Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
578 postów 2150 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

„Sowieciarze” na NEon24.pl

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Określenie „sowieciarz” w stosunku do osoby i publicystyki p. Dariusza Kosiura jest jak strzał w płot, tzn. całkowicie chybiony.

 
 

hCLOCK-300x600

Określenia „sowieciarze” i „V kolumna Putina” robią ‚zawrotną karierę” w tzw. „patriotycznych” i politycznie poprawnych, tj. prożydowskich, proamerykańskich i proPiSowskich mediach i internecie w Polsce. Ostatnio użyła tego określenia na portalu NEon24.pl  internetowa szumowina posługująca się ksywką  „Oficer Prowadzący”

 

 

 

@Oficer Prowadzący 16:40:01, dnia 29.03.2016  w wątku pt „Zacnemu gronu katolickich Administratorów Neonu” (patrz: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/03/29/zacnemu-gronu-katolickich-administratorow-neonu),  usuniętym przez „niewidzialną rękę” cenzury prewencyjnej należąca do jak mniemam niejakiej blogerki o ksywce Astra. 
 
Określenie „sowieciarz” w stosunku do osoby i publicystyki p. Dariusza Kosiura jest w wykonaniu Oficera Prowadzącego jak strzał w płot, tzn. całkowicie chybiony.

Etymologicznie bowiem wywodząc, „sowieciarz”, to zwolennik ideologii sowieckiej, systemu władzy sowieckiej, etyki sowieckiej, histografii sowieckiej i wreszcie sowieckiego stylu dziennikarstwa oraz sowieckiej mantalności.

Idąc zaś dalej, system ideologii i władzy sowieckiej ( z wszystkimi ich wyżej wymienionymi konsekwencjami), to nic innego jak system wprowadzony na terenie Imperium Rosyjskiego od roku 1917 przez żydowskich, rewolucyjnych terrorystów( przemyconych na teren Imperium i uzbrojonych oraz finasowanychi i wspieranych przez żydowskie, syjonistyczne środowiska osiadłe głównie w Stanach Zjednoczonych, ale wywodzące się z emigracji żydowskiej do USA z terenów dawnej Rzeczypospolitej, Niemiec, Austrii, Francji, Włoch itd).

Owi żydowscy terroryści ( imigranci) działali w oparciu o istniejące lub stworzone za żydowskie ( amerykańskie pieniądze) lokalne bazy terrorystyczne. Te ostatnie w dużym stopniu zlokalizowane były jako struktury terytorialne terrorystycznej, żydowskiej organizacji BUND na obszarze dawnej Rzeczypospolitej, w takich miastach jak Warszawa, Łódź, Białystok, Wilno, Lublin, Grodno, Brześć, Żytomierz, Mińsk, Homel,a także na terenach dużych rosyjskich miast: Petersburg, Odessa,Twer, Jekaterynburg, a także Moskwa ( choć wówczas, tj. w 1917 r. w znacznie mniejszym stopniu). Liczebność aktywistów BUNDU sięgała 35000, a bezpośrednich bojowników-terrorystów ok. 3500.

Dariusz Kosiur w swej publicystyce stara się uświadamiać zmanipulowanemu edukacyjnie i medialnie polskiemu społeczeństwu, czym w istocie jest różnie przejawiający się syjonizm, który w swej formie państwowej na kilka dziesięcioleci zdominował system władzy ( z wszelkimi jego instrumentami: aparatem przemocy, finansami , mediami, edukacją, wymiarem sprawiedliwości) nawet tak potężnego Imperium, jak Rosja. W tym okresie była ona krajem sowieckim, tj. Rosją skolonializowaną przez ludobójczy odhumanizowany syjonizm.

Przetrenowany w Rosji scenariusz został następnie zastosowany w tzw. krajach socjalistycznych, w których zażydzeniu zostały poddane niemal wszystkie obszary bytu państwowego. Wobec oporu ciągle żywych nurtów narodowo-ludowej tożsamości zastosowano nowy scenariusz, tym razem posługując się hasłem tzw.” demokratyzacji” społeczeństwa i” urynkowienia” gospodarki, otwierając drogę do skutecznego niszczenia państw narodowo-socjalnych i zastapienia ich przez kolonializm ponadnarodowych banków i korporacji posługujący się anomią społeczną i rozpowszechnionym konsumpcjonizmem. W swoim wspólczesnym wydaniu syjonizm przybrał postać zbrodniczego, psychopatycznego globalizmu.

W obecnej chwili wobec niedostatecznej prędkowści sowietyzacji Europy i wobec przełamania przez Putina globalistycznej sowietyzacji Rosji ( czyli likwidacji państwowości rosyjskej w połączeniu z ludobójczym antysłowianizmem) światowy syjonizm realizuje scenariusz totalnego, reginalnego chaosu i globalnego kolonializmu ekonomicznego, kulturowego – z wykorzystaniem nowowczesnych technologii biologicznych, informatycznych, psychologicznych i twardych technologii wojskowych.

Konkludując zatem: określenie „sowieciarz” wobec D.Kosiura, który właśnie demaskuje propagatorów ludobójczego syjonizmu, jest nerwową reakcją ze strony najmitów światowego syjonizmu i współpracujących z nim – anglosaskich i watykańskich popleczników.

PZ


 

 DODATEK :

 

 


 

więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/03/30/sowieciarze-na-neon24-pl/

KOMENTARZE

  • @ Autor
    W solidarności z Autorem: ten ban to skandal. Natychmiast przywrócić dostęp Panu Dariuszowi Kosiurowi!
    Wstrzymać proces rynsztokowienia Neonu!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031