Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
566 postów 2089 komentarzy

WPS

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Narodowa wizja Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W przededniu 77 rocznicy śmierci R.Dmowskiego, najwybitniejszego polskiego polityka XX wieku.

Na niniejszym portalu grupa antypolskich prowokatorów, wzorem swoich historycznych poprzedników, próbuje monumentalizować polityczny wizerunek Józefa Piłsudskiego.

Działalność tego polityka i jego politycznego obozu, to jeden z najtragiczniejszych rozdziałów w historii narodu i państwa polskiego. Wykreowany na bohatera i wodza narodu polskiego siłami masonerii i środowisk syjonistycznych, Józef Piłsudski uwikłał Polskę w archaiczną i zgubną politykę zarówno wewnętrzną, jak i zagraniczną. Pogrzebał dorobek myślacego i działającego w kategoriach suwerennosci obozu narodowo-ludowego, aby w rezultacie, już po swojej śmierci, zostawić Polskę w rękach sanacyjnych miernot, które oderwane od realizmu politycznego doprowadziły kraj do klęski wrześniowej.

Najsmutniejszym jest fakt, że ta katastrofalna dla Polski liniia polityczna ma obecnie swoich kontynuatorów w wydaniu wasalnego, spetryfikowanego, pełnego hipokryzji politycznej i moralnej obozu PiSowskiego, któremu przewodzą J.Kaczyński i A.Macierewicz, politycy o cechach psychopatycznych, wywodzący się z antypolskiego i prosyjonistycznego środowiska KOR.

Nie ma ważniejszego zadania dla środowisk narodowych i suwerenistycznych w Polsce, w Nowym Roku 2016, jak zbudowanie silnego obozu wyrzucającego na śmietnik historii wywodzących się ze środowiska KORu beneficjentów Układu Magdalenkowego, tzn. hipokrytów z PiSu ( udających polskich patriotów) oraz bękartów balcerowiczowskich        ( udających demokratów i liberałów). Post PZPRowscy i post ZSLowscy politycy, muszą wybrać, czy zaliczyć się do Magdalenkowej masy upadłościowej ( co już stało się niemal faktem), czy też włączyć się do polskiego, narodowego frontu odzyskania i odbudowy Polski.

 

Czołem Wielkiej Polsce !

 

PZ

 

 

 

Fragment listu do Stanisława Grabskiego z 14 marca 1919 r.

PRYWATNIE O PIŁSUDSKIM


b. poufne

Paryż, 14 marca 1919


Kochany Stachu! List Twój z 5. b.m. częściowo potwierdził moje pojęcia o sytuacji w kraju, częściowo obudził we mnie nowe troski.

Od dłuższego już czasu doszedłem do przekonania, że Piłsudski śni o dyktaturze wojskowej, o roli Napoleona wypływającego na fali rewolucji.

Ten człowiek ma różne wielce niebezpieczne strony:

 • nie rozumie Polski, nie zdaje sobie sprawy z tego, co w niej jest potrzebne i co możliwe;
 • nie jest człowiekiem dzisiejszym, należąc swoją konstrukcją psychiczną do I - szej połowy XIX w.;
 • nie jest jednolity: to kombinacja starego romantyka polskiego z bolszewikiem moskiewskim, dająca się genetycznie wyjaśnić;
 • nie jest sobą, ale przedrzeźnia wielkie wzory historyczne, co zawsze prowadzi do czynów poronionych;
 • otrzymawszy posadę boga od jołopów, którzy go otaczają, usiłuje być większym, niż go Pan Bóg stworzył, robi pozory siły wielkiej, poza którymi ukrywa się słabość itd. Robi czasem na mnie wrażenie wołu, któremu wydaje się, że jest bykiem, i wdrapuje się na krowę…

Taki człowiek, podniecany przez swoich współkonspiratorów, łakomych na władzę, łatwo gotów pokusić się o zamach na sejm.

