Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
614 postów 2467 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Czas na Polskę Patriotyczną

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wzywamy Polaków do włączania się w inicjatywę polityczną Polski Patriotycznej i budowę ogólnopolskiego frontu antywojennego. Tylko tak ocalimy Polskę.

 

Logo PP_WPS
W minioną sobotę, 18.06.2016 r. odbyła się w Łodzi druga z serii manifestacji organizowanych przez partię Polska Patriotyczna, Stowarzyszenie Wierni Polski Suwerennej i partię Zmiana.
Tym razem manifestację zorganizowano protestując nie tylko przeciwko aresztowaniu dokładnie miesiąc temu przewodniczącego partii Zmiana, Mateusza Piskorskiego i splądrowaniu siedziby partii przez ABW na polecenie Mariusza Kamińskiego – uniewinnionego przez prezydenta Dudę przestępcę, sprawującego obecnie z polecenia prezesa Kaczyńskiego funkcję szefa służb bezpieczeństwa państwa. Jest to drwina z Polaków w wykonaniu polityków PiS, partii – jak pokazuje to wiele aspektów sprawowanej przez nią władzy – dążącej do zastraszenia społeczeństwa polskiego i stłamszenia jakiejkolwiek niezależnej inicjatywy politycznej i oporu Polaków stojących na gruncie zasad suwerenności państwa, pomyślności ekonomicznej oraz narodowej tożsamości kulturowej.
Manifestację zorganizowano w dniu 18.06.2016 r. w Łodzi pod hasłami:
NIE – dla wojny atomowej z Rosją na terenie Polski !!!
NIE – dla udziału Polski w imperialnej polityce USA i NATO !!!
NIE – dla totalitarnych metod sprawowania władzy w Polsce !!!
 
Scenariusz represji wobec Polaków realizowany jest obecnie w zakłamanej atmosferze troski o rzekome bezpieczeństwo w przededniu szczytu NATO i Swiatowych Dni Młodzieży oraz w podsycanej sztucznie atmosferze zagrożenia Polski przez Rosję.
Te pełne hipokryzji uzasadnienia są powodem wdrażania represyjnego ustawodawstwa, gwałcącego zasady konstytucji. Nie mając uzasadnienia do wprowadzania stanu wyjątkowego, czy wojennego ( co przewiduje konstytucja) de facto wprowadza się ustawowe rozwiązania właściwe do stanów nadzwyczajnych. Decyzje rządowe wykorzystując większość sejmową eliminują w zasadzie konstytucyjną rolę polskiego Sejmu w podejmowaniu najważniejszych decyzji państwowych. Opozycja udaje, że kontestuje bezprawie, a na oczach Polaków trwa proces miękkiej faszyzacji państwa przez polityków PiS.
Dodatkowo prezydent Duda niemal każdego dnia potwierdza rolę marionetki wobec poleceń prezesa Jarosława Kaczyńskiego i zagranicznych dyspozycji z Waszyngtonu.
Naruszając konstytucyjne obowiązki dbania o bezpieczeństwo i suwerenność państwa prezydent notyfikuje szaleńcze decyzje ministra obrony Antoniego Macierewicza i wikła Polskę w międzynarodowy konflikt wojenny nie tylko z Rosją, ale i z krajami, w granicach których mają być wysłane jednostki wojska polskiego. Działania te gwałcą zarówno postanowienia konstytucji RP, jak i art. 5 Traktatu Północnoatlantyckiego oraz Karty Narodów Zjednoczonych.
Rząd polski i ośrodek prezydencki prowadzą awanturniczą politykę zagraniczną wysługując się interesom amerykańskim oraz upowszechniają praktyki państwa totalitarnego wobec własnych obywateli – tych, którzy nie akceptują polityki wewnętrznej oraz zagranicznej PiS. Polska staje się państwem policyjnym, a zarazem zmierza do samozagłady wobec awanturniczej polityki wobec Rosji.
Nadszedł czas na budowę ogólnopolskiego ruchu antywojennego oraz narodowego frontu obrony Polski przed totalitaryzmem sprawującej rządy partii PiS.
Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej zostało upoważnione przez władze partii Polska Patriotyczna do rozbudowy ogólnopolskich struktur tej partii i stworzenia skutecznego frontu odzyskania Polski dla Polaków.  My, Polacy, musimy podjąć dzieło wyrwania struktur władzy państwowej z wasalnych i szaleńczych rąk kierownictwa PiS – partii o rodowodzie okrągłostołowym, na której musi skończyć się trwająca od ponad 27 lat dewastacja Polski,  zmierzająca do likwidacji państwa i wyniszczenia narodu polskiego.
Wzywamy Polaków do włączania się w inicjatywę polityczną Polski Patriotycznej i budowę ogólnopolskiego frontu antywojennego. Tylko tak ocalimy Polskę.
PZ 


 
 
Manifa1
Obecni byli przedstawiciele partii Polska Patriotyczna, partii Zmiana, Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej i Obozu Wielkiej Polski. Mieszkańcy Łodzi reagowali z zainteresowaniem i zaskoczeniem,  gdyż kontestowanie propagandy PiS w innej oprawie niż medialna ustawka PO-Nowoczesna-KOD-PiS, to nowa jakość na polskiej scenie politycznej
 
 
Manifa_9
Dziwnym trafem w przestrzeni manifestacji zainstalowano kilka kontenerów , w których młode dziewczęta przeprowadzały prawdopodobnie darmowe badania medyczne. Pomimo posiadanych źródeł zasilania elektrycznego dziewczęta odmówiły nam możliwości podłączenia naszego sprzętu nagłośniającego. Ponoć takie dostały wytyczne, Ciekawe od kogo ?
 
