Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
566 postów 2089 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Mossakowska, czy mossadowska ( ? )ustawka pod Sejmem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

TV "Sumienie Narodu" ....wybranego ?

Po dzisiejszej skandalicznej ustawce pod Sejmem, mogę z całą odpowiedzialnością nazwać Rafała Mossakowskiego z tv "Sumienie Narodu" Rafałem mossadowskim. Ten speaker pana G.Brauna zdemaskował cały swój kundlizm blokując możliwość zabrania przeze mnie głosu na bądź, co bądź publicznej demonstracji rzekomo mającej na celu wymuszenie na Sejmie inicjatywy ustawodawczej dotyczącej uznania 11 lipca dniem upamiętnienia ludobójstwa OUN-UPA na Wołyniu i Wschodniej Galicji.

Pan Rafał mossadowski nie tylko blokował możliwość mojej wypowiedzi, ale był wykonawcą pobocznych inspiracji, aby przestraszyć mnie osiłkami z ONR i wreszcie interwencją siłową wezwanej Policji ( zresztą nieudaną, gdyż brak było podstaw, ale użycie siły przez Policję wobec mnie stanowi "śmiałe"naruszenie nietykalności osobistej i prawa w ogóle).

Więcej w obszerniejszym komentarzu wspartym relacją filmową wkrótce.

TV "Sumienie Narodu", to ściema i kolaboracja z politycznymi hipokrytami z PiS i arcykanaliią polityczną -Januszem Sanockim.

Na żywo sprzed Sejmu:

 

Specjalne podziękowania panu Zbigniewowi Jóźków za sprawną i szybką realizację filmową.

 

Wkrótce pełna relacja z przebiegu manipulacji organizatorów manifestacji z główną rolą Rafała Mossakowskiego vel mossadowskiego.

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • WIEM O SPRAWIE OD ADAMA CZECZETKOWICZA
  Panie Stanisławie, proszę o opowiedzenie o tym co zaszło ze szczegółami przed kamerą TELEWIZJI NARODOWEJ. Kolega Czeczetkowicz jest oburzony tym co Pana spotkało.
 • Dobra robota !
  Udawał chojraka, a zdemaskował się jak przedszkolak . Otwarte pozostaje pytanie : jakiego narodu jest jego telewizyjne przedsięwzięcie pod nazwą
  " sumienie narodu" ?
 • Tak nie powinno się stać
  To niedobrze że na takiej demonstracji nie mogą wypowiedzieć się różne środowiska w trosce o Polskę. Przecież dr Ziemiński zawsze kompetentnie się wypowiada. Mówi prawdę. Zamiast w takiej chwili szukać dróg porozumienia, dialogu Polaków w tak trudnych sprawach, uprawia się sekciarstwo. To prowadzi do zepchnięcia myśli patriotycznej na margines.
 • @Eugeniusz Sendecki 21:27:13
  Bycie narodowcem w mieście tak spacyfikowanym przez siły antypolskie jak Łódź, to czyn bardzo odważny. Proszę zobaczyć co przygotowała na powitanie podróżnych aktualna władza samorządowa. Sieć zmodernizowanych ulic wokół nowego dworca w centrum - 32 nazwy dla 11 ulic, 8 alei, 8 pasaży, dwóch skwerów, dwóch parków i rynku - prawie wszystkie to żydowskie i niemieckie nazwiska - fabrykatów z XIX w. którzy na polskiej krwi budowali swoje manufaktury. Taki projekt prezydent miasta z PO i kilku jej lizusów zaaprobował dyrektor Instytutu Historii Uniwersytetu Łódzkiego i przedstawiciel łódzkich przewodników turystycznych - senator PO Bonisławski. Jak ktoś pojawi się na tym dworcu i poczyta tabliczki to pomyśli że Łódź jest zupełnie zgermanizowana. Kultywuje żydowskie tradycje biznesu kongresówki. PO w Łodzi organizowana przez wsiowych bezpieczniaków koniecznie chce zatrzeć polskie robotnicze korzenie tego miasta, pokazując że zbudowali je Żydzi z Niemcami i Rosjanami.

  https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/de/79/577e42d7969b2_o.jpg

  http://www.expressilustrowany.pl/lodz/a/oto-nowe-ulice-w-lodzi-jak-wam-sie-podoba-taka-propozycja-mapa,10380389/
 • Sanocki?
  Ukrainiec pewnie pod ksywą. Nie było rodu Sanockich.
 • dr Paweł Ziemiński kontra policja
  https://www.youtube.com/watch?v=28K1nz6qDYI#t=416

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728