Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
567 postów 2093 komentarze

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Generał Iwaszow...wydobyty z lochu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie zaszkodzi posłuchać mądrego człowieka, pomimo, że to "ruski"

 Kilka dni temu zamieściłem materiał poświęcony niezwykle ciekawemu wywiadowi udzielonemu dziennikarzowi  wpływowej gazety "Sowietskaja Rossija" przez gen.płk. L.G.Iwaszowa.

Administrująca niniejszym portalem anglosasko-syjonistyczna "czeriezwyczajka" zepchnęła ten materiał do "lochu" pomimo stosunkowo wysokiej oglądalności , bo ponad 2600 odsłon (//wps.neon24.pl/post/129775,petla-anakondy-wywiad-z-gen-plk-l-g-iwaszowem), pod idiotycznym pozorem-krzewienia polskości .

 Nie przeszkadza natomiast  tutejszej anglosasko-syjonistycznej "czeriezwyczajce" lansować popisów pseudo "geopolityków" piszacych wprawdzie po polsku, ale nie prezentujących poglądów ani oryginalnych, ani tym bardziej służacych obronie polskiej racji stanu.

W okresie kiedy pod zasłoną dymną rzekomej walki o "prawdę historyczną" i  pozbywanie się antypolskiej agentury pod hasłem "Wałęsa-Bolek kluczem do oczyszczenia PiSowskiej  V kolumny"- obecne "elity" starają się odmóżdżyć do końca polskie społeczeństwo i uczynić z Polaków ogłupiałe narzędzie anglosasko-syjonistycznej polityki globalnej ( Syria i Bliski Wschód)i regionalnej (Ukraina).

W kontekście powyższego warto, jak sadzę raz jeszcze zapoznać czytelnika polskiego z tym, co do powiedzenia ma mądry człowiek, patrzący szeroko i dalekowzrocznie.


 

Pętla anakondy – oznaki nadciągającej wojny, wywiad z gen.płk L.G.Iwaszowem

Iwaszow

Publikujemy niżej wywiad jaki dziennikarz najbardziej wpływowego dziennika rosyjskiego „Sowietskaja Rossija” przeprowadził z generałem pułkownikiem Leonidem Grigoriewiczem Iwaszowem, prezydentem Akademii Problemów Geopolitycznych oraz  członkiem Klubu Izborskiego.  

Przedmiotem wywiadu jest analiza obecnej sytuacji geopolitycznej oraz głównych sił światowych w kontekście bardzo prawdopodobnego, globalnego konfliktu wojennego.

Według gen. Iwaszowa powodem tego są pełne desperacji działania światowego żandarma -Stanów Zjednoczonych, którego doktryna jednobiegunowego decydenta ładu światowego  poddana została przeciwdziałaniu  krajów Wschodu, widzących w Rosji główne ogniwo spajające świat wartości duchowych i socjalistycznych idei społeczno-ekonomicznych w walce z globalnym kolonializmem spod znaku Rothschilda, Rockefellera i Watykanu.

Za główny punk zapalny globalnego teatru  spodziewanej wojny gen. Iwaszow uznaje region Bliskiego Wschodu i trwającą wojnę w Syrii oraz narastający konflikt na pograniczu Syrii, Turcji i Iraku.

PZ

źródło://www.sovross.ru/modules.php?name=News&file=article&sid=602210


DODATEK: 

 

 

 

 więcej : wiernipolsce1.wordpress.com

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Krótka geopolityczna , dla leniwych, ocena i analiza sytuacji na Ukrainie z syryjsko-tureckim oraz polskim wątkiem .
  Aczkolwiek , po części udał się dokonany przez USA/CIA 20 stycznia 2014 r. zamach stanu na Ukrainie , będący ostatnim stadium wyeksportowanej przez USA/CIA na Ukrainę z początkiem lat 90-tych tzw. pomarańczowej rewolucji , to jednak główny cel tego socjotechnicznego, politycznego przedsięwzięcia, a mianowicie wywołanie wojny ukraińsko-rosyjskiej nie powiódł się. Przy okazji Ukraina utraciła na rzecz Rosji Krym oraz wywołała trwającą do dzisiaj wojnę domową z dwiema zbuntowanymi republikami tj. doniecką i ługańską. Oligarchiczny ustanowiony przez USA/CIA na Ukrainie w 2014 r. system władzy nie przyniósł oczekiwanych rezultatów i wyczerpał swoje możliwości dla realizacji głównego celu.

