Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
578 postów 2150 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Prewencja, czy uczestnictwo w zbrodni?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zamachy terrorystyczne” zwykle zdarzają się wtedy gdy nikt się ich nie spodziewa i tam gdzie nikt się ich nie spodziewa

 

 
542774_bsXS_1c03bee3459094e831c0e5d67993_34
 
Jak IIIŻydo-RP przygotowuje się na obchody ŚDM2016
 
Poważne zastrzeżenia budził już sam wybór miejsca na obchody ŚDM2016. Jest to obszar otoczony mokradłami, rzeką i jeziorami, z którego praktycznie nie ma dobrych dróg ewakuacji. Nawet załamanie pogody, co przecież jest możliwe (w wyniku ocieplania się klimatu – to argument żydo-medialny), może spowodować ofiary w ludziach próbujących opuścić to miejsce. A o ewentualnym zamachu terrorystycznym lepiej nie myśleć – uciekający ludzie będą tratować jedni drugich na kilku prowizorycznych kładkach nad rzeką.
 
5519ad6b2f580_o 
Wieś Brzegi, powiat wielicki, gmina Wieliczka – miejsce ŚDM2016
Uwaga! Klikając w zdjęcia można je powiększać
 
Ostatnio dotarły do nas niepokojące informacje, że zakłady mięsne znajdujące się w okolicy wsi Brzegi – miejsca obchodów ŚDM2016 -, muszą opróżnić swoje chłodnie i urlopować pracowników.
Czyżby służby IIIŻydo-RP podjęły tak poważne kroki w ramach szeroko rozumianej prewencji? Przecież wokół stadionów, na których odbywają się masowe imprezy nie buduje się chłodni na ewentualność składowania ludzkich zwłok po możliwych zamachach terrorystycznych mimo, że przełom XX i XXI wieku to rozkwit światowego terroryzmu.
A może służby IIIŻydo-RP są już w posiadaniu informacji, że w trakcie trwania ŚDM2016 zamach terrorystyczny nastąpi – ?
Rozważając wszelkie ewentualności nie można pominąć także i tej, że służby IIIŻydo-RP mogą być same zaangażowane w terrorystyczny atak (?). W końcu IIIŻydo-RP przynależy do Zachodu, gdzie akty terroryzmu to chleb powszedni, a jego centra dyspozycyjne znajdują się właśnie na Zachodzie i można je z łatwością zlokalizować.
Inicjatorami światowego terroryzmu są przecież te same siły, które dążą do imperialnego podboju świata przy pomocy armii USA i NATO.
Pozostaje już tylko przy pomocy żydo-medialnej propagandy wskazać ewentualnych sprawców ewentualnego zamachu. W Polsce, z powodów oczywistych, nie będą to radykalni islamiści i chyba także jeszcze nie antysemici. Osobiście obstawiałbym „ruskich” terrorystów – może nawet samego W.Putina – i nie wykluczam terrorystów ukraińskich.
 
Uczestnikom ŚDM2016 życzę, żeby żaden terrorysta nie otrzymał zlecenia i żeby wszyscy uczestnicy ŚDM wrócili do swoich rodzin.
 
Dariusz Kosiur
 
Niektóre komentarze:

