jest mała wzmianka:
  https://marucha.wordpress.com/2012/05/11/plaga-samobojstw-ksiezy-w-diecezji-tarnowskiej/
  Zresztą niestety, cały Święty Apostolski Kościół Powszechny atakowany jest przez szatana (ujmując to umownie, ale i... dosłownie, chociaż Panowie stąpacie twardo po ziemi). Tu jest jeden z przykładów:
  https://marucha.wordpress.com/2015/06/25/kim-sa-ludzie-ktorzy-doradzali-papiezowi-podczas-pisania-encykliki-laudato-si/
  Okupant (Panowie zdefiniowaliście go - te 14 czy 17 rodzin) wie o tym że siła Polaków jest Siłą Chrystusa w Jego Kościele, więc walczy z nim jak tylko jest to możliwe, także od środka. O tym że jest to bardzo ważna siła, niemal stanowiąca o naszym bycie narodowym mogliśmy się przekonać już niejednokrotnie, także m.in w czasie Bitwy Warszawskiej w czasie której dokonał się ten Cud nad Wisłą. Ale nie dokonał się on za sprawą zdrajcy Piłsudskiego a... Matki Boskiej. Zachęcam do przeczytania:
  https://marucha.wordpress.com/2012/08/15/matka-boza-laskawa-a-cud-nad-wisla-dzieje-kultu-i-laski/
  Jak tam Panowie zobaczą, ten prawdziwy Cud nad Wisłą uwiecznił nawet Jerzy Kossak.
  Matka Boska Królowa Polski, wiele razy interweniowała w naszej Polaków sprawie, tutaj kolejny uznany przykład:
  https://marucha.wordpress.com/2012/08/05/objawienia-na-siekierkach-1943-a-powstanie-warszawskie/
  Szanowny Panie Dariuszu... nie lekceważmy Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej, Matki Boskiej, tym bardziej że sama nas wybrała:
  https://jozefbizon.wordpress.com/mancinelli-nmp-polska/
  Może poszczególni księża błądzą w Polskiej Sprawie, ale ogólnie,
  póki co... Matka Boska Królowa Polski jeszcze nam sprzyja, bo Polska mimo tych potężnych działań szatana jeszcze żyje. Być może materialnie już Jej nie ma, ale duchowo Polska jeszcze nadal jest silna.
  Nie niszczcie tego, bo płyniecie pod prąd, razem z tym wewnętrznym okupantem wewnątrz naszego Świętego Apostolskiego Kościoła Powszechnego.
  Zachęcam do refleksji i do uzupełnienia informacji o być może pomijanych do tej pory, przez Panów ważnych prawdach historycznych na ten temat.
  Nie róbcie tak poważnego błędu, jak kiedyś nasz Prymas Tysiąclecia kard. Wyszyński, tym niesławnym Listem (Przebaczamy i prosimy...), którym zaprzepaścił rozwijające się wspólne z Władysławem Gomułką rozmowy o Polsce.
 • @Jan Paweł 08:56:34
  Jednym z przykładów tego, że to szatan stoi za okupantem (albo raczej jest tym okupantem), niech będą podobno wielokrotne próby spalenia ciała św O. Maksymiliana Kolbe w krematorium, podczas gdy za każdym razem stwierdzano fakt cudownego zachowania ciała tego Świętego.
  Jak bardzo trzeba mieć przysłonięte pole wiedzenia (przez złego ducha), by nie widzieć wyraźnego tutaj CUDU zachowania ciała i uparcie dokonywać kolejnych prób spalenia, aż w końcu podobno sam Hitler kazał zakopać ciało Świętego Ojca Maksymiliana, gdzieś na terenie obozu.
  Cud zachowania ciała tego Świętego, nie był tutaj odosobnionym.
  Polecam filmik (pierwszy znaleziony na YT, bo jest ich wiele) o zachowaniu ciał Świętych:
  https://www.youtube.com/watch?v=e2ZMoEcAYII
  Jak można mieć przysłonięte przez szatana pole widzenia, by w dzisiejszych czasach nie przeprowadzić badań w celu odnalezienia ciała Świętego Maksymiliana Kolbe.
  Szanowni Panowie, nie ulegajcie takiemu przysłonięciu pola widzenia.
 • Mity i legendy o Solidarności . Tekst autorstwa Andrzeja Szuberta
  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/09/02/mity-i-legendy-o-solidarnosci/
 • Zapraszanie
  ukraińcow na defiladę to hańba dla munduru polskiego żołnierza,ale takich sprzedajnych mamy rządzących...
 • Przygadywał kocioł garnkowi
  Pragnę podkreślić, że nie jestem fanem Piłsudskiego.

