Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
578 postów 2150 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Gorączka „frontowa”Macierewicza przed szczytem NATO w Polsce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czym jest w istocie polska polityka obronna i jakiego formatu ludzie stoją w chwili obecnej za sterami Ministerstwa Obrony Narodowej.

 

Okolicznościowa konferencja,  jaka miała miejsce w Warszawie, w miniony piątek 11 marca,  z okazji 17 rocznicy wstąpienia Polski do NATO,  raz jeszcze udowodniła, czym jest  w istocie polska polityka obronna i jakiego formatu ludzie stoją w chwili obecnej za sterami Ministerstwa Obrony Narodowej.

Nie tylko kontynuują oni obowiązującą od ponad  26 lat politykę demontażu zdolności bojowych polskiej armii oraz zdolności obronnej kraju, ale w wykonaniu obecnej ekipy ministerialnej i władz odpowiedzialnych  w Polsce za wojsko i obronę narodową realizowany jest obecnie jakiś groteskowy spektakl,  będący mieszaniną fałszywej gorączki frontowej z pełnym patosu pustosłowiem -o poważnym potencjale wojskowym polskiej armii, która tak naprawdę zamiast skutecznej siły obronnej – jest niczym więcej jak wysługującym się globalnej polityce USA korpusem ekspedycyjno-kolonizacyjnym, uzupełnionym o kilka oddziałów sił specjalnych- wykonujących zlecone z zagranicy zadania o charakterze policyjnym.

PZ

Zamiast szerszego komentowania wspomnianej konferencji – zachęcam do obejrzenia dwóch relacji filmowych, które wprawdzie dzielą dwa lata, ale ich przekaz, jak sądzę, mówi  sam za siebie. 

 

KOMENTARZE

  • W lipcu na "szczycie" NATO
    dowiemy się ,że baz żadnych nie będzie...
    PIS znów namoczy i zostanie samotnie na upa-upa dlinie. Reszty dokona Putin.
    Zaczną się zamieszki ze sprowadzonymi do Polski przez PO/PIS dżihadystami o spuchniętych jajach .
  • To jest skrajna syjonistyczna zgnilizna
    Jako swoiste kuriozum można odnotować wypowiedź niejakiego Antoniego M. – ministra wojny z Rosją w rządzie PiS, w szkole pana Rydzyka w Toruniu, że „winę za uruchomienie procesu uchodźczego, który nęka Europę, ponosi Rosja i polityka W.Putina”. Jednak treść tej wypowiedzi kwalifikuje jej autora raczej na badania psychiatryczne, a nie na stanowisko rządowe, nawet jeśli jest to rząd IIIŻydo-RP, czyli bananowej republiki sterowanej z Waszyngtonu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031