Swiadomi Polacy winni robic wszystko aby minimalizowac masowe oglupianie Narodu Polskiego.Co jest najgorsze – kosciol bez zadnych
skrupulow zaczyna oglupianie polskie dzieci „nauczaniem”w szkolach.
Czego naucza kosciol w szkolach-historii? Super klamstwo.Historii kosciola?
Mega klamstwo.Tak zwane religie w szkolach winny byc bezwzglednie
usuniete.Prosze zauwazyc ze wszystkie zydopartie w Polsce sa za „lekcjami
religii”w szkolach.Obecna zydopartia PiS jest nawet za mozliwoscia zdawania egzaminu na maturze z religii!!! Jest to szczyt beszczelnosci
zydowskiej i niewyobrazalnego upokorzenia Polakow.Polacy winni to
rozumiec – to nie ma nic wspolnego z walka z kosciolem (taka propagande
od zawsze uprawia kosciol i to jest dowod na zbrodnicza dzialalnosc kosciola).Egzamin z religi wyznacza poziom nauczania – jaki poziom??????
Polacy obudzcie sie.Rozpowszechniajcie sprawe ks.Medlara – przygotowywany jest proces pokazowy dla tego kaplana.Kosciol jast narzedziem w rekach zydowskich do rzadzenia i niszczenia Polakow.
Gwizdajcie na takie zloty masowego oglupiania jak ten.
chopsi
Interesująca jest poczyniona uwaga :
„Ostatnio dotarły do nas niepokojące informacje, że zakłady mięsne znajdujące się w okolicy wsi Brzegi – miejsca obchodów ŚDM2016 -, muszą opróżnić swoje chłodnie i urlopować pracowników. Czyżby służby IIIŻydo-RP podjęły tak poważne kroki w ramach szeroko rozumianej prewencji czy uczestnictwa w planowanej zbrodni?” jak krzyczy tytuł. A jakie to mogą być zakłady mięsne, łatwo sprawdzić choćby ten najbliższy…..i wykluczyć niepoważne insynuacje.
paziem
Co do prorokowania zamachu w trakcie ŚDM w Polsce, to myślę, ze jesteście panowie w błędzie. Zamachy w Europie- autorstawa rzekowmo „tych ciemnych muzułmanów”, to oczywiście ściema przygotowywana i logistycznie kontrolowana przez służby syjonistyczno-anglosaskie. To szerszy plan tworzenia i zarządznia chaosem, aby wdrażać NWO. Realizowane są tu wcześniej opracowane „teorie” o tzw. wojnie cywilizacji : chrześcijańskiej i muzumańskiej, aby przykryć tym samym perfidne działania syjonistycznych psychopatów dążacych do osłabienia i likwidacji narodowych i suwerennych narodów i państw w drodze do panowania nad światem.
Syjonistyczni psychopaci potrafią cynicznie i bezwzglednie wykorzystywać wcześniejsze, historyczne uprzedzenia i wywołane przez tych samych intrygantów- regionalne oraz ponadregionalne spory i wspólzawodnictwa. Owi intryganci i polityczni terroryści wiedzą, że najefektywniejszym narzędziem są masy i poszczególni osobnicy zmanipulowani religijnie oraz ideologicznie i użyci do realizacji celów tych psychopatów. ŚDM to nic innego jak laboratorium i kuźnia kadr do przyszłej indoktrynacji poprzez „zaprzyjaźnione”(z syjonistami) kadry katolickich hierarchów. A zatem syjonistyczno-anglosascy psychopaci nie skalają swego gniazda i nie zniweczą swego długoletniego dzieła wychowywania posłusznych i nieświadomych „krzyżowców”, którzy mogą być rzuceni jako uzbrojeni ewangelizatorzy do „cywilizowania” mrocznych muzułmanów i tym samym, ręka w rękę i pod dowództwem syjonistyczno-anglosaskim, walczyć o Wielki Izrael, a później za „światowy Izrael”.
O ile niewierna córka KK i do tego niedostatecznie entuzjastyczna ( z tytułu TTiP oraz antyrosyjskiego sojuszu z USA) Francja winna być ukarana i zdyscyplinowana, to nie ma póki co takiej potrzeby dyscyplinować Polskę, gdyż Polska pod rządami PiS, to prymus bezrozumnej atyrosyjskości i prosyjonistycznego wasalstwa. Błędem byłoby budzić Polaków ze snu i poprzez jakiś zamach skłaniać ich do „niepotrzebnego myślenia” o rzeczywistym bezpieczeństwie i suwerenności oraz zachęcać ich do grzebania w katalogu rzeczywistych inspiratorów takich „zamachów” . Polska póki co jest „bezpieczna”. Dlatego z taką pewnością siebie komunikuje o tym – miernota, samochwał, cakowity amator i marionetka- minister Mariusz Błaszcak.

„Zamachy terrorystyczne” zwykle zdarzają się wtedy gdy nikt się ich nie spodziewa i tam gdzie nikt się ich nie spodziewa i w taki sposób są przeprowadzane aby opinia publiczna była w jak największym szoku. Jeżeli jest zbyt dużo hałasu o jakichś domniemanych „zamachach”, które mają się wydarzyć to jest duże prawdopodobieństwo graniczące z pewnością że takowe „zamachy” się nie odbędą. Organizatorom zawsze zależy na jak największym szoku, jak się o czymś gada od dłuższego czasu to ludzie są na to przygotowani i plan idzie w łeb. Więc sądzę że do niczego nie dojdzie, choć nie dam sobie za to łba uciąć…

 

kempes
tu sie zgadzamy. poza tym . katoliccy polacy zaczeliby nienawidzic muzułmanow.NIEKTÓRZY MOZE RZECZYWISCIE MYSLEC . tak zas – po co zamach? franciszek powie kazanie. prymas i biskupy potwierdza. rzad zareklamuje . i po co zamach?
 
paziem
O takich „lokalizacjach” mam wrażenie , że decydują często bardzo przyziemne powody. Przejeżdżałem przez tę okolicę kilka razy i dziwiłem się, że na takim pastwisku i mokradle chce się urządzić masową imprezę? A może jest tak, że wójt, albo ktoś z gminy jest bliskim pociotkiem , któregoś z biznesmenów w sutannach, a lokalizacja w gminie pociotka, to najlepszy sposób żeby przekręcić „pod szczytnym hasłem” ładnych parę milionów złotych i euro? I taki jest prozaiczny, ale jakże wymowny powód „wyboru ” miejsca masowej indoktrynacji młodzieży. Biznesmeni w sutannach znaleźli też nową formę dziesięciny i każdy restaurator krakowski i miejscowy, który chce mieć możliwość wykarmienia pielgrzymów musi wpłacić do kościelnej kasy haracz 1000 zł od „koncesji kościelnej na strawę „. :)))
 
kempes
gdyby była nowa polska – to uwazam ze … szczególna troską nalezy otoczyc wies własnie . wies. poniewaz tam zyje najwiecej podatnych na- dzume koscielną. wies. miasto tez. oczywiscie. ale szczegolnie wies. bardziej jest podatna na te bzdety.
 
wiecej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/07/15/prewencja-czy-uczestnictwo-w-zbrodni/
 
 
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031