Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
614 postów 2467 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Polaku wybieraj: żydo-media lub żydo-media

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pluralizm medialny, to wybór między indoktrynacją GW i TVN a indoktrynacją RM i Radio Wnet oraz TV Trwam i TV Republika

 

Pluralizm medialny IIIRP dla Polaków – wybieraj: żydo-media lub żydo-media

zdjecie

„Europa ma problem z demokracją” – Walka o media to część międzynarodowej batalii z Kościołem i państwami narodowymi – mówiNaszemu Dziennikowi K.Skowroński, założyciel Radia Wnet, prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

 
„Polska chce teraz budować swoją tożsamość i relacje ze społeczeństwem w oparciu o Ewangelię, wiarę w naukę Jezusa Chrystusa.” – czytamy w ND
 
Pełna treść artykułu dostępna na stronie (oczywiście za opłatą – katolicki głos o.Rydzyka w Twoim domu musi trochę kosztować):
http://wp.naszdziennik.pl/2016-01-13/231477,rozmowa-z-krzysztofem.html
 
Nie chcesz żydowskiej gadzinówki Michnika czy podobnej TVN, TVPitp., czytaj więc żydowski Nasz Dziennik i oglądaj żydowską Tv-T(adeusz)r(ydzyk)wam.
 
 
Radio Wnet
 
Jest to radio pod kuratelą żydostwa anglosaskiego, aktualnie wspierające PiS.
Z Wikipedii: Radio Wnet – projekt internetowego serwisu społecznościowego, powstał w 2009, założony przez Krzysztofa Skowrońskiego(poch. żydowskie), Grzegorza Wasowskiego (poch. żydowskie), Katarzynę Adamiak-Sroczyńską i Monikę Makowską-Wasowską, Wojciecha Cejrowskiego(poch. żydowskie, stypendysta G.Sorosa), i Jerzego Jachowicza.
Radio Wnet nadaje na fali warszawskiego katolickiego Radia NadziejaW dni powszednie, przed rozpoczęciem audycji Radia Wneto godzinie 7 rano, możemy więc wysłuchać katolickich modłów i ewangelii.
 
Ktoś bardziej dociekliwy może postawić zasadne pytanie: czyje w takim razie jest lub do kogo należy katolickie Radio Nadzieja -?
 
Głównym redaktorem prowadzącym poranne wywiady w Radiu Wnet jest odkrycie A.Woyciechowskiego, nieżyjącego już właściciela i twórcy Radia Zet(potocznie nazywanego Radiem Żyd),  K.Skowroński. Oczywiście Radio Wnet nie może na razie stanowić przeciwwagi dla żydowskiego Tok FM (opcja żydostwa europejskiego), ale wespół z Radiem Maryja, z Tv-Trwam i internetowąTvRepublika, stanowią już jakiś poważniejszy medialny przyczółek żydostwa anglosaskiego w Polsce.
 

Kilka przykładów produkcji Radia Wnet powstałych – jak należy się domyślać – w oparciu o naukę Jezusa Chrystusa

Przykłady z roku 2011

W.Cejrowski (pamiętny W.C. kwadrans): Chiny (prawdopodobnie także i Rosja) celowo wykupywały obligacje i inne papiery wartościowe UE, żeby teraz, gdy mamy kryzys, nas sobie podporządkować.

Proszę się nie dziwić, że W.C.-kwadrans, przeciwnik UE, zwolennik liberalizmu a’la JudeoUSA, oczywiście tego przedkryzysowego, podobnie jak red. S.Michalkiewicz i jego PAFRE mające wsparcie chrześcijańskiego stowarzyszenia im. ks. P.Skargi, czy Nowa Prawica z JKM na czele, używa zaimka „my” mając na myśli UE i Europejczyków. Pamiętajmy wszak, że pomysł na UE narodził się w USA jeszcze przed I wojną światową i miał służyć całemu żydostwu. Zatem, kontynuował W.C.-kwadrans, należy Chińczykom powiedzieć: słuchajcie, popełniliśmy błąd i was przepraszamy, ale nie wykupimy od was żadnych naszych unijnych, europejskich obligacji, koniec i kropka.

Aj – pomysł cymes. Zawołany katolik, rozmiłowany w Maryi, Królowej niebios – a jakże, W.C.-kwadrans oznajmił wprost: słuchajcie Chińczycy, sytuacja jest taka, że nie mamy innego wyjścia i musimy was okraść.

 

Radio Wnet sięgnęło także po nowe w ekonomii objawienie. Nowym guru, po schyłkowym już L.Balcerowiczu, autorytetem Nowej Prawicy JKM, został obwołany prof. K.Rybiński. Ach, jakiż to geniusz doświadczony, nie sposób wyliczyć wszystkich jego osiągnięć. Ten 44-letni łebski „ekonomista” zdążył był już być: konsultantem BŚ, vice prezesem NBP, doradcą wielu banków, na tym poprzestanę, bo lista jest bardzo długa.