  Niemniej jednak, ktoś, kto w swojej krytyce narodowców czy też ,,narodowców" pisze:
  ,,Aktor W.Olszański lokuje Rosję – Rosję Stalina -, co prawda nie wprost, po stronie wrogów Polski (**film poniżej). Jest to dokładnie taka sama retoryka jaką posługuje się ostentacyjny żydo-katolik G.Braun.",
  sugerując tym samym, że Stalin, morderca 50 milionów istnień ludzkich jest pozytywną postacią, przejawia wyjątkowo podłą i bezczelną hipokryzję w stosunku do czytelnika.

  Wygląda na to, że wszystkie ugrupowania i sympatie polityczne w Polsce są złe za wyjątkiem tych, które jawnie popierają komunizm i zdobyczne marksizmu-leninizmu-stalinizmu, np. partia Zmiana z ich skarbniczką na czele Ludmiłą jakąśtam, która reprezentuje kliniczny przypadek zidiocenia http://www.vice.com/pl/read/ludmia-powie-ci-jak-walczyc-z-burzujami
 • Szanowni Panowie, zachęcam do wysłuchania kazania Ks Natanka o zamachu na Kościół, ale zachęcam, bo...
  ok 17 tej minuty, Ks Natanek mówi o tym jak cała Ukraina (wierząca w Jezusa Chrystusa) idzie w pielgrzymkach w setkach tysięcy, na Kijów w intencji uwolnienia od tej wojny. Oni nie chcą wojny. Zresztą, kto chce?
  Czy Panowie o tym mówicie? Bo żadne media o tym nie mówią. Wmawiają nam tylko, że musimy ich wspomóc w tej wojnie, finansowo, materialnie czy w końcu bezpośrednim udziałem w niej, podczas kiedy oni Ukraińcy, nie chcą tej wojny z Rosją.
  Czy nie ma tutaj tej nici porozumienia z polskimi katolikami, którzy także z całą pewnością nie chcą tej, ani żadnej innej wojny?
  czy nie tędy powinno pójść to pojednanie, jak widać także z Ukraińcami...?
  Tuaj jest link do tego kazania:
  https://www.youtube.com/watch?v=uKzUipo6xTk
  zachęcam do wysłuchania całego, bo Ks Natanek porusza w nim bardzo ważny problem zamachu na Kościół RK.
  Czy Panowie nie dołączacie się do tego zamachu?...
 • @Lotna 12:34:13
  A propos tych 50mln zbrodni stalinowskich, to zachęcam do wysłuchania bardzo ciekawego wywiadu:
  https://www.youtube.com/watch?v=7v-5rZoFJ5g
 • @Lotna 12:34:13
  Panowie mają wgrany taki program i inaczej nie da rady - bo się system zawiesza...
 • Natomiast tak silne akecntowanie korzeni słowiańskich jako podłoża porozumienia, miedzy narodami słowiańskimi....
  ... jak najbardziej zresztą słuszne, także nierozerwalnie jest związane z wiarą Słowian. Panowie akcentujecie jednak te wierzenia przedChrystusowe, określane po Chrystusie, jako pogańskie. A jakież to były te przedChrystusowe wierzenia? w boga Swaroża? Światowida? i w innych bożków wymyślonych przez... LUDZI?
  Pan Bóg zsyłając nam tu na Ziemię Swojego Syna, objawił nam Siebie, pokazał nam Swoje święte Oblicze, ale od tego Słowianie, nie przestali być Słowianami. Nada, nimi są, ale wtedy dostali Siłę Pana Boga i wolną wolę do korzystania z Niej.
  Mało mamy w naszej Historii (z dużej litery, bo tej nie zakłamanej przez okupanta) dowodów na istnienie tej Siły Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej?
 • @Jan Paweł 12:55:56
  ...niechże się BÓG na Panem zlituje - ten BÓG istniejący od początku świata - i wcześniej - gdy żadna religia nie była jeszcze nawet mglistą hipotezą - a co dopiero czysto chrześcijańska - a ściślej KATOLICKA - tyleż chora, co zbrodnicza aberracja o wyższości jednej religii nad innymi - wyższości egzekwowanej z i iście katolicką miłością bliźniego: "zabijajcie wszystkich - Bóg rozpozna swoich"

