Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
547 postów 1915 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

III RP – pookrągłostołowy system władzy w przededniu zapaści

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

III RP jest tworem żydowskiej V kolumny oraz Kościoła, które na walkę z PRL brały pieniądze od USA – CIA – od żydowskiej finansjery zachodniego świata

 Wystraszony nieuchronnie zbliżającym się upadkiem żydowskiego kapitalizmu, a zwłaszcza utratą przez żydostwo władzy, żydo-reżim IIIRP podejmuje działania represyjne wobec społeczeństwa. Poszukuje zdrajców i szpiegów. Zdrajcami i szpiegami są oczywiście wszyscy ci, którzy nie ulegają żydo-medialnej propagandzie i ośmielają się prezentować własny, zgodny z narodowym polskim interesem, polityczny punkt widzenia.

 

 

 
Żydowskie media w IIIŻydo-RP nie przebierają w słowach i oskarżają ludzi, organizacje, jak np. partię Zmiana, że są finansowani przez Rosję, która, nie chcąc podporządkować się żydowskiemu dyktatowi światowej finansjery, jest przez żydo-reżimy Zachodu uznana z największego wroga „Międzynarodowej Społeczności”.
Nie mam nic przeciw temu, żeby wskazać i określić, kto jest wrogiem narodu i państwa na podstawie proponowanego przez Żydów IIIRP kryterium: finansowanie politycznej działalności przez obce państwa i ich agendy.
A zatem, czytajmy:
Nasz-DziennikPo jedenastu latach (w 1990r. – D.Kosiur), na spotkanie z przywódcami republikańskimi do południowej Kalifornii przyleciał jeden z najpopularniejszych wówczas polskich polityków, Antoni Macierewicz.
Ronald Reagan zadawał polskim politykom trudne pytania. Interesowała go sytuacja w Polsce, obecność wojsk sowieckich i brak reakcji polskiego rządu (Hanny Suchockiej) na tę sytuację, a szczególnie drążył temat obecności agentury w życiu politycznym Polski. Podkreślał, iż tak długo, jak sowieccy agenci będą moderować życie społeczno-polityczne w Polsce, tak długo wszystko będzie „kulało”. Reagan przypomniał o pomocy, jaką Polacy otrzymywali od Ameryki w czasie jego prezydentury. Mówił o milionach dolarów, które za pośrednictwem siatki wywiadu Mosadu zostały przekazane – umownie rzecz ujmując – opozycji demokratycznej w Polsce.
 Antoni Macierewicz podarował mu (byłemu prezydentowi R.Reaganowi – D.Kosiur) małą figurę Matki Bożej, którą wyrzeźbił w obozie dla internowanych (mój Boże, jakiż to wspaniały patriota i katolik -? – D.Kosiur). Prezydent był wyraźnie wzruszony i zapewnił, że zabierze ten dar serca do domu. – //www.naszdziennik.pl/
 
A oto i kolejny patriota, prof. Piotr Gliński
„W stanie wojennym w jego mieszkaniu zbierała się grupa osób, która dzieliła pieniądze przychodzące z Zachodu na drukowanie podziemnych wydawnictw.” – //wyborcza.pl/politykaekstra/
Pieniądze od Zachodu brali nie tylko Żydzi z PiS, ale także z KLD – protoplastki PO, poprzez „niemieckie” fundacje.
Nie zapominajmy o wielkiej roli pośrednika, jaką odegrał Kościół w transferze pieniędzy od CIA dla solidarnościowej żydo-rebeli w obalaniu PRL., itd., itp.
Wniosek jest prosty i oczywisty: III RP jest tworem żydowskiej V kolumny oraz Kościoła, które na walkę z PRL brały pieniądze od USA – CIA – od żydowskiej finansjery zachodniego świata. I co najciekawsze Żydzi sami dostarczają nam tych informacji.
puscic-oczko-naklejka-na-laptopa
Czy zatem dzielni chłopcy z ABW zainteresują się tymi zdrajcami i szpiegami?
 