Manifa4
 
W dniu 18 czerwca, w Łodzi, przed siedzibą partii PiS,odbyła się manifestacja przeciw totalitaryzacji i militaryzacji Polski. Organizatorami byli : partia Polska Patriotyczna, partia ZMIANA i stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej. W imieniu OWP wziął w niej udział nasz kolega Roland Dubowski.
Pomimo małej frekwencji własnej, pikiecie przysłuchiwali się liczni goście okolicznych pubów i przechodnie na ul. Piotrowskiej – deptaku.
Na balkonie nad przemawiającymi ktoś wywiesił flagę USA.
Manifa_Roland
Mimo prób przeszkadzania w przebiegu manifestacji ze strony „aktywistki proamerykańskiej o śniadej cerze i semickiej urodzie” ( czyżby obowiązujący kanon urody sympatyków PiS ?) Roland Dubowski przeczytał oświadczenie Obozu Wielkiej Polski:
– Witam serdecznie Organizatorów i wszystkich Uczestników „Manifestacji przeciw totalitaryzacji i militaryzacji Polski”.
Podziękowania Przewodniczącemu zgromadzenia, Panu Pawłowi Ziemińskiemu z partii Polska Patriotyczna.
Jeśli naród czy państwo nie zdobędzie się na wystawienie odpowiednio silnych własnych wojsk, to zapłaci większą cenę za pobyt obcych. Takie świadectwo daje historia.
Tzw. potęga USA, poczynając od mordowania tubylczych Indian, była i jest budowana na bezczelnym kłamstwie i zbrodni. W ostatnich dziesiątkach lat bestialski pochód “amerykańskiej demokracji” ramieniem śmierci i zniszczenia dotknął narody i państwa: Jugosławii, Iraku, Afganistanu, Libii, Egiptu, Syrii, itd. Dokonuje się tego przy wsparciu ataku medialnego kłamstwami na ogromną skalę. Za przyczyną sprzedajnych rządów w Polsce mundur polskiego żołnierza splamił się udziałem w zamachu na wolność i suwerenność tych narodów. Dopiero kolejny interes USA, tym razem kosztem przerwanych istnień, krwi i cierpień mieszkańców Donbasu, przekonuje nas, że to nie dzieje się już gdzieś tam, lecz za naszą wschodnią granicą.
W tym czasie polityka kolejnych ekip rządzących w Polsce, teraz PiS-u, napędza spiralę w kierunku wojny i usypia czujność społeczeństwa. Poprawność polityczna nakazuje widzieć zło we wszystkim, co związane z Rosją i Rosjanami.Natomiast zapomnieć winniśmy o Rzezi Wołyńskiej dokonanej przez OUN i UPA i przymykać oczy na gloryfikację ludobójców Polaków – Bandery i Szuchewycza. Uchwalane są ustawy: antyterrorystyczna, o pobycie obcych wojsk. Poprzedni rząd PO-PSL-SLD uszczęśliwił Polaków ustawą o zapraszaniu na nasze terytorium obcych sił porządkowych. Usłużne władzy media na niewyobrażalną skalę sieją szkodliwą dla Polski propagandę przeciw-rosyjską i pro-banderowską. Tracimy ogromne korzyści dla narodu polskiego płynące ze współpracy, przede wszystkim gospodarczej, z naszym wschodnim sąsiadem – Federacją Rosyjską.
Sprawujący władzę decydują się, używając ABW, pozbawiać wolności słowa i wolności osobistej osób publicznych, krytykujących linię polityczną rządu. W atmosferę “przygotowań” do szczytu NATO w Polsce w lipcu 2016 r. wpisuje się bezprawne aresztowanie przewodniczącego partii ZMIANA – Mateusza Piskorskiego. Dokonywane są rewizje w mieszkaniach działaczy narodowych, którzy odważnie upubliczniają działania władzy będące zdradą stanu. Również świadomym zasłużonym patriotom polskim ofiarnie służącym Ojczyźnie za granicą, próbuje się odebrać dobre imię. Nagonkę na wiceprezesa Związku Polaków w Norwegii Bogdana Kulasa dokonuje Gazeta Wyborcza. 22 maja 2016 r. Prezydent Andrzej Duda odznaczył go Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za dbałość o polskość. Temu odważnemu i doskonale oceniającemu obecną sytuacją polityczną Polski patriocie, redaktorzy gazety Michnika przyklejają propagandowe etykietki antysemityzmu, pro-rosyjskości, współpracy ze Zmianą, z OWP, itd. Zarzucają mu przynależność do Obozu Wielkiej Polski. Wszystko, co patriotyczne, co prawdziwie polskie, zatroskane o Ojczyznę, budujące dobre stosunki z sąsiadami, co demaskuje kłamstwa i zdrady w życiu polskiego narodu, jest przedmiotem oszczerstw, pomówień i kpin. Taka to już jest natura tego medium – Gazety Wyborczej, co zauważa coraz więcej zagranicznych środków przekazu, analizujących polskie polityczne podwórko.
Media, w służbie PiS-owskiej propagandy, posługując się kłamstwem, przebiegle sugerują służbom specjalnym wzięcie pod lupę następnych, niedających sobie zamknąć ust, organizacji politycznych takich jak – OWP.Cóż, to jest totalitaryzm. Co nie jest poprawne politycznie, nie ma prawa do publicznego życia, jest po prostu nielegalne. Z taką wojną mamy dzisiaj do czynienia. A służby Polsce i Prawdzie nie porzucimy, jak by chcieli tego nasi wrogowie.
Nadzieja w tym, że wszystkich nas Polaków nie zaaresztują. 
Hannibal, nie stoi już przed drzwiami – on te drzwi wyważył!
Obóz Wielkiej Polski sprzeciwia się zamachowi na wolność Polaków i suwerenność Polski!
Mówimy stanowcze NIE:
1. Nakręcaniu spirali wojennej na obszarze Polski przeciw naszym sąsiadom!
2. Udziałowi Polski w imperialnej polityce USA i NATO!
3. Totalitarnemu zawłaszczaniu wolności Polaków!
Czołem Wielkiej Polsce!”
Roland Dubowski, Obóz Wielkiej Polski.
Manifa5
„Zakłóciliśmy” beztroską konsumpcję nieświadomych Polaków, ale walka z lenistwem świadomości narodowej i obywatelskiej inicjatywy, to klucz do zwycięstwa
 
