Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
578 postów 2150 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Bułgarska samoobrona patriotyczna na straży suwerenności

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak organizują się Bułgarzy, a być może, że niezadługo tak też będą zmuszeni uczynić i Polacy

 

 
Lewski
Oprócz Greków główny napór zainspirowanej przez syjonistów fali tzw. „imigrantów islamskich” –  biorą na siebie słowiańskie narody południowej Europy.
Po dewastacji w latach 80-90 tych XX wieku krajów socjalistycznych, wywołanej  tzw. „liberalną demokracją” w duchu Brzezińskiego i Sorosa, a następnie demograficznej i gospodarczej zbrodni, głównie na młodych pokoleniach Słowian „wyeksportowanych jako utowarowiony-kapitał ludzki” do unijnego raju, kolejna fala zniszczenia i chaosu- tym razem dotycząca już zarówno Słowian, jak i co bardziej krnąbrnych przeciwników pax syjono-americana ( Francuzów, Niemców, Węgrów) przybiera postać tzw. fali muzułmańskich imigrantów religijno- ekonomicznych, chcących wziąć rzekomo odwet na europejskich krzyżowcach.  Te realizowane procesy dezintegracji kulturowej, narodowej, społecznej  i państwowej, to skrupulatnie przemyślana strategia zniszczenia i powszechnego chaosu, stosowana od wieków przez  środowiska żydowskich, psychopatycznych elit   wobec państw, kultur lub narodów, nad którymi chcą zapanować. Burzyć stary ład, aby na gruzach i na coraz liczniejszych i krwawych stosach ofiar budować nowy -„porewolucyjny ład”, to konsekwentnie realizowany scenariusz. Jedyne wyjście z tego morderczego kręgu, jakie stoi przed wolnymi, suwerennymi narodami świata, to śmiertelne przetrącenie kręgosłupa, nienażartej, mrocznej bestii – ludobójczej oligarchii syjonistycznej i jej euro-atlantyckim wasalom.
A póki co, to w sytuacji, gdy niesprawne i skorumpowane instytucje państwowe przestają działać, oddolnym ruchom narodowej samoorganizacji i samoobrony nie pozostaje inna alternatywa, jak wziąć odpowiedzialność za swoje państwo i własne losy. Tak organizują się Bułgarzy, a być może, że niezadługo tak też będą zmuszeni uczynić i Polacy, gdy „konceptualiści” Sorosa postanowią zagrać na ostro kartą szowinistycznego banderyzmu w Polsce, wobec nas- Polaków.
PZ
 
 
 
wiecej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/02/bulgarska-samoobrona-patriotyczna-na-strazy-suwerennosci-i-slowianszczyzny/
 
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031