Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
586 postów 2283 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Gnida Kuchciński- golić łeb, czy szukać kata?!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PiS kroczy bezczelnie drogą upokarzania Polaków i czytelnej manipulacji już nie tylko pamięcią narodową, ale szacunkiem do setek tysięcy pomordowanych Polaków

 


Kuchciński
Szczytem hańby obecnego rządu jest powierzenie przemówienia w dniu wybuchu Powstania Warszawskiego takiemu indywiduum jak marszałek Kuchciński
( przypomnę, że w razie potrzeby i wypadków losowych jest to osoba zastępująca prezydenta RP), temu, który nie tak dawno, bo w końcu czerwca , miał czelność odbierać w Truskawcu na Ukrainie, instrukcje od pro banderowskich władz Ukrainy, m.in. od syna bandyty upowskiego-Szuchewycza, aby polski sejm nie przyjmował ustawy upamiętniającej 11 lipca, dzień ludobójstwa OUN-UPA nad Polakami w 1943 roku.
Kuchciński_parubij
PiS kroczy bezczelnie drogą upokarzania Polaków i czytelnej manipulacji już nie tylko pamięcią narodową, ale szacunkiem do setek tysięcy pomordowanych Polaków przez hitlerowskich barbarzyńców i bestialskich szowinistów ukraińskich. Obie te zbrodnie sprowokowane i sfinansowane zostały przez cyniczne ośrodki antypolskich środowisk syjonistycznych, ulokowanych na tzw. Zachodzie ( głównie w USA i Wielkiej Brytanii ) i leżące u postaw tzw. demokracji euro-atlantyckiej.
SSGalizien
Kuchciński, który od ponad miesiąca powinien być aresztowany przez polskie służby i postawiony w trybie pilnym przed sądem karnym za przestępstwa przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej – sprawuje nie tylko swój urząd , ale w glorii chwały wygłasza buńczuczne i kłamliwe przemówienia w miejscach polskiej pamięci narodowej.
PiS stoczył się nie tylko na dno hipokryzji i hańby, ale kręci powróż na swą szyję i uzasadnia działania kata lub egzekutorów wyznaczonych przez Trybunał Narodowy za dokonane zbrodnie przeciwko narodowi i państwu polskiemu.
PZ
 
więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/01/gnida-kuchcinski-golic-leb-czy-szukac-kata/
 
 

KOMENTARZE

 • Przewalanie polaków siega wszystkich dziedzin. Codzieńnie mozna by nowy wątek otwierać.
  Od kilku dni dziesiątki pociągów wjeżdża z ukraińskim zbożem do Polski. Zapewne nie wszyscy polscy rolnicy w tym roku sprzedadzą swoje zboża do magazynów. Jest to przewał firm związanych z polską koshernostrą, które to w ramach wykupu hrywien przez nasz Rząd i interwencji Balcerowicza. Teraz te hrywny zagospodarowali i wykupują za grosze zboże od ukraińsko-żydowskich oligarchów.
 • @Fischer 18:43:14
  I będzie trwało, dopóki w jakiś "magiczny sposób" winni nie zostaną osobiście(!) ukarani, nie koniecznie "mandatem 100zł".

  Za PRL za zdradę przewidziana była kara śmierci... Może to akurat był dobry zwyczaj?
 • Czy chodzi też o to, że pan Kuchciński
  z pochodzenia Ukrainiec, absolwent ogrodniczej szkoły policealnej powiedział, że ""Powstanie warszawskie uchroniło Niemcy, a może i Francję, przed komunizmem"?
 • @Fischer 18:43:14
  A plony zboża w Polsce będą bardzo wysokie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031