Manifa_7
Policja zachowała się odpowiedzialnie i niemal przyjaźnie, choć sprawdzono legalność naszej manifestacji oraz „zdziwiono się”, że mimo utrudnień uzyskaliśmy możliwość podłączenia się do źródeł energii elektrycznej. Widocznie zrobiono wszystko, aby się nie udało. Kto wydał dyspozycję możemy się tylko ddomyslać.
 
 
 
 
Manifa_6
Tyłem, w bordowej koszulce, M.Chandrała – rejestrujący video przebieg manifestacji dla Telewizji Narodowej. 
Nie wiem jak wiele wyrzeczeń kosztowało Mirosława Chandrałę zrezygnowanie z weekendowych planów osobistych i stawienie się na manifestacji w Łodzi? Nie wiem ,czy p. Mirek jest franczyzobiorcą „wpływowego” znaku firmowego Telewizja Narodowa, czy raczej freekiem „narodowym” nadzorowanym w trakcie pracy dyskretnie przez Marka Ludwikiewicza, który jako komandos został w 2003 roku zrzucony do rodzinnej Łodzi ( w okresie międzywojennym zamieszkiwało ją 40% ludności żydowskiej, której rodzina Baum była częścią), aby nadzorować środowisko LPR i zainicjowany przeze mnie ( Pawła Ziemińskiego) Kongres Polski Suwerennej.
Dziękujemy TN za zapis telewizyjny, co tym cenniejsze w sytuacji kiedy wymogi trwającej egzaminacyjnej sesji studenckiej wyłączyły realizatorów WPS z możliwości obecności i rejestracji własnymi siłami przebiegu manifestacji w Łodzi.
Mirek ( to nie poufałość, gdyż z „idącym śladami mistrza Poręby” jak sam siebie nazywa „reżyserem” Chandrałą, jesteśmy od ponad 10 lat na ty) jest pojętnym uczniem TVP, TVN i POLSAT i wyciął z relacji te fragmenty mojej wypowiedzi, w których wskazałam na źródła finansowe Kaczystanu ( czyli spółkę Telegraf i Fundację Dziennikarską Solidarność) oraz totalitarny zapał A.Macierewicza i M.Kamińskiego, oraz zapał wojenny ministra obrony, który rozpoczął współczesną epokę wypraw krzyżowych polskiego oręża pod dowództwem USraelskich dowódców.
Mirek wyciął fragmenty, w których wyjaśniałem mechanizm manipulacji polskim społeczeństwem w trakcie referendum unijnego w 2003 r. oraz zakłamanie polityki amerykańskiej dążącej do narzucenia światu hegemonii, a także te fragmenty mojej wypowiedzi, w których poruszyłem inspirację przewrotu na Majdanie przez służby USA oraz pełne poparcie banderowskiej rewolty przez obecne kierownictwo PiS i prezydenta Dudę.
wiecej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/06/21/czas-na-polske-patriotyczna/
oraz
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • @
  Może nie precyzyjnie tak samo, ale:
  NIE – dla wojny atomowej z Rosją na terenie Polski !!!
  NIE – dla udziału Polski w imperialnej polityce USA i NATO !!!
  NIE – dla totalitarnych metod sprawowania władzy w Polsce !!!
  - to hasła wyborcze Grzegorza Brauna, którego WPS ... (nie będę się brzydko wyrażał).
  Jakieś wyjaśnienie?
 • Czyżby...
  rosyjscy separatyści z Novorosji chcieli Polaków uczyć patriotyzmu?