  Aktualnie USA/CIA realizują na Ukrainie swój nowy projekt socjotechniczny polegający na wykorzystaniu społecznego niezadowolenia do przeprowadzenia na Ukrainie rewolucji faszystowskiej pod populistycznymi żądaniami –hasłami : odsunięcia od władzy prezydenta Poroszenki, premiera Jaceniuka wraz z jego gabinetem, Turczynowa wraz z pociągnięciem go do odpowiedzialności karnej, zakazu podwyższania taryf, zamrożenia kredytów z MFW, stworzenia „Jednej Ukrainy” z pomocą oraz we współdziałaniu z Polską i Turcją, docelowo z przekształceniem tej rewolucji w wojnę ukraińsko –rosyjską. Projekt ten realizować ma nowo stworzony przez USA/CIA produkt tzw. Prawicowo Rewolucyjne Siły. Tym samym główny cel zarówno zamachu stanu i jak – na razie – zamiaru i usiłowania przeprowadzenia na Ukrainie rewolucji faszystowskiej jakim jest spowodowanie wojny ukraińsko- rosyjskiej pozostaje ten sam z tą jednakże różnicą , iż do gry w drugim przypadku mają być włączeni nowi zawodnicy tj. Polska i Turcja.

  Należy stwierdzić, iż zarówno Polska jak i Turcja wciągani są w ten konflikt przez USA/CIA przez ustanowione w tych krajach proamerykańskie rządy oraz „partie wojny” , które prą w kierunku realizacji tego celu, przy jednoczesnym oficjalnym rzekomym wycofywaniu się USA/CIA ze wsparcia Turcji w walce z Syrią / docelowo z Rosją/ oraz ze wsparcia Ukrainy.

  Jak dalej potoczy się sytuacja na Ukrainie : jak mówią Rosjanie „pożyjom, uwidim”


  https://www.youtube.com/watch?v=CCrcOPN_mh8
 • @
  "Administrująca niniejszym portalem anglosasko-syjonistyczna "czeriezwyczajka" zepchnęła ten materiał do "lochu" pomimo stosunkowo wysokiej oglądalności , bo ponad 2600 odsłon (http://wps.neon24.pl/post/129775,petla-anakondy-wywiad-z-gen-plk-l-g-iwaszowem), pod idiotycznym pozorem-krzewienia polskości .

  Nie przeszkadza natomiast tutejszej anglosasko-syjonistycznej "czeriezwyczajce" lansować popisów pseudo "geopolityków" piszacych wprawdzie po polsku, ale nie prezentujących poglądów ani oryginalnych, ani tym bardziej służacych obronie polskiej racji stanu."

  Administracja to Czerezwyczajka? a inni blogerzy to pseudo "geopolitycy"?
  Zastanawiam się po co w ogóle Pan pisze na takim portalu...

  W związku z tym udzielam Panu 2 tygodni urlopu i radzę zastanowić się w trakcie jego trwania, czy nadal chce Pan pisać na NEon 24.pl.

  Nie ma tutaj zwyczaju umieszczanie wpisów po rz drugi dlatego zdejmuję go ze strony głównej portalu.

  PS
  W poprzednim wpisie był tekst w języku rosyjskim nieprzetłumaczony na polski, na co zwrócił uwagę jeden z naszych blogerów.
  Nie widzę i dzisiaj tego tłumaczenia... po prostu nie zamieścił Pan tekstu w całości..

  pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728