 
Dariusz Kosiur
 
więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/06/25/iii-rp-pookraglostolowy-system-wladzy-w-przededniu-zapasci/
 
 

 

 

KOMENTARZE

 • "Kościół, który na walkę z PRL brał pieniądze od USA"?
  Kto wypłacał? Ile? Kto otrzymał? Dokumentacja?
 • @Zdzich 18:28:22
  Biorąc pod uwagę, że patriotyczni księża zostali w większości wybici przez NKWD i UB, których gwarantem wszechwładzy była Syjonistyczna Armia Czerwona, to można mówić o antypolskiej kreciej robocie ze strony hierarchów z żydowską genetyką.
 • @Sukarno 19:25:59
  A można. Dlatego trzeba ich zidentyfikować, opisać, i wykopać z Kościoła.
  Tylko że dwu-osobowej grupie WPS nie o to chodzi. ...
 • pasterz owieczek powinien pachnieć ...
  http://gazetawarszawska.com/antykosciol/3684-ks-jacek-miedlar-zakaz-wystapien
 • @Zdzich 19:48:24
  "Dlatego trzeba ich zidentyfikować, opisać, i wykopać z Kościoła."
  Racja.
 • @Sukarno 19:25:59
  Niestety obawiam się Sukarno że bez znajomości historycznych faktów w dodatku faktów powszechnie znanych,nie dasz sobie rady w dyskusji na ten temat.Było bowiem wręcz odwrotnie niż piszesz i sądzisz.Patriotycznych księży nikt nie prześladował a nawet wręcz odwrotnie https://pl.wikipedia.org/wiki/Ksi%C4%99%C5%BCa_patrioci
  co zaś się tyczy " kreciej robocie ze strony hierarchów z żydowską genetyką" to koniecznie zapytaj kolego Zdzich dlaczego prymas Wyszyński ostentacyjne był nieobecny na ingresie Wojtyły na arcybiskupstwo krakowskie w marcu 1964.Czy możesz sobie wyobrazić bardziej wymowną nieobecność na tak ważnej uroczystości niż ta nieobecność prymasa tysiąclecia?
 • @Zdzich 19:48:24
  ci hierarchowie nawet papieża nie szanują
 • @roux 20:12:59
  Wiem! Ale piszesz "ci hierarchowie". Dawaj po imieniu, co zrobili lub napisali?
  Ja tez jestem za oczyszczeniem Kościoła z żydostwa.
  Ale nie za likwidacja Kościoła przez żydostwo!
 • @Zdzich 20:49:18
  Oto lista:
  http://dzieciatko-jezus.blogspot.com/2012/09/lista-zydow-w-polsce-arcybiskupi.html
  Film:
  https://youtu.be/dA8M6D_j7Eo
 • @Zdzich 20:49:18 przykład pierwszy z brzegu
  /co zrobili lub napisali?/
  Zapraszając do udziału w ŚDM Kraków 2016 nie wspomnieli o papieżu Franciszku.

  Podpisali: Pasterze Kościoła katolickiego w Polsce obecni na 373. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie, w dniu 8 czerwca 2016 r.

  *** Światowe Dni Młodzieży były tematem wiodącym 373. Zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski, które miało miejsce 7 i 8 czerwca w Warszawie. - Jesteśmy wdzięczni Księżom Biskupom za taką mobilizację – podkreślał po obradach w Warszawie ks. Grzegorz Suchodolski, sekretarz generalny Komitetu Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

  http://niedziela.pl/artykul/22811/Polscy-biskupi-zapraszaja-na-Swiatowe-Dni
 • @lorenco 21:03:28
  Nie ufam takim "wykazom" , są nieweryfikowalne a znaleźć się na nich może ktokolwiek.Na liście nie widzę ksiedza Małkowskiego (pewnie jest gojem) za to widzę go w fatalnym towarzystwie.
  Październik 1979, Warszawa, Glodowka czlonkow Komitetu Obrony Robotnikow w kosciele sw. Krzyza
  https://forumemjot.files.wordpress.com/2015/11/z11943451q-5.jpg