  "Jednym z najważniejszych sposobów działania służb rosyjskich jest występowanie pod flagą przeciwnika. Nie chodzi tu o normalny kamuflaż, czyli przebranie się za polityka czy też dziennikarza zwalczanego kraju, ale o stworzenie realnego ośrodka oddziaływania na opinię publiczną. W Polsce i w wielu innych krajach europejskich Moskwa występuje pod przykryciem najlepszych patriotów, lepszych od tych prawdziwych. "
 • @Zdzich 07:29:18
  Zdzichu,

  z Panem Braunem- hochsztaplerem politycznym i zwolennikiem idei atlantyzmu i hegemonii USraela ( oczywiście pod przykrywką patriotyzmu i katolicyzmu, podobnie jak Macierewicz, Michalkiewicz, Kowalski itd.) nie łączy WPS nic, a nawet wielokrotnie z nim dyskutowaliśmy i wchodziliśmy w spór.
  Niżej jeden z przykładów manipulacji i hipokryzji w wykonaniu Grzegorza Brauna:

  Polecam szczególnie od 13min

  https://www.youtube.com/watch?v=2EIN56qmWZ8
 • @Talbot 08:43:47
  Co szczurze sugerujesz? Weź na odwagę i nie działaj jak konfident. Przedstaw się i jasno postaw zarzut tak, abym nie miał trudności z podaniem cię do sądu o naruszenie dobrego imienia i dóbr osobistych.

  Indywiduum twojego pokroju, Mariusz Kamiński, wysyła chłopaków z ABW do prywatnych mieszkań Polków, aby ich zastraszyć, a niektórych z nich, jak Mateusza Piskorskiego, aresztuje wzorem GESTAPO pod spreparowanym powodem. Bardziej dokuczliwych czeka nawet "ostateczne rozwiązanie"- jak śp. Andrzeja Leppera.

  Sądzisz tchórzliwa kreaturo, że to ma przyszłość? Mylisz się, właśnie zaczęliście zamykać wieko nad swoją trumną, gdyż pycha i złudna wszechmoc i chwilowa bezkarność was rozpiera.
 • WPS
  Uprzedzając tutejszych trolli, gdyż widze, że niewiele zmieniło się na portalu przez dwumiesięczne blokowanie kont członkom WPS, oświadczam, że skończyłem dyskusję z prowokatorami, trollami i zleceniowcami.

  Zapraszam do dialogu jedynie poważne osoby.
 • @stanislav 09:55:54
  "Sądzisz tchórzliwa kreaturo, że to ma przyszłość? Mylisz się, właśnie zaczęliście zamykać wieko nad swoją trumną, gdyż pycha i złudna wszechmoc i chwilowa bezkarność was rozpiera."

  Ja już Wasz "polski patriotyzm" znam z autopsji:

  "Przysięgam strzec niezłomnie wolności, niepodległości i granic Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej przed zakusami imperializmu, stac nieugięcie na straży pokoju w bratnim przymierzu z Armią Radziecką i innymi sojuszniczymi armiami, a w razie potrzeby nie szczędzić krwi ani życia, mężnie walczyć w obronie Ojczyzny o świętą sprawę niepodległości, wolności i szczęścia ludu.Gdybym nie bacząc na tę moją uroczystą przysięgę, obowiązek wobec Ojczyzny złamał, niechaj mnie dosięgnie surowa ręka sprawiedliwości ludowej. "
 • @stanislav 10:01:42
  Ma Pan narzędzie do blokowania niepożądanych adwersarzy, z którego w skrajnych przypadkach polecam korzystać.
  Higiena bloga jest wskazana.
 • @Jinks 11:06:25
  Gdy @stanuslava niedawno chciano zbanować, to ja i chyba Nina podnieśliśmy larum, aby tego nie robić.
  Można kogoś zbanować za brak kultury, ale nie za poglądy.

  Dziękuję za uwagę...
 • @Talbot 10:23:09
  Wyjątkowo raz jeszce odpowiem tobie kreaturo i tobie podobnym, gdyż to wążna sprawa:

