Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

OŚWIADCZENIE WS. PRZEDŁUŻENIA ARESZTU DLA M. PISKORSKIEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nowy etap walki z totalitaryzmem PiS

 

 
Piskorski_protest
Zarząd Krajowy ZMIANY stanowczo protestuje przeciwkobezpodstawnemu przetrzymywaniu w areszcie Przewodniczacego ZMIANY, Mateusza Piskorskiego oraz zapowiada walkę o jego uwolnienie wszelkimi dostępnymi środkami.
W dniu dzisiejszym sąd, na wniosek prokurator Anny Karlińskiej z Mazowieckiego Wydziału ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji, przedłużył o kolejne trzy miesiące areszt dla naszego lidera, dr. Mateusza Piskorskiego. Prokurator Karlińska to osoba awansowana na swoje stanowisko przez obecnego Ministra Sprawiedliwości, Zbigniewa Ziobrę w kwietniu 2016 roku, a więc na miesiąc przed pojmaniem Mateusza Piskorskiego przez napastników z ABW co ewidentnie wskazuje na polityczny motyw całej sprawy.
W dalszym ciągu akta są utajnione, a więc nikt nie zna szczegółów sprawy. Jest to kolejny przykład, kiedy osoba publicznie oskarżona nie ma prawa do adekwatnej obrony. Decyzję o przedłużeniu aresztu traktujemy jako kolejny przejaw bezprawia w III/IV Rzeczpospolitej i próbę uderzenia w nas jako środowisko społeczne.
Jednocześnie Zarząd Krajowy ZMIANY wzywa wszystkich aktywistów i sympatyków do wytężonej pracy na rzecz uwolnienia Przewodniczącego poprzez udział w akcjach informacyjnych i społecznych.
Walka trwa!
/-/ Zarząd Krajowy ZMIANY

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/11/oswiadczenie-zarzadu-krajowego-ws-przedluzenia-aresztu-dla-mateusza-piskorskiego-o-kolejne-trzy-miesiace/
 
 

KOMENTARZE

 • Przecież to jest doskonała okazja do akcji...
  rozdawania ulotek przy okazji manifestacji poparcia zorganizowanej przed aresztem.
 • @Jan Paweł 10:01:54
  ulotek - krótkich, ale treściwych informacji z podaniem linków do swoich stron, gdzie już sprawa opisana jest szeroko.
 • @Jan Paweł 10:01:54
  Zgadzam sie z szacownym panem, ale Polacy musza zrozumiec, ze protest musi byc ogolnopolski i ze broniac Piskorskiego, bronia siebie przed PiSowskim totalitaryzmem
 • Areszt...
  ...wydobywczy?
 • "Społeczna kontrola organów ścigania"
  Rozmawiałem z prokurator Anna Karlińską telefonicznie 26 lipca 2016 r. Wcześniej zgłosiłem udział Ruchu Społecznego "NOWA POLSKA" w postępowaniu prowadzonym przez Mazowiecki Odział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej i chciałem sprawdzić,czy coś się dzieje. Oparłem się art. 90 par. 1, 2 i 3 kpk kpk., który dotyczy niestety tylko postępowań sądowych. Trzeba spróbować wejść w to postępowanie na podstawie przepisów kpa. Dobrze byłoby uzgodnić potrzebne działania z ludźmi z otoczenia dr Mateusza Piskorskiego.
 • "Społeczna kontrola organów ścigania"
  Mazowiecki Wydział Zamiejscowy
  Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji
  Prokuratury Krajowej
  w Warszawie
  01 - 163 Warszawa
  u. Jana Ostroroga 24 E

  Na podstawie art. 90 par. 1, 2 i 3 kpk zgłaszam udział stowarzyszenia zwykłego Ruch Społeczny "NOWA POLSKA" w postępowaniu dotyczącym dr Mateusza Piskorskiego. W załączeniu przekazuję skan potwierdzenia wpisu do ewidencji oraz oryginał regulaminu.

  Proszę o poinformowanie dr Mateusza Piskorskiego o naszym udziale. Proszę również o informację n.t. możliwości spotkania z nim.

  Z poważaniem.

  Ruch Społeczny "NOWA POLSKA"

  PREZES

  mgr inż. Andrzej Dziąba
 • "Więźniowie polityczni"
  Pani Aniu!