Zamach taki, moim zdaniem, skazany jest na fiasco w tym znaczeniu, że Polską rządzić bez poparcia narodu nikt nie jest w stanie.

Nam wszakże musi chodzić nie o to, żeby podobny zamach spotkał się z niepowodzeniem, ale o to, żeby zamachu nie było.

Sama próba takiego zamachu może Polskę zarżnąć…

 

za://www.romandmowski.pl/default.php?dzial=teksty&id=28

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Dałem 5*
  Już ktoś z tej watahy dał 1* - podejrzewa Nieszczęsną Niewiastę (NN) niejaką Astrę.

  Otóż owa NN, administratorka portalu, już zadziała blokując mnie na 2 tygodnie za wykazanie jej antypolskich, antynarodowych intencji w poniższym wpisie:

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/128546,noworoczne-zyczenia-dla-astry-inaczej-dla-nn
 • @Rzeczpospolita 19:22:10
  Oczywiście mój tekst został zdjęty z głównej strony - cóż na złodzieju czapka ... sobolowa.

  Panicznie boją się polemiki, ale już nie mają szans na kamuflaż, już nie da się bezczelnie wciskać żydowskiej ciemnoty.
 • @Rzeczpospolita 19:29:37 - PROSZĘ PANA...
  Napadając na Panią Astrę nie powinien Pan zniżać się do oskarżeń o żydowskość. Pani Astra brała udział w konstrukcji Krzyża na Żwirowisku, więc na pewno nie przynależy do satanistów chazarskich.
  Sugeruję, żeby Szanowny Pan przeprosił Naszą Koleżankę Astrę.
 • @Eugeniusz Sendecki 19:37:57
  // Napadając na Panią Astrę nie powinien Pan zniżać się do oskarżeń o żydowskość. //


  Panie doktorze w/g BLOGERA Rzczpospolita to jedynym nie zydem jest On sam - to taka"mala myszka w swiatyni szczurow"

  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/36154/indie_Cezary_Wyszynski.jpeg
 • @Eugeniusz Sendecki 19:37:57
  Panie Eugeniuszu,
  nie jestem aż tak biegły w kwestii postrzegania satanistów jak Pan. Natomiast dość dobrze rozpoznaję działania antypolskie także tych uwieszonych krzyża i tych przyodzianych w sutanny.
  O pańskiej - nie mojej - koleżance nigdzie nie napisałem, że jest, czy nie jest, Żydówką - ja jej nigdy nie widziałem i nie wiem nawet jak się nazywa. Swoje zdanie opieram wyłącznie na jej wypowiedziach pisanych tu na portalu, a są one dość jednoznaczne. Wskazują, że to raczej ona winna przeprosić wielu tu piszących Polaków internautów.

  Uwieszanie się krzyża nie jest certyfikatem polskości, częściej bywa wyróżnikiem wrogich Polsce interesów, o czym, mam nadzieję Pan wie.
  I PO i PiS identyfikują się z Kościołem, a i Kościół błogosławi jednym i drugi, ale nie błogosławi polskiemu narodowi, polskiemu nacjonalizmowi. A zatem uwieszaniem się krzyża ani Pan, ani nikt inny mnie nie zwiedzie.
 • @Rzeczpospolita 20:02:45
  Ot meczennik z certyfikatem Prawdziwego Polaka (inaczej) 8-)))))),
  wyrastaja tu nam oni jak grzyby po deszczu
 • ----wnuczka Legionisty jestem !
  -mama będąc dzieckiem mówiła wierszyk Piłsudskiemu . Ona też pod koniec swojego życia stwierdziła ,że był to ZŁY DUCH Polski.
 • @Zbójnicki pies 20:12:39
  Chuligański kundelku, nie ma żadnych Prawdziwych Polaków, są jedynie Polacy i anty Polacy, m.in. ty, zawodowo zamulający umysły, co bardziej naiwnych Polaków.
 • @stanislav 20:40:57 - PANOWIE...
  Pokój między chrzescijany!
  [błagalnie składa ręce]
 • WPS
  Ponieważ zawodowi spamerzy i dziwnie im pobłażliwi "redaktorzy" niniejszego portalu manipulują oglądalnością i każdy "sprzeczny z linia redakcyjna" artykuł spychają pospiesznie ze strony głównej - raz jeszcze zamieszczam ponizszy tekst:

  O tym jak Międzyjądrze głosi kult Międzymorza, czyli dobrą nowinę dla narodu "wybranego"- przez siebie.