  Takiej treści przysięgę składalem w 1978r., i z żadnego słowa tej przysięgi się nie wycofuję, gdyż to było i jest w interesie narodu polskiego.
 • Pełna zgoda z tymi słowami !
  My, Polacy, musimy podjąć dzieło wyrwania struktur władzy państwowej z wasalnych i szaleńczych rąk kierownictwa PiS – partii o rodowodzie okrągłostołowym, na której musi skończyć się trwająca od ponad 27 lat dewastacja Polski, zmierzająca do likwidacji państwa i wyniszczenia narodu polskiego. [ koniec cytatu ]
  !
  Panowie ! czeka was trudne zadanie by z ogłupionego społeczeństwa zrobić świadomych obywateli patriotów , nie mając narzędzi medialnych !
  wszytko się rozbija o mass-media ! żydostwo mafijne codziennie jest w domach ludzi i codziennie sączy ogłupiającą żydowską propagandę !
  !
  Do ludzi trzeba dotrzeć [ jak wolna Europa ] poprzez TV satelitę !!! nadawaną do wszystkich krajów Słowiańskich w Europie ! bez pomocy logistyczno -finansowej z Rosji tego przeskoczymy ! dlatego trzeba naciskać Rosję by stworzyli do wszystkich krajów telewizje Słowian TVsat-Wolni Słowianie !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! panie stanislav powołać N.P.S !!!
  Narodową Partie Słowian ! by Polacy MIELI SWOJĄ AUTENTYCZNĄ REPREZENTACJE , by wiedzieli że Polak To Słowianin !!!!!
 • @Zdzich 07:29:18
  Zgadzam się że Braun obecnie wydaje się najlepszym kandydatem.
  Nie jest on rusofobem tylko ruso-sceptykiem, a to różnica.
  Z Putinem jest jak z Hitlerem, to są postacie niejednoznaczne w swej walce z NWO. Dlatego Braun ma rację, aby podchodzić do Rosji na odpowiedni dystans: mieć z nimi pokój, ale jednocześnie nie wiązać się z nimi zbyt mocno. Po za tym mają oni wiele podobieństw, a obecnie powtarza się sytuacja z 1939 roku.
  Ostatnio byliśmy przeciwko Hitlerowi i źle się to skończyło dla nas i dla Europy.
  Dlatego doświadczenie i rozsądek uczy, że lepiej być obecnie z Putinem niż przeciw niemu.
  Oby tym razem zakończenie było inne.
  A Autorowi życzę powodzenia w rozwoju inicjatywy. Niech Pan nie zwraca uwagi na trolli.
 • @Talbot 11:22:26 - RÓWNIEŻ BYŁEM ZA TYM...
  ...aby nie banować Doktora Ziemińskiego. Proszę nie zapominać, że nie tylko Szanowny Pan.
 • Bez matematycznego liczenia niemożliwy patriotyzm.
  Każdy, człowiek jest bardzo dokładnie zbudowany i jest wzorem budowy prawdziwej. demokracji.
  Czas na Polskę patriotyczną. Oczywiście, tylko najpierw każdy patriota musi zacząć szanować porządek matematyczny.

  Skoro jesteśmy doskonale zbudowani to demokracja nie może mieć z sufitu wziętej sumy Senatorów i Posłów, tworzących wirtualny rdzeń demokracji.
  Od naprawy bałaganu wyborczego należy zacząć, bo wolnej woli, każdej osoby nie można zmienić, kim chce być: niewolnikiem, wrogiem, czy czynną jednostką demokracji danego narodu:)
 • @Sukarno 12:22:43
  Powiem tylko tyle, że wyzywanie Putina od Hitlera, a Brauna od "hochsztaplerów, zwolenników hegemonii USraela, i hipokrytów" jest płytkie, infantylne, i niezmiernie komiczne.
  Bawcie się dalej.
 • o jeden most za daleko
  "NIE – dla totalitarnych metod sprawowania władzy w Polsce !!!"

  czy Wy wiecie, co to znaczy ?
 • @Zdzich 18:08:50
  Nie wyzywam Putina od Hitlera tylko uważam, że są pomiędzy tymi dwoma postaciami pewne analogie.
 • @Sukarno 19:18:48
  Rozumiem, ale analogii nie ma; oprocz tego, ze byli przywodcami poteznych narodow.
  Pozdrawiam,
 • @Zdzich 19:28:13
  Właśnie są liczne analogie:
  Rosja za Jelcyna to odpowiednik Republiki Weimarskiej. Putin tak jak Hitler wyciągnął swój naród z bagna.
  Zarówno Hitler jak i Putin są nienawidzeni przez "zachut" ale jednocześnie są inspiracją dla milionów ludzi, w tym wielu na "Zachodzie"
  Zarówno Hitlera jak i Putina uważa się za tych, co walczą z NWO/żydowską supremacją.
  Jednocześnie każdy z nich miał/ma prywatne układy z żydami. Hitler - Havara agreement - wspieranie syjonizmu, Putin - Chabad Lubawicz.
  I dzisiaj nas się podpuszcza przeciwko Putinowi, żebyśmy jako dobre goje walczyli przeciw tym, którzy nie idą jedyną słuszną drogą wytyczoną przez Sanhedryn. Tuż przed wojną też mieliśmy rząd pseudonacjonalistyczny, Macierewicz to taki Śmigły-Rydz, z tą różnicą że Śmigły-Rydz był rdzennym Polakiem i raczej pożytecznym idiotą z nadmuchanym ego aniżeli wykonawcą poleceń sił ciemności.
 • @Sukarno 20:57:57
  W sejmie też odpalano lichtarz z kapeluszowym z Lubaviczer ,robili to chazary z PO

  http://i.parlamentarny.pl/i/01/11/34/011134_r0_940.jpg

  Dudłaj dla niepoznaki odpala lichtarz z "bzykającym rabinem".
 • @stanislav 09:35:37
  I właśnie od tego filmu widać pewną ewolucję w poglądach u Grzegorza Brauna. I to jest chyba również efekt wstąpienia dr Ziemińskiego i trudnych pytań do dotychczasowego atlantysty. U Korwina wówczas też nastąpiła ewolucja poglądów. Dosyć podobna.
 • ---------- PRZYPOMINAM !!!!!
  --DZIAŁALNOŚĆ Pana dr. Pawła Zieminskiego