  Z tego co wiem pierwsi chrześcijańscy biskupi byli jak jeden mąż żydami a z powierzonej misji wywiązali się wzorowo.Więc pewnie problem nie w żydostwie krwi a ducha.
 • @lorenco 21:03:28
  jeszcze satanistyczne znaki pokazują

  https://rafzen.files.wordpress.com/2012/09/bp-jarecki.jpg?w=473&h=266
 • @ikulalibal 21:23:22
  Kościół z XVII wieku - skąd grzejniki C.O ? Jeśli się nie myle jest to mieszkanie któregośc z tych chazarów.Wpadła wtedy Milicja Obywatelska by przywitać się z "koncesjowaną opozycja ajwajec".Zdjęcia też w wykonaniu MO/SB.
 • @kfakfa 21:53:46
  /Kościół z XVII wieku - skąd grzejniki C.O ? Jeśli się nie myle jest to mieszkanie któregośc z tych chazarów/
  Chyba się jednak mylisz.Za wikipedią:
  "Środowisko KOR-u (działającego po przekształceniu jako Komitet Samoobrony Społecznej KOR) jeszcze dwukrotnie (przy wsparciu innych grup opozycyjnych) organizowało solidarnościowe protesty głodowe – w dniach od 3 do 10 października 1979 w kościele Świętego Krzyża w Warszawie oraz w dniach od 7 do 17 maja 1980 w kościele św. Krzysztofa w Podkowie Leśnej. Oba zainicjowano w intencji uwolnienia więzionych opozycjonistów "
  https://pl.wikipedia.org/wiki/G%C5%82od%C3%B3wka_w_ko%C5%9Bciele_%C5%9Bw._Marcina_w_Warszawie
 • @ikulalibal 20:07:42
  Rozumiesz co mam na myśli mówiąc patriotycznych? Takich którzy byli przeciwni PRL (co nie znaczy że kochali ślepo USA), byli krytyczni wobec żydów, przed wojną byli związani z nacjonalistami. Porównaj sobie takiego księdza Lutosławskiego czy Wryczę z tym, co mamy dzisiaj.
 • @ikulalibal 21:23:22
  A ten w lewym rogu zdjęcia to krewny tego poniżej? Dość podobny.
  Faylaq Homs commander Asmar al-Wazir was killed by #SAA in the outskirts of al-Ramliyah

  https://pbs.twimg.com/media/Cl44wURVEAAD8d7.jpg
  https://pbs.twimg.com/media/Cl44wUaVEAQ7-3R.jpg
 • @Zdzich 18:28:22
  ---:::))) dokumentacja ..... koń by się uśmiał !!
  PIERWSZY RZĄD !! Mazowiecki ŻYD z innymi żydami na czele. WSZYSCY WYSZLI z środowisk katolickich, przede wszystkim PAXsu.

  --------------------- TYLKO PRZYKŁAD

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wroc%C5%82awski_Tygodnik_Katolik%C3%B3w
 • @Sukarno 19:25:59
  Oczywiście. Pan Dariusz Kosiur robi jeden ale niedopuszczalny, bardzo poważny błąd, wrzucając dobro i zło w Kościele do jednego worka. Dokładnie tak samo robią antypolskie szumowiny wrzucając powojenne zbrodnie komunistyczne razem z tym wielkim dorobkiem polskiego socjalizmu (nie komunizmu a właśnie socjalizmu) do jednego worka nazwanego Komuną. Polscy(?) narodowcy którzy wykrzykują hasła typu "precz w komuną" robią w głowach Polaków wielki zamęt, bo powinni sprecyzować o jaką komuną im chodzi. Dochodzi do takich absurdów, że ci współcześni narodowcy dążą do zniszczenia ciężko wywalczonego dorobku poprzednich pokoleń, takich jak np cały gwarantowany przez państwo, system ubezpieczeń społecznych.
  Do tego stopnia ten niektórzy ludzi mają poprzewracane w głowach.
 • Śmialismy się niedawno, że...
  w Stanach właściciel działki poszedł do więzienia, za to że nie zapłacił za zbieraną do pojemnika deszczówkę:
  https://marucha.wordpress.com/2016/06/01/wiezienie-za-zbieranie-deszczowki-na-wlasnej-posesji/
  i... mamy to już u nas. Zaczyna się akcja zakładania liczników na studniach, studniach głębinowych itd, itp...
  Właśnie dowiedziałem się o takim przypadku na PodBeskidziu.
  Przy okazji, kto płaci za te wszystkie tablice z napisem EUROREGION BESKIDY, przykręcane do przydrożnych tablic z nazwami miejscowości, czy oznaczenia terenu zabudowanego.
  Po jaką ch...ę i na co komu to jest potrzebne?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31