  Do wczoraj zajmowałem się intensywnie sprawą osadzonego w więzieniu i głodującego od 29 czerwca 2016 r. Dariusza Komorowskiego. Zapowiedziałem na 22 sierpnia 2016 r. demonstrację pod Zakładem Karnym w Kamińsku. Załączam krótkie wystąpienie w tej sprawie:

  Urząd Gminy
  Górowo Iławeckie
  11 - 220 Górowo Iławeckie
  ul. Tadeusza Kościuszki 17

  Uprzejmie informuję, że Ruch Społeczny "NOWA POLSKA" zamierza 22 sierpnia 2016 r. zorganizować demonstrację przed siedzibą Zakładu Karnego w Kamińsku w obronie głodującego Dariusza Komorowskiego. W załączeniu przekazuję skan potwierdzenia zgłoszenia do ewidencji stowarzyszenia oraz oryginał regulaminu.

  Z poważaniem.

  Ruch Społeczny "NOWA POLSKA"

  PREZES

  mgr inż.Andrzej Dziąba

  W ramach udzielonego mi upoważnienia przez Zygmunta Miernika w charakterze męża zaufania, wystąpię jutro do Zakładu Karnego w Wojkowicach. Uważam, że należałoby połączyć siły wielu organizacji i środowisk w celu uwolnienia nie tylko Dariusza Komorowskiego, Zygmunta Miernika, lecz tysięcy więźniów, które są ofiarami represywnego systemu III RP. Należy również do nich dr Mateusz Piskorski tymczasowo aresztowany na wniosek Mazowieckiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie. Jutro sąd w Warszawie ma postanowić o ewentualnym przedłużeniu tymczasowego aresztowania wobec dr Mateusza Piskorskiego.

  Tylko wspólne działanie wobec systemowego zła może przynieść sukces. Mam nadzieję, że 20 sierpnia 2016 r. pod kancelarią prezydenta RP zaprezentujemy jedność i stanowczość.


  Pozdrawiam. Andrzej Dziąba.
 • @ireneusz 15:20:39
  A kto wychował tych ludzi że stworzyli taki "zasrany kraj"? Czy to nie ta "wspaniała" komuna????

  A co do tematu:
  Piskorski ma chyba też inne problemy na głowie:
  http://att.neon24.pl/post/133196,co-nowego-w-partii-zmiana
  "

  Tadeusz Płużański napisał w dzisiejszym „Super Expressie”, że działacz prokremlowskiej partii Zmiana Bartosz Tomassi zaproponował na swoim profilu facebookowym nową dyscyplinę olimpijską: „strzelanie w tył głowy na czas, w rowie katyńskim”.

  Mam nadzieję, że prokuratura podejmie w tej sprawie działania z urzędu, jest to bowiem zniewaga, jakiej w niepodległym państwie nie powinno się puszczać płazem, ponieważ nie ma ona nic wspólnego z wolnością słowa tudzież z innymi swobodami obywatelskimi."
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=sgxOp5DHolY
 • @ireneusz 10:20:49
  " To nie komuna stworzyła partię nierobów i pijaków, za leniwych ludzi do pracy, za głupich do nauki a zwanej NSZZ Solidarność."

  Gdyby nie komuna, to nie było by NSZZ Solidarność.
 • "Udział społeczny"
  Witam!

  Wystąpiłem do Mazowieckiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej z wnioskiem o udział w postępowaniu dotyczącym dr Mateusza Piskorskiego jako przedstawiciel Ruchu Społecznego "NOWA POLSKA". Oparłem się na art. 90 par. 1, 2 i 3 kpk. Otrzymałem odmowę od prokurator Anny Karlińskiej, która uznała, że w/w art. kpk pozwala na udział w postępowaniu sądowym. Moje wystąpienie zostało jedynie załączone do akt z możliwością udziału w postępowaniu sądowym w razie przesłania aktu oskarżenia przeciwko Przewodniczącemu Zmiany. Udział w trybie społecznym można też zgłosić na podstawie przepisów kpa. Można również złożyć doniesienie przeciwko prokuraturze, ABW i sądowi w związku z działaniami dotyczącymi dr Mateusza Piskorskiego. Co o tym sądzicie?

  Z poważaniem.Andrzej Dziąba.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031