  https://www.youtube.com/watch?v=ryNPn3kbgi8

  --oponenci ! pokażcie swoją walkę dla dobra NARODU,POLAKÓW !!
 • @ninanonimowa 23:43:15
  ------------------POLACY !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=LUv8Khqgea8
 • Komunikat.
  Ze szpitala w "Kochanówce" (łódzkie Tworki) zbiegł chory.
  Z uwagi na charakterystyczny wygląd (łysa, duża głowa oraz mocna, kwadratowa szczęka) i wodzowskie urojenia na tle politycznym, zwany Mussolinim; w skrócie noszącym ksywkę "Benito".
  Ostatnio (18 czerwca) chory widziany był na głównej ulicy Łodzi, gdzie rzekomo miała się odbyć olbrzymia manifestacja, na której "Benito" miał przemówić do narodu.
  Niestety naród nie dopisał, więc zamiast narodu, wodzowi "...przysłuchiwali się liczni goście okolicznych pubów i przechodnie", ale i z ich strony nie było zbyt dużego zaintersowania wystąpieniem wodza.
  Może dlatego, że wódz nie przemawial (jak prawdziwy Benito) z balkonu, bo na nim ".... ktoś wywiesił flagę USA... i "....miało miesjce przeszkadzanie w przebiegu manifestacji ze strony „aktywistki proamerykańskiej o śniadej cerze i semickiej urodzie" co zapewne było również "... nadzorowane dyskretnie przez Marka Ludwikiewicza, który jako komandos został w 2003 roku zrzucony do rodzinnej Łodzi ( w okresie międzywojennym zamieszkiwało ją 40% ludności żydowskiej, której rodzina Baum była częścią), aby nadzorować środowisko LPR i zainicjowany przeze mnie ( Pawła Ziemińskiego) Kongres Polski Suwerennej."
  Nie zawiodła tylko policja, bo ta "....zachowała się odpowiedzialnie i niemal przyjaźnie". A szkoda, bo ".... choć sprawdzono legalność ....manifestacji" to nie sprawdzono legalności papierów wodza. Gdyby się bowiem okazalo, że są żółte, ostudziłoby to być może gorące głowy wielu komentatorów, zachwycających sie wspaniałymi wizjami wodza na temat "...polityki amerykańskiej dążącej do narzucenia światu hegemonii..." oraz jego sprzeciwem nad "...poparciem banderowskiej rewolty przez obecne kierownictwo PiS i prezydenta Dudę.".
  No cóż, ja ze swojej strony życzę choremu zdrowia (psychicznego). Na co inne już za późno.
  Pozdrawiam, "komandos" Marek Ludwikiewicz
 • @interesariusz z PL 18:27:51
  Wiemy , wiemy. Może nie wszyscy.
 • Re: עִירָא ("ireneusz")
  Czyżby עִירָא ("ireneusz") był oficerem prowadzącym Pawła Ziemińskiego?

  Że przypomnę tylko:
  "pośród Polaków najgroźniejsi są katolicy" - עִירָא ("ireneusz") 17.06.2016 15:22:29
 • Nie bądźcie naiwni : okupant promuje kolejny garnitur fałszywych obrońców
  Okupant zastawia zasadzki na Polaków z pomocą aktorów zmieniajacych wcielenia i nazwiska a naiwni uczestniczą w promowaniu Jabłonowskiego-Orszańskiego-Kociuby w jednej osobie, który wkradł się do środowisk tzw. narodowych i podpuszczał ich na okupanta. Wiadomy cel: spenetrować środowisko, zastraszyć, uniemożliwić dalszą działalność.

  Polski Ruch Oporu nie miał i nie ma i nie chce mieć nic wspólnego z kolejnym garniturem fałszywych obrońców promowanych przez służby okupanta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Oto treść naszego wystapienia do "prokuratorów" okupanta, którzy odpowiadają ze brutalną akcję ABW przeciw mojej siostrze Teresie z domu Znyk, z Polskiego Ruchu Oporu, który również miał na neonie bloga LOWPOPRO, cieszącego się dużą popularnością a który to blog z nakazu Opary i jego oficerów prowadzących został zlikwidowany.
  Cytat:
  "W związku z bezprawnym i bezpodstawnym atakiem terrorystycznym, napadem na obrończynię Narodu Polskiego i Polski, przedstawicielkę Polskiego Ruchu Oporu, osobę wolną Teresę z domu Znyk, zamachem dokonanym na zlecenie Panów prokuratorów, w dniu 07.06.2016r. na terenie prywatnej posesji położonej w woj. świętokrzyskim, należącej do znanej polskiej zielarki, Polski Ruch Oporu wyraża stanowczy protest, oburzenie i domaga się oficjalnych przeprosin w mediach ogólnopolskich, które okrzyknęły tę akcję jako sukces ABW a fakty wskazują, że była to perfidnie zaplanowana z Waszej strony prowokacja, z udziałem m.in Waszych agentów, którzy przed Narodem Polskim odgrywali rolę jego obrońców.

  Akcja terroryzowania bezbronnych działaczy wyrażających troskę o los i przyszłość Narodu Polskiego w jego Ojczyźnie jest wielkim skandalem międzynarodowym a służby ABW jako organizacja terrorystyczna powinny zostać niezwłocznie rozwiązane.