  Kogo i co mam na myśli używając do osobnika zwącego sie "oficerem prowadzącym" określenia Międzyjądrze, wystarczy spuscić męskie gatki i stanąć przed lustrem.

  Wracając natomiast do meritum sprawy, to warto zapytać redakcję i właściciela neonu24.pl, jaką to "misję" ma spełniać indywiduum o przezwisku "oficer prowadzący", że uprawia publicystyczny samogwałt, gdyż sam zadawala siebie własnym pisaniem i dyskusją z sobą samym? Czy jest to nieuleczony syndrom Wojtasa, czy może raczej postępujący rozwój choroby a'la smoleńskie stwardnienie mózgowe?

  Co zaś dotyczy koncepcji Międzymorza, tak bardzo umiłowanej przez Międzyjądrze o przezwisku "oficer prowadzący", to raz jeszcze w skrócie powtórzę, co ów "odkryfca praw historycznych" skrzętnie zablokował, że Międzymorze, to żydowski projekt polityczny, próbujący wykorzystać zdewastowaną przez żydostwo Rzeczypospolitą i część jej mniej rozgarniętych elit, noszących w sobie kompleks utraconej świetności - do krucjaty religijno - politycznej przeciwko Rosji. Z drugiej zaś strony tenże sam żydowski projekt posługujący się urojoną wielkością Niemców, predystynującą ich rzekomo do kolonizatorsko-cywilizacyjnej krucjaty przeciwko "barbarzyńcom" słowiańskim.

  Piłsudski, Doncow, Bandera, Giedroyć, Kaczyńscy, Poroszenko i Jaceniuk, to żałosne( choć niestety zarazem tragiczne i krwawe) kukły w rękach reżyserów historycznego spektaklu.

  Na wyższym poziomie: Szeptycki, JP II i Brzeziński, to asystenci reżyserów.

  Natomiast samych reżyserów i skarbników spektaklu należałoby szukać na świętych wzgórzach Watykanu, Syjonu i Capitolu.

  Międzymorze, to w tradycji narodu handlowego "ziemia obiecana" dla jego pochodzącej od Boga plemiennego "misji pośrednictwa" między wschodnimi, nieprzebranymi zasobami oraz zachodnimi centrami konsumpcji i pałacami Mamona.

  za:http://wps.neon24.pl/post/128515,miedzyjadrze-czyli-oficer-prowadzacy
 • @stanislav 20:40:57
  Bog zaplac dobry czlowieku
 • 8 marca 1938
  Dnia 8 marca br. rozprawa karna przeciw Fajdzie Spettowej vel Luftspettowej o obrazę narodu polskiego. Bezczelna Żydówka powiedziała w dniu 18 grudnia 1938 r. (dzień wyborów do rady m. Krakowa) do członków Związku Narodowego „Praca Polska” p. Marii Molendowej i Władysława Budziaszka. „ja mam w… waszą Polskę, wy świnie polskie, wy jesteście od tego, abyście nam kible wynosili…”

  Wymienien członkowie „Pracy Polskiej” zrobili o tym fakcie doniesienie do prokuratora w następstwie czego odbyła się rozprawa sądowa. Po przeprowadzeniu przewodu sądowego zapadł wyrok skazujący bezczelną Żydówkę na półtora roku więzienia, bez zawieszenia kary. Skazana została aresztowana na sali rozpraw i odprowadzona do więzienia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728