Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
566 postów 2089 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Rosja przeciwko żydowskim faszystom

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rosja pod przywództwem Putina jest głównym wrogiem i nieustannym obiektem ataków światowego syjonizmu i żydowskich faszystów.

 

 

HodosPolecamy obejrzenie dwóch niezwykle interesujących materiałów z udziałem Edwarda Hodosa, przywódcy społeczności żydowskiej w Charkowie.

Poniższych prelekcji nie należy bezkrytycznie akceptować, ale zapewne jest w nich zawarte mnóstwo prawdy o współczesnych zależnościach nie tylko religijnych, ale głównie finansowych i politycznych wyjaśniających przebieg tak regionalnych, jak i światowych kryzysów gospodarczych i konfliktów wojennych.

Bardziej zrozumiała dla otwartych umysłów staje się także wytrawna polityka prezydenta Putina, na którego osobie skoncentrowana jest cała wściekłość i atak żydowskich faszystów, których urojeniom o wybraństwie i przywództwie światowym – W.Putin przeciwstawił  inteligencję, niezłomną wolę i niezwykłą wyobraźnię politycznego przywódcy, odpowiedzialnego nie tylko za naród rosyjski, ale także za los narodów słowiańskich, a być może za los wolnych narodów świata. 

Dlatego Rosja pod przywództwem Putina jest głównym wrogiem i nieustannym obiektem ataków światowego syjonizmu i żydowskich faszystów.

PZ

P.S. Proponujemy najpierw obejrzenie drugie z odcinków prelekcji E.Hodosa, ale dla pełnego zrozumienia zapoznanie się z pierwszym odcinkiem na pewno będzie wskazane.

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/01/30/rosja-przeciwko-zydowskim-faszystom/

 

 

 

KOMENTARZE

  • @
    + 5 od Zdzicha
  • Nie dziwię się Prezydentowi Rosji Władymirowi Putinowi , iż mając za sobą doświadczenia Prezydenta Jugosławii Milosevica
    i Prezydenta Libii Kadafiego nie chce iść na współpracę z nowym porządkiem świata NWO i skończyć tak jak oni, czy też wymienieni poniżej agenci NWO Berezowski i Litwinienko

    https://pracownia4.wordpress.com/2016/01/30/ojciec-litwinienki-brytyjczycy-wykiwali-mnie-putin-nie-zabil-mojego-syna/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728