  Ten bandycki napad kilkunastu osób, podległych Wam służb, na osoby przypadkowo znajdujące się na terenie dwóch sąsiednich prywatnych posesji, z czego tylko na jedną z posesji, na posesję zielarki był prokuratorski nakaz przeszukania, wskazuje jednoznacznie na złamanie nie tylko praw ludzkich i obywatelskich ale na działania bez zezwolenia prokuratora, na działania bezprawne.

  Nagłe wtargnięcie w dniu 07.06.2016r. o godzinie 9.00 przez płot kilkunastu osób w kominiarkach i w pełnych uzbrojeniu, przystawienie broni do brzucha, komenda : „Na glebę !!! “, skucie kajdankami, przetrzymywanie 8 godzin, aż do godziny 17.00, bez picia i jedzenia, bez dostępu do toalety, z groźbą użycia broni palnej, kradzież telefonów, laptopów, dysków ( dwa dyski zawierające materiały do ksiązki na temat ziołolecznictwa nieobecnej w tym dniu właścicielki posesji ), wymuszanie podpisywania protokułów ABW, nawet przez byłego właściciela działek dopełnia obraz bezprawia i kompromituje Panów prokuratorów jak też służby Wam podległe.

  http://www.rmf24.pl/fakty/news-wielka-operacja-abw-zatrzymano-mezczyzn-ktorzy-planowali-zam,nId,2216285

  Polski Ruch Oporu domaga się zwrotu bezprawnie zagrabionego mienia, które stanowi własność naszych organizacji:

  nowy laptop,

  aparat fotograficzny,

  kolekcję USB Stick zawierającą materiały i dokumenty naszych organizacji jak też prywatne zdjęcia rodzinne jej prezes

  Notatnika zawierającego wykaz numerów telefonów i hasła dostępu na pocztę internetową, bloga oraz do konta bankowego Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie”oraz do konta prywatnego jej prezes pn. “TERESA WOJDA”

  oraz mienia prywatnego właścicielki posesji :

  dwa dyski z opracowaniami o ziołolecznictwie do wydania książki.

  Wyżej wymienione przedmioty i zawarte w nich dane zostały zagarnięte , wbrew sprzeciwom jej posiadaczki, Teresy z domu Znyk, podczas tej ogólnopolskiej akcji skierowanej przeciwko osobom z tzw. ruchu narodowego, pod rzekomym pretekstem poszukiwania broni, środków wybuchowych.

  Dla ułatwienia pracy pracownikom służb specjalnych podległym panom prokuratorom Polski Ruch Oporu oświadcza, że w swojej ponad 5–letniej działalności zawsze występował i występuje o pokojowe odsunięcie od władzy uzurpatorów nie posiadających legitymacji Suwerena – Narodu Polskiego do prawa sprawowania władzy i zajmowania stanowisk w instytucjach, które symulują instytucje państwowe i kościelne a zarejestrowane są jako prywatne firmy handlowe w UPIK w Waszyngtonie.

  Prezes wielce zasłużonego dla polskiej kultury narodowej Stowarzyszenia Regionalnego Wsi Urzecze “Łowiczanie”, współtwórczyni Inicjatywy Obywatelskiej Dorzecza Bzury i Słudwi, Polskiego Ruchu Oporu, organizacji bezkompromisowo, społecznie broniących Naród Polski przed zagrożeniami zsyłanymi przez uzurpatorskie władze wszelkich szczebli w Polsce, zasługuje na najwyższe uznanie i słowa wdzięczności a nie na tak haniebne, brutalne potraktowanie !

  Jako osoby uwolnione 25.12.2012r. z prywatnego niewolniczego światowego systemu władzy Trój-Korony z Watykanem na czele, jako Suwereni sprawujący bezpośrednią władzę zwierzchnią od 02.11.2014r. na mocy Proklamacji oraz na mocy Dekretu z 02.04.2015r. o wypowiedzeniu posłuszeństwa wszelkim organom władzy w Polsce, uznajemy Was, szefów nielegalnych, prywatnych firm handlowych, symulujących instytucje państwowe wraz z Waszymi pomocnikami za wrogów Narodu Polskiego i Polski !

  Nie posiadacie legitymacji Suwerena-Narodu Polskiego ! Wasze działania są nielegalne, bezskuteczne, bezprawne ! Działacie na szkodę i krzywdę Suwerena-Narodu Polskiego i Polski ! Zajmujecie nielegalnie obiekty będące niezbywalną własnością Suwerena-Narodu Polskiego !

  Żądamy niezwłocznego opuszczenia bezprawnie zajmowanych obiektów, niezbywalnej własności Suwerena-Narodu Polskiego, na mocy Dekretu z 02.04.2015r. „Wypowiedzenie posłuszeństwa wszystkim organom państwa” – najwyższej rangi aktu prawnego wydanego w zgodzie z polską racją stanu w celu usunięcia z organów/urzędów osób pełniących funkcje w sposób nieuprawniony i niewłaściwie udokumentowany.