  to już tylko modlitwa zostaje - o opamiętanie. I choćby krztynę pokory.
 • @Jan Paweł 12:55:56
  Pan nic nie rozumie.. albo jest świadomym żydowskim propagandystą..
  obstawiam to pierwsze i zrzucam to na kark indoktrynacji od niemowlęcia..
  współczuję, ale to nie znaczy, że toleruję.

  Ja obstawiam, że Mieszko bratając się z Wikingami znalazł się pod ochroną Thora, kolejni władcy idąc w kierunku żydowskiego bożka Jahwe narazili się prawdziwemu Bogu Thorowi i potęga Białej Chrobacji legła, dostarczając niewolników wyznawcom Słońca-Amon Ra-Jeszua. - udowodnij że tak nie było..

  Religia wojownicza wygrała z religią pokoju, rzeka krwi z rzeką wody, śmierć z życiem, Słońce z Ziemią, spiski z naturą :((

  Janek, robisz tu za dyżurnego trolla broniącego przegranej sprawy, mamy XXIw. i nikt nie ma zamiaru modlić się do Swarożyca, czy tam innego bóstwa wymyślonego przez prostych ludzi, co by dzisiaj modlili się do komputera, czy telewizora. Chodzi o wojnę religijną od tysięcy lat. A pomyśleć, że kiedyś była złota era człowieka i nikt do cielców, krzyży czy innych obelisków nie modlił się, wojen na tle różnic religijnych nie było, bo różnic nie było. Wszyscy jesteśmy dziećmi bogów, nasz kod DNA został stworzony na drukarce DNA na wzór bogów i przerobiony tak, że nie wykorzystujemy większości naszych umysłów, aby nie zagrozić potędze bogów..

  Podstawą Twej religii jest zmartwychwstanie. Cuda na kiju są najważniejsze aby zwieść owieczki. Niestety ten cud jest tak słabo udokumentowany, a przez to pomijany, że cały NT legnie w gruzach kłamstw i manipulacji.. Smutne jest to, pośród jak bardzo zindoktrynowanych/ogłupionych ludzi przyszło mi żyć. Nie tyczy to tylko Ciebie, takich mam w rodzinie oraz pośród znajomych.. biblii nigdy ze zrozumieniem nawet nie przeczytali.. za gruba książka dla polakatolików, ksiądz zapoda streszczenie i wierzą, wierzą nawet w kanibalizm podczas mszy :((((
 • @Autor
  "demokratycznie" wybrana władza popiera banderlandię, sztuczne, skorumpowane, zarządzane przez żydowską oligarchię państewko. Wykonując rozkazy Usraela prą do IIIWŚ na naszym terytorium. Nawet zmanipulowane sondaże na Onecie pokazują, że większość ludzi jest przeciw wojnie, przeciw Ukrainie i nie mają nic do Rosji. To jest fakt potwierdzający, że demokracja to tylko frazes, to jest dymokracja, owieczki mają prawo wybierać spośród wcześniej niedemokratycznie osadzonych partyjek, które w zamian za koryto dane na koszt podatników, działają w sprzecznym interesie do obywateli.. To taka bajeczka jak Demokraci i Republikanie w USA, a ludzie w domach przy kolacji toczą zażarte dyskusje, czy Clinton czy Trump będzie lepsiejszy dla Hameryki, hehehe