Oto, co w kwestii ratowania €-waluty wyjawił ten wielce obiecujący „ekonomista”. Żeby uratować strefę €-waluty należy: stare € wymienić na nowe €. Proszę się nie śmiać, pomysł jest tak samo poważny, jak jego utytułowany autor. I tak, Niemcy, jako, że to państwo gospodarczo najsilniejsze w UE, wymienią € w stosunku 1:1. Grecja w stosunku, 2 stare € na 1 nowe, a np. Włochy 1,5 starego € na 1 nowe €. I co, śmieszne?

Według „ekonomisty” K.Rybińskiego polską gospodarkę uratują następujące niezbędne reformy: wydłużenie wieku emerytalnego, likwidacja KRUS (ubezpieczenia rolnicze), likwidacja ulg podatkowych, ograniczenie świadczeń socjalnych (Polska pod względem wielkości tych świadczeń zajmuje ostatnie miejsce w UE), wzrost podatków, wprowadzenie podatku katastralnego, zamrożenie wynagrodzeń – sic!.

 

Dzisiaj twórcy i redaktorzy Radia Wnet mogliby się nie zgodzić z profesorem, wszak popierają PiS przynajmniej w kwestii skrócenia wieku emerytalnego i przywrócenia stanu sprzed „reformy” autorstwa PO (?).

Przykład z listopada 2015

Syjonistyczna Żydówka, korespondentka z USA dla Radia Wnet, Irena Lasota, w związku z zestrzeleniem przez Turków rosyjskiego myśliwca powiedziała 30.11.2015r. z charakterystycznym żydowskim „rh” , że „zanieśmy kwiatek pod ambasadę Turcji, podziękujmy Turkom, którzy stanęli w naszej obronie, bo Rosja może przecież naruszyć i naszą przestrzeń powietrzną”.

Lasota (Hirszowicz) Irena – ur. 1947r. – m.in. dyrektorka i założycielka w 1984r. fundacji na rzecz demokracji w Europie Wschodniej IDEE w Waszyngtonie. W PRL należała do tzw. komandosów w „marcu 1968”. Członek ZMS, pracowała w wydawnictwie Wiedza Powszechna, od 1970r. działaczka emigracji w USA. W 1981r. współzałożycielka Komitetu Poparcia Solidarności w NY. jej inicjatywy efektywnie wspomagały część „opozycji” w Polsce. Członek kapituły Nagrody im.J.Giedroycia. W marcu 2008 odznaczona przez prezydenta L.Kaczyńskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za udział w wydarzeniach Marca’68.

Słuchacze Radia Wnet nie zaprzeczą, że jego redaktorzy szczerze popierali żydo-rebelię na Ukrainie i popierają ukraiński żydo-reżim Poroszenki-Jaceniuka – wszystko to ma się rozumieć w ramach nauczania Jezusa Chrystusa.

Dariusz Kosiur

 

SUPLEMENT:


Panowie trochę słów prawdy:

Dopóki większość narodu nie zrozumie ,że jest dymana , manipulowna i robiona w hu…. nic z tego nie będzie choćby było i 1000 takich WPS 100 mln Dariuszów Kosiurów i dr Ziemińskich .
Kilka dni temu namawiałem znajomych z PIS- dy do wsparcia WPS za pomocą drobnych datków . Tłumaczyłem co się dzieje w tym kraju .
Jak groch o ścianę .
Odpowiedz z moich znajomych :
„My wiemy skąd wy jesteście . Wspieracie bandziora Putina ” , a ten cały WPS to ruska agentura .”
Naród jest tak ogłupiony ,że nawet gwiżdze i prowokuje sportowców rosyjskich , którze przyjeżdzają do Polski np siatkówka , piłka ręczna , czy aby tam wczoraj nie gwizdało część Polaków w meczu Rosji z Danią w ręcznej . Duńczykom się nie dziwie .
Przestałem wierzyć juz w ten naród chociaż z niego pochodzę . Debilizm ,szaleństwo idiotyzm to niestety nasze wady narodowe .
Pozdrawiam WPS i D .Kosiura .
A krajem rządzi mały satrapa bez prawa jazdy , żony , ale za to z kotem otoczony bandą potulnych marionetek nastawionych jedynie na kasę i karierę Przypomina mi to odcinek Bonda ., a PIS – dzielce cieszą się i dostają orgazmu ."

 

więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/01/16/pluralizm-medialny-iiirp-dla-polakow-wybieraj-zydo-media-lub-zydo-media/

 

 

 

 

 Przykład praktyki "wolnych mediów" w SDP 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Dariusz Kosiur
  "Cała przestrzeń publiczna została opanowana przez konsorcjum syjonistyczno-katolickie, ale nie, bo oni wciąż są przez kogoś „prześladowani”, „tępieni”, wszędzie węszą „agresję” i „atak”, „walkę z kościołem” i z „chrześcijańskimi wartościami”, „pogaństwo”, „zabobon”(większego zabobonu od ich własnego już nie ma), „bezbożnictwo”, „komunizm”, „masonów” i żydów, i nie wiadomo jeszcze co."

  Poznaje Pan swoje słowa z niedawnej notki?