  Panowie prokuratorzy odpowiadacie prywatnie, wraz z pomocnikami, swoim majątkiem za szkody i krzywdy wyrządzone osobom naturalnym, mieszkańcom Łowicza i okolic a także za szkody wyrządzone Suwerenowi-Narodowi Polskiemu i Polsce, w tym obrończyniom Narodu Polskiego i Ludzkości; Teresie z domu Znyk, Marii z domu Znyk.

  Suweren-Naród Polski pozbawia Was praw obywatelskich ! Wasze majątki, Wasze konta bankowe, przechodzą na własność Suwerena- Narodu Polskiego. Macie prawo zabrać jedną walizkę i wraz z rodzinami opuścić na zawsze terytorium Suwerena- Narodu Polskiego ! Suweren wydaje Wam i Waszym dzieciom na zawsze zakaz wjazdu na terytorium Polski !

  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze  Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk Pierwszy Polski Sąd Prawa Zwyczajowego POLSKI RUCH OPORU Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie” Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

  https://wojdabejda.wordpress.com/2016/06/17/poszukiwacze-terrorystow-terroryzuja-niewinnych-i-bezbronnych-polakow/?iframe=true&preview=true
 • @Zdzich 07:29:18
  Brakuje mi tu hasła NIE DLA LICHWIARSKIEGO WALCA, który toczy się przez Polskę i wgniata w ziemię miliony KREDYTOBIORCÓW, tylko dlatego, że PiS-dzielcy stosują parszywe prawo, dla niepoznaki zwane konstytucją z 2/6 kwietnia 1997 roku.
  A zatem banksterzy mogą i używają pieniądza jak narzędzia LICHWIARSKIEJ ZBRODNI DOSKONAŁEJ, bo w majestacie parszywego prawa.
 • @Talbot 08:43:47
  Zdzichu, jacy separatyści?, skoro oni wszyscy (albo prawie wszyscy) są tam Rosjanami
 • Szanowny Panie Pawle...
  Bardzo niedobrze, dla ruchu patriotycznego w Polsce jest, że lekceważy on zwierzchnictwo Jezusa Chrystusa Króla i Jego Matki a naszej Królowej, Matki Boskiej Królowej Polski. W tym akurat, jest ten ruch podobny do PIS-u. Tutaj możemy zobaczyć prawdziwe oblicze "katolickiego" PISu:
  https://www.youtube.com/watch?v=a6hXIGTM9bU
  który jak widać, nie wpuścił Matki Boskiej do Sejmu.
  Żeby się nie rozpisywać, zachęcam samemu do zagłębienia się w sprawy objawień Chrystusowych i Maryjnych, ich prawdziwości, danych nam przekazów itd. Mam nadzieję, że nie jest Pan an tyle naiwny i nie wierzy Pan, że nasze życie kończy się po naszej śmierci. Sam Pan chyba przyzna, że byłoby to za piękne (przynajmniej dla niektórych. Obecnie podobno dla ok połowy ludzkości. Kto wie w której połowie my jesteśmy...).
  Skracając, wiemy, że za ideę Intronizacji Jezusa Chrystusa (zgodnie z przekazami danymi nam przez Świętą Siostrę Faustynę i S.B. Rozalię Celakównę), swoje życie oddał m.in Ks Kiersztyn. Tu można posłuchać jego wykładu:
  https://www.youtube.com/watch?v=tdb5uV4leMQ
  Ks Kiersztyn właśnie sporo swojego kapłańskiego życia poświęcił badaniom tych przekazów i jak widzimy, oddał za nią życie.
  Nie ulega więc wątpliwości, że fakty te - tak Panie Pawle, te objawienia i dane nam przekazy, są lekceważonymi przez nas faktami historycznymi - są ważnymi dla naszego bytu narodowego Ojcowskimi wskazówkami, danymi nam przez Samego Pana Boga.
  Gołym okiem widać, jak wygląda Polska prowadzona bez Boga.
  Obawiam się a nawet jestem pewien, że bez zjednoczenia w Jezusie Chrystusie, każda idea ratowania naszej Ojczyzny skazana jest na pożarcie przez szatana, bo chyba nie ulega wątpliwości i zgodzi się Pan z tym, że po drugiej stronie jest szatan. Jak Państwo chcecie walczyć sami z szatanem?
  P.S. zmieńcie naszemu Orłowi koronę, na zamkniętą i zwieńczoną Krzyżem. Niech to będzie dobrym początkiem tego zjednoczenia w Jezusie Chrystusie.
 • @Jan Paweł 10:18:53
  Szanowny Panie Pawle, bardzo serdecznie polecam mój najnowszy artykuł. Pozdrawiam
  http://gibson.neon24.pl/post/132332,czy-matka-boska-moze-do-nas-przemawiac
 • Aby Polska, Polską była!
  Te słowa Prymasa Tysiąclecie, kardynała Stefana Wyszyńskiego, przypomniała w swoim emocjonalnym wystąpieniu sejmowym Premier Beata Szydło.

  A ona, moja Ojczyzna Polską nie jest, gdyż wszyscy wy "patrioci" pozwalacie na to, żeby ją Rzeczypospolitą Polską zwać, a was obrażać epitetem - "wszyscy obywatele Rzeczypospolitej".

  O Polskę należy walczyć. O POLSKE !!!

  Tekst petycji do Marszaąka Sejmu na mojej stronie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031