  Z drugiej strony patrząc, depopulacja jest wskazana, debili wierzących w buków i demokrację oraz wolność jest zbyt wielu.. zindoktrynowanych niewolników w takiej ilości Świat już nie potrzebuje, większość z nich roboty mogą zastąpić, a zarządzanie taką ilością debili jest kosztowne, a na dodatek niszczą naszą planetę. Co gorsza, mają dostęp do internetu, w tym do Neonu i mogą zmądrzeć. Miliony obudzonych to już przepis na rewolucję, więc musi być wojna.. z wielu powodów, ale musi być, to jedyna recepta na utrzymanie niedemokratycznej ukrytej hierarchii tego Świata :(((
 • @Andrzej Tokarski 14:17:31 i wk...ny
  Widzi Pan, to prawda co Pan mówi, że Pan Bóg istniał o wiele wcześniej niż to wszystko się zaczęło z tym tylko, że w pewnym momencie powiedział BASTA... I był to moment w którym wysłał nam tu na Ziemię Swojego Syna.
  A dał nam Swojego Syna między innymi dlatego, byśmy nie składali krwawych ofiar nie z siebie a z innych ludzi. Łatwo, mając jakąś siłę władzy, czy większości, złapać jakiegoś biedaka i złożyć go w ofierze. Jak wiemy, robią to jeszcze nadal sataniści. Czyli, niejako przez analogię, składanie ofiar z innych ludzi było czystej krwi satanizmem, który Pan Bóg w końcu przerwał, posyłając nam tutaj Swojego Syna, by objawił nam Ewangelię, która głosi, ogólnie rzecz ujmując MIŁOSIERDZIE.
  Ale jak widać, nie wszystkim to odpowiada, nie wszyscy to zrozumieli i piszą te różne pogańskie (czyli satanistyczne) dyrdymały.
  Ciekawe, czy jak Wam inne religie będą podcinać gardła, nadal będziecie pluć na Religię Miłosierdzia? Bo jak będzie coraz więcej ludzi takich jak wy, to z całą pewnością, za niedługo będzie ta perspektywa coraz bardziej realna.
  Pozdrawiam
 • Do @Jan Paweł 15:41:55
  Prawda przed Chrystusem ołtarze wszystkich religii były to praktycznie
  rzeźnie !!!! dopiero Chrystus ze swoją religią ołtarze wyzwolił z krwi !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! Polska to własność Słowian ! żydzi do Izraela wynocha !!!!
 • @Andrzej Tokarski 12:46:23
  Tak, rzeczywiście mamy wgrany taki program do głowy, a na imię jemu rozsądek polityczny oraz zdolność do trzeźwej analizy doświadczeń historycznych i obecnego układu geopolitycznego w oderwaniu od uprzedzeń, romantyzmu politycznego oraz odporność na syjonistyczno-watykańskią indoktrynację.
 • -----Jan Paweł
  Ksiądz Natanek -szarpie się !! pomiędzy wykonywanym zawodem a głosem duszy. Męki jakie ten PRZYZWOITY człowiek przechodzi , gorsze chyba są od pobytu w // piekle //.
 • @ninanonimowa 23:25:43
  A ja myślę, że Ks Natanek jest jednym z tych ludzi tutaj na Ziemi, którzy doświadczyli specjalnych Łask Bożych, ale i w związku z tym więcej Pan Bóg od niego oczekuje. Ale myślę, że on wywiązuje się z tych zobowiązań wobec Pana Boga z nawiązką i ma w związku z tym wiele Bożych Błogosławieństw.
  Pozdrawiam
 • Cud nad Wisłą był konieczny gdyż wysłannicy Piłsudskiego agitowali żołnierzy Korpusu gen Dowbor Muśnickiego do dezercji a jego d
  Ostatecznie namówili ( w tym Lis Kula) generała do kapitulacji przed NiemcaMI BY NIE PRZESZKADZAŁ pIŁSUDSKIEMU. dOWODZIŁ kORPUSEM KIKUDZIESIĘCIOTYSIĘCZNYM W TWIERDZY bOBRUJSK BARDZO DOBRZE WYPOSAŻONEJ I ZAOPATRZONEJ. pÓŹNIEJ DOWODZIŁ POWSTANIEM WIELKOPOLSKIM CO ostatnio HISTORYCY i media KAMARYLI KAtastrofalnego bliźniaka judeopsycholicznie małpującego Piłsudskiego STARALI SIĘ WYMAZAĆ Z PAMIĘCI PUBLICZNEJ.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031