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/przerazajaca-skala-przesladowan-chrzescijan-na-swiecie/jhp1fh

  Pozdrawiam!
 • @Jinks 11:59:37
  Pan Jinks ( pański styl),znów nie odpowiada pan Kosiu, tylko, ja, stanislav - a zna pan taki żydowski "cymes" jak ten najbardziej przerażajacy i cyniczny, tj. zorganizować, inspirować i płacić za zbrodnie na swoich współbraciach i współwyznawcach żydowskich ( w czasie II WŚ), aby potem stworzyć cały biznes i przedsiębiorstwo holocaust?

  Ci judeo-chrzescijańscy psychopaci tak już mają.
 • @stanislav 12:32:36
  Pański komentarz świadczy o tym, ze to raczej Pan ma problem nie tylko z odczytaniem i ze zrozumieniem tekstu, ale także ze swoimi emocjami.
  Proszę się nie wysilać, bowiem dyskusja z Panem, to jak bujanie się pod Ścianą Płaczu, w czym zdaje się być Pan biegły.
  Poczekam na powrót pana Kosiura z urlopu. Może będzie mi łaskaw odpowiedzieć osobiście.

  Pozdrawiam miło!
 • @Jinks 12:39:36
  Pan Jinks( pański styl), pan jesteś taki bardzo drażliwy na własnym punkcie, jak większość z tych kiwających się przed wspomnianą scianą. Na co to wskazuje, pan Jinks( pański styl) niech mi pan powie?
 • @stanislav 12:49:31
  Ja nie jestem drażliwy na swoim punkcie, szanowny Panie! Przywdziewam grubą skórę, gdy się loguję w sieci, mając zapisany w myślach pewien, słynny już bon mot S. Lema.
  Drażni mnie jedynie, że w sieci próbuje się dorobić narodowcom gębę kaltolikożerców.
  Drażni mnie także trywializowanie faktów, które przytoczyłem, zamieszczając wcześniej link.
  Pańskie finezyjne sugestie, że jestem żydem, to stary temat i już mnie nawet nie śmieszy.
  Gdy się przyjrzeć pańskiej działalności tutaj, to łatwo stwierdzimy że w ponad trzydziestomilionowym kraju jakim jest Polska, żyje tylko, bądź aż dwóch Polaków. Jednym z nich jest pan Kosiur, a drugim @stanislaw.
  Poza nimi cała populacja znad Vistuli to żydzi.
  Ośmieszacie swoimi teoriami środowiska narodowe w Polsce.

  Pozdrawiam!
 • @Jinks 13:04:04
  Pan Jinks (pański styl), aby nie dyskutować po próżnicy w pana i pańskich kumpli stylu polecam do obejrzenia:

  https://www.youtube.com/watch?v=8VkA9-yhilQ

  https://www.youtube.com/watch?v=zoIqZWLC128

  https://www.youtube.com/watch?v=gW7TzdFU1zw

  https://www.youtube.com/watch?v=ZzoaNINeEX4

  https://www.youtube.com/watch?v=ryNPn3kbgi8

  https://www.youtube.com/watch?v=RBVL8v_rL-w

  https://www.youtube.com/watch?v=cpRCwc1xXg0

  https://www.youtube.com/watch?v=zoIqZWLC128

  https://www.youtube.com/watch?v=r-flwQNYiTs

  https://www.youtube.com/watch?v=okTt4xIeZs0

  https://www.youtube.com/watch?v=EFQPLAjE9PE

  https://www.youtube.com/watch?v=61JeCVR7Sb8

  https://www.youtube.com/watch?v=JBVfN0oG66U

  https://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo
 • @stanislav 13:49:37
  I tak zbyt wiele czasu poświęciłem na dyskurs po próżnicy, a Pan jeszcze raczy mnie jutubowską bombą.
  Dziękuję, postoję.
  Proszę mi wybaczyć, ale nie jest Pan dla mnie kimś godnym zaufania, abym mógł poświęcić choć moment na zapoznanie się z materiałem proponowanym przez Niego, choć jeszcze nie tak dawno, zrobiłbym to z ochotą.

  Pozdrawiam!
 • @Jinks 13:04:04
  //Gdy się przyjrzeć pańskiej działalności tutaj, to łatwo stwierdzimy że w ponad trzydziestomilionowym kraju jakim jest Polska, żyje tylko, bądź aż dwóch Polaków. Jednym z nich jest pan Kosiur, a drugim @stanislaw.//

  ale to nie do konca prawda
  klub ten liczy juz 4 osoby ,wiecej raczej nie bedzie rozmnazania bo to same ....samce
 • @Jinks 13:56:09
  Pan Jinks( pański styl, przemawia przez pana typowa dla kiwających się megalomania, ale przecież ja nie dyskutuje ywłacznie z panem lecz traktuje to jedynie jako okazje do dialogu z ludźmi rozsądnymi i odpowiedzialnymi. Pana frustracja zatem, to jedynie tło.
 • @stanislav 14:06:18
  To Pan jest frustratem, drogi Panie.
  Nie mam zamiaru robić za tło w tym przybytku "narodowości", więc usuwam się stąd.
  Dziękuję za gościnę i życzę Panu mnogości rozsądnych i odpowiedzialnych interlokutorów, ja pozostanę wśród gawiedzi.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031